Nejlepší načtení STG44 ve Warzone: Pacific | Rock Paper Shotgun, Warzone Best STG44 Loadrout: STG44 Nastavení třídy a jak odemknout STG44 ve Warzone a Vanguard |

Warzone Best STG44 Loadrout: STG44 Nastavení třídy a jak odemknout STG44 ve Warzone a Vanguard

To je vše, co musíte ovládnout ve Warzone Pacific se STG44! Aktualizujeme všechny naše příručky Warzone pravidelně, když se utváří tichomořská meta, takže se často podívejte na nejnovější sestavy zpět. Mezitím vás náš průvodce Caldera dostane k rychlosti na zbrusu nové mapě. Chcete -li získat obrázek rané meta, podívejte se na naše průvodce k nejlepším načítám a nejlepším zbraním ve Warzone.

Nejlepší načtení STG44 a nastavení třídy v Call of Duty: Warzone Pacific

STG 44 ve Warzone

Hledáte nejlepší načtení STG44 ve Warzone Pacific? První útočná puška Vanguarda již vypadá lákavě na Calderu. Stejně jako mnoho dělovacích zbraní je to divoce flexibilní. Jako základní linie arzenálu Vanguard, skutečně ztělesňuje tuto flexibilitu. STG můžete vyladit ve Warzone a Excel jako paprsek s dlouhým dosahem, dělo těsné vzdálenosti nebo něco mezi tím. Náš průvodce načítání Warzone STG44 rozpadne nejlepší sestavení, což vám bude dobře sloužit v různých zátěžích.

Nejlepší načtení STG44 ve Warzone Pacific

Naše nejlepší načítání STG je postaveno pro dosah a je ideální pro dlouhé prohlídky Caldery. Tady je sestavení:

Náš výběr připoutání je zaměřen na dosah, přesnost a kontrolu zpětného rázu při pokusu o zmírnění některých nevýhod našich základních příloh. Začneme s MX Silencer, nejbližší srovnání s monolitickými a agenturami potlačujících předchozích her. MX vás udrží mimo radar při palbě a udělí bonus k přesnosti. Dále jděte s VDD 760 mm 05B hlavně, ústa k připevnění, která poskytuje významné posílení pro dosah a kontrolu zpětného rázu. The M1941 Hand Stop přidává větší kontrolu a přesnost zpětného zpětného rázu, ale bolí váš oheň kyčle. To je zásah z blízkého rozsahu, který budete rádi vzít a nahradit svou sekundární zbraní. Pro náš časopis jdeme s 8mm kurz 45 kulatý buben. Toto je základní kalibr STG a byl v našem testování nejvíce konzistentnější. Navíc je to větší časopis, než získáte s některými z alternativních kalibrů. Budete chtít, aby tato další kola odrazila více nepřátel.

Používáme Prodloužené Kola pro typ munice, aby se vyzvedla nějakou rychlost střel, klíčová statistika pro sestavení dlouhého dosahu. V tomto okamžiku jsme přidali spoustu příloh, které pomalé rychlosti reklamy. Proto jsme šli pro Kožená přilnavost Abychom pomohli zmírnit tyto nevýhody. Pokud však zjistíte, že zpětný ráz je problém, zkuste borovice dehet nebo uvězněná přilnavost. Pro tento druh rozsahu budete chtít nějaký zoom, takže jsme se rozhodli pro ZF4 3.5x rozsah pušky. Historicky byly zoom 3x a 4x nejoblíbenější ve Warzone, takže ZF4 by měl být pohodlný pro veteránské hráče.

