Nejlepší načtení NZ-41 ve Warzone-Dot eSports, Call of Duty: Vanguard Best NZ-41 Load a nastavení třídy | Shotkul skalního papíru

Nejlepší načtení NZ-41 a nastavení třídy v Call of Duty: Vanguard

NZ dominoval Warzone meta pro většinu ročních období tři a čtyři. Na konci července obdržel podstatný Nerf v sezóně Four Reloaded Aktualizace, ale nedělejte si chybu, je to stále zcela dominantní puška ve hře.

Nejlepší načtení NZ-41 ve Warzone

Call of Duty: Warzone’s integrace s Call of Duty: Vanguard Minulý rok přidal přes 30 primárních zbraní k titulu. Ve Vanguard Royale je spousta nových hraček a NZ-41 je jednou z útočných pušek, které by měly být ve vašem Arsenalu.

Předvoj Mainstays jako Automaton a STG44 jsou v kaldeře, které se mohou používat, ale výběr některých hráčů je NZ-41. Vzhledem k povaze mapy se stala silnou volbou pro primární slot.

NZ dominoval Warzone meta pro většinu ročních období tři a čtyři. Na konci července obdržel podstatný Nerf v sezóně Four Reloaded Aktualizace, ale nedělejte si chybu, je to stále zcela dominantní puška ve hře.

Mohli byste spárovat NZ-41 s SMG jako MP-40 nebo H4 Blixen, abyste si vyzvedli nějaké zábavné W v Caldera, aby se věci otřásla ve vaší osobní meta. Jen to vyžaduje hrst důležitých připoutání k tomu, aby se NZ stala zvíře.

Zde je solidní sada příloh pro NZ-41 v Warzone’s Puškař.

Nejlepší načtení NZ-41 Warzone

 • Čenich: Posilovač zpětného rázu
 • Hlaveň: Orbweaver 360mm BC
 • Optický: SVT-40 PU Rozsah 3-6x
 • Skladem: Orbweaver E Pack
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop
 • Časopis: 6.5 mm sakura 50 kulatých magů
 • Munice: Prodloužené
 • Zadní přilnavost: Polymerní přilnavost
 • Vyzdobit: Brace
 • Perk 2: Na ruce

NZ se liší od ostatních populárních Předvoj Napadené možnosti pušky v Caldera hlavně kvůli pomalejší rychlosti ohně. Je to mnohem pomalejší než automat, ale zabalí více úderu a může to být lepší volbou v delších rozsazích.

Tato sada příloh bude velmi budovat přesnost NZ, rychlost a kontrolu palby a zároveň omezí vaši mobilitu a rozsah jen trochu. Ale s rozsahem 3-6x je stále možná schopnost způsobit škody na slušné vzdálenosti.

Vzhledem k tomu, že Caldera je plná dlouhých památek, polí, horských pásů a kopců, NZ je mezi hráči ve Vanguardu Royale ranou favorit. Zatímco jeho setrvačná síla je ještě zbývá vidět, tato sestavení střelce vám bude vyhovovat, pokud chcete, aby AR poklesl Warzone Pacifik s. Spárujte to se silným SMG, jako je MP-40 nebo PPSH-41 pro nejlepší výsledky.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší načtení NZ-41 a nastavení třídy v Call of Duty: Vanguard

Náhled zbraně NZ-41 proti černému pozadí v Call of Duty: Vanguard

Chcete vědět nejlepší načítání NZ-41 ve Vanguardu? NZ-41 je pomalá útočná puška, která zabalí těžký úder, jako je bar. I když vaším prvním instinktem může být zvýšení rychlosti požáru a zlepšení TTK, to se zde nezdá možné. Můžete zvýšit rychlost požáru, ale na oplátku to drasticky snižuje poškození, takže NZ-41 je průměrný AR. Naštěstí jsme strávili nějaký čas pohráváním a našli jsme nejlepší načítání NZ-41 v sezóně Vanguard, který odemkne svůj plný potenciál.

