Nejlepší PDSW 528 Loadrout ve Warzone 2 a Modern Warfare 2, Best Warzone 2 PDSW 528 Loadrout | Shotkul skalního papíru

. Mířidla železa na PDSW 528 nejsou nejhorší, ale přesný pohled vám pomůže s přesností a ovládáním zpětného rázu na tomto SMG. A pro další dva přílohy namontujte CQB Stock a TV Taccomb hřeben, aby se zvýšila hodnota rychlosti sprintu k ohni. Koneckonců, SMG musí být rychle nakreslit?

Nejlepší PDSW 528 Loadrout ve Warzone 2

v Warzone 2 je solidní SMG. Moderní válčení . A viděli jsme tento SMG také v některých jiných střelcových hrách. Jednou z významných věcí na této zbrani je však její rychlá rychlost požáru, což vede k dalšímu zpětnému ránu. . . a .

Nejlepší načítání PDSW 528 ve Warzone 2

PDSW Modern Warfare 2

 • Barrel: 18.75 ″ Cloak 90
 • Optic: Cronen Mini Dot
 • Akcie: CQB Stock

Warzone 2 . . . Ale přesto můžete použít PDSW 528 jako Minibak pro svou velkou velikost časopisu a rychlost ohně! ..

.75 ″ Cloak 90 přichází s integrovaným tlumičem a zdvojnásobil jeho účinnost. Dále možná budete chtít namontovat laser VLK LZR 7MW na tento SMG. .

. Mířidla železa na PDSW 528 nejsou nejhorší, ale přesný pohled vám pomůže s přesností a ovládáním zpětného rázu na tomto SMG. A pro další dva přílohy namontujte CQB Stock a TV Taccomb hřeben, aby se zvýšila hodnota rychlosti sprintu k ohni. Koneckonců, SMG musí být rychle nakreslit?

Nejlepší načtení PDSW v moderní válce 2

 • Optic: Cronen Mini Dot
 • Akcie: CQB Stock
 • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip

Pro načtení PDSW 528 jsme doporučili nejlepší přílohy k vyvážení tohoto SMG. . Modern Warfare 2 ! .

. A pak, pojďme mít akci CQB, TV Taccomb a Bruen Q900, aby se zvýšil čas reklamy a sprintu na rychlost ohně. Nejdůležitějším připojením tohoto zátěže je však lehká kolejnice GR33. Tím se změní vzorec zpětného rázu PDSW 528. .

A tady to máte! Toto bylo nejlepší načítání PDSW 528 Warzone 2 MW2. Warzone 2 načítání, podívejte se na naše nejlepší sestavy AR z níže uvedeného odkazu!

Call of Duty: Warzone 2 Sezóna 3 ReloadEd je nyní k dispozici pro hraní na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC.

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, PDSW 528

? Jak převládají v nakládkách a nastavení třídy Warzone 2, jako jsou v bojích Call of Duty: Modern Warfare 2, ale stále jsou stále velmi součástí meta.

. .

V této příručce vás projdeme tím, jak vytvořit nejlepší načítání PDSW 528 ve Warzone 2, takže můžete snadno trhat nepřáteli s vysokým poškozením PDSW na výstřel. .

PDSW 528 na obrazovce Warzone 2 Gunsmith, se všemi přílohy pro nejlepší načtení

. . Existují dokonce těžší přílohy barelů, které dále rozšiřují rozsah, ale chceme se vyhnout zpomalení PDSW 528 s tímto zatížením.

. The Akcie CQB Společně přidejte zvýšenou rychlost pohybu, rychlost reklam a rychlost sprintu-to-paleb, což pomáhá, aby se PDSW 528 cítil neuvěřitelně úchvatně ve vašich rukou.

VLK LZR 7MW . . .

A konečně, navzdory skutečnosti, že toto načítání PDDSW 528 je prostředkem pro boj blízkých čtvrtí, výchozí žertony nejsou pro naše potřeby dost dobré. Takže jsme přidali Cronen Mini Pro, Pěkný čistý a snadno přístupný pohled. .

Nejlepší PDSW 528 načítání sekundární zbraně

PDSW 528 je nejvhodnější pro boje s blízkým dosahem, takže vaše sekundární zbraň by měla být delší zbraň. .0. Pokud chcete další automatickou zbraň, doporučujeme STB 556. .

Pokud chcete více specializovanější ostrostřelci, můžete se přesunout na některé z nejlepších odstřelovacích pušek ve Warzone 2. Victus XMR zabalí do každého výstřelu obrovské poškození, což z něj dělá fantastický výběr naproti lehkému PDSW 528. Alternativně byste se mohli rozhodnout pro signál 50, který je ještě těžší a způsobuje menší poškození, ale nabízí mnohem rychlejší rychlost požáru, která vám pomůže snadno přistát smrtící následné výstřely.

Nejlepší nastavení třídy PDSW 528: Výhody a vybavení

Pokud chcete dostat ruce na plné pokles na zatížení ve Warzone 2, měli byste pečlivě přemýšlet o výhodách a vybavení, které chcete do každého zápasu přinést vedle svého pečlivě vytvořeného PDSW 528 Build.

 • Perk 1:
 • Perk 2:
 • Bonus perk:
 • Přetaktování
 • Smrtící vybavení:
 • Taktické vybavení:

. Tento balíček obsahuje dvojitou čas, silnou ruku, rychlé ruce a přetaktování – i když nás opravdu zajímá jen dva z nich.

Rychlé ruce . Je to ideální pro rychlé přechod z sekundární zbraně na PDSW 528 pro zapojení blízkých čtvrtí.

. .

, Silná paže a Přetaktování, . .

a a Omračující granát pomoci se vypořádat s zakořeněnými nepřáteli v vnitřních místech. . A jako další bonus oba granáty dobře fungují s vaší silnou paží.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Doufejme, že vám tato příručka poskytla vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načtení PDSW 528, které Warzone 2 nabízí právě teď. . . Můžete také získat širší přehled o meta s naším seznamem stupňů Warzone 2 Best Guns Tier.

Alternativně, proč nerozšiřovat své obzory do jiných oblastí zbrojnice Warzone 2, s našimi průvodci na nejlepší brokovnici, nejlepší pušku Marksman, nejlepší LMG a nejlepší bitevní pušku ve Warzone 2?

Activision Blizzard je v současné době předmětem řady právních předpisů, pracovních sporů a obvinění z obtěžování na pracovišti. . Nejnovější zprávy najdete vždy pod naší značkou Activision Blizzard.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Battle Royale následovat
 • Blockbuster následovat
 • .0 Sledujte
 • Sledujte zdarma
 • Infinity Ward následovat
 • Střelec: První osoba následuje

!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

. .