Nejlepší příslušenství Asus Rog Ally pro 2023 | Denní inspirace designu pro kreativy Inspirační mřížka, nejlepší příslušenství pro Ally pro Rog pro 2023 – IGN

Nejlepší příslušenství pro Rog Ally pro 2023

Budete chtít investovat do seriózní přenosné nabíječky, pokud jde o Ally Rog. Začněte myslet více nabíječky notebooku než napájecí banka pro váš iPhone. Podobně jako v parní balíčku, navrhujeme, abyste se rozhodli pro nabíječku, která je 45 W nebo vyšší, s kapacitou alespoň 10 000 MAH.

Nejlepší příslušenství Asus Rog Ally pro 2023

Začátkem tohoto roku Asus vzal kapesní herní svět bouří s úvodem a rychlým vydáním Asus Rog Ally.

Zařízení se rychle založilo jako přední konkurent v kapesním prostoru a soupeřil s velmi populárními možnostmi, jako je Steam Deck a široce přijatý přepínač Nintendo.

S jeho silným výkonem, ohromujícím vizuálem a ergonomickým designem není žádným překvapením, že spojenec zachytil srdce hráčů po celém světě. Ale abyste skutečně odemkli plný potenciál této herní powerhouse, potřebujete správné vybavení. Od dokovacích stanic po další úložiště, chrániče obrazovky po přenosné monitory mohou tyto doplňky výrazně zlepšit váš herní zážitek. V tomto článku prozkoumáme nejlepší příslušenství pro Ally Asus Rog, které je k dispozici v roce 2023, což vám pomůžeme posunout váš mobilní herní zážitek na další úroveň. Takže se spojte a připravte se na vyrovnání herního vybavení!

 • Nejlepší ochránce obrazovky Rog Ally
 • Nejlepší rog Ally Dock
 • Nejlepší Rog Ally Power Bank
 • Nejlepší Rog Ally Fast Charger
 • Nejlepší přenosný monitor Rog Ally
 • Nejlepší rog Ally Micro SD karta
 • Nejlepší rog Ally SSD
 • Nejlepší řadič Rog Ally

Nejlepší ochránce obrazovky Rog Ally

Úplně první věc, kterou byste měli zvážit, je pro svého spojence Rog, je ochránce obrazovky. Vzhledem k tomu, že spojenec není levnou investicí, budete se chtít ujistit. I když tam můžete najít řadu chráničů obrazovky, je zásadní vybrat ten, který dokonale vyhovuje rozměrům zařízení.

Dbrand Rog Ally Tempered Glass Screen Protector

Tento tenký ochránci obrazovky s temperovaným skleněným sklonem navrhl Dbrand speciálně pro Ally Rog a poskytuje perfektní přizpůsobení ohromujícímu displeji kapesního počítače. Nabízí nejlepší ochranu ve své třídě, hladké leštěné hrany a oleofobní povlak, aby se snižovalo otisky prstů. Použití je to vánek s zahrnutými příslušenství.

. To je ideální pro ty časy, kdy si chcete užít hry na větší obrazovce pomocí řadiče. Samotné zařízení však nepřichází s nezbytnými porty pro tento typ nastavení. To je místo, kde se do hry vstupují doky USB-C. Používáním pravého doku můžete nejen poskytnout kolébku nebo stát pro svého spojence, ale také získat přístup k různým přístavům. .

Poznámka: Rozhodli jsme se nezahrnout oficiální dok ROG Gaming Charger, protože nezahrnuje správný stojan pro zařízení, ai když již máte stojan, nabízí pouze velmi omezený počet portů, bez zahrnutého portu Ethernet.

Tento elegantní hliníkový doku od Ugreen byl původně určen pro parní palubu, ale je také kompatibilní s rog Ally. Nabízí 100 W nabíjení na napájení spojence a podporuje výstup 4K HDMI při obnovovací frekvenci 60 Hz (stejně jako 2K při 144 Hz a 1080p při 240 Hz). Dock má 2 USB 3.0 portů a 1 port USB-C, což umožňuje rychlosti přenosu dat až 5 Gb / s. Kromě toho zahrnuje port Gigabit Ethernet pro připojení kapesního počítače k ​​kabelové síti, zajištění rychlejšího stahování a bezproblémového online herního zážitku.

