Nejlepší načtení Zrg Warzone | PCGamesn, nejlepší Warzone ZRG 20mm načítání | Nejlepší odstřelovací puška … | Brzká hra

Nejlepší Warzone ZRG 20mm načítání | Nejlepší odstřelovací puška ve hře

Nejprve musíte odemknout ZRG, abyste jej použili ve Warzone a studené válce. Důrazně doporučujeme spárování ZRG s jedním z nejlepších SMG ve Warzone, aby se chránila před útoky. Zde je vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načtení ZRG ve Warzone.

Nejlepší načtení Zrg Warzone

Zblízka pušky zrg 20 mm v Call of Duty Warzone

Chcete vědět, jaké je nejlepší načtení ZRG ve Warzone? ZRG 20 mm je odstřelovací puška navržená tak, aby vytáhla nepřátele z velkých vzdáleností, mnohem dále než nejlepší načtení Kar98K a nejlepší načtení pelington 703. Tato zbraň je zásobena pouhými třemi kulkami na časopis, ale každá kulky je schopna sestřelit nepřítele z jednoho horního trupu.

Warzone Pacific Season 3 změnil způsob, jakým odstřelovací pušky fungují zavedením řady klíčových buffů do této nedostatečně využívané třídy zbraní. The Nejlepší načítání Warzone Zrg obdrželo spoustu vylepšení, včetně obrovského podpory jeho maximálního rozsahu poškození, schopnosti jednorázového na hlavu v libovolném rozsahu a multiplikátoru poškození hlavy.

Nejprve musíte odemknout ZRG, abyste jej použili ve Warzone a studené válce. Důrazně doporučujeme spárování ZRG s jedním z nejlepších SMG ve Warzone, aby se chránila před útoky. Zde je vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načtení ZRG ve Warzone.

Nejlepší načtení Warzone ZRG je:

Potlačení zvuku je nezbytné ve Warzone, zejména pro odstřelovací pušku s dlouhým doletem, protože vám umožňuje vyhnout se detekci, pokud vám chybí váš cíl. The Moderátor zvuku Člání zahrnuje potlačení zvuku, zvýšenou rychlost kulky a hlavně rychlejší cíl rychlosti zraku. Hlavní rychlost cíle dole je ZRG 20 mm podobná švýcarskému K31, kromě toho, že může zabíjet z jakéhokoli rozsahu. Přidaná rychlost kulky usnadňuje zarovnání výstřelů, protože při střelbě z dálky nebudete muset odpovídat za tolik poklesu kuliček.

Abychom zlepšili schopnosti na dlouhé vzdálenosti ZRG, šli jsme na 43.9 ”Combat Recon hlavně, který drasticky zlepšuje rychlost střely odstřelovací pušky. Tato hlaveň negativně ovlivňuje stabilitu zaměřené na zbraň, ale nestačí to být překážkou. The 5 RND Časopis je na ZRG téměř nezbytný, protože tři kulky se mohou stát skutečným problémem v rané hře. Když se musíte vypořádat s více nepřáteli, budete rádi, že máte tyto další výstřely.

The SWAT 5MW laserový pohled je zásadní, protože to maximalizuje rychlost cíle odstřelovače. Bohužel to znamená, že vaši nepřátelé jsou schopni vidět váš laser, protože je to vždy viditelné, ale můžete tomu čelit spuštěním sekundární zbraní. Laserový pohled také zlepšuje stabilitu cíle ZRG, ideální pro ostřelování na dálku.

Nakonec jsme šli na Vzdušný elastický zábal Zadní přilnavost přidává tolik potřebný odolnost proti odstřelovací pušce. Tato připoutanost také zlepšuje dobu cíle dole, která nikdy neublíží na takové těžké odstřelovací pušce.

A to je nejlepší načítání ZRG ve Warzone Pacific. Nejste si jisti, jakou zbraň byste měli spárovat s touto smrtící odstřelovací puškou? Důrazně doporučujeme nejlepší načítání MP5, protože tato zbraň je smrtící v blízkém dosahu, dokonce i proti útočným puškům.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší Warzone ZRG 20mm načítání | Nejlepší odstřelovací puška ve hře

ZRG je konečně dobrá a nahrazuje ve Warzone Kar98K a Swiss K31 jako puška Meta Sniper. Máme nejlepší nastavení ZRG 20 mm a načítání pro vás zde.