Naše volba je VDD 34s váženo, který poskytuje bonusy o zpětném profilu, přesnosti a bonusy o odporu. Přichází však s značným trestem rychlosti reklam. Pokud zjistíte, že vaše STG je nesnesitelně nepraktické, místo toho zkuste Precision Stock VDD 27. Slot pro odbornost je pravděpodobně nejsilnějším STG, protože STG je jednou z mála pušek s Vitální Dostupná dostupnost. Vitální funkčně způsobuje, že hitbox krku/horního hrudníku má stejný multiplikátor poškození jako hlava. Na pušce s vysokou hlavou a poškozením, jako je STG, je to masivně výkonné. V podstatě v podstatě poskytuje hráči další headshot nebo dva zdarma a je nutností spustit na každém načtení STG. Nakonec jsme šli s Plně nabitý Kit, aby pomohla navrhnout vaše munice.

Sekundární zbraň

Taková puška s dlouhým dosahem a SMG z blízkého dosahu je nejoblíbenější šablona načítání Warzone, a to je to, s čím se půjdeme tady. M1942, MP40 a typ 100 z Vanguard vypadají silně přímo z brány. Pro něco trochu vyzkoušeného a testovaného, ​​podívejte se na jednu verzi MP5.

To je vše, co musíte ovládnout ve Warzone Pacific se STG44! Aktualizujeme všechny naše příručky Warzone pravidelně, když se utváří tichomořská meta, takže se často podívejte na nejnovější sestavy zpět. Mezitím vás náš průvodce Caldera dostane k rychlosti na zbrusu nové mapě. Chcete -li získat obrázek rané meta, podívejte se na naše průvodce k nejlepším načítám a nejlepším zbraním ve Warzone.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Warzone Best STG44 Loadrout: STG44 Nastavení třídy a jak odemknout STG44 ve Warzone a Vanguard

The STG44 je útočná puška, která debutovala v sestavě Call of Duty: Vanguard’s Release Lineup, a je to již skličující možnost vzít na bojiště s vámi ve Warzone.

Nebyla by to hra Call of Duty bez významu mocných útočných pušek, rychle se umístit mezi nejlepší zbraně Vanguard a tato možnost jistě vyhovuje účtu jako všestrannou pušku, která je skvělá na všech vzdálenostech, zejména s pravým přílohy.

Tato stránka se bude zabývat Jak odemknout STG44 nejrychlejším možným způsobem a Nejlepší načtení STG44 a Doporučení třídy STG44 aby ještě více zvýšila jeho schopnosti.

 • Jak odemknout STG44 ve Warzone a Vanguard
 • Nejlepší Vanguard, Warzone STG44 načítání a přílohy
 • Nejlepší Vanguard, nastavení třídy Warzone STG44, výhody a vybavení

Jedná se o vzácný případ pro zbraně, které jsou na základě pozornosti, ale uvědomte si, že životní cyklus Vanguarda právě začal. Bude čas, kdy odemknutí nejnovějších meta útočných puška bude trvat věk nebo zbytečně dlouhou výzvu. Do té doby si užijte tento svěží požadavek.

Nejlepší Vanguard, Warzone STG44 načítání a přílohy

Níže jsou uvedena naše doporučení pro optimální načtení STG44 a také odpovídající úrovně pro každý:

 • Čenich: Scythe Compensator (odemknutí na úrovni 3)
 • Hlaveň: VDD 760 mm 05b (odemknutí na úrovni 38)
 • Optický: Reflektor břidlice (odemkne se na úrovni 17)
 • Skladem: Konstanz Tactical (odemkne se na úrovni 9)
 • UnderBarrel: M1941 Hand Stop (odemknutí na úrovni 23)
 • Časopis: .30 ruských krátkých 30 kulatých mag (odemknutí na úrovni 69)
 • Typ munice: Prodloužené (odemknutí na úrovni 62)
 • Zadní přilnavost: Stiplled Grip (odemknutí na úrovni 67)
 • Znalost: Sleight of Hand (odemknutí na úrovni 32)
 • Kit: Plně načteno (odemkne na úrovni 42)

Začněme s ústí. Budete chtít vybavit Scythe Compensator Pro tento, který přidává přesnost +1. Žádné nevýhody o tomhle!

