Nejlepší předvolby postavy ve věži fantazie – Dot Esports, Tower of Fantasy Codes září 2023: zdarma odměny | Shotkul skalního papíru

TOWER OF FANTASY Kódy září 2023: Vyplatte tyto kódy pro bezplatné odměny

Jedna z centrálních postav v Přemožitel démonů je Nezuko Kamado, mladá démonová dívka, která bývala člověkem. Věž fantazie Hráči vytvořili mnohem starší a modernější verzi ikonické postavy v následující předvolbě, ale její podpisové funkce jsou stále velmi prominentní.

Nejlepší předvolby postavy ve věži fantazie

Prozkoumejte svět AIDA jako svou oblíbenou postavu s těmito předvolbami.

ScreenGrabs přes hotta studio | Remix od Kacee Fay

Hráči vysoce podrobného systému vytváření postav se použijí k navrhování protagonisty v Věž fantazie Umožňuje jim, aby se do hry lépe ponořili, protože si musí vybrat, jak se postava, která se soustředí na dějové, vypadá. Zatímco jiné hry podobného stylu často přiřazují hráčům protagonistu, Věž fantazie byl chválen převážně díky své bohaté mechanice vytváření charakteru.

Mnoho hráčů se rozhodlo využít komplexní systém k obnovení postav z populárních her, filmů, televizních pořadů a dalších takových forem médií. Ať už hledáte předvolbu své oblíbené postavy Věž fantazie S, plánováním zahájení nové uložení s jinou postavou na jiném serveru, nebo jsou jen zvědavé, jak kreativní může komunita získat, zde je úplný seznam všech nejlepších předvoleb charakteru v .

Hu Tao z

Výkonná postava Pyro -Polearm z Mihoyovy hry Dopad Genshin Zdá se, že je oblíbený fanoušek, kamkoli jde; The Věž fantazie Rekreace jejího drží nejlepší místo mezi předvolbami vytváření postav. Její vzhled se docela dobře překládá Věž fantazie, Není tedy příliš překvapivé, že se hráči rozhodnou, aby se z ní stali protagonistkou.

Raiden Mei od Honkai Impact 3rd

Fanoušci další z Mihoyových her, Honkai Impact 3rd, . Raiden Mei je jedním z protagonistů ve hře a může se přenést jako protagonista hráčů v Věž fantazie také pokud se rozhodnou použít tuto předvolbu.

2b od Nier: Automata

Prozkoumejte svět Aidy jako jednoho z protagonistů z Nier: Automata s následující předvolbou. The Věž fantazie Rekreace 2b dělá působivou práci a udržuje si celkový lidský vzhled Android, který je podpisem ikonické postavy. Podrobnosti a celková solidní rekreace také přistály na místě mezi nejpopulárnějšími předvolbami v Věž fantazie.

Naruto Uzumaki z Naruto

Naruto sám je nejlepší volbou mezi Věž fantazie Hráči. Tvůrce přednastavení postavy Naruto odvedl skvělou práci a zachytil důležité klíčové funkce, jako jsou jeho špinavé vlasy, blonďaté zámky, linie na tvářích, obecné barevné schéma a styl jeho oblečení.

Raven z DC Comics

Populární superhrdina z DC Comics Raven, také známá jako Rachel Roth, je postava nejlépe známá jako člen superhrdinského týmu Teen Titans. Věž fantazie rekreace.

Nezuko Kamado z Přemožitel démonů

Jedna z centrálních postav v Přemožitel démonů je Nezuko Kamado, mladá démonová dívka, která bývala člověkem. Věž fantazie Hráči vytvořili mnohem starší a modernější verzi ikonické postavy v následující předvolbě, ale její podpisové funkce jsou stále velmi prominentní.

Bennett z Dopad Genshin

Styl mladého pyro dobrodruha Bennetta a cestování se docela dobře překládá Věž fantazie. Tvůrce následující předvolby našel perfektní vlasy a dokonce si zachoval Bennettovy podpisové brýle, což způsobilo celkovou solidní rekreaci.

Hisoka morow z Lovec vs. lovec

Prozkoumejte Aidu jako jednoho z hlavních antagonistů a členů fantomového souboru Lovec vs. lovec s následující předvolbou.

Hatsune Miku

Populární Vocaloid Sensation Hatsune Miku je další postava, kterou mohou hráči modelovat svou hlavní postavu po In Věž fantazie.

Tanjiro Kamado z Přemožitel démonů

Protagonista je další postava, jejíž celkový vzhled se promítá do stylu Věž fantazie docela dobře. Styl šachovnic jeho haori chybí, ale celkové barevné schéma a detaily jsou zachovány, což umožňuje celkový solidní překlad charakteru.

