Nejlepší načtení MW2 M13B | PCGamesn, Best Modern Warfare 2 M13B Loadrout (sezóna 5 Reloaded)

Nejlepší moderní válka 2 M13B načítání

Nejprve jsme šli s AIM OP-V4 jako naši optiku. Tento pohled je právě teď nejlepší ve hře, i když jsme také částečný pro Cronen Mini Pro. Dále jsme šli s Harbinger D20, čenich, který nabízí potlačení zvuku spolu se zvýšením rychlosti kulky, rozsahu poškození a hladkosti zpětného rázu.

Nejlepší načtení MW2 M13B

Nejlepší moderní válka 2 M13B načítání: Boční pohled na útočnou pušku bez příloh

Chtějí Nejlepší načítání MW2 M13B začít dominovat v multiplayeru a dále? Tato útočná puška byla jednou z nejlepších meta zbraní v prvních dnech Warzone 1 a je připravena na její známku v restartu, pokud jste ji správně nastavili.

Pouze čas ukáže, zda bude M13B řadí mezi nejlepší útočné pušky Modern Warfare 2 ve hře, ale včasné testování naznačuje, že to bude velmi silné při přestřelky středního rozsahu díky minimálnímu zpětnému ránu a velmi vysoké míře požáru-i když Poškození na výstřel není zvlášť pozoruhodné. S rostoucím důrazem na rekoil v letošním tresku by z něj mohly učinit jeden z nejlepších moderních zbraní Warfare 2 ve hře, ale existuje mnoho různých způsobů, jak tuto zbraň nastavit.

Naše načtení M13B pro moderní Warfare 2 je o snížení zpětného rázu a rozsahu rozsahu, takže váš čas do zabití neklesne druhého, aby se vaše cílové putování otočilo opačně.

Zde je nejlepší načítání MW2 M13B:

Rup FTAC Ripper 56 a D37 pomáhají udržovat zpětný ráz pod kontrolou, zatímco potlačení a prodloužená hlaveň prodloužení, přidávejte rychlost kulky a dále vyhlaďte zpětný ráz. Nakonec jsme přidali Slimline Pro Optic, protože železné památky nejsou velmi užitečné na velké vzdálenosti.

Není to nejzajímavější načítání, ale je to efektivní způsob, jak posílit všechny nejlepší atributy M13B, aniž by to zničilo. Dávejte pozor na to, abyste na to používali ladění zbraní, protože jsme zjistili, že kontrola zpětného rázu je docela zranitelná velmi drobným změnám.

Pro zbytek třídy doporučujeme přinést buď odpalovač nebo boční zbraň jako nejlepší moderní načítání Warfare 2 P890, nebo něco pro scénáře CQC, jako je jeden z nejlepších brokovnic MW2. Náš balíček Perk je buď nadměrné, bitvy ztužené, zaostřené a rychlé opravy, nebo bitva ztuhla, bomba, bomba, studená krvácená a duch. Naše výběry vybavení jsou stimulační a vrtací náboj.

V případě, že jste ještě trochu zmateni Battle Pass Aach 1 a DMZ, zde je náš průvodce, jak odemknout moderní válku 2 M13B. A tady to máte, naše nejlepší načítání MW2 M13B, takže přesně víte, pro které přílohy pro začátek broušení.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší moderní válka 2 M13B načítání

Modern Warfare 2 hráči bojující uvnitř budovy

19. září 2023: Sezóna 5 Reloaded se blíží ke konci a my jsme upravili nejlepší načítání MW2 M13B spolu s nejlepšími přílohami, které se mají použít.

The Nejlepší moderní válka 2 M13B načítání i nadále se ukazuje populární, protože sezóna 6 moderní války 2 se přesune do dohledu. Tento konkrétní AR má všechny vlastnosti vyniknout v boji středního rozsahu a v průběhu příští sezóny zůstává vynikající puška.

Vyzbrojeno vysokou mírou ohně a nízkým rázem, M13B vyniká ve středním rozsahu a s nějakou spouštěcí disciplínou je schopen způsobit další poškození na delší vzdálenosti. S různými přílohy je puška zvážit a mohla by se stát nejlepším AR v celé hře.