S Call of Duty: Vanguard Season 2, která se nastaví na začátku února, očekáváme, že časté opravy a záplaty zřídí nové meta. Pokud některá z těchto změn ovlivní NZ-41 a toto načtení, aktualizujeme tuto příručku, abychom vám dali vědět. Podívejte se, když se spustí sezóna 2, abyste zjistili, zda jsme změnili naše načítání NZ-41, aby se vešly nové meta.

Vykreslení NZ-41 ve vozu Duty: Vanguard Gunsmith Preview Screen

Výše uvedené přílohy činí NZ-41 životaschopným ve středním doletu. The Stabilizátor F8, Orbweaver 360mm BC, Carver Foregrip, Grip Pine Tar, a Orbweaver E Pack Všechny zvyšují kontrolu a přesnost zpětného rázu. Minoil stále přijde, a to s NZ-41 se setkáme s dlouhými dolety, ale je mnohem zvládnutelnější. Naštěstí Prodloužené Typ munice Zvyšuje rychlost kulky, což znamená, že vaše výstřely by měly při střelbě bičovat vzduchem. The Připnuto Znalost také přidává další trhnutí, když je nepřítel zasažen jednou z vašich kulek, což jim ztěžuje soustředit se a bránit se zpět.

Vzhledem k tomu, že NZ-41 funguje nejlépe ve středně dosahu, G16 2.5x je perfektní optika. Zvyšuje také kontrolu a přesnost, což z něj činí jeden z nejlepších rozsahů v Call of Duty: Vanguard.

Vzhledem k tomu, že budete střílet v krátkých výbuchtech, doporučujeme použít .303 British 20 Round Fast Mags. Mají nižší kapacitu munice než standardní časopisy, ale také zrychlují opětovné načtení, takže můžete skočit přímo zpět do akce. Také se nebudete muset starat o to, že dojde mu munice díky Plně nabitý Kit.

Sekundární zbraň

Vzhledem k tomu, že NZ-41 je nejlépe ve středním dosahu, doporučujeme vzít něco, co pomůže na delší vzdálenosti. Odstřelovací pušky, jako je puška Kar98K a 3-line puška. Samozřejmě, pokud dáváte přednost přístupu běhu a zbraně, vezměte si SMG nebo brokovnici, na kterou můžete přepnout pro boj s blízkým dosahem. MP40 je jednou z nejlepších zbraní ve službě Call of Duty: Vanguard, zatímco PPSH-41 a typ 100 jsou také impozantní zblízka.

Nejlepší výhody a vybavení NZ-41

Jedná se o výhody a vybavení, které byste měli použít s NZ-41:

Duch, Radar, a Přezbrojení jsou některé z nejlepších výhod ve službě Call of Duty: Vanguard, a my nevidíme žádný důvod smíchat věci v tomto načtení. Ghost vám pomůže skrýt před nepřátelskými špionážními letadly a Intel, abyste se nezachytili při otáčení kolem mapy, aby bohovali nepřátele nebo zaútočili na cíl. Radar pomáhá s vaším dohledem, protože si můžete všimnout nepřátel, kteří na svůj minimap vystřelili nepřátele, kteří střílejí nezdravé zbraně. Overkill vám umožní používat primární zbraně ve svém sekundárním slotu, díky čemuž je vaše načítání mnohem konkurenceschopnější a všestrannější.

Když přistupujete k skupinám nepřátel, hodte a Termite Grenade do davu šířit poškození více nepřátel. Pokud se otočí a střílí na vás, pop a Stim Rychle posílit své zdraví Regen a narazit na kryt s obnoveným taktickým sprintem.