Abyste zajistili dostatek energie pro režim turbo na spojencem, budete muset použít původní napájecí adaptér zařízení s doku.

Poznámka: Asus právě vydal nejnovější aktualizaci BIOS 323 pro Ally Rog a přidal podporu pro turbo režim při 30W při připojení 65W nebo vyššího příkonu PD adaptéry nebo centra typu C, což je skvělá zpráva, pokud chcete koupit třetí stranu Dock jako tenhle.

Pokud již máte stánek, nebo nevadí, že používáte základní, který je dodáván s spojencem, může být tento víceport rozbočovač kabátkou opravdu všestranným řešením, který spojuje všechny přístavy, s nimiž budete potřebovat pro zakotvený zážitek spojenec. Je také kompatibilní s řadou dalších zařízení, včetně iPad Pro, MacBook, Surface notebooky a další zařízení USB-C, takže můžete přepínat mezi prací a hrát v žádném okamžiku a získat dostatek použití z vašeho nákupu.

Další možnosti, které je třeba zvážit:

 • .99 v Amazonu
 • .99 v Amazonu | 54 $.99 ANKER

Nejlepší Rog Ally Power Bank

Pokud jde o spojence Rog, budete muset zvážit investování do výkonné a spolehlivé přenosné nabíječky, což je schopné dodat energii notebooku, spíše než základní energetickou banku pro váš telefon.

Anker 737 Power Bank

Anker 737 Power Bank je spolehlivé a vysokokapacitní přenosné nabíjecí zařízení, které je ideální pro udržení vašeho rog Ally napájeného na cestách. Je vybaven robustní kapacitou 20000 mAh, který je schopen poskytnout více poplatků za vaše zařízení a 140W výstup, což je více než dost pro spuštění turbo režimu na Ally. 737 má dva porty USB-C a standardní port USB, což vám umožňuje nabíjet tři zařízení současně. Díky svému elegantnímu designu, odolném sestavování a kompatibilitě s více zařízeními je Anker 737 vynikající přenosnou volbou baterie.

Další možnosti, které je třeba zvážit:

 • .99 v Amazonu
 • Baseus 65W 20000Mah Power Bank – 59 $.

Nejlepší rog Ally Charger

Pokud plánujete použít původní napájení spojence pro trvalejší ukotvené nastavení, měli byste zvážit získání další nabíječky pro cestování nebo pro použití v různých místnostech domu. Mějte však na paměti, že budete muset najít nabíječku, která poskytuje správné množství energie pro vaše kapesní počítače. . Doporučujeme použít nabíječku 65W+, abyste se ujistili, že můžete plně využívat schopnosti zařízení a odemknout režim turbo při 30 W.

Ugreen Nexode 100w USB-C GAN nabíječka

Rychlá nabíječka Ugreen 100W přináší veškerou sílu, kterou potřebujete pro Ally Rog. Díky své široké kompatibilitě tato všestranná nabíječka GAN umožňuje současné nabíjení více zařízení a může být dokonce použita s výkonem hladovějícím MacBook Pro.

Další možnosti, které je třeba zvážit:

 • Ugreen 65W USB-C nabíječka-49 $.99 v Amazonu
 • Základy Amazonu 100w 4-portová nabíječka-44 $.61 v Amazonu
 • Baseus 100W 4-port nabíječka-59 $.99 v Amazonu

Nejlepší přenosný monitor Rog Ally

Jak bylo uvedeno výše v tomto článku, jedním z hlavních důvodů, proč použít doku s vaším spojencem Rog, je připojit jej k větším monitoru, takže si můžete hrát své hry pomocí svého oblíbeného ovladače. Použitím monitoru malé velikosti si můžete udržovat přenositelnost bez obětování herního zážitku.

