Nejlepší příslušenství pro parní palubu v roce 2023 – Polygon, nejlepší příslušenství parního paluby 2023 | Shotkul skalního papíru

Nejlepší příslušenství pro parník 2023

Contents

Získáte to, za co platíte, mysl a Modcase se necítí tak zamčený: přední obálku je o něco volnější než Dbrandova cestovní kryt a na rozdíl od jeho dražšího soupeře ponechá Modca vystavená tlačítka. Přesto to funguje dostatečně dobře jako lehká možnost. (Pravděpodobně nepříjemný) zážitek z jostlingu kolem v tašce s volným pouzdrem na uší a prázdnou dietní láhev koksu nic nepoškodil spouštěče a kryt pouzdra zůstal bez rozrušení. Snadno průsmyk.

Nejlepší příslušenství pro parní palubu

Ilustrace představující rozbočovač Anker 341 USB-C, 537 přenosné baterie Anker plus bezdrátový ovladač 8bitdo Ultimate

Pokud si něco koupíte z polygonového odkazu, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Sdílejte tento příběh

 • Sdílejte to na Facebooku
 • Sdílejte to na Twitteru

Podíl Všechny možnosti sdílení pro: nejlepší příslušenství pro parní palubu

Cameron Faulkner (on/ho) je editor obchodu Polygon. V roce 2013 začal psát o technologii a hraní a v roce 2023 migroval z The Verge.

Tento příběh je součástí skupiny nazvaných příběhů Co koupit

Váš čas – a peníze – je vzácný. Polygon je to, co koupit, zaokrouhlilo to nejlepší v herním hardwaru, zábavě, stolech, zboží a hračkách a jak je získat za nejlepší hodnotu, takže trávíte méně času nakupováním a více času užíváním užívání.

Parní paluba Valve je výkonný ruční počítač, který dokáže spouštět mnoho her z obrovského katalogu parních her, ale pravděpodobně jste to již věděli. Možná jste to nevěděli, že během několika měsíců od jeho vydání na začátku roku 2022 byla scéna příslušenství kolem parní balíčku již plná skvělých možností a jen se to zlepšilo.

Je pravda, že nepotřebujete mnoho doplňků vůbec, abyste měli skvělý zážitek s balíčkem; Dodává se s pevným pouzdrem na zip a rychlým napájecím adaptérem. Minimálně je vysokokapacitní karta microSD pro rozšíření svého interního úložiště vše, co bych všeobecně doporučil většině lidí.

Zrekonstruované parní paluby jsou nyní k dispozici o 20% méně než nové

Ale pokud jste zvědaví, co jiného je tam venku, zahrnul jsem své oblíbené doplňky parního balíčku a také to, co je zbytek personálu Polygon milující. Tento příspěvek může být aktualizován kvůli dostupnosti, nebo když nové příslušenství zasáhne trh.

Souprava na startovací sada parník

Stejně jako všechny technologie, parní balíček obsahuje mnoho křehkých komponent. Ale ten, který je nejvíce náchylný k náhodnému poškození, je jeho 7palcový skleněný displej. Vřele doporučuji, aby si každý majitel paluby koupil sada Chrániče obrazovky temperovaného skla (Neměl jsem nic jiného než dobré zkušenosti z amfilmu, i když v tomto prostoru je mnoho hráčů). Nemusí to zachránit palubu před katastrofickým poškozením, ale jeho úkolem je absorbovat škrábance a úderné místo namísto skutečného skla zakrývajícího váš displej (výměny obrazovky nejsou přesně levné). Když kryt nakonec dostane poškrábání nebo praskliny, jednoduše jej odstraňte a použijte nový.

Amfilm Tempered Glass Protector pro parní palubu (3 balení)

Ceny získané v době publikování.

Parní balíček je dodáván s až 512 GB úložiště SSD, pokud si koupíte model 649 $. Ačkoli, protože je to, že je to špičkový model Valve, nejedná se o velké množství úložiště, vzhledem k tomu, že hry PC běžně přicházejí ve velikosti instalace 30-60 GB. Pro ty, kteří si koupí 399 $.99 Model, je zde ještě méně úložiště na palubě: pouhých 64 GB. Ať už máte jakýkoli model, Nákup karty microSD pro další herní prostor je téměř nezbytný. Máme průvodce nejlepšími kartami microSD pro parní balíček, který se rozšiřuje na několika specifikách týkajících se rychlosti, ale pokud se chcete jen ukázat, co bude na vašem balíčku dobře fungovat, zde je několik návrhů.