Jinde ve světě Modern Warfare 2, podívejte se na naše průvodce, kteří zdůrazňují nejlepší moderní zbraně a informace o nejlepších moderních válečných 2 výhodách, které lze použít jako součást zátěže pro celou sezónu 5..

Jaké je nejlepší moderní načítání 2 M13B?
Nejlepší moderní přílohy 2 M13B
Jak odemknout M13B v moderní válce 2
Nejlepší moderní válka 2 M13B výhody a vybavení
Je M13B dobrý v moderní válce 2?

Jaké je nejlepší moderní načítání 2 M13B?

Tato konkrétní sestava zvyšuje poškození a rozsah, který zaručuje maximální dopad v boji středního dosahu

 • Nenechte si ujít: Nejlepší moderní válečné 2 zařazení na založení

Kvůli dalšímu poškození jsme také vybrali přílohy, které zlepšují kontrolu a přesnost zpětného rázu, aby se zajistilo, že M13B vždy zasáhne zamýšlený cíl.

Nejlepší moderní přílohy 2 M13B

Modern Warfare 2 Gunsmith obsahuje obrovskou škálu příloh, které umožňují hráčům vybavit zbraně na jejich styl hry. S tolika z čeho vybírat, nalezení nejlepší kombinace, kterou lze použít, trvá dostatek času.

Po nějakém testování tato sada pěti vyniká z davu, protože sezóna 5 pokračuje v postupu:

Obrovské zvýšení poškození pochází z kombinace Echoless-80 čenich a Bruen Echelon hlaveň. Zvláštní poškození zkracuje čas zabíjení, což znamená, že potřebujete pouze dvě nebo tři kulky, abyste zaručili eliminaci. Pro křišťálově čistý pohled na akci, Cronen Mini Pro je vynikající pohled na červenou tečku ideální pro tuto práci.

Pro zlepšení rychlosti císařského zraku (ADS), Bruen Flash Grip umožňuje rychlé reakční doby, zatímco Bruen R90 Factory Akcie zlepšují cíl rychlosti chůze a rychlost sprintu.

Jak odemknout M13B v moderní válce 2

M13B je k dispozici nákupem balíčku obchodu, ale existuje jiný způsob, který nezahrnuje utrácení žádných bodů tresky. Jednoduše spadněte do DMZ, zabijte chemika uvnitř radiační zóny, zvedněte zbraň a pokuste se exfil.

Nejlepší moderní válka 2 M13B výhody a vybavení

Jakmile jsou připraveny nejlepší přílohy M13B, můžeme najít kombinaci balíčku a vybavení Perk schopné poskytnout další výhody během zápasu. Zde jsou výhody a vybavení, které doporučujeme používat vedle pušky.

Výhody

 • Double Time (Base)
 • Bombová skupina (základna)
 • Focus (bonus)
 • Rychlá oprava (Ultimate)

Zařízení

 • Semtex (smrtelný)
 • Flash granát (taktický)

Je M13B dobrý v moderní válce 2?

Další poškození činí M13B životaschopnou možností, pokud jde o nalezení silné útočné pušky. Její působivý výstup poškození kombinovaný s vysokou mobilitou z něj činí neuvěřitelně všestrannou pušku perfektní, aby vyhovovala jakémukoli stylu hry.

To je vše, co je třeba vědět o nejlepším moderním válce 2 M13B načtení. Pro více informací se podívejte na naše průvodce představující nejlepší moderní Warfare 2 SMG a informace o nadcházejících moderních událostech XP Modern Warfare 2.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Modern Warfare 2 a Shooter Games Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Warzone M13B načítání nejlepší sestavení a nastavení třídy

Tato útočná puška je již na své základní úrovni brilantní zbraň, ale nejlepší načítání Warzone M13B bude ještě silnějším.

Nejlepší Warzone 2 M13B načítání: M13B v Slime Team Camo před rozmazanou mapou Al Mazrah

Publikováno: 9. srpna 2023

Pokud jde o výběr určitých zbraní v Vondelu, existuje spousta na výběr, ale ta, kterou jste možná zmeškali, je Nejlepší načítání Warzone M13B. Tato obtížná odemknutí útočné pušky nabízí velké škody, aniž by se musela vypořádat s příliš velkým množstvím zpětného rázu.