Na hlaveň. Rozhodli jsme se pro VDD 760 mm 05B, který je vysoce přesný a kontrolovatelný a zároveň zmenšuje rozsah houpačky a bob a zvyšující se rozsah poškození. V důsledku toho jsou zasaženy jak rychlost sprintu na oheň, tak přesnost ohně kyčle, stejně jako rychlost pohybu chůze, ale ne moc.

Optika je pro preference – našli jsme Reflektor břidlice Být dobře zaoblenou možností pro tuto útočnou pušku, ale znovu, vaše volba!

V zásobní slotu jsme šli pro Konstanz Tactical, Jak přidává +4 k zamíření rychlosti pohybu chůze, +4 AIM Walking Stabiness a +1 počáteční přesnost a zpětný ráz. Přesnost hip ohně je zasažena -1, spolu s poklesem -3 pro sprintu na rychlost ohně, ale stojí za to zařazení.

The M1941 Hand Stop Připevnění způsobuje optimální volbu, pokud jde o podtrhu. Přidává +1 k kontrole zpětného rázu a přesnost +1, zatímco pouze snižuje -1 přesnosti hip požáru.

Pro časopis doporučujeme .30 ruských krátkých 30 kulatých magů příloha. Kromě udržování 30 kol přidává +2 k rychlosti a rozsahu střel, +1 k penetraci kulky a poškození +1. Dodává se s náklady na kontrolu a přesnost zpětného zpětného rázu, -2 rychlosti ohně a -1 na rychlosti pohybu i reklam. Ale stojí za to mít to, protože zbytek sestavení kompenzuje většinu z toho.

Pak, Prodloužené Vytváří skvělý typ munice, protože přidává +3 k rychlosti kulky a doplňuje tlaku.

Pokud jde o zadní přilnavost, získáme zotavení +2 a +1 počáteční přesnost a zpětný ráz díky Ustavená přilnavost.

Pokud jde o znalost, Kejkle pomůže vám s +1 k opětovnému načtení rychlosti.

Nakonec jsme se rozhodli Plně nabitý V kategorii soupravy, díky kterému jste začali maximální rezervní municí.

Nejlepší Vanguard, nastavení třídy Warzone STG44, výhody a vybavení

Zde jsou naše volby pro nejlepší předměty – například vybavení a výhody – pro nejlepší nastavení třídy STG44 ve Vanguard a Warzone:

 • Perk 1: E.Ó.D. (Odemkne se na úrovni 1)
 • Perk 2: Overkill (odemkne se na úrovni 38)
 • Perk 3: AMPED (odemknutí na úrovni 1)
 • Sekundární:MP40 (odemkne dosažení úrovně hráče 16)
 • Taktický: Senzor srdečního rytmu (odemknutí na úrovni 1)
 • Smrtící: Claymore (odemknutí na úrovni 1)

Pro bar, doporučujeme se rozhodnout pro E.Ó.D., protože to pomůže zmírnit poškození výbušniny a ohněm bez Killstreak.

Doporučujeme se rozhodnout pro Přezbrojení Jako druhá výhoda. Při této příležitosti jsme šli na MP40 jako naši sekundární volbu. Pro každého, kdo se náhle objeví blízký, přechod na to, aby se lépe zaměřil na blízký dosah, způsobuje skvělou kombo. Ale opět je to pro vás rozhodnu!

Pro třetí pocitu jsme šli Zesílení nad ostatními, abyste zajistili, že přepínáte mezi oběma zbraněmi co nejrychleji.

A konečně Senzor srdečního rytmu je dokonalým společníkem, který se připraví předem nebo sleduje kohokoli, kdo se odvážil uniknout z vaší linie dohledu. V případě, že se někdo podaří proklouznout kolem vašeho okolí, má a Claymore umístěná ve vašem okolí by měla zajistit pomocnou ruku v případě potřeby.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Vanguard následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Diego je spisovatel na volné noze z Argentiny, který se naučil angličtinu díky videohrám. Zmeškal většinu klasiků, ale může se několik hodin chovat o zkázu, persona, temnotu a pinballs. Pravděpodobně na Twitteru právě teď.