Nejlepší Overwatch 2 Support Heroes Hodnocení | PCGamesn, nejlepší podpora Overwatch Season 5, hodnocená – Midseason Update |

Nejlepší podpora sezóny 5 Overwatch, hodnocená – Updaní v polovině

Nejlepší situace: Ponoření, smrtící míč, jednání s odstřelovači/věžemi
Proti: Junker Queen, Cassidy, bašta
Páry dobře s: Pomalé hrdinové, doomfist

Nejlepší Overwatch 2 Support Heroes se umístili

Znalost nejlepších Overwatch 2 Support Heroes je zásadní, protože role je tak důležitá v 5v5, přestože je pro ně těžší přežít.

Overwatch 2 Nejlepší podpůrná hrdinové: Ana drží svou biotickou pušku v obou rukou před pouštním pozadím

Publikováno: 27. června 2023

Pokoušíte se najít nejlepší hrdinové podpory Overwatch 2? S novou změnou kompozice týmu 5v5 v Overwatch 2 je těžší, aby podporovali hrdinové přežití, protože v týmu je pouze jeden tank, který je chrání. Hráči podpory jsou zranitelnější, ale mají novou pasivní schopnost pomáhat jim, což znamená.

V našem seznamu Best Overwatch 2 Support Heroes uvažujeme, jak každá podpora provádí sólo, spíše než jako součást vyhrazeného comp. Nakonec se musí uzdravit, buff a poskytovat nástroj pro ostatní hráče ve hře FPS. Naštěstí existuje více příležitostí k projíždění mapy a dávat podpůrným hrdinům šanci na to, aby se boje a ponořili se do bojů v Overwatch 2. Zde jsou klíčové vysoké mobility, uzdravení a obchodování s poškozením, spolu s podporou nejlepších hrdinů Overwatch 2 DPS a nejlepší hrdiny Tank Overwatch 2 ve vašem týmu.

Než se do toho dostaneme, také jsme shromáždili seznam úrovně Overwatch 2 s našimi nejlepšími tipy pro každou roli. Navíc, pokud se stále snažíte rozhodnout, která role nejlépe vyhovuje vašemu hraní, podívejte se na našeho průvodce Role Overwatch 2, který vám pomůže vybrat váš hlavní.

Nejlepší hrdinové podpory Overwatch 2 jsou:

Nejlepší Overwatch 2 Support Heroes: Ana zaměřuje na památky své biotické pušky

Ana

Dalším hrdinou podpory využívající biotické schopnosti je Ana, náš konečný výběr tohoto seznamu. Přichází s pěkným výběrem nástrojů, od její biotické pušky a spánku, po biotický granát – všichni jsou schopni Ana pomoci udržet její vzdálenost při účinném poškození. Není tak rychlá jako Lúcio.

Ana biotický granát se zdvojnásobí jako nástroj pro hojení, ideální pro koordinované týmy, jak můžete zacílit na to, na které hrdiny chcete sundat. Jeden dobře načasovaný spánek může útok úplně zavřít a Ana nano podporuje příliv bitvy a posílit poškození o 50% na jeden cíl a zároveň způsobit menší poškození útoků. S těmito mnoha nástroji, které má k dispozici, má dobrá Ana potenciál silně ovlivnit výsledek zápasu.

Lucio

S jedním menším tankem to vypadá, že v meta je spousta místa pro hrdiny, a Lúcio může plně využívat jeho rychlostní nadšence a pasivní jízdy na stěně. Pro hrdiny podpory je mobilita klíčová a Lúcio je rychlostní démon.

Lúcio byl již schopen dostat se z cesty z poškození okamžitě, ale nová pasivní schopnost pro podpůrné hrdiny znamená, že je vždy konstantní přítomností na bojišti, bzučení kolem nepřítele jako obtěžující včela. Je také mnohem, mnohem všestrannější než některé jiné podpory, takže Lucio je skvělý výběr, pokud hrajete sólo.

Overwatch 2 Kiriko schopnosti: Kiriko drží v pravé ruce léčivého talismana

Kiriko

Kiriko je první hrdina podpory navržený speciálně pro Overwatch 2, takže její nárůst meta nepřichází příliš překvapení. Proč je tak vysoce nabízena? Její papíry a ochrana Ofúda Suzu poskytují nějaký solidní léčivý výstup, je super mobilní díky schopnostem teleportování a lezení z stěny, její Kunai nabízí obrovský poškození i na dlouhém dosahu a její konečný může vystřelit obranu, pokud je správně načasován. Je, je to, že je velmi obtížné efektivně využívat, ale je to perfektní podpora, pokud můžete načasování Suzu, pohyb a celkovou cílovou prioritu. Pokud ji chcete zvládnout, náš přehled schopností Overwatch 2 Kiriko vás nasměruje správným směrem.