Nejenže bychom řekli, že M13B je jednou z nejlepších útočných pušek Warzone, ale šli bychom o krok dále a řekli, že je to právě jedna z nejlepších zbraní Warzone právě teď. V určitém okamžiku jsme mohli vidět, že to převezme meta Warzone. Zejména zohlednit toto načítání.

Warzone M13B načítání

Zde je nejlepší načítání Warzone M13B:

 • Optický: AIM OP -V4 –3.00, -1.65
 • Čenich: Harbinger D20 – +1.40, +1.00
 • Hlaveň: 14 ”Bruen Echelon – +0.50, +0.40
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 – +0.80, +0.40
 • Časopis: 60 kulatý mag

Přestože již má slušný zpětný ráz, cílem je vyhlazení zpětného rázu a učinit jej méně problematickým a také zvýšit rozsah poškození útočné pušky.

Nejprve jsme šli s AIM OP-V4 jako naši optiku. Tento pohled je právě teď nejlepší ve hře, i když jsme také částečný pro Cronen Mini Pro. Dále jsme šli s Harbinger D20, čenich, který nabízí potlačení zvuku spolu se zvýšením rychlosti kulky, rozsahu poškození a hladkosti zpětného rázu.

Dále máme 14 ”Bruen Echelon. Tato hlaveň dále zvyšuje rozsah rychlosti a poškození kuliček a také nabízí lepší kontrolu zpětného rázu a přesnost ohně kyčle. Pro přední přilnavost jsme šli s FTAC Ripper 56, abychom tuto přesnost a ovládání zpětného rázu skutečně posunuli.

Pokud chcete vidět sestavení v akci, pak „Kxpture“ využije stejnou sestavu níže:

Thumbnail YouTube

To jsou všechny přílohy, které používáme pro nejlepší načítání Warzone M13B, ale přečtěte si dále pro nejlepší nastavení třídy pro tuto zbraň.

Nastavení třídy Warzone M13B

Zatímco M13B bude pravděpodobně vaším hlavním výběrem zbraně v Al Mazrah, stojí za to mít něco, co dokáže vyrovnat nedostatky zbraně. Například budete chtít něco, co může přijmout nepřátele na dlouhém doletu, takže použití nejlepšího načítání Warzone SP-R 208 nebo jednoho z nejlepších ostřelovačů Warzone pomůže. Mohli byste také použít jednu z nejlepších brokovnic Warzone, které vám pomohou při hasičských stránkách krátkého dosahu.

To znamená, že budete muset spustit specialistu na zbraně jako svůj balíček Perk. Pokud jste však spokojeni s jednoduchou pistolí jako sekundární, můžete místo toho jít na balíček Specter.

Nejlepší alternativy Warzone M13B

Právě teď je nejlepší alternativou M13B bezpochyby načtení Warzone Lachmann-556, se kterým jsme se v Vondelu bavili spoustou zábavy. Díky jeho vrozené přesnosti je v jeho sestavení dostatek místa, které vypupnou ještě větší poškození.

Pokud hledáte něco jiného, ​​co se spojí s nastavením odstřelovače, pak se nezapomeňte dostat na nejlepší načítání Warzone ISO 45 – pravděpodobně nejlepší načítání ve hře v sezóně 5.

Nyní jste připraveni klesnout do dalšího zápasu s nejlepším načítáním Warzone M13B. Pokud chcete zvýšit své šance na vítězství v Al Mazrah, podívejte se na naše nejlepší nastavení Warzone a nejlepší Warzone FOV, abyste zvýšili šanci na získání těchto vítězství.

Více z načtení

Callum Self, pokud se nepírá o Marvel’s Spider-Man 2, spadne do nejlepších bitvy, jako je Fortnite, nebo sledování přívěsu Mortal Kombat 1 znovu a znovu, Callum lze najít téměř jakýkoli žánr hry na PS5, Xbox nebo Nintendo Switch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.