Hvězdná palba z komiksu DC

Princezna Tamaran, která je také známá jako Koriand’r, je superhrdinou a členem týmu Teen Titans. Vzhled následujícího Věž fantazie Zdá se, že předvolba byla inspirována Mladiství titáni Televizní pořad, protože se podobá této verzi její velmi úzce a vypadá trochu jinak od toho, jak se objevuje v komiksu.

Hinata Hyuga z Naruto

Věž fantazie Hráči mohou modelovat svou hlavní postavu po Hinata Hyuga, jednom z protagonistů a narutova milostného zájmu Naruto.

Nazuna Nanakusa z Volání noci

Upír a centrální charakter Nazuna Nanakusa z Volání noci Série je další populární přednastavená postava, kterou se hráči rozhodnou hrát jako v Věž fantazie.

Himiko Toga od Moje hrdinská akademie

Nebezpečný a talentovaný antagonista, který je členem League darebáků v Moje hrdinská akademie je další populární předvolba v Věž fantazie. Její vzhled se dobře promítá z Moje hrdinská akademie na Věž fantazie, Není tedy žádným překvapením, že je jednou z nejlepších předvoleb, které si hráči vybírají celkově.

Shaggy Rogers z Scooby Doo

Možná, že prozkoumání světa Aidy pomůže Shaggy Rogers z Mystery Incorporated se stane o něco méně zbabělý. Jen se ujistěte, že máte nějaké Scoobyho občerstvení připravené k odjezdu, nebo by se chlupaté mohly být příliš hladové na to, aby fungovaly.

Keqing od Dopad Genshin

Věž fantazie nakreslil těžké srovnání Dopad Genshin, Není tedy žádným překvapením, že hráči obou her využívají systém vytváření postav, aby přinesli tolik svých oblíbených Genshin znaky do Věž fantazie. Další z nejpopulárnějších předvoleb je předvolba Keqing, kultovní pětihvězdičkový elektro meč s velmi fialovým motivem vzhledu.

Raphtalia od Vzestup hrdiny štítů

Hlavní hrdinka z Vzestup hrdiny štítů je jednou z nejlepších předvoleb v kategoriích mužských i žen. Její celkový vzhled a klíčové podrobnosti její postavy byly udržovány v Věž fantazie rekreace, takže není žádným překvapením, že patří mezi nejoblíbenější předvolby.

Sasuke Uchiha z Naruto

Fanoušci Naruto může hrát jako Sasuke Uchiha, jeden z posledních členů klanu Ninja Uchiha. Jeho vzhled se v průběhu času mění a toto ztvárnění dokonale zachycuje jeden z podpisů postavy.

Cloudový sport z Final Fantasy VII

Statečný válečník a protagonista Final Fantasy VII je další postava, která se překládá Věž fantazie . Jeho vlasy a oblečení ho činí rozpoznatelným.

Ken Kaneki od Tokio Ghoul

Ikonický protagonista z Tokio Ghoul je jednou z nejoblíbenějších předvoleb v kategorii mužů. Jeho neshodové oči a nervózní styl se překládají na Věž fantazie dokonale.

Melina z Elden Ring

Crossovery videoher jsou hojné s populárním Věž fantazie předvolby postav a dokonce i hry jako Elden Ring které mají úplně jiný umělecký styl, se dostávají na crossovery. Hráči se mohou stát Melinou, postavou, která je vede po celém Elden Ring, s touto předvolbou.

Nagato (bolest) z Naruto

Naruto postavy jsou velmi populárním trendem mezi Věž fantazie Předvolby a fanoušci postav uvidí mnoho postav z populární franšízy rozptýlené na nejpopulárnějších přednastavených stránkách ve hře. Hráči mohou najít Nagato, známé také jako bolest, mezi nejvyšší předvolby postavy.

Neon od Valoranta

Další přechod herních světů přichází s touto předvolbou Neon z Valoranta. Její elektrický styl a vzhled vedle jejího odvážného barevného schématu ji v tom snadno rozpoznají Věž fantazie rekreace.

Killua Zoldyck z Lovec vs. lovec

Killua je považován za sekundární hlavní postavu v Lovec vs. lovec ale může se stát hlavní postavou vašeho děj s následující předvolbou.

Anya Forger z Spy x rodina

Hrát jako jedna z hlavních postav v Spy x rodina S touto neuvěřitelně přesnou předvolbou. v Spy x rodina, Anya Forger je telepath dříve známý jako testovací předmět 007. The Věž fantazie její verze má účes, který se zdá být stejný s jejím původním vzhledem a celkový vzhled, který je velmi věrný zdroji.

Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.

TOWER OF FANTASY Kódy [září 2023]: Vyplatte tyto kódy pro bezplatné odměny

Na kopci spočívají dvě ženské postavy s výhledem na městskou panoráma Cyberpunk ve věži fantazie

Hledáte aktuální seznam aktivních věží fantasy kódů? Navzdory skalnatému evropskému startu na PC se Anime-esque Gacha ARPG Tower of Fantasy ukazuje příliš zajímavá na to, aby odolala fanouškům dopadu Genshin a další hry v žánru. A stejně jako většina her F2P v těchto dnech je Tower of Fantasy liberální ve svém přístupu k rozdávání kódů, které můžete uplatnit za freebies ve hře.