ZRG PNG

ZRG 20 mm nebyl nikdy opravdu populární, protože to bylo prostě příliš pomalé, ale díky Nedávné změny rovnováhy ZRG je jedním z mála ostřelovačů, kteří dokáže stále zasahovat z jakéhokoli rozsahu. Vzhledem k tomu, že švýcarský a karhonovot již nemohou zabíjet hlavu na dosah, pomalejší, tlustší odstřelovači jako HDR, AX-50 a ZRG se stali opět populárními. Pojďme se tedy podívat na to, co je tento velký ol ‘bocw odstřelovač schopen a co nejlepší nastavení a načítání pro ZRG ve Warzone je.

Nejlepší nastavení ZRG 20 mm

Zrg 20 mm

Čenich Zabalený supresor
Hlaveň 43.9 “Combat Recon
Laser SWAT 5MW laserová značka
Časopis 5 RND
Zadní rukojeť Hadí zábal

Vzhledem k tomu, že ZRG je pomalá, budeme se snažit posílit reklamy co nejvíce. Nebudete ostřelovače jako Pre-Enf Kar98K, ale Zrg můžete dostat dostatečně rychle.

Potlačování nám umožňuje zůstat neviditelný na mapě při střelbě a dává určitou kontrolu, což kompenzuje nevýhodu hlavně. Hlada však zvyšuje naši rychlost střely, takže to stojí za to. S přilnavostí a laserem nám dostaneme nějakou tolik potřebnou rychlost reklam a konečně přidáme větší časopis. Tato sestava poskytuje jednorázové potenciál na jakékoli vzdálenosti a zároveň není příliš pomalá.

Vybavení a výhody pro načtení 20 mm ZRG

Nejlepší sekundární zbraň pro ZRG 20 mm

VolksSturmgewehr 1

Volk je teď nejlepší podporou odstřelovačů. Díky dobré mobilitě a vysoké míře požáru je velmi silná na vzdálenosti 0 až 25 metrů, což z něj činí perfektní ostřelovač. Samozřejmě AK 47 nebo XM4 Stále funguje skvěle, ale rozhodně se podívejte na Volk jako Sniper podporu. Tady je Náš hloubkový průvodce Volk.

Nejlepší vybavení pro ZRG 20 mm

Smrtící Claymores
Taktický Senzor srdečního rytmu

Zde doporučujeme typické načtení odstřelovače. Protože ZRG je pomalu se pohybující zbraň se spoustou úderu, je méně vhodné pro rychlou a rychlou akci. Takže chcete najít dobré místo odstřelovače a bránit jej. Zde jsou Claymores absolutně nejlepší volbou, jak zakrýt záda. A se senzorem srdečního rytmu můžete zkontrolovat budovy, než vyšplháte na střechu, nebo se můžete pomalu propracovat do posledního kruhu.

Nejlepší výhoda pro ZRG 20 mm

Perk 1 Chladnokrevný
Perk 2 Přezbrojení
Perk 3 Combat Scout

Obvyklé nastavení meta znovu. Potřebujeme nadměrné zachování, abychom mohli nést obě zbraně, a víme, že kombo bojového skauta a chladnokrevného dosud dostatečně dobře dobře. Bojové skautské značky živé pingy nepřátelé a chladnokrevné pulty této pocitu, takže se sami nezmizíme.

To bylo všechno, co je třeba vědět o ZRG. Pokud hledáte jiného silného odstřelovače, zkuste HDR.

Nejlepší načtení 20mm ZRG pro Warzone

Roztrhněte konkurenci z dlouhého dosahu s pravým načtením 20mm ZRG 20 mm.

Nejlepší Zrg 20mm načítání Warzone

(Image Credit: Infinity Ward)

Jaké je nejlepší načtení 20mm zrg 20 mm? Sniper představil část cesty prostřednictvím Warzone Season 2, odstřelovač dokazuje jeden z nejsmrtelnějších ostřelovačů v Call of Duty: Warzone a studená válka. ZRG 20 mm se cítí stačí, s tím, co se cítí jako věk procházející mezi cílem a střelbou, ale stojí to víc než za to pro spolehlivou palebnou sílu a přesnost nad dlouhými rozsahy.