Brigitte

Co děláte, když existuje pouze jeden tank? Snadné, přineste Brigitte, další nejlepší věc. Může poskytnout spojencům hodně léčivé síly – za předpokladu, že můžete její raketovou flailu efektivně využít – ale může také spěchat, aby pomohla zatlačit, a také zblízka spousta poškození, také zblízka, také. Její štít bash je pravděpodobně ještě lepší v Overwatch 2, přestože ztratí svůj omračující efekt – nyní to okamžitě spustí inspira.

Baptiste

Se správnou pozicí a dobrým rozhodovacím výrobcem u kormidla může Baptiste poskytnout slušné uzdravení, poškození a užitečnost. Jeho Gravové boty jsou skvělé pro získání výhodného bodu, což vám umožní lépe hovořit s vaší užitečností, ale protože jsou vždy k dispozici. Má také dočasnou nesmrtelnost, která může účinně čelit řadě Ults.

Zenyatta

Individuálně může být Zenyatta destruktivní silou přírody, která je schopna obrátit příliv bitvy, ale pouze pokud dokážete vydělat na veškeré potenciální poškození a léčivé produkce. Přistání koule Discordu a následování nabité koule ničení může některé hrdiny, ale i když to jen spamujete v tanku nepřátelství, stále poskytujete svému týmu masivní poškození Buff. Jeho podpůrné schopnosti lze snadno nasadit, takže není čistě pro kvalifikované hráče, ale uvedl nějakou praxi s jeho koulemi na škodu a můžete udělat skutečnou hrozbu omnického mnicha.

Nejlepší Overwatch 2 Support Heroes: Moira drží fialovou kouli v pravé ruce a žlutý v levé straně

Moira

Moira je další podpora Overwatch 2, která se nezměnila od originálu. Je to hrdina podpůrné frontline, který dokáže uzdravit spojence za pár sekund, vypustit nepřátele, aby se udrželi naživu, vyhodit koule, která může uzdravit spojence a zranit nepřátele současně a uniknout do zadní linie, pokud se věci ztěžují.

Ve srovnání s ostatními hrdiny je Moirova přežití pravděpodobně nejlepší ve hře. Její schopnost vyblednutí jí dává okamžik, aby se stala dočasně nezranitelnou, což jí umožnilo vyhnout se jakékoli nebezpečné situaci, ve které se nachází, a zároveň chvilku využije toto důležité pasivní uzdravení. Moira’s Coalences Ultimate vysílá paprsek dlouhého doletu, aby uzdravil spojence a zároveň poškodil nepřátele, kterým prochází.

Je velmi snadná, ale nevýhodou je, že její sada je docela základní a není toho moc, co můžete nabídnout týmu mimo zdraví.

Soucit

Je ironií, že milosrdenství bylo nemilosrdně nerfinováno v Overwatch 2 a součástí problému je, že má o jeden menší nádrž do kapsy a v designu hrdiny OW2 je o něco menší vertikálnost. S pharah a pobyt však velmi dobře spáruje, takže kapesní taktika je stále životaschopná pro milosrdenství v Overwatch 2.

Overwatch 2 Lifeweaver: LifeWeaver přináší do kamery dusné vzhled a zároveň předvádí svou zlatý biolight rukavice, která drží smrtící růžové trny, které může uvolnit v trvalé salvě

Lifeweaver

Všichni jsme věděli, že LifeWeaver bude složitá postava, která vstává do provozu, ale v tomto okamžiku se zdá být ve srovnání se zbytkem podpůrného obsazení podhodnoceno. Zatímco Lifeweaver má řadu možností narušení, aby okamžitě začal způsobovat problémy, může to mít opačný účinek, kdy se špatný hráč Lifeweaver může skutečně stát skutečnou překážkou pro jeho tým.

A to jsou nejlepší hrdinové podpory Overwatch 2. Máme také seznam všech čerstvých map Overwatch 2 pro případ, že jste se nedrželi se zprávami, plus úplný přehled všech znaků Overwatch 2 a jejich schopnosti, aby vám pomohli získat vaše ložiska.

Grace Dean Grace po většinu své kariéry píše o hraní a technice. Když nehraje The Sims, může být nalezena hraní jiných her pro správu nebo RPG většinu nocí v týdnu.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší podpora sezóny 5 Overwatch, hodnocená – Updaní v polovině

Nejlepší podpora sezóny 5 Overwatch, hodnocená - Obrázek obálky Update Aktualizace v polovině

Je čas třídit podpory v sezóně 5 Overwatch! Kde tentokrát padají?

Nová sezóna je na nás a to znamená pouze jednu věc. Ano, je čas ještě jednou zařadit nejlepší podporu Overwatch Season 5. Chcete hrát lépe? Hledáme poznání zápasů? Nechte náš praktický seznam, který vás povede po cestě osvícení, když v této sezoně ovládáte konkurenční režim.