Uperfect Uplays C2 16-palcový přenosný herní monitor 120 Hz

Uperfect Uplays C2 120Hz Monitor 2K je všestranný přenosný displej, který se spočívá neuvěřitelně dobře s Ally Rog. . Dodává se také s vysoce kvalitním ochranným pouzdrem vyrobeným z texturovaného materiálu PU kůže, který pomáhá chránit displej před prachem a škrábancemi a také se zdvojnásobí jako stojan. Zde si můžete prohlédnout naši úplnou recenzi C2.

Další možnosti, které je třeba zvážit:

 • Innocn 13.3 ″ OLED přenosný herní monitor 1080p – $ 199.
 • Asus Proart 23.8 palcový monitor – 185 $.00 v Amazonu

Nejlepší rog Ally Micro SD karta

Rozšiřování úložiště na vašem Ally Rog se stává bez námahy pomocí karty micro SD a měli byste zvážit získání karty třídy 2 (A2) pro nejlepší možný výkon.

Poznámka: .

Samsung 512GB Pro Plus Micro SD karta

Naším nejlepším výběrem pro Ally Rog je karta Samsung 512GB Pro Plus SD, která účinně zdvojnásobí úložnou kapacitu vašeho zařízení. Tato spolehlivá a dostupná SD karta v současné době klesla na 41 $.20 na Amazonu a přichází s čtenářem.

Další možnosti, které je třeba zvážit:

 • Sandisk 512GB Extreme Pro Micro SD – 51 $.77 v Amazonu
 • Silicon Power 512GB Micro SD – 28 $.99 v Amazonu

Nejlepší rog Ally SSD

. Proces je docela jednoduchý a můžete sledovat průvodce, jako je tento z Phawx na YouTube.

Sabrent Rocket Q4 2230 NVME 4.0 2TB SSD

Raketa Sabrent Q4 2230 je speciálně vytvořena tak, aby byla kompatibilní s spojencem Asus Rog, stejně jako parní paluba a další zařízení s omezenou vnitřní kapacitou. Poskytuje výkon Gen4 v kompaktní formě a poskytuje maximálně 5 Gbps sekvenční šířka pásma a až 800k IOPS.

Nejlepší řadič Rog Ally

Pokud hrajete Ally v Docked Mode, budete ho chtít spárovat s velkým ovladačem, abyste zvýšili svůj herní zážitek.

Mohli bychom být zkreslení, ale pokud jste stejně nadšení jako my pro Bethesdu nadcházející kosmickou tematickou RPG, budete souhlasit, že se jedná o jeden z nejkrásnějších speciálních edičních ovladačů, jaké kdy byly vytvořeny.

Řadič Xbox je všeobecně známý jako jeden z nejlepších ovladačů a vydání Starfield doplňuje design Ally Rog opravdu dobře s bílými estetickými a jedinečnými detaily.

 • 8bitdo Ultimate Controller – 69 $.99 v Amazonu

Další příslušenství, které je třeba zvážit pro svého rog Ally

Bezdrátová hra Razer Orochi V2

S nepřekonatelnou výdrží baterie je Razer Orochi V2 malá a lehká bezdrátová herní myš. .

Keychron K3 V2 Ultra-štítná bezdrátová mechanická klávesnice

Keychron K3 V2 je štíhlá klávesnice s optickými přepínači s nízkým profilem, které vám umožní snadno přizpůsobit váš zážitek z psaní. Jeho kompaktní formový faktor z něj činí skvělý společník pro spojence.

Kablecreation hliníkový skládací stojan

. .

Kabelový kabel PD 100W s LED displejem

Kabel kabelu kabelu CableCreation USB-C na USB-C má digitální LED displej, který označuje příkon používaný k nabíjení vašich zařízení, což vám umožní zjistit, zda dostáváte dostatek energie pro aktivaci turbo režimu na vašem spojenci. .