Karta Sandisk Ultra MicroSD

Ceny získané v době publikování.

Samsung Evo Select MicroSD karta

Ceny získané v době publikování.

Mnoho lidí se má pociťové palety na palubě. Ale pokud se vám nelíbí, jak kluzké mohou být, jednoduše pop některé z těchto cenově dostupných úchopů z Skull & Co na vrchol holí. Za 10 $.99, dostanete tři sady palcových polštářů v barvě podle vašeho výběru, které prodlužují výšku vašich tyčinek, nemluvě o přidání přilnavosti. Mějte však na paměti, že mohou zabránit funkci kapacitního palce paluby, jak je zamýšleno.

Skull & co. tři balení palec

Ceny získané v době publikování.

Pokud chcete rychlejší rychlosti stahování a plynulejší online herní zážitek, než může Wi-Fi poskytnout, nasměrujte další ethernetový kabel z modemu do parní paluby, pak jej připojte k jednomu z nich Adaptéry USB na Ethernet. Pokud nemáte jedno položení, budete také potřebovat USB-A na USB-C adaptér, který jej připojíte do paluby. Poznámka: Pokud máte přístaviště nebo rozbočovač USB-C pro palubu, aby jej připojil k televizi nebo monitoru, může mít již port Ethernet.

USB na ethernetový adaptér

Ceny získané v době publikování.

Parní balíček je těžší než přepínač Nintendo, takže vás nikdo neobviňuje, pokud chcete Podpím to na stánku Během hraní si to ponecháte, když používáte bezdrátový ovladač. Naštěstí je v obchodech jako Amazon obrovské množství porostů, počínaje pouhým 6 $.99. Zde můžete sledovat svůj vkus a rozpočet a měli byste skončit slušným stánkem.

Owltree nastavitelný stojan pro parní palubu

Ceny získané v době publikování.

Pokud jste ochotni otevřít svůj parní balíček a přidat ještě rychlejší úložiště (na vlastní riziko), Corsair MP600 Mini 1 TB M.2 SSD je relativně levný způsob, jak získat rychlé skladování. Stojí to pod 100 USD a pravděpodobně budete potřebovat nějaké nástroje, jako je tato sada nástrojů IFIXIT Essentials za 30 $, aby se otevřel parní balíček.

Corsair MP600 Mini 1 TB SSD

Ceny získané v době publikování.

A konečně, pokud si představujete, že půjdete do režimu stolního počítače parního balíčku, abyste provedli nějakou emulaci, nebo pro jednoduše použijte balíček jako mini počítač, možná budete chtít zadat příkazy kompaktní bezdrátové klávesnice a zadat příkazy na zadání příkazů. Bez něj je to skutečná bolest typu dotyku a navigace na obrazovce paluby (zejména pokud máte velké prsty). Udělejte si tedy laskavost a koupte si to All-in-One, skládací klávesnice, která má vestavěný trackpad.

Skládací klávesnice Bluetooth Iclever s vestavěným trackpadem

Ceny získané v době publikování.

Pokud je to příliš nákladné, Anker to dělá výrazně levnější bezdrátovou (a dobíjecí) klávesnici, která se prodává za 17 $.99 v Amazonu. To jsme netestovali, ale zdá se, že je to skvělé pro základy a navíc je velmi tenké.

Nejlepší alternativy Dock a Dock Dock a Dock

Pokud si chcete prohlédnout své hry na palubu nebo jiný obsah na televizi nebo monitoru, budete chtít dok. Toto je další kategorie, která je bohatá na možnosti, v rozmezí ceny a funkcí. Nejenže doky mohou vaše video tlačit na velkou obrazovku, ale také vám umožňují připojení periferií přes porty USB, jako je odnímatelný pevný disk, myš, klávesnice a další. Jednoduše řečeno, může to způsobit, že se vaše parní balíčka cítí spíše jako domácí konzole nebo počítač – ať už je to cokoli.

