Nejlepší načtení LMG pro Warzone 2 Season 5, nejlepší načítání třídy LMG pro Warzone 2.0: Přílohy, vybavení a balíček Perk – Gameriv

Nejlepší načítání třídy LMG pro Warzone 2.0: Přílohy, vybavení a balíček Perk

Icarus 556 je lehká zbraň podpory týmu na platformě M4. Jeho zvýšená kapacita munice významně neovlivňuje mobilitu. Zatímco je jedním z nejlepších LMG v MW2, zaostává za ostatními LMG kvůli své arkádové funkci.

Nejlepší načtení LMG pro Warzone 2 Season 5

HCR 56 se pevně etabloval jako nejlepší LMG ve Warzone 2 Season 5. Tato zbraň se objevuje jako ideální volba pro boj s dlouhým dosahem s perfektní kombinací atributů, jako je rozšířený škodlivý rozsah, zvládnutelný zpětný ráz, adept manipulace a zvýšená mobilita. Jeho dostupnost přispívá k jeho postavě, takže je vhodná pro nováčky i veterány.

Je zřejmé, že HCR 56 je vůdcem v kategorii LMG, vynikající v mobilitě a rychlosti načtení, získává velké uznání v komunitě. Tento článek je věnován konfiguraci nejlepšího načítání pro tuto mocnou zbraň, což mu umožňuje dosáhnout plného potenciálu napříč středním až dlouhodobým bitvám ve scénáři Warzone 2.

Nejlepší načtení HCR 56 ve Warzone 2 Season 5

HCR 56 poskytuje větší mobilitu, takže je nejlepší pro ty, kteří milují agresivní hry. Zbraň je silná a poskytuje velký výstup poškození na středním až dlouhém doletovém konfrontacích. Jeho laserová přesnost pomáhá člověku efektivně používat v libovolném rozsahu. Kontrolovatelný zpětný ráz zbraně je životně důležitý v dynamické bitvě, což zajišťuje přesnost při střelbě mobilních soupeřů.

Vylepšení síly zbraně vyžaduje pečlivě navržené načítání. Hledání kompatibilních příloh může být obtížné, obvykle vyžaduje postup pokusu a omylu. Nižší načtení je však pilně nakonfigurováno tak, aby zlepšilo přesnost, kontrolu zpětného rázu a rozsah rozsahu. Tato kombinace se pokouší umožnit tekutým a dlouhodobým zakázkům navázat dominanci.

Doporučené načítání:

 • Čenich: Komodo těžké
 • Hlaveň: FTAC Hornet 20 “barel
 • Laser: VLK LZR 7MW
 • Optický: SZ dobíjení-dx
 • Munice: 5.56 Vysoká rychlost

Těžká čenich Komodo a FTAC Hornet 20 “válce jsou klíčové přílohy, které usnadňují ovládání zpětného rázu zbraně, spolu se zvýšenou přesností střely a přesností ohně kyčle.

LZR 7MW laser VLK LZR a Optika dobíjecího DX poskytují požadovanou rychlost, stabilitu a přesnost se zvýšenou rychlostí reklam, zaměřením stability a rychlosti sprintu na paleb.

Konečně, 5.56 Munice s vysokou rychlostí zvyšuje rychlost kulky pro lehkosti boje s dlouhým doletem.

Nastavení třídy pro HCR 56

Zatímco HCR 56 je skvělá volba, zaostává při setkáních s blízkým dosahem, takže k tomuto omezení je nutná správná sekundární zbraň. Kromě toho je správné nastavení třídy důležitým faktorem pro vítězství a mění se podle něčího stylu hry. Níže je však uvedeno doporučené nastavení třídy, které se zaměřuje na agresivní hry:

 • Primární zbraň: HCR 56
 • Sekundární zbraň: Lachmann Sub / Vel 46 / Vaznev-9K
 • Taktické vybavení: Omračující granát
 • Smrtící: Frag granát
 • Základní výhody: Overkill a dvojnásobný čas
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Vysoká výstraha

Výše uvedené je nejlepší LMG načítání, které mohou hráči použít ve Warzone 2.

Call of Duty: Warzone 2 Season 5 je živá a dostupná na Windows PC (prostřednictvím bitvy.Net and Steam), Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Nejlepší načítání třídy LMG pro Warzone 2.0: Přílohy, vybavení a balíček Perk

Warzone

Call of Duty Warzone 2.0 je oficiální pokračování Warzone Caldera. Hra je postavena na motoru IW, půjčování základní mechaniky od MW2. Kromě toho bazén zbraně obsahoval všechny zbraně ze zbraňového bazénu MW2.

