Nejlepší načtení a nastavení třídy v MW2 | Nejlepší přílohy pro vel 46 – Dot ESports, Best Vel 46 Modern Warfare 2 Loadrout: přílohy, výhody, ladění – Dexerto

Nejlepší Vel 46 Modern Warfare 2 načítání: přílohy, výhody, ladění

 • LM Series-7
 • Skladem: Demo RXT Stock
 • UnderBarrel: Provozovatel Forerip
 • Zadní přilnavost: Schlager Soldier Grip

Nejlepší načtení a nastavení třídy v moderní válce 2

Popsal ve hře jako „manévrovatelnou samopal s mírným zpětným rázem“ je jedním z prvních SMG, které jsou k dispozici hráčům, když začnou své Cesta pro více hráčů a je to zábavná.

Vel 46 je MP7 klasiky Treska Hry pod novým jménem, Takže fanoušci této zbraně se budou cítit jako doma se svými známými železnými památkami a zpětnou vazbou zpětné vazby. I když je to počáteční zbraň, je to stále Použití ve svém primárním slotu.

Nejlepší načítání k použití s ​​vel 46 v MW2.

Nejlepší načtení a nastavení třídy MW2

 • Hlaveň:
 • Laser:
 • Provozovatel Forerip
 • Schlager Soldier Grip

Sekundární
Taktický: Omračující granát
: Semtex
Perk balíček
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

Vel 46 opravdu nepotřebuje příliš mnoho pomoci při způsobům připoutání. . Jeho největším problémem je nedostatek dosahu, ale to se dá očekávat, pokud jde o SMG.

. Je to vynikající sestavení pro běh a střelbu v objektivních herních režimech, jako je Hardpoint, centrála nebo nadvláda.

Screenshot silné sestavení pro Vel 46 v MW2

 • Čenich:
 • Tango 228 Barrel
 • UnderBarrel:
 • Zadní přilnavost:

: Preferovaná pistole
: Omračující granát
: Semtex
Perk balíček
Upgrade pole: Mrtvé ticho a bitva vzteky

Toto nastavení je spíše vyváženým útokem, pokud jde o vel 46, Nabídka zvýšení statistik napříč deskou pro poškození, dosah a přesnost, i když pouze neguje velmi zanedbatelné množství manipulace.

Na mapách, jako je Shoot House nebo zásilka, si toto nastavení udržuje vaši manévrovatelnost a rychlost a zároveň pomůže zadržet některé z mocných rázů SMG. Můžete jej použít k získání snadných zabití hipfire do středního dosahu a zároveň držíte vlastní, zatímco zamíříte dolů památky.

. . Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší Vel 46 Modern Warfare 2 načítání: přílohy, výhody, ladění

Vel 46 SMG v Call of Duty: Modern Warfare 2

Po několika buffy se Vel 46 objevil jako samopal-definující meta definující samopal nabízející vysoce mobilní SMG s fantastickou kontrolou zpětného rázu. Abychom vám pomohli co nejlépe vytěžit z tohoto SMG, sestavili jsme tento nejlepší načtení Vel 46 pro moderní Warfare 2.

Na základě MP7 v reálném světě je Vel 46 kompaktní osobní obranná zbraň určená pro mobilitu a zakázky v těsné čtvrtiny.

Je k dispozici v MW2 od spuštění, ale zatímco Vel 46 začal jako podceňovanou a výklenku, od té doby se zvýšila na význam po řadě buffů. Nyní, když se blížíme ke konci životnosti této hry, je to snadno jeden z nejlepších SMG v MW2.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li využít těchto buffů a ovládnout s tímto SMG, budete chtít použít naše nejlepší naložení Vel 46 v moderní válce 2.

Obsah

 • Nejlepší vel 46 MW2 nakládací přílohy
 • Nejlepší třída 46 MW2: Perks & Equipment
 • Jak odemknout vel 46 v moderní válce 2

Nejlepší vel 46 MW2 nakládací přílohy

 • Čenich: Forge DX90-F (-1.40, +0.58)
 • Laser: 1MW rychlý ohnivý laser (+0..
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 (-0..34)
 • Časopis: 50 kulatých mag
 • Zadní rukojeť: ZLR Combat Grip (+1.00, -0.45)

Toto načítání je navrženo tak, aby bylo používáno jako tradiční SMG, přičemž to těží z agresivního stylu a udržování přestřelců zblízka nebo na středním rozsahu. Nejvlivnější připoutanost je Forge DX90-F, jediný potlačování, které negativně neovlivňuje mobilitu nebo manipulaci.