Chcete -li odemknout ZRG 20 mm ve Warzone, musíte si vydělat dvě medaile na dlouhémshot v deseti různých zápasech pomocí odstřelovacích pušek. Můžete to udělat ve Warzone nebo studené válce. Jakmile však odemknete elitní odstřelovač, zde je náš seznam některých z nejlepších načítání ZRG 20 mm pro Warzone.

Dlouhý dosah

Nejlepší načtení 20mm ZRG 20 mm pro boje s dlouhým dosahem

Přílohy

Vyhrajte více s těmito načtenými Warzone

  • Čenich: Moderátor agentury
  • Hlaveň: 43.9 ”Combat Recon
  • UnderBarrel: Bruiser Grip
  • Munice: 5RND MAGAZINE
  • Zadní přilnavost: Hadí zábal

Hlavní

Výhody

Házení

ZRG 20 mm je jednou z nejmocnějších zbraní ve Warzone. Máte zaručené zabití, pokud narazíte na soupestizovaného hráče do hlavy, hrudníku, žaludku nebo dokonce ramen, takže ve vlastním sestavení není žádný důvod posílit jeho palebnou sílu zbraně.

Místo toho se zaměřte na rychlost ohně, protože je to nejpomalejší ze všech zbraní Warzone. Vybavit Bruiser Grip v podřízeném slotu, aby se zrychlil čas a cíl-dole, a jít s Hadí zábal V zadní slotu pro přilnavost pro podobný efekt. Přestože hadský zábal mírně pestuzuje váš čas sprintu k ohni, je to víc než jen za bonus za reklamy.

Dále si vezměte 43.9 ”Combat Recon pro hlaveň. To dává velkou podporu rychlosti střelby zbraně, což znamená, že máte zaručené zabití zabíjení v delších rozsazích. The Moderátor agentury Na čenichu ZRG 20 mm má podobný účinek: s tím budou vaše kulky cestovat mnohem dále, než odpadnou.

Vzhledem k tomu, že ZRG 20 mm je zatraceně téměř k ničemu v hasičském zblízka, vybavte Přezbrojení, Abyste vám mohli přidat FFAR, který je téměř nezastavitelný na vzdálenosti téměř na střední. Další informace o této zbrani naleznete v našem nejlepším seznamu FFAR Warzone Loadrout.

Střední rozsah

Nejlepší zrg 20 mm warzone načítání pro boje středního dosahu

Přílohy

  • Hlaveň: 39.3 ”Rychlý oheň
  • UnderBarrel: Bruiser Grip
  • Optický: Sillix Holoscout
  • Zadní přilnavost: Vzdušný elastický zábal
  • Skladem: Raider Stock

Hlavní

Výhody

Házení

Vzhledem k tomu, že ZRG 20mm je absolutní powerhouse, existuje pokušení používat zbraň ve středním hasičských hasičských stránkách. Pokud máte tento druh rychlého skromného odvážnosti, je toto načtení 20 mm ZRG pro Warzone pro vás.

Nejprve přepněte standardní optiku odstřelovače pro něco trochu flexibilnějšího, jako je Sillix Holoscout. Dále, Bruiser Grip je skvělá volba pro váš slot pro podtržení: Je to vylepšená rychlost reklam usnadňuje manipulaci. Nyní zvýšit rychlost palby ZRG s 39.3 ”Rychlý oheň příloha pro hlaveň. The Vzdušný elastický zábal Odemknutí trvá spravedlivé chvíle, ale dává velké bonusy, aby se zamířila čas a odolnost vůči přestávce, které budete potřebovat, pokud chcete použít ZRG 20 mm v bližších čtvrtích.

Stejně jako u našeho dalšího nastavení 20 mm ZRG Přezbrojení vyzdobit. Když se věci budou chlupaté v opravdu těsných hasičských stránkách, budete chtít mít zbraň jako FFAR v zadní kapse. Zvažte také Warzone LC10, pokud ceny zacházením s rychlostí a rychlosti ohně nad vším ostatním. The Senzor srdečního rytmu Funguje zde perfektně a umožňuje vám určit nedaleké nepřátelské hráče v okruhu 50 metrů. Navíc Tracker Perk je také solidní, což vám umožňuje sledovat nedávné nepřátelské stopy.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.