Ve hře je 67 zbraní s k dispozici 6 LMG. Aktuální mapa Warzone Al Mazrah je největší mapa v historii tresky. Zbraň meta Warzone 2.0 je založeno na dlouhém doletu, s odstřelovači, útočnými puškami a LMG zářící nad dalšími zbraněmi ve hře.

Většina hráčů se však může cítit zmatená, když vidí výběr po ruce. Pokud si nejste jisti, které LMGS byste měli použít ve Warzone 2.0, přišli jste na správné místo. Zde jsou nejlepší nejlepší načítání LMG, které byste měli použít ve Warzone 2.

All Warzone 2.0 LMGS hodnoceno

Ve hře je celkem 6 lmg. Každá zbraň však svítí ve svých polích, přičemž několik je lepší než ostatní. Zde jsou všechny LMG Warzone 2.0 hodnoceno podle jejich účinnosti ve hře:

 1. RPK
 2. Raal lmg
 3. Sakin MG38
 4. HCR 56
 5. 556 Icarus
 6. Rapp h

Nejlepší načtení třídy LMGS

5. 556 Icarus

Icarus 556 je lehká zbraň podpory týmu na platformě M4. Jeho zvýšená kapacita munice významně neovlivňuje mobilitu. Zatímco je jedním z nejlepších LMG v MW2, zaostává za ostatními LMG kvůli své arkádové funkci.

556 Icarus

Nejlepší 556 načítání Icarus

 • Čenich: Echoless-80
 • Laser: FSS ole-V laser
 • UnderBarrel: Xten Nexus Grip
 • Skladem: Demo Fade Pro Stock
 • Zadní přilnavost: Xten Grip

Zařízení

Perk balíčekSpecialista na zbraně

4. HCR 56

HCR 56 je vysoce poškozený LMG. Způsobuje to čtyřicet poškození na všech vzdálenostech a zaznamenává zabití tří zásahů nebo zabíjení, pokud je hlava zabírána. HCR 56 stanoví oheň z plného auta z kontrolovatelného přijímače Bruen pro podporu skupiny nebo sólovým lovem.

HCR 56

Nejlepší načítání HCR 56

 • Laser: VLK LZR 7MW
 • Optický: Cronen Mini Red Dot
 • UnderBarrel: Příkaz foregrip
 • Hlaveň: Bruen Turaco 686mm
 • Zadní přilnavost: STIP 40 GRIC

Zařízení

Perk balíčekSpecialista na zbraně

3. Sakin MG38

Světelný kulomet Sakin MG38 s pásem přináší devastující 7.62 kol s vysokou rychlostí palby díky pístovému plynu s krátkým úderem. Díky svému výchozímu 100-kolatovému časopisu je tento LMG více než dost, aby vytáhl dva nepřátelské jednotky bez opětovného načtení.

Sakin MG38

Nejlepší Sakin MG38 Načítání

 • Čenich: Polarfire-S
 • Optický: SZ dobíjení-dx
 • Hlaveň: Bruen Silver Series Barrel
 • Laser: FSS ole-V laser
 • Zadní přilnavost: Bruen G305 Grip Wrap

Zařízení

Perk balíčekSpecialista na zbraně

2. Raal lmg

Průzkumný pomocný útočný lehký kulomet používá konstrukci titanu, nízkou rychlost střelby a reciproxační hlaveň ke zmírnění mocného .338 zpětný ráz. Stejně jako jeho varianta předchůdce je Raal LMG vynikající LMG pro dlouhodobé zakázky v Al Mazrah.

Raal lmg

Nejlepší načtení RAAL LMG

Zařízení

Perk balíčekSpecialista na zbraně

1. RPK

RPK pochází z platformy Kastovia a má dlouhou, těžkou hlaveň, vysokou kapacitu munice a ocelový přijímač schopný trvale plnohodnotným ohněm bez ztráty v přesnosti. V současné době je to nejlepší LMG ve Warzone 2.0.

RPK

Nejlepší RPK Načítání

Zařízení

Perk balíčekSpecialista na zbraně

Takže tady jdete, jedná se o nejlepší načítání třídy LMG, které vám mohou pomoci ovládnout terény Al Mazrah. Sledujte naše průvodce Call of Duty, kde najdete další načítání, tipy a triky.

Zaregistrujte se do našeho zpravodaje

Získejte nejnovější aktualizace eSports a herní doručené přímo do vaší doručené pošty.

Zaregistrováním souhlasíte s našimi podmínkami používání a uznáváte datové postupy v našich zásadách ochrany osobních údajů. Můžete kdykoli odhlásit.