Na této stránce najdete aktuální seznam všech aktivních věží fantasy kódů a také pokyny k kroku, jak je uplatnit. Budeme si také ponechat praktický referenční seznam vypršených kódů, abyste mohli zkontrolovat proti všemu, co najdete.

Naposledy zaškrtnuto:18. září 2023

Věž fantasy kódů

Zde jsou všechny aktivní kódy, které můžete právě teď uplatnit ve společnosti Tower of Fantasy:

 • Tofbrvip: x50 tmavý krystal, zlaté jádro,
 • Mytofyear: x50 tmavý krystal, zlatý jádro, x5 zvětšení zbraně II
 • Tofhappybday: x50 tmavý krystal, x5 náhodná sada pro zvýšení zbraně, zlaté jádro
 • Tofhbd: x50 tmavý krystal, x5 náhodná sada pro zvýšení zbraně, zlaté jádro
 • Tofseaanniversary: x50 tmavý krystal, zlaté jádro
 • TOF1STANVIV: Speciální poukaz
 • TOF1stspGift: Speciální poukaz
 • 0811Gentou1st
 • Shirli0811nemesis
 • Zeke0808Myoukei: x50 tmavý krystal
 • LetsGodomain9: x50 tmavý krystal, zlatý jádro, x5 zvětšení zbraně II
 • Link2domain9
 • Tofgalaxy: Avatar Frame, název Galaxy Gamer, X3 Gold Nucleus, X20 SR Relic Shard Box
 • Youkinnobaka

Vypršené kódy:

 • 0330KONPEKISHINKAI
 • 24grandsea
 • Songkran2023
 • Thegrandsea
 • UA455Elx
 • Unchained
 • Itsumoarigatou
 • KA5QN8CM
 • KA67KAYQ
 • Kyokagetsuei
 • LAK73P61
 • Lagckk7x
 • LAH34NQM
 • Laj9tk0r
 • Miaganbarudéshi
 • Pipipipeauts
 • Tenran12222ESUTA
 • Soccerfan
 • TOF2023
 • Tofinesgs2022
 • 9AL4VC2X
 • 9an5x46q
 • 9AK7K8TD
 • Giftvera
 • Ilovetof
 • TOF666
 • TOF888
 • 9A98W5P0
 • 9AA5GFYG
 • Huanta520
 • Huanta666
 • Huanta888
 • ht666
 • ht888
 • YL666
 • YL777
 • YL999

Jak vykoupit věž fantasy kódů

Kódy Tower of Fantasy jsou vykoupeny zevnitř samotné hry a před přístupem k příslušné stránce musíte dokončit tutoriál. Po dokončení tutoriálu dokončete následující kroky k uplatnění Tower of Fantasy Codes:

 • Spusťte Tower of Fantasy.
 • Držte “alt”, aby vychoval kurzor myši.
 • Klikněte na ikonu dárkového pole v pravém horním rohu obrazovky.
 • Klikněte na tlačítko „Odměny“ ve spodní části obrazovky.
 • Klikněte na „Výměnu“ nalevo od obrazovky.
 • Do textového pole „Vykoupit přes kód“ zadejte svou věž fantasy.
 • Klikněte na „Potvrdit“.

Chcete -li získat své odměny po zadání kódu, ukončete obrazovku odměn, stiskněte ESC a místo toho otevřete obrazovku „Přátelé“. Otevřete kartu poštovní schránky v pravém horním horním právu a poté klikněte na „nárok na všechny“ v levém dolní části. A máš hotovo!

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

To je vše, co máme prozatím na věži fantazijních kódů. Zatímco čekáte na příjezd dalších kódů, proč se podívat na naši průvodce seznamem Tower of Fantasy Tier, abyste se ujistili, že rozumíte současné meta? Můžete se také dozvědět o CS v Tower of Fantasy a co to znamená, stejně jako praktické primery o tom, jak nekonečný stoupání a jak přepnout potravinovou položku v hotbaru.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Anime následovat
 • Hotta Studio Follow
 • iOS následujte
 • Úroveň nekonečná sledujte
 • MMO následovat
 • MMORPG následovat
 • Multiplayer konkurenční následovat
 • Sledujte multiplayerové družstvo
 • PC Sledujte
 • RPG následovat
 • Následujte sci -fi
 • Třetí osoba následují
 • Tower of Fantasy Sledujte

Sledujte všechna témata vidět 11 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Rebecca nyní vydává o hrách s více platformami na VG247, ale říká se, že pokud zpíváte „Indiescovery podcast“ třikrát před monitorem PC, znovu se objeví v sekci komentářů RPS.