Nejlepší načtení SP-X 80 pro moderní válku 2 Sezóna 5-Charlie Intel, Modern Warfare 2 SP-X 80 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení

Modern Warfare 2 SP-X 80 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Odemknutí SP-X 80 v moderní válce 2 bude nějakou dobu trvat, protože se nejprve musíte dostat Úroveň 17 s LA-B 330.

Nejlepší načtení SP-X 80 pro moderní válku 2 sezóna 5

Modern Warfare 2 SP-X 80 načítání

Aktivita

Sniper Rifle SP-X 80 zůstává jednou z nejlepších možností pro rychlé rozsah v moderní sezóně Warfare 2 Season 5. Tato příručka rozbalí nejlepší načítání SP-X 80 a nabídne vám úplné přehled potřebných příloh, výhod a vybavení.

Od uvedení na trh Modern Warfare 2 vyčnívaly odstřelovací pušky Bolt-Action jako některé z nejlepších zbraní ve hře. Ať už se rychle uskutečňujete nebo sbějete nepřátele na dlouhém doletu, je tu odstřelovací puška, která je pro vás perfektní.

Článek pokračuje po reklamě

Jednou z nejlepších možností pro rychlé rozsah je SP-X 80, kterou oceňovali nejlepší hráči, jako je Faze Booya. Pokud chcete ovládat odstřelovací pušky, máme seznam všech příloh, výhod a vybavení, které budete muset vytvořit nejlepší načtení SP-X 80 v Modern Warfare 2 Season 5.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší moderní válečné přílohy 2 SP-X 80
 • Nejlepší moderní válka 2 SP-X 80 výhod a vybavení
 • Jak odemknout SP-X 80 v Modern Warfare 2
 • Nejlepší alternativy k SP-X 80 v Modern Warfare 2

Nejlepší moderní válečné přílohy 2 SP-X 80

Nejlepší moderní válečné přílohy 2 SP-X 80

SP-X 80 je lehká odstřelovací puška v MW2.

 • Hlaveň: 16 ”ZLR Executor 80 Barrel
 • Laser: FSS ole-V laser
 • Zadní přilnavost: Schlager Match Grip
 • Šroub: FSS ST87 BOLT

Nejlepší moderní načítání válce 2 SP-X 80 je o zvýšení rychlosti cíle zbraně (ADS) a sprintu na čas, což usnadňuje rychlé scoping.

Článek pokračuje po reklamě

Vytváříme toto načítání s 16 ”ZLR Executor 80 Barrel což zvyšuje rychlost reklam za náklady na dosah, takže používejte pouze tento barel v 6v6. Pak FSS ole-V laser Dále pomáhá s rychlostí reklam, ale také sprintu, který vám umožní vrhnout se kolem mapy a zachytit nepřátele, než mohou svou zbraň zvednout.

Dále pomáháme reklamům SP-X 80. a sprintu na rychlost vystřelení s Schlager Match Grip a zvýšení míry palby pomocí FSS ST87 BOLT.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Téměř všechny tyto přílohy poškodí ovládání zpětného zpětného rázu SP-X 80., ale to není něco, o co se musíte starat při použití pušky s bolt-akční puškou.

Nejlepší moderní válka 2 SP-X 80 výhod a vybavení

Modern Warfare 2 SP-X 80 s nejlepšími výhodami a vybavením

Sniping in Modern Warfare 2 Multiplayer je populární styl hry.

 • Základna 1: Bombová skupina
 • Základna Perk 2: Bitva ztuhla
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Duch
 • Taktické vybavení: Flash granát
 • Smrtící vybavení: Vrtací poplatek
 • Polní upgrade: Muniční krabice

Při budování nejlepšího načtení SP-X 80 nemůžeme doporučit nic jiného než Bombová skupina a Bitva ztuhla V moderní válce 2, protože jak omráčené granáty, tak výbušniny jsou neuvěřitelně silné.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Rychlé ruce je perfektní bonusový výhoda pro odstřelovací pušky, a přestože bychom rádi doporučili rychlou opravu jako konečný výhoda, Duch je příliš důležité nepoužívat.

Článek pokračuje po reklamě

Flash granáty jsou zdaleka nejlepším vybavením ve hře a Vrtací poplatky jsou ideální pro zakořenění táborníků. Nakonec doporučujeme Muniční krabice, Jak rychle spálíte munici, pokud na vysokém zabijáku.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout SP-X 80 v Modern Warfare 2

Odemknutí SP-X 80 v moderní válce 2 bude nějakou dobu trvat, protože se nejprve musíte dostat Úroveň 17 s LA-B 330.

Díky funkci platformy však musíte také odemknout jak SP-R 208, tak SA-B 50.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy k SP-X 80 v Modern Warfare 2

Pokud hledáte alternativu k SP-X 80, v moderní válce 2 je spousta životaschopných pušek a SP-R 208 je docela oblíbená volba.