To pokrývá vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načtení NZ-41 v Call of Duty: Vanguard. Pokud si chcete vybudovat načtení kolem jiné zbraně, podívejte se na náš seznam nejlepších načítání ve Vanguardu. Pokud máte rádi vážné zbraně, které zabalí úder, podívejte se na náš seznam nejlepších LMG ve Vanguardu, abyste našli více toho, co máte rádi. Pokud se blížíte k maximální úrovni, podívejte se na náš průvodce Panguard Prestige, abyste viděli, jak dále postupovat.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Call of Duty: Vanguard následovat
 • Střelec následovat
 • Sledgehammer hry následují

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Nejlepší Call of Duty: Warzone Pacific NZ-41 Class

Třída Warzone Pacific Best NZ-41

The Call of Duty: Vanguard Aktualizace sezóny jedna viděla zavedení Warzone Pacific. Ve stejnou dobu, Předvoj Zbraně dorazily do bitvy Royale a poskytly ještě více možností na výběr. NZ-41 se ukazuje jako silný uchazeč Warzone Pacific a s nejlepšími vybaveními připoutaností můžete vytvořit třídu, která se rozdrtí opozicí.

NZ-41 je nejlépe vhodný pro střední a dlouhé dolety. Zbraň je prozatím podceňovanou možností v Caldeře. Můžete však ukázat halu, kolik zastavení síly má útočná puška s touto sestavou. Tato třída se zaměří na maximalizaci přesnosti zbraně, takže se můžete zamknout nepřátelům, jakmile začnete střílet.

Call of Duty: Warzone Pacific Nejlepší třída NZ-41

Pojďme rozebrat stavbu. Chcete-li zahájit svou třídu NZ-41, je silná možnost stabilizátoru stabilizátoru F8 silnou možností. Zmír Merkur nebo MX Silencer by obvykle byl námitek, aby vaše záběry byly skryty před mini mapou. S tím bylo řečeno, stabilizátor F8 má příliš velký dopad na přehlédnutí. Přidaná řada přesnosti a poškození do vaší útočné pušky se ukáže jako užitečná při zahájení bojů ve středním až dlouhém doletu. Orbweaver 360mm BC je také důležitý při zlepšování vaší přesnosti, protože hlaveň je přesná a kontrolovatelná a snižuje rozsah houpací a zbraně bob. Spárování s akciemi Orbweaver E Pack vás uvidí zažít lepší odolnost proti trhlinám, přesnost, zotavení zpětného rázu a kontrolu zpětného rázu.

Když vybíráte podtrhnutí, bude vaše zbraň přesnější s cílem stability a zaměřením na stabilitu M1930.

Kombinace těchto příloh zajistí, že vaše zbraň bude co nejpřesnější, když vyhladíte nepřátele.

Jak vidíte, tato třída nepoužívá přílohu časopisu. Nakonec, újmy, které přidávají k vaší zbrani, převažují nad výhodami. Plně naložená Perk vám však poskytne maximální počáteční munici. Poté prodloužený typ munice zvýší vaši rychlost střely, aby váš NZ-41 smrtelný v dosahu.

Přesnost za všech okolností, i když pořizuje záběry

K dokončení sestavení existuje jen několik dalších položek. Pokud jde o zadní rukojeť, polymerní přilnavost zlepšuje váš odolnost a přesnost a přesnost a zpětné vzpomínky během trvalého ohně. Navíc, vzpěra poskytne vašemu počátečním střelbě NZ-41, takže vaše výstřely jsou přesné, jakmile začnete střílet. Nakonec dokončete svou třídu pomocí G16 2.5x optic. Kompaktní rozsah s 2.Zvětšení 5x je životaschopnou možností pro přijetí soupeřů na střední a delší rozsahy.

Aby se vaše načtení všestranně mělo spárovat Call of Duty: Warzone Pacific Třída NZ-41 s zbraní, která bude prosperovat v boji. HUBNA SUBNACHINE, brokovnice nebo pistole jsou silné možnosti. V současné době přebírá Blueprint MP40 SUBNACHINE PLANS s tajnou přílohou Caldera.

Třída Warzone Pacific Best NZ-41

 • označen s
 • Activision Blizzard
 • Call of Duty: Warzone Pacific
 • Raven software