Zatímco Valve nebyl první společností, která spustila dok kompatibilní s palubou, jeho verze je jednou z nejvíce bohatých na přístavy. Své Dock na palubě má HDMI 2.0, displayport 1.4, port USB-C pro přijetí energie z adaptéru zdi (zahrnuje stejný 45 W model, se kterým se parní paluba dodává), gigabitový ethernetový port a tři USB-A 3.1 porty. Začlenění displayport ji odlišuje od většiny rozbočovačů USB-C a jeho elegantního designu. Ale přichází za značné náklady, cena za 89 $.

Parní paluba sedící na dokovací stanici paluby ventilu, zobrazující rozhraní parního OS

Dok parní paluby ventilu

Ceny získané v době publikování.

Pro něco, co je výrazně dostupnější, také se nám líbí Anker’s 341 USB-C Hub, který má celkem sedm portů: HDMI, USB-C In For Power, další port USB-C pro data, dva USB-A 3.0 portů a čtečka karet SD/microSD. Poznámka: Chybí mu port Ethernet, který poskytne vašemu balíčku kabelové připojení, takže možná budete chtít chytit tento cenově dostupný USB do adaptéru Ethernet, aby se zapojil do tohoto doku. Také to nemá způsob, jak postavit palubu, i když vás to nemusí obtěžovat.

Anker 341 7-in-1 USB-C Hub

Ceny získané v době publikování.

JSAUX je velmi podobnou možností pro oficiální dok Valve, i když s méně chytlavým jménem. Říká se tomu HB0702, A stojí to 49 $.99. Stejně jako dok paluby, má USB-C pro sílu, DisplayPort 1.2, HDMI 2.0, tři USB-A 3.2 porty a podpora ethernetu Gigabit. Získejte tento, pokud je vám jedno, zda máte oficiální dok na palubu, ale chcete téměř identické funkce.

Dockingová stanice JSAUX Steam Deck (HB0702)

Ceny získané v době publikování.

Nejlepší montáž parní paluby/monitor

V této kategorii zatím není mnoho konkurence, ale to je v pořádku, protože nejvýznamnější možnost se zdá být velmi dobrá. Společnost s názvem DeckMate nabízí vese Mount a nástěnný držák ve svém ekosystému příslušenství. Doporučujeme získat Deckmate’s Bundle 53 $ „celý systém“ Pokud poprvé skákáte. Zahrnuje to více, než možná budete potřebovat, jako je stojan, úchyty příslušenství a další. Ale je důležité, že zahrnuje šrouby, které nepřicházejí do stěny A-la-carte nebo monitorují montážní svazky.

Zpět na palubu, montáž na stěnu je samovysvětlující; Je to držák, který můžete ke své zdi zajistit dvěma šrouby, nebo jen pomocí silného lepidla 3M VHB. Potom to rukojeť paluby nechá zachytit na zeď. jako pro monitorovat MONTY, Získáte horu, která může být zašroubována do jakéhokoli stánku. Pak na něj prostě palubu zachytíte.

Balíček Deckmate „celý systém“

Ceny získané v době publikování.

 • 55 $ na Amazonu
 • 53 $ na Etsy
 • 49 $ na Deckmate

Pokud chcete nejbezpečnější a nejflexibilní druh držáku pro parní balíček, navrhuji získat monitorovat rameno To se může připojit ke stolu (zde se do hry dostane do Mount Vesa Mount. Jsou hodnoceny tak, aby držely monitory, které jsou hodně těžší než parní paluba, takže většina modelů by neměla mít problém držet konzolu na místě. Získejte jeden, pokud chcete stojan, který je všestranný, se schopností pohybovat palubou nahoru nebo dolů, otočte ji na bok, zatlačte ji pryč nebo ho přitáhněte blízko. Zde je jedna nízkonákladová možnost, která by se měla hodit k účtu.

Houanuo monitor paže

Ceny získané v době publikování.