Overwatch Patch Notes: Sepn. 7, 2023 – Zarya se vrací v polovině

Poznámky Overwatch Patch Poznámky pro sezónu šest v polovině středu jsou zde! A chlapče, je Zarya zpět a ve velkém, velkém.

Pojďme se podívat na to, co nová sezóna přináší pro backrynes of Overwatch.

Overwatch Season 5 podporuje seznam úrovní

Toto rozdělení nejlepší podpory Overwatch 2 Season 5 je založeno na několika metrikách. To zahrnuje celkové rozhodnutí o tom, co je hrdina nejlepší v jakékoli celkové situaci, a také to, co nejlépe vyhovuje v meta od června 2023. I když se na těchto rozhodnutích nemusí dohodnout, měl by alespoň pomoci hráčům přijímat vlastní rozhodnutí o tom, co funguje nejlépe v současné metagame.

Tento seznam bude aktualizován na záplatě středního.

Podpora S+ úrovně

Vždy konstantní, tři špičkové podpory Overwatch sezóny 5 zůstávají ostražitá nahoře. Ana, Zenyatta a Kiriko představují to nejlepší z toho, co je nástroj nabízen z podpůrné linky. Ana je i nadále mocným léčitelem, pokud jde o čistá čísla a zároveň má některé z nejlepších obslužných prostředků. Zenyatta je tank číslo jedna a absolutní požadavek a zároveň má jeden z nejlepších ultimátů ve hře. Mezitím ji Kiriko’s Cleanse a Kitsune Rush učiní neocenitelným.

Ana

Nejlepší situace: Léčení s dlouhým doletem, tvrdé přepážky, podpora zadní linie
Proti: Očistěte, stopar, další Ana
Páry dobře s: DVA, Junker Queen, Genji, Reaper

Kiriko

Nejlepší situace: Roadhog, Junker Queen, poškodilo poškození
Proti: Být izolovaný, odstřelovači
Páry dobře s: Všichni

Zenyatta

Nejlepší situace: Dokončení odstřelovačů a rostoucí poškození tanků, jako je Orisa, Roadhog
Proti: Vrakovací koule, Reaper, Sombra, Junkrat/DVA Ultimates
Páry dobře s: Letci, potápěčské hrdiny, toulaví spoluhráči

A-Tier podporuje

Nový chlapec na bloku se pohybuje po žebříčcích! LifeWeaver obdržel několik buffů v sezóně 5 Patch. Nyní sportovní vyšší syrová čísla a ještě lepší užitečnost, věříme, že bude v nadcházející sezóně silou. Mezitím zbytek A-úrovně buď spadl na toto místo, nebo udržoval kvůli přetrvávající hrozbě, která je Mei. Její nadšenci jsou přímým čítačem Lucia, Mercy a Brig-v případě Briga je to nerf, pokud nemůže důsledně přistát bič.

Mnoho Mercys by však mělo snadno odpočívat s vědomím, že v této sezoně bude prevalence Widowmakera výrazně snížena.

Lucio

Nejlepší situace: Ponoření, smrtící míč, jednání s odstřelovači/věžemi
Proti: Junker Queen, Cassidy, bašta
Páry dobře s: Pomalé hrdinové, doomfist

SOUCIT

Nejlepší situace: Létající a potápěčské kompasy, kapesné hovězí nádrž jako D.Va
Proti: Mei, Reaper, dobrý odstřelovač
Páry dobře s: Hitscan, Reinhardt, D.Va

Lifeweaver

Nejlepší situace: Ukládání tanků, nastavení hitscan, uzdravení těžko dostupných hrdinů
Proti: Potápěč, Sombra, spoluhráči nepoužívají svou mechaniku
Páry dobře s: Widowmaker, Doomfist, Reinhardt, Kiriko

Brigitte

Nejlepší situace: Anti-Dive, vytváření prostoru, dokončení Stragglerů
Proti: Mei, Reinhardt, Pharah
Páry dobře s: Ponoření, Ramattra

Baptiste

Nejlepší situace: Death Ball, spárovaný s hitscans, proti letákům
Proti: Snipers, Ana, Junker Queen
Páry dobře s: Brawlingové kompozice

Overwatch Season 4 podporuje, B-Tier

Budeme s tímto rychlostí a do značné míry. Moirova nově nalezená neschopnost uniknout pastům po novém Nerfu, aby ji vybledla, naráží ji dolů po linii. Stále účinný léčitelka s radovým odškodněním, ale její přežití v určitých situacích je nyní null.

Také zvažte tento trest za všechny ty, které tam dps Moiras. Znáš vás, kdo jsi.

Moira

Nejlepší situace: Čelí stopování, Genji; Velká čísla léčení a zároveň způsobující poškození
Proti: Ana, Sombra, hráč ovládající Moiru, který se snaží předním linii
Páry dobře s: Shield Tanks

Zůstaňte naladěni na esports.GG pro zprávy a aktualizace esports.