Nejlepší PDSW 528 Loadrout Warzone 2 (B -Tier): The Ultimate Guide, Best PDSW 528 Warzone 2 Loadrout: Nastavení třídy, přílohy a výhody – Dexerto

PDSW 528 je odemčeno dosažením 5. pozice. Díky tomu je první SMG, který je odemčen hodnocením nahoru, a druhý hráč SMG se odemkne po Vel 46 (pokud jste si nekoupili vydání Vault a automaticky odemkli hurikán FSS)

Nejlepší PDSW 528 Loadrout Warzone 2 (B-Tier): The Ultimate Guide

PDSW 528 je v současné době zbraň B-Tier. Rozbijeme naše nejlepší načítání PDSW 528 a poskytujeme veškeré ladění připevnění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Obsah

PDSW 528 Aktuální meta: B-Tier

PDSW 528 je v současné době dobrou možností SMG ve Warzone 2.0 (viz Full Warzone 2.0 seznamu úrovní), ale ne nejlepší. Má dobrou míru ohně a také velkou kapacitu časopisu.

S PDSW 528 jsou největšími problémy, na které se narazíte, s kontrolou zpětného rázu a poškozením mimo bojové boje v těsné čtvrti. V těchto oblastech se můžeme zlepšit do určité míry s přílohou, ale celkově se PDSW 528 nejlépe používá jako možnost boje proti těsným čtvrtům. Pokud jde o SMG, PDSW 528 nebude vaše nejhorší volba, ale rozhodně to nebude vaše nejlepší. .

PDSW 528 je odemčeno dosažením 5. pozice. Díky tomu je první SMG, který je odemčen hodnocením nahoru, a druhý hráč SMG se odemkne po Vel 46 (pokud jste si nekoupili vydání Vault a automaticky odemkli hurikán FSS)

PDSW 528 Doporučené přílohy

 • Lockshot KT85
  • ⇕: +0.52
  • ⇔: +0.26
  • ⇕: -0.
  • .29
  • ⇕: -2.45
  • ⇔: +1.70
  • ⇕: -0.
  • .

  Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s PDSW 528 je Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

  Příběh pokračuje níže

  PDSW 528 Doporučené smrtelné: Vrtací náboj

  Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s PDSW 528 je . Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  PDSW 528 Doporučený balíček PERK: Specialista na zbraň

  Náš doporučený balíček Perk pro spárování s PDSW 528 je Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí přehnaný (schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován k kombo pdsw 528 s možností střední nebo blízkého dosahu v závislosti na stylu hry.

  Příběh pokračuje níže

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro PDSW 528

  PDDSW 528 je v současné době dobrou možností SMG, protože je spolehlivá a může být postavena způsobem, který mu dává účel. Pokud je SIL 46 postaven správně, může být ve hře nejvyšší volbou SMG, ale v současné době je nedostatečně využíván a ne na úrovni některých ostatních SMG, pokud jde o celkový výkon.

  Jako další možnosti meta, jako jsou Fennec a Lachmann Sub Readus Nerfs, a potenciální změny se provádějí na celkové Warzone 2..

  Příběh pokračuje níže

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  .GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. . Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.

  Nejlepší PDSW 528 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody

  Aktivita

  . V našem nejlepším načtení vám ukážeme ty nejlepší přílohy a výhody, které byste měli běžet s PDSW 528 ve Warzone 2.

  Pokud jde o potyčky blízkých čtvrtí ve Warzone 2, nemůže nic překonat škodu a mobilitu nejvyššího stupně SMG. Přestože silné možnosti, jako jsou VAZNev a Lachmann Sub Stand nad většinou, je PDSW 528 další skvělou alternativou k použití v sezóně 3 Reloaded.

  Článek pokračuje po reklamě

  PDDSW 528 je Warzone 2’s Rendition of FN P90, ikonický SMG, který vystupoval v několika předchozích titulech Call of Duty. P90 je nejlépe známý pro svůj neobvyklý časopis s nejvyšším počtem.

  Přes své silné stránky není PDSW 528 bez připoutání nic zvláštního. Chcete -li maximalizovat potenciál PDSW 528, budete potřebovat meta načítání pro zbraň ve Warzone 2.

  Obsah

  • Nejlepší PDSW 528 Warzone 2 Třída: Perks & Equipment
  • Jak odemknout PDSW 528 ve Warzone 2
  • Nejlepší alternativy PDSW 528 ve Warzone 2

  Přílohy

  • Série FTAC IX 14.5 ″
  • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip

  Pro začátek budete chtít vybavit čenich a . . Tyto přílohy výrazně snižují zpětný ráz PDSW 528 a zvyšují jeho rychlost kulky a pomáhají mu lépe fungovat při středním dosahu středové řady.

  Bruen Q900 Grip Mack 8 Ontrak hřeben. Tito snižují zpětný ráz SMG, což usnadňuje přistání konzistentních výstřelů na vaše soupeře. .

  Cronen Mini Pro, . Mezi dobré alternativní optiky patří Slimline Pro, DF105 Reflex a Cronen Mini Red Dot.

  Příbuzný:

  Článek pokračuje po reklamě

  .

  • Základna 1: Přezbrojení
  • Základna Perk 2: Bombová skupina
  • Ultimate Perk:

  . , .

  Pro druhou slot pro základnu Perk je doporučeno. .

  .

  .

  . .

  Funguje dobře, protože to umožňuje rychle dokončit sestřelené nepřátele a zároveň zachránit munici. Mezitím, Kouřové granáty .

  Článek pokračuje po reklamě

  , .

  .

  . . .

  To je vše pro naše načítání PDSW 528!