Pokud chcete dosáhnout nějakého odstřelování dlouhého dosahu, pak je MCPR-300 skvělou volbou pro pozemní válku, velký zachycení vlajky a invazi.

Další informace o moderní válce 2 naleznete v některých dalších průvodcích:

Modern Warfare 2 SP-X 80 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Modern Warfare 2 SP-X 80 načítání: Obrázek odstřelovací pušky v bedně

Pokud tam sedíte a přemýšlíte, jak dát dohromady Nejlepší moderní válka 2 SP-X 80 načítání, nejsi sám. Existuje tolik možností, pokud jde o přílohy zbraní, nastavení Perk, sekundární zbraně a položky vybavení v moderní válce 2. Může to být trochu ohromující, pokud se o tom pokusíte na to všechno najednou. Ale pokračujte ve čtení a my vám promluvíme vše, co o této třídě potřebujete vědět.

Pokud jste někdo, kdo ví o tom, jak odemknout všechny zbraně moderních válečných 2, budete vědět, že to bude trvat, než se dostanete na SP-X 80. Když to však uděláte, ocitnete se s přístupem k jedné z nejlepších odstřelovacích pušek ve hře právě teď. Je to opravdu zbraň, kterou budete chtít použít.

Nejlepší moderní válka 2 SP-X 80 načítání

Takže, bez dalšího povyku, pojďme se zaseknout a mluvit o samotném SP-X 80. Zde je vše, co potřebujete vědět o Nejlepší moderní načítání Warfare 2 SP-X, Díky tvůrci obsahu Call of Duty Luke ‘Faze Scope‘ Sharretts:

 • Přijímač: SP-X 80
 • Zadní přilnavost: Schlager Match Grip
 • Šroub: FSS ST87 BOLT
 • Skladem: Max DMR přesnost
 • Laser: Schlager peq box iv
 • Hlaveň: 18.5 ″ Bryson LR Factory

Nejdříve nejprve se budete chtít podívat na 18.5 ″ Bryson LR Factory Barel Attainment. Tím se dramaticky zvýší rychlost cíle dolů – něco, co vám pomůže tuto odstřelovací pušku na těsném místě využít. Tento cíl dole je založen na maximální příloze Max DMR Precision Stock, přilnavost Schlager Match a Schlager PEQ Box IV laserová příloha.

Když do této odstřelovací pušky přidáte šroub FSS ST87, najdete zvýšenou rychlostí rekhamber, která dále zvýšila rychlost této zbraně. Víme, že toto nastavení přílohy odebírá od maximálního rozsahu poškození a ovládá kontrola zpětného odstřelování, které nabízí Sniper Rifle, ale měli byste zjistit, že je stále více než efektivní v delších rozsazích.

Thumbnail YouTube

Víme, že to bude trvat trochu praxe, aby přistál tyto výstřely s delší délkou, ale s tímto výběrem příloh byste se měli dívat na jednu z nejlepších moderních válečných 2 načítání, pokud jde o odstřelovací pušky.

Nejlepší moderní nastavení třídy SP-X 80

Pokud jde o sekundární zbraň, myslíme si, že Lachmann Sub je jednou z nejlepších možností podpory odstřelovače v moderní Warfare 2. Je to určitě jeden z nejlepších SMG ve hře právě teď a stojí za to se odhlásit – což můžete udělat v našem průvodci nejlepším moderním válkou Lachmann Sub Loadrout právě zde. Pokud ještě nemáte tuto zbraň odemčenou, použití tohoto nejlepšího moderního válečného válečného 2 Vel 46 načítání není zdaleka špatnou volbou.

Pokud jde o nastavení této třídy, budete chtít používat přehnaný (jak již můžete očekávat) a bitva obouřit v základně Perk Slots. Battle tvrzená vás bude chránit před účinky nepřátelských granátů – něco, co byste se mohli postavit, pokud sedíte na jednom místě.

Ve slotu Bonus Perk doporučujeme používat zásobování a v konečném slotu Perk je Bird’s Eye cestou vpřed. To vám pomůže vidět vše na minimapu – což vás ochrání a bude efektivnější před hnízdem vašeho ostřelovače.

Pokud jde o obnovení? No, to vám umožní používat více položek vybavení po delší životnost. Doporučujeme tedy vzít s vámi Claymores a Shock Holenky do bitvy a používat je po celý svůj život ve hře se chránit při ostřelování. Položka konečného vybavení, kterou doporučujeme, je přenosná upgrade radarového pole – kterou lze použít k udržení karet na kohokoli, kdo se snaží za sebou proklouznout.

Ale to je vše, co je k tomu! Víme, že nový systém zbraní je trochu divný, ale to by vám mělo pomoci zjistit, co musíte vybavit a kde. Když jste tady, měli byste se podívat na našeho průvodce, jak získat všechny mistrovské camos v moderní Warfare 2-pravděpodobně by vypadaly docela pěkně pěkně na vašem novém sestavení SP-X 80.

Více z načtení

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.