Nejlepší návrhy věže Minecraft | PCGamesn, Minecraft Tower Ideas: 7 věží k sestavení v 1.18 | Shotkul skalního papíru

Nápady Minecraft Tower: Avengers Tower, Big Ben a další nápady pro 1.18

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Nejlepší návrhy věže Minecraft

Zde jsou některé z nejlepších návrhů Minecraft Tower pro budování něčeho trochu jiného, ​​a zároveň se mohou dívat na zemi a davy kolem vás.

Minecraft-Tower-Designs

Publikováno: 12. července 2023

Jaké jsou nejlepší návrhy Minecraft Tower? Zatímco domy se mohou zdát jako ideální způsob, jak předvést své dovednosti Minecraft, a Minecraft Treehouse je skvělý úspěch, je třeba něco říci o sestavení věže, která sahá do nebe. Bude to trvat hodně času a energie, ale chlapče, jsou výsledky, které stojí za to, když se doslova tyčíte nad svým světem.

Svoboda udělat vše, co chcete, dělá Minecraft jednou z nejlepších PC her. Tyto juggernauty jsou složitě podrobné, plně stoupatelné a určitě vás udržují v bezpečí před nejnebezpečnějšími davy Minecraft – pokud samozřejmě nezačnou chovat na základně. Mezi masivními gotickými věžemi, fantasy věžemi a všemi mezi tím jsme sestavili seznam některých našich oblíbených věží Minecraft-což by mělo stačit k tomu, aby vaše představivost poslala ve hře přežití.

Zahrnovali jsme nejlepší návrhy, od středověké fantazie po osamělý maják pro ty, kteří chtějí na moři tichý život na moři. Ať už jste nováček nebo hledáte novou výzvu po přestavbě Sistinské kaple Brick od Brick, zde je několik fantastických nápadů na design Minecraft Tower Design.

Nejlepší návrhy Minecraft Tower jsou:

Thumbnail YouTube

Čarodějská věž

Wizard Towers smíchejte pohádkovou estetiku fantasy věží s trochou magie. Tato čarodějská věž Minecraft Build by Pixlriffs balí hromady kouzla a více věží. Tato sestava je také praktická, s hrudníky a laboratoří minecraft, které vám pomohou vymyslet vaše magické vaření. Podívejte se na další Pixlriffs na svém kanálu YouTube.

Fantasy Tower

Pokud chcete prosazovat svou dominanci ve svém minecraftovém světě se strukturou pronikání nebes, pak nehledejte nic jiného než tato fantasy věž z Jecraftu.

Složitě podrobné a s pevným kamenným základem to nemusí být nejjednodušší sestavení (zejména pro kohokoli, kdo trpí Vertigo), ale určitě vás zaměstnává celé hodiny a obstojíte v testu času. Jakmile budete hotovi, můžete si užít pohled na celý server.

Thumbnail YouTube

Věž světla

Noci v Minecraftu jsou temné, ale tato sestavení z minecraft z A1stastdical je jistě majákem tepla (nebo můžete vyzkoušet skutečný maják Minecraft) a pravděpodobně to můžete vidět z vesmíru, také.

Počínaje kamenným sloupem před v podstatě postavením krásného domu nahoře, než se ve složitosti roste a podrobně popisuje, čím vyšší je to. Ještě lepší je, že když je tma, světla v oknech a ve sloupci přidávají další dávku atmosféry.

Thumbnail YouTube

Rustikální věž

Tato rustikální věž z Avomance je stejně monolitická jako krásná, posazená na vrcholu kopce s výhledem na přístavní vesnici.

Toto stvoření je pěkně zabaleno do zeleně a postaveno ze stejných částí dřeva a kamene, které se pěkně hodí ke zbytku světa. Možná nejpůsobivější, tato struktura byla postavena na volné ruce – i.E. bez šablony.

Thumbnail YouTube

Nejvyšší věž na světě

Zpět na Jecraft a nyní se tvůrce právě předvádí. Tato kamenná fialová věž je obrovská a architektonicky nemožná – alespoň si myslíme.

Gotická kamenná věž, která by dala Sauronovi běh za jeho peníze, je spojena s další věží volně stojícím spirálovým schodištěm. Také další věže vyčnívají ze základní věže a celá věc je omezena obrovskými houbami v okolí.

Thumbnail YouTube

Středověký maják

Něco trochu jiného, ​​tento středověký maják od mistrovského majestátu vydává vibrace „majáků Gondor“.

Tato obrovská struktura je postavena na moři (protože kde jinde byste našli maják), je plná schodů a žebříků, která vám pomůže dostat se na vrchol, spolu s vyhlídkovou platformou, která pomůže vést Wayward Lodě domů. Jakmile noc připadá, je osvětlena také shora dolů – s lucerny visící ze všech úrovní.

Thumbnail YouTube

Minecraft Syscraper

Pokud milujete tyto návrhy věže, můžete použít své nové sestavy, aby se vaše vlastní město v Minecraftu. Nyní jste zvládli výšku těchto velkých návrhů, podívejte se na působivé panorama nejstarořenějších míst v Minecraft, Mattupolis. Pokud potřebujete jednodušší skákání mimo bod, zahrnuli jsme, jak postavit jeden z našich oblíbených mrakodrapů v Minecraft, budovu pískovce a tmavého dubu se skleněnými tabulemi, které by nevypadaly z místa ve dvacátých letech v New Yorku.

Thumbnail YouTube

Minecraft Strážce

Tato středověká strážní věž je perfektním místem, kde se vrhnete na zemi a obdivujte své další blokované výtvory. Interiér je stejně působivý, ožívá v noci naživu a lucerny zdobí stěny, když vyrazíte na spirálové schodiště, abyste dávali pozor na číhající fantomy Minecraft.

Jedná se o nejlepší návrhy Minecraft Tower, se kterými jsme se setkali, ale pokud chcete začít trochu menší, zde je několik skvělých nápadů Minecraft House. Menší než to? Podívejte se na tyto stylové nápady na kuchyň Minecraft, abyste si vyžádali podložku. Máme také seznam nejlepších tvůrčích her, pokud jste vyčerpali vše, co Minecraft může nabídnout.

Další položky od Lloyd Coombes a Danielle Rose.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nápady Minecraft Tower: Avengers Tower, Big Ben a další nápady pro 1.18

Čarodějská věž obklopená stromy v Minecraft

Chcete nějaké skvělé nápady na věž pro Minecraft 1.18? Věže jsou vždy zábavné na stavbu, se spirálovitými schodištěmi, které vedou k záhadným tajemství. Je toho hodně milovat, takže není žádným překvapením, že jste se rozhodli postavit jeden. Nejtěžší částí jakékoli sestavy Minecraft samozřejmě je vědět, kde začít. Naštěstí máme seznam nápadů na věž, které by vás měly naplnit inspirací a usnadnit si vytvoření vlastního stoupajícího Spire.

Níže najdete 7 různých nápadů na věž, které jsme považovali za obzvláště úžasných, se vším od věrných ztvárnění známých památek až po rekreace slavných fiktivních sestav z MCU. Níže uvedené odkazy můžete použít k přeskočení stránky, pokud určitá věž vezme vaši fantazii, nebo se podívejte skrz je všechny, aby se tvůrčí energii plynula.

Středověká věž postavená v minecraftu

Středověká věž

Jeden pro drsné nekromancery, tato středověká věž Youtuber „Mythicalsausage“ používá warped Stone a Blackstone k vytvoření vzhledu, který vyzařuje zlým. Odtud můžete téměř slyšet čarodějnice. Pokud potřebujete někde spát, zatímco vaříte hrozné schémata pro ostatní hráče na vašem serveru, je to pro vás sestavení. Obklopte to některými kozami, abyste skutečně prodali ďábelské téma.

Slavný orientační bod Big Ben postavený v minecraftu

Big Ben

Pokud byste raději měli nějakou ikonickou architekturu, aby se váš svět cítil opravdu zvláštní, Big Ben je náročná sestava, která bude po dokončení určitě vypadat působivě. YouTuber „N11CK“ má video, které vám ukáže, jak to přesně dokončit. Pokud jste po více, mají také video o tom, jak vyrobit Tower Bridge, takže si ve skutečnosti můžete vytvořit svůj vlastní Londýn v Minecraft.

