Nejlepší načtení HDR ve Warzone – Dot ESports, Best HDR Warzone Loadrout: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto

Nejlepší načítání HDR Warzone: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Už se nesmíte na HDR. Je to síla, se kterou je třeba počítat s Warzone v dohledné budoucnosti, dokud není přidán nový odstřelovač nebo pokud je zbraň náhle nerfikována softwarem Raven. Prozatím se ujistěte, že to vyrovnáte, pokud jste tak již neučinili.

Nejlepší načítání HDR ve Warzone

Zatímco tam nebyla spousta různých odstřelovacích pušek Moderní válčení, Od té doby bylo přidáno mnoho dalších Warzone začal. Černá ops studená válka a Předvoj přidaly obě přidané možnosti dlouhého doletu, ale jedna z Moderní válka Snipers je stále jedním z nejlepších.

HDR může být díky Gunsmithovi připraven pro více různých příležitostí a herních stylů. Ale pokud chcete použít odstřelovač Warzone, Určitě existuje jeden optimální způsob, jak pro něj přizpůsobit načítání.

Už se nesmíte na HDR. Je to síla, se kterou je třeba počítat s Warzone v dohledné budoucnosti, dokud není přidán nový odstřelovač nebo pokud je zbraň náhle nerfikována softwarem Raven. Prozatím se ujistěte, že to vyrovnáte, pokud jste tak již neučinili.

Zde je nejsilnější načtení s HDR v Battle Royale během léta 2022.

Nejlepší načítání HDR Warzone

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: 26.9 ″ HDR PRO
 • Laser: TAC Laser
 • Optický: Rozsah variabilního zoomu
 • Skladem: FTAC Stalker-Scout

Po obrovském Nerf pro určité odstřelovací pušky během třetí sezóny, HDR přišel do popředí jako jedna z nejlepších možností ve hře kvůli jeho schopnosti jednorázové headshot nepřátele ze všech rozsahů. Toto je zbraň, která je pravděpodobně snadno dostupná všem hráčům v Warzone a měl by být okamžitě přidán do třídy odstřelovače.

Toto načítání funguje dobře v režimu Battle Royale s vyváženým útokem na dosah a přesnosti. Monolitický supresor, jak tomu bylo od spuštění, je vaše nejlepší sázka na jeho schopnost potlačit zvuk a přidat další rozsah poškození.

Zbytek soupravy bude buff přesnost, rozsah a kontrolu, zatímco Sleight of Hand vás bude udržovat v boji minimalizací dlouhé animace opětovného načtení HDR.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší načítání HDR Warzone: Nastavení třídy, přílohy, výhody

HDR Sniper Rifle v Cod Warzone

Aktivita

HDR může zabít plně obrněného nepřítele jedním headshotem.

Jedna z klasických odstřelovacích pušek Warzone od začátku HDR viděl svůj spravedlivý podíl na maxisech a minimech. Ale s změnou meta v COD Warzone Season 3 Reloaded se nejlepší načítání HDR stalo mnohem životaschopnějším v sezóně 4.

Pokud si ve Warzone máte rádi ostrostřelce, je pravděpodobné, že jste měli HDR ve svých rukou v jednom nebo druhém bodě. Rychlý odstřelovač byl populárním výběrem v prvních dnech Verdanska, ale brzy se ztratil ve směsi s integrací studené války Black Ops.

Článek pokračuje po reklamě

Díky některým značným vylepšením rovnováhy to prospívá na dlouhém doletu v otevřeném prostoru Caldera. Nejen to, ale je to jedna z mála odstřelovacích pušek ve Warzone, která může jednorázová soupeře v jakémkoli dosahu!

Článek pokračuje po reklamě

Díky tomu se stal nejoblíbenějším odstřelovačem v sezóně 4, ale budete potřebovat špičkové načítání, abyste vytěžili maximum ze zbraně.

Zde je přesně to, co byste měli běžet, abyste vytěžili z HDR ve Warzone Season 4.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Nejlepší načítání HDR Warzone: přílohy
 • Nejlepší třída Warzone HDR: Perks & Equipment
 • Jak odemknout HDR ve Warzone
 • Alternativa k načtení HDR Warzone

Nejlepší načítání HDR Warzone: přílohy

HDR načítání v COD Warzone

Warzone Gameplay

Optimalizované načítání HDR vás může vést k působivým vítězství ve Warzone.

Výhody a vybavení

 • Perk 1: E.Ó.D.
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: Zesílení
 • Sekundární: MP40
 • Smrtící: Termite
 • Taktický: Senzor srdečního rytmu

Neliší se od mnoha jiných populárních odstřelovacích zátěží, zbytek vašeho nastavení by měl být poměrně standardní.

E.Ó.D je obyčejné pocity pro téměř jakékoli načítání v Caldera, protože v každé hře budete pelted s litanií různých zařízení. Přezbrojení je tak, že můžeme sportovat špičkový SMG, abychom šli s naším pomalejším a metodičtějším HDR.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zesílení je nutností, protože výrazně zrychluje rychlost, za kterou můžete vyměnit zbraně. Takže pokud se vaše pozice stala ohrožena a stále máte HDR ve svých rukou, Amped to z rukou dostane z rukou včas.

Vaše sekundární by měla být MP40 protože to může roztrhat hráče na skartuje, zatímco Termite je ideální pro čichání skrývání hráčů – možná i držení hráčů! Dokončení jsme šli na Senzor srdečního rytmu protože to je nápomocné při detekci přítomnosti nepřítele.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout HDR ve Warzone

Chcete -li odemknout HDR ve Warzone, hráči mnohem dosahují Úroveň 11. Ať už jste ve hře nový nebo ne, dosažení toho bude kus dortu.

Článek pokračuje po reklamě

I když doporučujeme dosáhnout této úrovně ve Vanguard Multiplayer, protože je to rychlejší, lze ji snadno provést ve Warzone.

Hráč zaměřený na Sniper Rifle v Cod Warzone

Očekávejte, že to hodně uvidíte ve Warzone Pacific.

Alternativa k načtení HDR Warzone

Se změnou ve Warzone’s Sniper Meta, díky Warzone Season 3, jsou ZRG a Gorenko životaschopné alternativy, pokud vám HDR nevyhovuje.

Nejen to, ax-50 je silnou možností, pokud hledáte další moderní odstřelovač války, který může vaše soupeře jednorázovat.

Článek pokračuje po reklamě

Pryč jsou dny kara a švýcarské meta, nyní je čas vidět, který z nich je král ve vašich očích.

Další z nejlepších načítání Warzone naleznete v nich níže: