Nejlepší ochránce obrazovky parní paluby v roce 2023 – TheGamingSetup, nejlepší ochránce obrazovky parní paluby v roce 2023 | PCGamesn

Nejlepší chránič obrazovky parní paluby v roce 2023

To není bez úkolu síly chrániče obrazovky, protože má také hodnocení tvrdosti 9h. Zahrnuto je také šikovný aplikátor, který vytáhne jakékoli hádání z rovnice, což zajišťuje pěknou a čtvercovou fit. Pokud chcete vlastnosti proti glor bez rozbití banky, pak by pro vás mohlo být řešení JSAUX.

Nejlepší chránič obrazovky parní paluby v roce 2023

Ochrany na palubě parní paluby - více

Jakékoli zařízení, které lze ukrývat, lze poškrábat. Bylo by tragédií, kdyby škrábl narušoval vaše potěšení pocit Jako Spider-Man na vaší parní balíčku.

Chrániče obrazovky budou tančit veškerou poškození, které by vaše obrazovka na palubě parního paluby byla normálně pořízena, což vám umožní vyměnit je, když jsou trochu horší pro opotřebení.

Kolik by mohlo jít do malého obdélníku plastu nebo skla? Více než si myslíte, že při výběru ochránce obrazovky jsem si udělal pár věcí, udělal jsem práci na nohou, abych zúžil top 3 možnosti.

Celkově nejlepší – Benazcap

Ochránce paluby benazcap parní paluby

Chrániče obrazovky paluby benazcap

Klady

 • Super užitečný nástroj instalace
 • 9h tvrdost
 • 2 balení

Nevýhody

 • Zvyklý mít levnější možnost bez instalačního nástroje

Protektor obrazovky paluby Benazcap je dodáván ve 2-balíčku se skvělým instalačním nástrojem. Za 20 USD má nejlepší kombinaci kvality, ceny a snadného použití.

Chrániče Benazcap na 9hodinovém sklenici s oleofobickým povlakem a zkosenými hranami. Zbývá tu moc chtít, to je to, co chceme z chrániče obrazovky.

Instalační nástroj usnadňuje obložení a instalace chrániče obrazovky, s pevným vodním průvodcem, který zajistí, že je vše umístěno na správném místě. Samozřejmě také dostanete všechny ubrousky, prachové samolepky a squeeges.

Benazcap je nejlepším celkovým ochráncem obrazovky pro parní balíček a nejlepší hodnota.

Nejlepší rozpočet – JSAUX

Ochranství paluby JSAUX

Ochranství paluby JSAUX

Klady

 • Cena přátelská k rozpočtu
 • Stále přichází s nástrojem instalace
 • Oleofobní povlak
 • 9h tvrdost

Nevýhody

 • Trochu silnější
 • Instalační nástroj není tak dobrý jako Benazacap

JSAUX má několik možností ochránce obrazovky v rozmezí od 10 do 15 USD za 2 balení. Doporučil bych získat možnost 10 USD a přeskočit na anti -oslnění a filtrování modrých světla dražších možností.

Dokonce i za 10 USD zahrnuje JSAUX průvodce instalací, ne tak dobrý jako Benazcap One, ale stále velmi užitečný a mnohem lepší než volné předávání instalace. Také získáte squeegee a ubrousky spolu se svým nástrojem, hodně.

Chrániče obrazovky JSAUX jsou o něco silnější než Benazcap, ale nabízejí stejný oloephobický povlak a 9h tvrdost, možná si to jen trochu všimnete na své parní balíčku.

Líbí se mi, jak se Jsaux tvrdě zavazuje k parní palubě, jejich doku je také jedním z lepších doků na palubu.

Nejlepší prémie – dbrand

Protektory obrazovky parní paluby single Ochránci paluby Dbrand parní paluby

Ochránci paluby Dbrand parní paluby

Klady

 • Skvělé fit a dokončení
 • Tenký design
 • Oleofobní povlak

Nevýhody

 • Žádný nástroj pro instalaci
 • Nejdražší

DBRAND je známá značka pro věci, které se držíte jiných věcí, takže by přirozeně měli nabídku ochránce obrazovky.

Za 25 $ za pár, jejich chrániče obrazovky jsou na špičce. Chrániče obrazovky nepřicházejí s žádným instalačním nástrojem pro zarovnání, ale mají utěrky a nástrojový trojúhelník, který je vyšší kvalita než ostatní na tomto seznamu.

Platíte za pověst značky, Dbrandovy kůže se ukázaly jako docela odolné a spolehlivé, takže moje očekávání od ochránce obrazovky je, že Dbrands se odolává rozbití lépe, nezvedne se z okrajů atd.

Při počáteční instalaci je chránič obrazovky dobrý, ale nepřikazuje prémii nad ostatními možnostmi v tomto příspěvku. Ale pokud hledáte dlouhodobější kus mysli, Dbrand je tu, aby ji poskytl při prémii.

Co hledat v chrániči obrazovky

Trvanlivost

Zatímco chrániče obrazovky mají být nahrazeny, nechcete, aby byl váš chránič obrazovky příliš snadno poškrábaný.

Tvrdost ochránců temperamentního skla zabrání škrábancem ve více situacích, chcete najít chrániče obrazovky s vysokou tvrdostí. Jedna nevýhoda s vysokou tvrdostí je schopnost rozbití, tím těžší je tím náchylnějším rozbití, takže mějte na paměti, že pokud si palubu hodně upustíte.

Chrániče filmové obrazovky jsou tenčí a flexibilnější, jsou náchylnější k poškrábání, takže buďte připraveni žít se škrábanci na ochránci nebo častěji nahradit.

Jasnost

Pokud to podle mého názoru zhoršuje váš vizuální zážitek, nemá smysl chránit před poškrábáním. Dobrý ochránce obrazovky by neměl mít vliv na jasnost nebo vibraci obrazovky vaší paluby.

Chrániče obrazovky budou negovat leptanou sklenici nejvyšší koncové parní paluby, takže mějte na paměti. Není moc chráněných na obrazovce, aby negnorovaly oslnění. Existují matné chrániče obrazovky, ale určitě dopadnete na jasnost s matným ochráncem.

Fit a dokončit

Nejlepší chrániče obrazovky by měly vypadat co nejpříjemnější. Hrany by měly být zkoseny, takže na obrazovce nejsou žádné ostré hrany.

Odolnost vůči otiskům prstů

Často používám dotykovou obrazovku k rychlému navigaci kolem nabídek nebo k psaní do pole. Nechci, aby se oleje a otisky prstů snadno zaregistrovaly na obrazovce. Nejlepší chrániče obrazovky mají oleofobický povlak, který pomáhá odolávat otiskům prstů.

Je ochránce obrazovky nutné?

Protektor obrazovky pravděpodobně ve většině případů použití pravděpodobně není nutný. Sklo se dostalo do bodu, kdy většina objektů, jako jsou klíče nebo peněženka. Stále se musíte obávat zbytkového písku nebo jiných menších částic, které si otřete tašku nebo kapsu.

Takže zacházejte s tím, že získáte chránič obrazovky jako s lehkou pojistkou, pokud jste předtím zažili poškrábané obrazovky nebo víte, že nebudete vždy dítěte, váš parní balíček, chránič obrazovky je docela malá cena, kterou musíte zaplatit za kousek mysli.

Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Když nakupujete prostřednictvím odkazů, můžeme získat přidruženou provizi.

Nejlepší chránič obrazovky parní paluby v roce 2023

Udržujte kapesní počítač ventilu bez poškození s nejlepšími chrániči paluby parní paluby. Níže jsme vybrali všechny nejvyšší ochranné vrstvy.

Publikováno: 20. května 2023

The Nejlepší chránič obrazovky parní paluby Udrží vaše kapesní herní počítač škrábance a bez rozbití. Steam balíček se často hraje na cestách, což znamená, že se ocitne ve nebezpečnějším prostředí než v typickém herním počítači. V pouzdru na parní palubu nemůžete vždy udržovat kapesní raketu a zaslouží si ochranná opatření, aby byla jeho 7palcová obrazovka čistá a nedotčená.

Protektor obrazovky působí jako obětní bariéra, která zabrání jakýmkoli nastiesům, aby způsobilo trvalé poškození zobrazení vaší paluby. Proces výběru nejlepšího ochránce obrazovky je nuannější, než si myslíte. Valve se rozhodl zahrnout exkluzivní leptanou obrazovku proti glor na své 512 GB parní balíčku, což znamená, že nákup jakéhokoli starého ochránce obrazovky není vyloučen, protože většina z nich pouze zavede odrazy na váš herní zážitek.

Naštěstí pro vás jsme našli ty nejlepší chrániče obrazovky parní paluby vyrobené speciálně pro zařízení. Tyto možnosti jsme si vybrali zvážením jejich hodnoty za peníze, trvanlivost a funkce a také testovali několik let v průběhu let. Když hledáte chránič obrazovky, nezapomeňte zkontrolovat jeho hodnocení tvrdosti, ať už je to lesklé nebo anti-glare, jakékoli další funkce, jako jsou aplikátory, a zda se hodí k existujícímu příslušenství pro parník nebo dok .

Zde jsou nejlepší chrániče obrazovky parní paluby:

 • Ochránce paluby benazcap parní paluby – Nejlepší celkově
 • Ochránci paluby Dbrand parní paluby – Nejlepší možnost prémie
 • Ochrana paluby Spigen Steam – Nejvíce odolné výběr
 • Ochranství obrazovky paluby magglass -Top pro anti-glare
 • Ochranství paluby JSAUX -Nejlepší hodnota Anti-Glore
 • Ochránce obrazovky na palubu keruixinu -pro anti-Blue Light

1. Benazcap 2-pack parní paluba chránič

Nejlepší pro ty, kteří chtějí nejlepší celkový chránič obrazovky parní paluby se zálohou. Očekávejte, že zaplatí 9 $.99 (8 GBP.49)

Občas v tomto životě se staré pořekadlo „levného, ​​rychlého, dobrého – výběru dva“ vyhodí z okna, ale zázračně se dostane bez škrábance. Je to proto, že byl chráněn dokonale zarovnaným ochráncem obrazovky před Benazcapem.

To je pravda, s ochránci obrazovky Benazcapa to opravdu vypadá, jako byste mohli mít dort a jíst ho. Zahrnuty do smyslně dobré hodnoty jsou dva chrániče obrazovky hodnocené pro 9h tvrdost pouze na 0.25mm tlustý zajišťování dlouhodobého ochránce obrazovky, který neovlivní vaši dotykovou obrazovku. Aby to bylo zcela spolehlivé, existuje také instalační souprava. Důrazně doporučujeme utratit další haléře za to, že to vyjde levněji, pokud to pokazíte. Balíček si můžete také koupit bez jednoho, pokud budete někdy potřebovat více v budoucnu.

Tato kombinace ochrany, hodnoty a funkcí způsobuje, že Benazcap nabízí náš nejlepší celkový chránič parní balíčky.

2. Ochránci obrazovky Dbrand Tempered Glass

Nejlepší pro ty, kteří chtějí nejvíce Premium Protector. Očekávejte, že zaplatí 24 $.95 (s přepravou ZDARMA ve Velké Británii na objednávkách přes 30 $).

Někdy se prostě musíš ohýbat na nenávisti. Nejste spokojeni s bohatstvím cenově dostupnějších možností, stále hledáte něco luxusnějšího. DBRAND má vaše fantastické já, pokud jde o nákup nejlepšího Premium Premium Parní paluby.

S jeho extrémně tenkou konstrukcí byste si jen všimli, že tam byla, a to je přesně důvod, proč to přikazuje prémii. Leštěné okraje jsou velmi pěkné při používání trackpadů, protože je velmi běžné, že vaše palce čistí okraj obrazovky. Není ani strašně drahé, když vezmete v úvahu, že získáváte dva velmi krásné ochránce obrazovky, které jsou velmi funkční, a proto je to náš nejlepší Premium Steam Deck Screen Protector.

3. Spigen Tempered Glass Screen Protector

Nejlepší pro ty, kteří chtějí nejodolnější ochránce paluby parní paluby. Očekávejte, že zaplatí 15 $.99 (15 liber.99)

Pokud chcete absolutně nejodolnější chránič obrazovky a bezproblémová aplikace, pak je Spigen’s Tempered Glass Ochlance vynikající volbou. Vybrali jsme si to pro své 9h hodnocení na stupnici tvrdosti, takže víme, že to bude hodně trvat, než budete muset přemýšlet o výměně obrazovky.

Dále ji zpevňuje jako náš prémiový výběr, je oleofobní povlak, který pomáhá zabránit otiskům prstů z přírodních olejů prstů. Aby byla zajištěna absolutní přesnost při nasazení chrániče obrazovky, Spigen zahrnoval zarovnávací zásobník, aby zajistil dokonale umístěnou obrazovku, aniž by na ni dostali své špinavé rukavice.

4. Magglass Tempered Glass Matte Protector

Nejlepší pro ty, kteří chtějí chránit svou obrazovku 512 GB a udržet si displej proti glor. Očekávejte, že zaplatí 17 $.99 (20 liber.00)

Valve zahrnoval velmi fantastický leptaný anti-glare displej na svém top-end 512 GB modelu a přestože je to velmi pěkné, je také docela drahé jej nahradit. Levnější je matný ochránce obrazovky Magglass a my jsme si ji vybrali, protože nejen chrání podkladový displej.

To by mohla být skvělá volba pro ty, kteří se obávají dlouhověkosti jejich obrazovky nebo kteří normálně používají svůj 512 GB balíček doma. Bez ohledu na své důvody se s ochráncem obrazovky Magglass Matte nebudete pokazit.

5. JSAUX 2-Pack Anti-Glare parní paluba Ochrana

Nejlepší pro ty, kteří chtějí paluby s anti-glare pro 64 GB a 256 GB. Očekávejte, že zaplatí 14 $.99 (12 liber.99)

Vzhledem k tomu, jak levné jsou paluby Steam 64 GB a 256 GB ve srovnání s jejich sourozencem leptaného skla, možná budete chtít ušetřit peníze tím. I když to není tak dobré při minimalizaci odrazů jako model obrazovky 512GB, stále jdou dlouhou cestu ke zlepšení použitelnosti vašeho balíčku za nepříznivých podmínek osvětlení.

To není bez úkolu síly chrániče obrazovky, protože má také hodnocení tvrdosti 9h. Zahrnuto je také šikovný aplikátor, který vytáhne jakékoli hádání z rovnice, což zajišťuje pěknou a čtvercovou fit. Pokud chcete vlastnosti proti glor bez rozbití banky, pak by pro vás mohlo být řešení JSAUX.

6. Keruixin/Swanpow 2-pack Anti-Blue Light Parní paluba Ochrana obrazovka

Nejlepší pro ty, kteří trpí oční únavou při pohledu na obrazovky. Očekávejte, že zaplatí 7 $.98 (£ 4.99)

Ve světě, kde trávíme rostoucí množství času při pohledu na obrazovky, někteří z nás zjistili, že modré světlo emitované displeji může být pro naše oči skutečnou bolestí. To je dvojnásobně urážlivé, když po tvrdém dni práce a vše, co chceme udělat, je usadit se na gauči, nemůžeme se ani dívat na naši parní balíček ze strachu z migrény.

Výrobce Keruixin (který prochází swanpow ve Velké Británii) má potenciálně dokonalé řešení pro naše unavené oči. Tyto chrániče obrazovky jsme si vybrali, když jemně odfiltrují potenciálně namáhání modrého světla do bodu, kdy barvy na obrazovce sotva vypadají jinak, zatímco poskytují hodnocení tvrdosti 9h.

 • Kde další? Chcete -li získat více z kapesního počítače ventilu, vyzvedněte nejlepší kartu microSD pro parní balíček a podívejte se na nejlepší parní hry.

Cole Luke Cole Luke je spisovatelem na volné noze pro PCGamesn a naše sesterské taktiky. Napsali nesčetné množství recenzí pro herní divizi Radio Times, v současné době pohrávají s parní balíčkem a neustále touží v návratu v roce 2008 hrát Garry’s Mod a Orange Box až do Wee Small Hours. Cole se stal odborníkem na nejlepší ruční doplňky herní konzoly a pravidelně pro nás kontroluje hardware, od nejlepších monitorů pro hraní po nejlepším rozpočtovém herním notebookech.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší ochránce obrazovky parní paluby v roce 2023 – naše nejlepší výběry

Nejlepší ochránce obrazovky parní paluby v roce 2023 - naše nejlepší výběry

Chcete zajistit úplnou bezpečnost vašeho parního balíčku? Našli jsme Nejlepší chrániče obrazovky parní paluby na trhu.

Se svými výjimečnými herními schopnostmi se parní balíček rychle stal jedním z nejprodávanějších ručních herních zařízení. Tento nejnovější senzace kontroluje všechny políčka pro hráče, včetně vlastní výkonné grafické karty, což z něj činí vysoce vyhledávané zařízení po zařízení.

Nejlepší chránič obrazovky parní paluby na první pohled

Benazcap 2-pack parní paluba chránič

Magglass Tempered Glass Matte Protector

Ochrana paluby parní paluby JSAUX

Je to dlouhodobě vybírat číslo mnoha lidí pro ruční hry a dokonce je drží vlastní vs nový Ally Asus Rog. A ačkoli samotné zařízení houpe docela solidní kvalitu sestavení, opravdu neubližuje přidat do zařízení větší ochranu. V dnešním kole zaokrouhleni naši odborníci ručně vybrali některé z nejlepších ochránců obrazovky na palubě na trhu.

Nejlepší celkový chránič obrazovky pro Steam Deck-Benazcap 2-Pack Steam Deck Protector

Benazcap 2-pack parní paluba chránič

 • Povrch odolný proti poškrábání
 • Snadné instalace
 • Perfektně sedí

Chcete nejlepší chránič obrazovky pro váš parní balíček? Protektor parního paluby Benazcap 2-pack je vysoce doporučen. Za prvé, přichází s 2x chrániči, což vám umožní používat první, dokud se nezmizí nebo poškrábají. Zajistit, aby vaše zařízení vždy zůstalo chráněno.

Podobně má tento ochránce pevný povrch s tloušťkou 9h, což téměř znemožňuje opustit škrábnutí. Navíc, vzhledem k tenkosti ochránce obrazovky, použití tohoto ochránce poskytne zážitek přátelský k dotyku, který se velmi podobá jeho přirozené formě. Protektor neohrožuje citlivost nebo citlivost dotykové obrazovky, což vám umožní užívat si zařízení, jako by tam nebyl ochránce.

A konečně, ochránce také filtruje modré světlo a zajistí, že při hraní na dlouhou relaci nezatěžujete oči. Pokud jde o cenu, není to příliš drahé a jistě nezlomí banku.