Nejlepší ovladače parní paluby

Pokud nechcete používat vestavěné ovládací prvky parního balíčku, nebo pokud chcete pouze ovladač používat, když je ukotven nebo na stojanu, máte více možností. Paluba podporuje více ovladačů, ať už je připojujete přes Bluetooth nebo přes USB. Steam OS nativně podporuje řadiče Xbox, které se datují zpět k Xbox 360. Novější kontroléři, jako jsou PS4 DUALSHOCK 4, The PS5’s Dualsense, a dokonce Spínač pro přepínač Nintendo všichni jsou oficiálně podporováni v rámci parního rozhraní, takže je možné, že již můžete vlastnit jeden nebo více kompatibilních ovladačů.

Některé nedávné ovladače třetích stran budou také fungovat skvěle, včetně 8bitdo Ultimate Wireless a Gulikit Kingkong Pro 2.

8bitdo Ultimate Bluetooth Controller

Ceny získané v době publikování.

Kompatibilní s PC, parní palubou, přepínačem

Nejlepší příslušenství pro parník 2023

Sbírka nejlepších doplňků parního balíčku, položená na stole s několika parními palubami

Chtěl jsem už nějakou dobu zaokrouhlit nejlepší příslušenství pro parní palubu – přepadení Liama ​​s domácími gadgety Etsy je jedna věc, ale nyní, když jsou doslova miliony balíčků v rukou majitelů, doslova je čas dát vážný čelit a zvažte, které příslušenství skutečně jsou nejlepšími nákupy.

Tato příručka se udržuje odděleně od nejlepšího seznamu karet microSD parního paluby, hlavně proto, že dobrá karta microSD je méně příslušenstvím a více základního základního (zejména pokud jste odešli pro model 64 GB parní paluby). Tato příručka se přesto zabývá řadou doplňků, od alternativních případů až po kryty palec a dokovací stanice USB-C.

Některé z nejlepších případů parního balíčku

Nejlepší případy parní balíčky

Tvrdé zásoby, které přichází s každou palubou parní, je v pořádku – je to spousta robustní a nemůžete získat lepší vyjednávání než zdarma. Ale také to opravdu nic nedělá kromě Chraňte palubu a je mnohem objemnější než samotný kapesní počítač, který nesedí tak dobře s celou věcí přenositelnosti. Upgradujte na něm a vaše pouzdro na parník může být tenčí, lehčí a nabídnout větší funkčnost, přičemž stále působí jako tvrdý štít proti hrbolům a škrábnutí.

DBRAND Project Killswitch Travel Kit

Parní balíček uvnitř pouzdra parního balíčku Dbrand Project Killswitch

DBRAND Project Killswitch Travel Kit Specifikace:

Zde je jeden takový multitalentní pouzdro na palubu. The Dbrand Project Killswitch Obal se kolem kapesního počítače jako vzduchotěsné, šokové odolné těsnění, ochrana jeho končetin a přidávání dalšího přilnavosti, aby se zabránilo jeho zamlžování na zem na prvním místě. Zadní část zahrnuje také praktický stojan na kopce, který nahrazuje magneticky připevněnou verzi, o které se zjistilo, že zpomaluje chladicí ventilátor na některých starších modelech parní paluby. Whoopsiesoodle. Nyní je to v pořádku a mechanismus otočení je pěkný a pevný.

Výběr Project Killswitch’s Travel Kit vám také získá některé z dbrandových hůlků (také velmi dobré, viz níže) a klip-on plastový kryt, který chrání přední stranu parní paluby. Celkový balíček je méně objemný než vlastní případ Valve a stále obratně brání palubu před poškozením. Po několika ambulantních hodinách v mém satchelu se hardware projektu Killswitch nezískal škrábance, natož drahý náklady uvnitř.

(Můžete alternativně vybrat základní soupravu a vybrat si cestovní kryt jako doplněk, i když to celkem o pět centů méně než cestovní souprava. Můžete také jít na druhé a získat několik téměř bezplatných hůlků.)

JSAUX MODCASE

Parní paluba uvnitř Modcase parního balíčku JSAUX

Specifikace JSAUX Modcase:

The JSAUX MODCASE Slouží vaší parní balíčku podobně jako pro projekt Killswitch Travel, kombinující kompaktní ochranu, přidanou přilnavost a modulární systém příloh – vše za mnohem méně hotovosti než verze DBRAND.