Protože nepoužíváme čenich, která snižuje zpětný ráz, je důležité to napravit jinde. Kombinace Bojová přilnavost ZLR a FTAC Ripper 56 .

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Vel 46 50 kulatých mag je jedním z nejlepších příloh časopisu v Modern Warfare 2. Navzdory poskytování dalších 20 kol před tím, než se muselo načíst, neovlivňuje manipulaci nebo mobilitu. Jedinou nevýhodou je pomalejší čas načtení, ale to je více než stojí za kompromis.

Nakonec se nám líbí protože to poskytuje značnou zvýšení rychlosti reklam, aniž by měl žádné pozoruhodné nevýhody. Hráči, kterým nevadí používání viditelných laserů, by se místo toho rozhodli pro Accu-Shot 5MW Laser.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Submachinová zbraň Vel 46 v Modern Warfare 2.

Nejlepší třída 46 MW2: Perks & Equipment

Stopař v prvním slotu, takže můžete pronásledovat nepřátele sledováním jejich kroků. Pro zvýšení taktické doby trvání sprintu a rychlosti pohybu přikrčení.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

. Last Up je dokonalý port a my jsme šli Duch Aby vás udržel mimo radar, který dobře partnerů s Forge DX-90 F potlačováním.

Vybavení, Semtex je snadno použitelná smrtící, která způsobuje velké škody a může dokonce zabít bombou Dquad na přímé hůlce. Mezitím a Stim .

Jak odemknout vel 46 v moderní válce 2

Vel 46 je V Modern Warfare 2, takže není třeba dělat žádné broušení, aby se na to dostala ruce.

To znamená, že vše, co musíte udělat, je dosáhnout úrovně 4, abyste odemkli vlastní načítání a začněte hrát s přílohy. I když budete muset dosáhnout úrovně zbraně 29, abyste mohli získat přístup ke všem svým jedinečným připoutám.

Nejlepší vel 46 alternativy v moderní válce 2

. Stejně jako vel, hurikán je extrémně přesný SMG, který dokáže rozšiřovat boje do středního rozsahu.

Pro něco tradičnějšího je ISO 45 přidaná v sezóně 4 fantastická volba. Funguje to velmi dobře zblízka a nabízí některé z nejlepších manipulace se zbraněmi v kategorii samopalových zbraní.

Nejlepší moderní válečník 2 Vel 46 načítání

Pokud jste byli zaneprázdněni broušením XP a máte více příloh, než víte, co dělat s.

Best Vel 46 Loadrout Modern Warfare 2: Zbraň Indikujte pohled na Vel 46

Publikováno: 2. května 2023

Hledáte nejlepší načtení Vel 46 pro moderní válku 2 multiplayer? Vel 46 nemusí mít v MW2 2022 známé jméno, ale bylo to v sérii nespočetkrát pod rouškou MP7, která byla po celá léta základem tresky.

Toto je snadno jeden z nejlepších SMG v Modern Warfare 2, může se pochlubit směšně vysokou mírou ohně, snadno se naučitelným zpětným rázem, vynikajícím železným památkám a velmi vysokou mobilitou. Všechny tyto faktory se spojují, aby se z něj stala jeden z nejlepších moderních děl válečných 2 pro agresivní styly her.

. Nastavili jsme to, takže to má zlepšené rozsahy poškození a rychlost kulky, a přitom je stále dostatečně rychlý a svižný pro nejrychlejší hry pro více hráčů.

Nejlepší naložení Vel 46 v moderní válce 2

Singuard MKV vyhlazuje rozsah poškození a rychlostí poškození buffů, takže jste efektivnější v bojích středního dosahu a udržuje všechny vaše záběry mimo radar. Tango 228 barel vykonává podobnou práci, pokud jde o prodloužení vašeho efektivního rozsahu, ale také dělá váš kyčelní oheň přesnější – oba přicházejí s negativním skóre pro mobilitu.

. Vyšší kapacita časopisu je samovynižována-rozšiřuje, jak dlouho můžete být aktivní v bojích, aniž byste museli brát a znovu načíst. Trochu vás to zpomaluje, ale ne tolik jako verze 60-kola. .

. Podívejte se na naše zaokrouhlování nejlepších moderních válečných výhod, které kombinují tento SMG, a měli byste být všichni připraveni roztrhnout nepřátele v jádrech her MW2. Rozhodně bychom to doporučili spustit to v režimu Invasion Modern Warfare 2, pokud jej spárujete s jednou z nejlepších moderních odstřelovacích pušek 2 – na větších mapách je několik velmi dlouhých linií zraku.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.