Jednoduchá věž postavená pomocí kamene a dřeva tyčící se nad lesem v Minecraft

Jednoduchá věž

Pokud hledáte něco, co je o něco jednodušší, pak je tato jednoduchá věž YouTuber „Geminitay“ skvělým výchozím bodem. Tato věž, která se snadno shromažďuje pomocí materiálů, které lze snadno shromažďovat, by měla být snadno sestavitelná v režimu kreativního nebo přežití. Když dokončíte budovu, udělejte krok zpět a uvidíte, že to také vypadá skvěle! Podívejte se na náš seznam nejlepších shaderových balíčků v Minecraftu, abyste tuto sestavení skutečně ožili.

Avengers Tower postavená v minecraft

Avengers Tower

Dobře, nemohl jsem odolat. Někde jsem musel stisknout nějakého zázraky a není nic ikoničtějšího než věž Avengers. Pokud se to cítí jako příliš mnoho na to, aby se na ně přijalo, vytvořil YouTuber „TSMC – Minecraft“ tutoriál, který vás projde každým krokem a ponechá vás ohromující ztvárnění Tony Starkovy věže. Ať už chcete reenagovat své oblíbené scény, nebo se chcete jen obklopit v některých úžasných Marvel Skins, je to perfektní sestavení pro každého fanouška MCU. Je to věž Avengers. Opravdu vás musíme více přesvědčit?

Samozřejmě to už není technicky věž Avengers ve věži MCU. Od návratu Spider-Man jsme věděli, že Avengers Tower byla prodána, když Tony přesunul tým do zařízení v Upstate New York. Velká otázka: Kdo koupil věž Avengers v MCU? Je to Fantastická čtyřka? pochybuji. Je to něco společného s velkým novým baddiem představeným v sérii Hawkeye? To by určitě bylo v pohodě, ale současný majitel Avengers Tower je prozatím ještě vidět. Bez ohledu na to, proč nestrávit nějaký čas budováním všech vašich úžasných teorií? Před odhalením pravdy byste mohli mít stovky variant Stark Tower.

Historická hradní věž postavená v minecraft

Hradní věž

Pokud hledáte skutečnou klasiku, měla by být tato hradská věž od YouTuber „Welsknight Gaming“ na vrchol vašeho seznamu a vyzkoušet. S mechem se plazil přes kamene a železné tyče na oknech, tato věž se cítí, jako by byla vytržena přímo z knihy historie. Vydejte se na vrchol a najděte perfektní platformu pro vypálení některých šípů a ochranu vaší vesnice. Mohli byste dokonce přidat stáj venku, abyste měli někde, abyste své koně udrželi.

Čarodějská věž obklopená stromy v Minecraft

Čarodějská věž

Pokud máte pocit, že vstoupíte do boje o síly zla, tato čarodějská věž Youtuber „Zaypixel“ bude perfektní základnou. Z vnějšku květiny a další zeleň vytvářejí uklidňující, lákavou atmosféru, která by oklamala jakékoli neery-do-wells, aby si myslela, že nejste hrozba. Zamířte však dovnitř a najdete vše, co potřebujete k okouzlení některých zbraní a vaření některých lektvarů. Tyto nepřátelské davy to nikdy neuvidí!

Tlaw Patrol Headquarters Tower postavená v minecraft

Ústředí PAW Patrol

Poslouchejte zde – Pápa Patrol je brilantní a já nebudu slyšet jinak. Pokud chcete vytvořit ve svém světě vyhlídku PAW Patrol Headquarters Lookout Tower, „TSMC – Minecraft“ to vypadá snadno s jejich tutoriálem. Přidejte do některých skvělých domů a můžete dokonce postavit svůj vlastní dobrodružný záliv.

I když nejste fanouškem PAW Patrol, vyložte logo a vy jste odešli s věží, která je v této příručce mnohem živější než ostatní, takže jej použijte k tomu, aby byl váš svět opravdu pop.

S tím byste měli mít vše, co potřebujete k vytvoření ikonické věže v Minecraft. Ať už chcete znovu vytvořit ikonický okamžik z vaší oblíbené filmové franšízy, dětské karikatury nebo prázdninových vzpomínek, tento průvodce jste zakryl. Pokud chcete, aby epická krajina doplňovala vaši věž, podívejte se na náš seznam nejlepších semen v Minecraft. To samozřejmě není nic ve srovnání s některými fantastickými výhledy, které přirozeně generují v Minecraft 1.18. Pokud jste nadšeni něčím novým, podívejte se na vše, co potřebujete vědět o Minecraft 1.19, který přinese žáby, světlušky a strážce do Minecraft.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Minecraft následovat
  • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.