Získáte to, za co platíte, mysl a Modcase se necítí tak zamčený: přední obálku je o něco volnější než Dbrandova cestovní kryt a na rozdíl od jeho dražšího soupeře ponechá Modca vystavená tlačítka. Přesto to funguje dostatečně dobře jako lehká možnost. (Pravděpodobně nepříjemný) zážitek z jostlingu kolem v tašce s volným pouzdrem na uší a prázdnou dietní láhev koksu nic nepoškodil spouštěče a kryt pouzdra zůstal bez rozrušení. Snadno průsmyk.

Železniční systém Modcase pro zadní přílohy je také působivě flexibilní. Kickstand a popruh (pro držení, řekněme, napájecí banka) jsou zahrnuty do krabice, ale pokud se dokážete k některým z doplňků JSAUX, můžete klouzat na sekundární chladicí ventilátor nebo dokonce připojit napájecí banku k moducase přímo. Dobré využití prostoru s omezeným panelem parního balíčku.

Některé z nejlepších dokovacích stanic parního balíčku

Nejlepší doky parní paluby a rozbočovače USB

Zatímco vyzvednutí a přehrávání je ústřední pro přitažlivost parního balíčku, pravděpodobně z toho nevytěžíte maximu. To je místo, kde se to opravdu začíná dostávat jako PC, což umožňuje instalaci tisíců netestujících aplikací (včetně herních služeb, jako je Battle.Net a Epic Games Launcher) a dokonce i vlastní animace zavádění, pokud jste tak nakloněni.

Úlovek spočívá v tom, že navigace v uživatelském rozhraní pro stolní počítače pomocí trackpadů a klávesnice na obrazovce se nikdy necítí tak přirozená jako použití skutečných periferií. Tak proč ne? Dobrý dok parního balíčku, nebo dokonce základní rozbočovač USB-C, způsobí, že zavěšení vaší oblíbené myš a/nebo klávesnice doddle. A to je daleko od jejich jediného použití: Ethernetové porty by mohly udělat pro rychlejší stahování her a doku je naprosto nezbytný pro připojení vašeho parního balíčku k hernímu monitoru nebo televizi.

Dockingová stanice ventilu parní paluba

Oficiální stanice dokovací stanice parní paluby ventilu

Specifikace dokovací stanice ventilu:

 • Spojení: 3x USB 3.1, 1x USB Type-C, 1x Displayport 1.4, 1x HDMI 2.0, 1x Ethernet
 • Cena:79 £ / 89 $

Nyní se mýlí s oficiálním Dockingová stanice ventilu parní paluba, s výjimkou jeho vyšší ceny ve srovnání s alternativami třetích stran. Přesto je to pravděpodobně nejlepší celkově, pokud jde o design. Kromě nabídky zdravé rezervy portů USB (tři plné velikosti, jeden USB-C s dodáním napájení), má vzácnou kvalitu zahrnutí výstupu displeje a HDMI.

Základna dokovací stanice je také mnohem přilnavější než ugreen nebo syntechénové doky níže, což pomáhá udržovat stabilitu navzdory jeho relativně krátkým a úzkým rozměrům. Stejně jako dokonale měřená útulnost, se kterou se dokovací drážky hodí do parní paluby. Předpokládám, že to má nevýhodu případů zabalení, jako je projekt Killswitch, díky čemuž je kapesní počítač příliš velký na to, aby se vešel, ale pro beztybní paluby to zjevně neplatí.

Ugreen dokovací stanice pro parní palubu

Dockingová stanice Ugreen Steam Deck

Ugreen dokovací stanice pro specifikace Steam Deck:

 • Spojení: 2x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x HDMI 2.0, 1x Ethernet
 • Cena:32 £ / 45 $

The Ugreen dokovací stanice pro parní palubu je další neimaginativně pojmenovaný, ale vysoký praktický dok parního balíčku. Je to velkorysejší s porty USB-C než většina-každý dok na palubě bude mít alespoň jeden, pro dodávku energie, ale Ugreen hody za sekundu, takže můžete použít jakékoli kompatibilní periferní periferní USB-C, které chcete, a přitom stále zajistit, aby se kapesní potřebování mohlo objevit. Zdá se, že to přichází za cenu třetí plné velikosti USB 3.0 port, ale dva stále stačí na myši a klávesnici.

Je také velmi agresivně cena za plně rozlišený doku a odolává skimpingu na kvalitě budování v tomto procesu. Jedná se o dok celé kovovy, a ačkoliv to není tak stabilní jako Valve nebo Syntech, když se náhodně vrhne, zahrnuje dostatek gumového polstrování do své drážky, aby se hnízdilo palubu bez jakého. Velmi dobře promyšlený dok za peníze.

Syntech dokovací stanice

Docking stanice Syntech pro parní palubu

Specifikace dokovací stanice Syntech:

 • Spojení: 3x USB 3.0, 1x USB typu-C, 1x HDMI 2.0, 1x Ethernet
 • Cena:37 £ / 40 $

Také z levné veselé odrůdy „n“, Syntech dokovací stanice rozhodnout se pro větší, zaoblený tvar, který šíří jeho porty v radiálním vzoru. O výběru vstupů a výstupů zde není nic zvláštního, i když by mohly být užitečné mít tři porty USB v plné velikosti, zejména pokud vlastníte herní klávesnici RGB, která bude jíst dva z nich.

Větší stopa také slouží jako pomoc stabilita. Přestože Syntech je náchylnější k sklouznutí na hladkých stolech než oficiální a ugreen parní palubní doky, je ve skutečnosti nejodolnější k tomu, aby vás nechal náhodně srazit na parní balíček, díky své širší základně. Docela se mi líbí, jak dobře rozmístěné přístavy jsou také na tomto designu-není žádná stísněná chmurnost, když se začnou plné.

Euasoo 8-in-1 USB C Hub

Hub EUASOO 8-in-1 USB C

EUASOO 8-in-1 USB C HUB SPECISS:

 • Spojení: 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x USB typu-C, 1x HDMI 2.0, 1x Ethernet, 1x SD karta, 1x TF/microSD karta
 • Cena:38 £ / 51 $

Je zřejmé, že to není dok, a tak nedrží váš parní balíček, aby působil jako místní obrazovka pro více hráčů nebo hands-free video přehrávání videa. Což není tak zábavné. Nicméně Euasoo 8-in-1 USB C Hub přichází se všemi spojeními, které byste mohli chtít z nejvyšší dokovací stanice. Více než dost, aby se z něj proměnil v provizorní počítač, doplněný HDMI 2.0 pro monitory s vysokým rozlišením, spousta portů USB-A a port USB-C s dodáním energie. Má dokonce čtečky karet SD a microSD.

Osobně bych se držel doku pro jednoduše použití režimu stolního počítače parní balíčky na samotné parní balíčku, hlavně proto, že mohou na displeji podpěrovat. Ale pokud budete mít oči na externí Monitor, je naprosto v pořádku používat dobře vybavené centrum USB-C, jako je tento, zejména proto, že je mnohem kompaktnější. Kvalita, díky které je také o něco lépe vhodná pro cestování.

Knife, který se bodne do ochránce obrazovky parní paluby, bez účinku

Nejlepší chrániče obrazovky parní paluby

Dokonce i ti z nás, kteří jsou zcela negramotní v průmyslovém designu. Dobrou zprávou je, že pokud nemáte nervózní kapsy na chr. Přesto je sklo jemné a ochránci obrazovky na palubě jsou levné, takže existují daleko hloupé věci, které můžete přidat do vašeho příslušenství Arsenal.

Varovné slovo však: Protektory obrazovky jsou dobře vhodné pro modely 64 GB a 256 GB parního balíčku, ale model 512 GB má fantastický anti-glare displat Kvalita, pokud jednu z nich plácnete na špičkové variantě paluby. Testoval jsem jeden matný ochránce obrazovky před JSauxem, ale přidal na vrchol stávající obrazovky proti glor, trochu, jak byste viděli na levné obrazovce notebooků, trochu, jak byste viděli na levném matném laptopu. Proto je těžké doporučit. Možná se budete cítit, že přidaná ochrana stojí za to se vzdát této konkrétní výhody modelu 512 GB, ale mějte na paměti, že v obou směrech. Pokud dostanete kupujícího výčitek, snadno se odlupuje.

