Nejlepší načtení Kastov 545 pro moderní válku 2 hodnocené hry, Best Kastov 545 Load Warzone 2 (B-Tier): The Ultimate Guide

Nejlepší Kastov 545 Loadrout Warzone 2 (B-Tier): The Ultimate Guide

Rychlý posun vpřed do sezóny 1 Reloaded a Kastov 545 obdržel hlavní buff:

Nejlepší načtení Kastov 545 pro moderní válku 2 zařazené

Poskytnuto společností Activision Model zbraní pro Kastov 545 ve společnosti Call of Duty: Modern Warfare 2.

Hlavní dvě zbraně, které hráči používali v Call of Duty: Modern Warfare 2 Hodnotená hra je Taq-56 Assault Rifle a Vaznev-9K SUBNACHINE GUN. To jsou zbraně, které profesionálové v lize Call of Duty League, a hráči zařazeni následovali. Někteří hráči však chtěli ve svých zápasech jít mimo meta. Pokud spadnete do tohoto davu, můžete vyzkoušet alternativní načítání s Kastovem 545, což je překvapivě silné v hodnocené hře.

Kastov 545 vždy hrál druhé housle svému staršímu bratrovi, Kastov 762. I když jsou pro hráče, kteří si vybírají 762 za 545, zásluhy, posledně jmenovaného může stále zabalit docela úder v hodnocené hře. Hráči budou muset zasáhnout konzistentnější výstřely s Kastovem 545 kvůli jeho nižší rychlosti požáru, ale budou mít snadnější čas ovládat zpětnou zpětnou zbraň. Naštěstí lze slabé stránky Kastova 545 snadno postarat se správnými připoutanostmi.

Chcete -li zobrazit úplné načítání pro Kastov 545 v hodnocené hře, pokračujte v čtení níže.

Nejlepší načtení Kastov 545 pro hraní MW2

 • Čenich: Sakin Tread-40
 • Hlaveň: IG-K30 406 mm
 • UnderBarrel: FSS Sharkfin 90
 • Munice: 5.45 Vysoká rychlost
 • Zadní přilnavost: True-tac Grip

S tímto Kastovem 545 okamžitě uvidíte poměrně velkou podporu ovládání zpětného rázu a rychlosti kulky. Munice s vysokou rychlostí a hlaveň IG-K30 406 mm drasticky zlepšují rychlost kulky, zatímco běhoun Sakin-40 zvyšuje přesnost. Underbarrel FSS Sharkfin 90 přidává také načtení určité stability.

Nakonec máme pravou přilnavost, abychom Kastov 545 poskytli trochu další mobilitu pro bojové a střední středové body. S touto konkrétní zadní přilnavostí se váš cíl dolů míru a doba sprintu na památku zvětší.

Kastov 545 zatím není hrozbou pro Taq-56, ale možná v budoucnu bude tento podceňovaný AR vidět stále více a více.

Nejlepší Kastov 545 Loadrout Warzone 2 (B-Tier): The Ultimate Guide

Kastov 545 je v současné době zbraň B-Tier. Rozbijeme naše nejlepší načítání Kastov 545 a poskytujeme veškeré ladění připevnění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Obsah

Kastov 545 Aktuální meta: B-Tier

Kastov 545 v současné době není jednou z možností AR ve Warzone 2.0 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). To však neznamená, že Kastov 545 je špatná zbraň, tam jsou jen lepší možnosti. Klasifikujeme to jako pevnou zbraň B-Tier, což znamená, že je životaschopná, pokud jste tvrdým fanouškem Kastov 545.

Příběh pokračuje níže

Kastov 545 patří k rodině Kastovian a je rozdrcen mezi Kastovem 762 a Kastovem 74-U. Má profil, který je docela podobný Lachmann-556, má však vyšší rychlost opětovného načtení s kompromisem nižší míry požáru.

Většina hráčů považuje Kastov 545 za efektivitu špičky ve střední až blízkém dosahu. 545 proto bude soutěžit o váš sekundární slot s jako Fennec a Lachmann Sub.

Příběh pokračuje níže

Chcete -li odemknout Kastov 545, musíte:

 • Odemkněte Kastov 762 dosažením úrovně 23
 • Vyrovnejte Kastov 762 na úroveň 11

Kastov 545 Doporučené přílohy

 • Čenich: FSS Covert v
  • ⇕: -1.22
  • ⇔: +0.90
  • ⇕: -3.00
  • ⇔: -1.95
  • ⇕: +0.47
  • ⇔: +0.40
  • ⇕: -0.80
  • ⇔: +0.35

  Kastov 545 Doporučené taktické: kouřový granát

  Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s Kastovem 545 je Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

  Příběh pokračuje níže

  Kastov 545 Doporučené smrtelné: Vrtací náboj

  Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s Kastovem 545 je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  Kastov 545 Doporučený balíček Perk: Specialista na zbraně

  Náš doporučený balíček Perk pro spárování s Kastovem 545 je Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí přehnaný (schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován k kombinování Kastov 545 s možností střední nebo blízkého dosahu v závislosti na stylu hry.

  Příběh pokračuje níže

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro Kastov 545

  Když byl Warzone 2 poprvé vydán, Kastov 545 nedostal moc lásky-hráči viděli několik případů použití pro 545, když bylo k dispozici 762 a 74-U.

  Rychlý posun vpřed do sezóny 1 Reloaded a Kastov 545 obdržel hlavní buff:

  Příběh pokračuje níže

  • Zvýšit rychlost čenichu
  • Snížení na šíření kyčle
  • Zvýšení pro uzavření poškození
  • Zvýšit multiplikátor poškození hrudníku

  Tyto změny učinily Kastov 545 životaschopnější, ale stále mimo základní meta. Máme podezření, že v příští sezóně nebude mnoho cílených úprav Kastov 545 vzhledem k nedávným nadšenům v sezóně 1 Reloaded.

  Příběh pokračuje níže

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.
  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.