Doufáme, že jste v tomto kole našli nějaké užitečné příslušenství pro svého spojence. Prozatím jsme do seznamu nezahrnuli žádné případy přenášení, protože jsme se nemohli setkat s tím, co bychom mohli skutečně doporučit. Snažíme se revidovat článek v budoucnu, jakmile bude k dispozici vhodná možnost.

. Pokud kliknete na odkaz, získáme malou provizi a provedeme nákup. Neexistují žádné další náklady, takže je to jen pěkný způsob, jak podpořit web. Některé produkty obsažené v tomto článku byly poskytnuty jejich výrobci pro účely kontroly, ale vyjádřené názory jsou zcela naše vlastní a zahrnuli jsme pouze produkty, které podporujeme a doporučujeme na základě našich zkušeností.

Nejlepší příslušenství pro Rog Ally pro 2023

Od ovladačů, po karty SD, energetické banky a další.

Nejlepší příslušenství pro Rog Ally pro 2023 - IGN IGN

Aktualizováno: 24. července 2023 15:43
Zveřejněno: 24. července 2023 15:24

Asusova konkurence Steam Deck, Ally Rog, je nyní oficiálně k dispozici a každý, kdo již předobjednal, by měl brzy předat svou konzoli na svou adresu. Ale možná už přemýšlíte, jaké nejlepší příslušenství je vedle vašeho nového přenosného počítače. Jen pro případ, že by se nahromadilo, o tom budeme diskutovat. .

TL; DR – Nejlepší příslušenství pro Ally Rog

 • Rog Ally Carry Case (oficiální) – 39 $.99
 • Protektor obrazovky Dbrand Rog Ally – 24 $.95
 • Bezdrátový ovladač Asus Rog Raikiri Pro – 169 $.99
 • Samsung Evo Select 512GB SD karta – 34 $.99
 • TeamGroup Pro Plus 512GB SD karta – 23 $.99
 • Anker 737 Power Bank – 99 $.

Nejlepší Rog Ally Power Bank

Anker 737 Power Bank

Anker 737 Power Bank
140W, Powercore 24K. Otočte kupón 40 $, abyste získali slevu.

ElecJet Apollo Ultra A10X Portable Power Bank

Techsmarter 20k Power Bank

Budete chtít investovat do seriózní přenosné nabíječky, pokud jde o Ally Rog. Začněte myslet více nabíječky notebooku než napájecí banka pro váš iPhone. Podobně jako v parní balíčku, navrhujeme, abyste se rozhodli pro nabíječku, která je 45 W nebo vyšší, s kapacitou alespoň 10 000 MAH.

Naše dva nejlepší tipy jsou ElecJet 65W Apollo Ultra A10X za 89 $.99, nebo Anker 737 Powercore 24K za 119 $.99. Oba jsou prvotřídní přenosné nabíječky, ale to je absolutně to, co potřebujete k tomu, abyste z Ally maximálně využili, zejména když hrají na cestách. Jinak jsme také zanechali pěknou cenově dostupnou možnost také s Techsmarter 20k MAH 45W za 49 $.99 místo toho.

Poznámka editora: Vlastním ElecJet A10X + The Anker 737 a jsou to nejlepší přenosné nabíječky, jaké jsem kdy vlastnil. Ani mě to nikdy nedovolí, když jsem ho používal pro smartphone Rog Ally, Steam nebo Samsung. Mezi hlavní body patří tenké návrhy, kapacitu baterie, rychlé doby nabíjení a snadné použití.

Nejlepší Rog Ally SD karta

Samsung Evo Select 512GB

Samsung Evo Select 512GB

TeamGroup A2 Pro Plus Card 512GB

Ideální pro rog Ally
TeamGroup A2 Pro Plus Card 512GB

 • Samsung Evo Select 256 GB – 19 $.99
 • Lexar Play 1TB – 95 $.99
 • Sandisk Extreme 1TB – 116 $.99
 • Samsung Evo plus 512 GB – 36 $.99

Ještě jednou, podobně jako parní balíček, získáte nejlepší výsledky tím, že se chystáte na kartu Performance třídy A2 SD. To je snadné vybrat, protože většina karet SD má svou klasifikaci vytištěno na přední straně. Naším nejlepším výběrem pro kartu Rog Ally SD je Samsung Evo Select 512GB, která v současné době klesla na pouhých 39 $.99 v Amazonu. Jedná se o neuvěřitelně cenově dostupnou SD kartu a účinně zdvojnásobí úložiště na vašem spojenci. Jinak jsme pro vás také zvážili několik dalších hovězích možností.

Nejlepší pouzdro na přepravu

Asus - Oficiální cestovní případ Rog Ally

Asus – Oficiální cestovní případ Rog Ally

Pokud to neuvádí zřejmé, Asusův vlastní případ Rog Ally je okamžitým nejlepším výběrem pro nejlepší výběr přepravy. Jak již bylo řečeno, trh je v současné době trochu omezený, takže zatím není mnoho dalších skvělých případů. Přesto je to prozatím nejlepší volba, která stojí jen 39 $.99, a lze jej okamžitě objednat z Best Buy.

Nejlepší ochránce obrazovky Rog Ally

Rog Ally - Chrániče obrazovky s temperovaným sklem

Rog Ally – Chrániče obrazovky s temperovaným sklem

 • Protektor Ivoler Tempered Glass Screen (3 -pack) – $ 15.99
 • Tznzxm Tempered Glass Screen Protector (3 -Pack) – $ 10.99

. parní balíček Dbrand, přepínač a nyní Rog Ally Tempered Glass Creen Creen Protectors jsou nejlepší v oboru a defetivně stojí za váš čas a peníze.

Více příslušenství Asus Rog Ally

Asus Rog Raikiri Pro Wireless Controller for Rog Ally - černá

Asus Rog Raikiri Pro Wireless Controller for Rog Ally – černá

Asus - Rog Cetra True Wireless In -Ear Gaming Surbuds

Asus – Rog Cetra True Wireless In -Ear Gaming Surbuds

 • Asus – Rog 65W Charger Dock – 64 $.99
 • ROG XG Mobile EGPU Dock – Nvidia Geforce RTX 3080 (2022) – 1 499 $.00

Pokud jste měli zájem vyzvednout Ally Asus Rog – kapesní počítač jsme v naší recenzi udělili 8 a nazvali „konkurenční konkurence Steam Deck, kterou jsme předvídali“ – a chceme s ním získat nějaké užitečné příslušenství, nejlepší s tím, co nejlépe Koupit je tady, aby vám pomohl.

Nový bezdrátový ovladač Rog Raikiri Pro vypadá skvěle a bude s spojencem pracovat zázraky, ale také to stojí 169 $.99. Pokud tedy chcete použít ovladač s spojencem bez utrácení 100 $+, vyzvedněte si dualsense nebo řadič Xbox a připojte se k přenosnému počítači přes Bluetooth. Hra na!

Kde koupit Ally Asus Rog

Asus Rog Ally - 512 GB

Asus Rog Ally – 512 GB

.„Je to vynikající investice se stejně elegantním příslušenstvím.

Tento kapesní počítač má také obrazovku 1080p, obnovovací frekvenci 120 Hz a AMD Ryzen Z1 Extreme Zen 4 APU. Pokud jste zvědaví, jak se to liší od parní balíčku, máme užitečné rozpis všech jeho funkcí, abychom ukázali, jak se oba porovnávají, aby pomohli při rozhodování o nákupu.

Průvodce nákupem – Rog Ally

Asus Rog Ally (512 GB X1 Extreme Model) je oficiálně dostupný za 699 $, přičemž přenosný počítač je nyní k dispozici na Best Buy. Předběžné podrobnosti o modelu 256 GB budou oznámeny později, ale seznam je také viditelný při nejlepším nákupu. Jinak zde můžete vidět našeho plného průvodce kupujícím Rog Ally.

. Můžete ho sledovat @robertliam21 na Twitteru.