Ochránci obrazovky Dbrand Tempered Glass

Chránič obrazovky Dbrand Tempered Glass je držen nad parní palubou

Dbrand Tempered Glass Screen Protector Spections:

The Ochránci obrazovky Dbrand Tempered Glass je zdaleka nejlepší svého druhu, alespoň to jsem viděl. Obzvláště pokud se pravděpodobně budete cítit nervózní z toho, že se to dokonale postaví: na rozdíl od verzí JSAUX a Benzacap, zahrnují chrániče obrazovky DBRAND odnímatelné karty, které můžete držet při položení přes sklenici. Aplikace stále vyžaduje stabilní ruku, ale tyto karty jsou vážně užitečné pro správné obložení chrániče. Dostal jsem perfektní povrch prvního pokusu-žádné bubliny nebo otisky prstů kolem okrajů-že jsem se nemohl replikovat pomocí JSAUXovy hlavního rámcového rámce.

Jakmile byl nanesen, Dbrandův ochránce hrál bezchybně, s úplnou, neporušnou transparentností, bez narušení funkčnosti dotykové obrazovky parního paluby a vynikajícím odolností proti poškrábání. Úmyslně si mnul mi klíče od domu, nedělal nic, takže je těžké si představit, že by dopad na okamžik způsobil, že vůbec mnoho škod způsobí mnoho škod.

Stejně jako většina Dbrandových zboží je to drahé vedle konkurence, ale myslím, že to stojí jen o investici. Každopádně získáte mnohem více než ten chránič jedné obrazovky: balíček také obsahuje bezpečné ubrousky na alkohol, látku z mikrovlny, nálepky na zvednutí zbytkového prachu, rozprostření nástroje pro vyžehnutí bublin a – možná nejpohodlnější, v závislosti na tom, jak se vaše ruce kolísá jsou – náhradní ochránce. V případě, že použijete Dbrandova slova, „kurva na první pokus“.

Ochranstvím skluzu JSAUX (HD Clarity)

Chránič obrazovky JSAUX Tempered Glass se aplikuje na parní palubu

Specifikace JSAUX Tempered Glass Screen Protector (HD Clarity):

Cenově dostupnější než Dbrand’s a stejně odolné, JSAUX Tempered Glass Screen Protector je tak jasné, jak je to těžké. Ochránci obrazovky získávají stopku z mého bolestně středního kuchyňského nože na tomto obrázku tam nahoře? To je model JSAUX a řekl, že nůž neopustil nejmenší tečku viditelné značky. Měli by z těchto věcí vyrobit sekací desky.

Vaše instalační pomoc s touto soupravou, která zahrnuje také náhradního ochránce a čisticí materiály, je plastový průvodce, který zaskočí na palubu a ponechá do středu otvor pro ochrannou velikost obrazovky uprostřed obrazovky. To znemožňuje chmýří polohování, což je skvělé, i když jsem dostal několik dalších vzduchových bublin, které potřebovaly žehličtí po položení temperovaného skla dolů. Metoda aplikace DBRAND je více na volnou rukou, ale zdá se, že přináší čistší výsledky. Přesto tyto bubliny nejsou trvalé, takže JSAUX stále dosáhl slušného rovnováhy mezi ochranou a snadnou instalací.

Jen se ujistěte, že pokud si vyberete tento, zakupte si verzi Clarity HD a ne verzi proti glor. Zpočátku jsem byl potěšen jako hrášek, abych vyzkoušel ochránce obrazovky odrazu. Ostuda.

Ochranství obrazovky Banzacap pro parní palubu

Ochranství obrazovky Banzacap pro parní palubu se aplikuje na parní palubu

Ochranství obrazovky Banzacap pro specifikace Steam Deck:

The Ochranství obrazovky Banzacap pro parní palubu V tomto seznamu zaujme nejvíce DIY-ish DIY přístup k instalaci z všeho, pomocí sady uživatelsky aplikovaných „nálepky“ k snížení ochránce na místo. Samolepky jsou samozřejmě panty stejným způsobem, jakým páska gaffer v mém rozpadajícím se Converse jsou podrážky bot, i když spravedlivě, umožnilo mé parní balíčku přesné umístění, s několika malými bublinami, které vytlačily ven.

Protektor Banzacap také stojí na dražší alternativy na ochraně, což ukazuje na imunní vůči ostrému škrábanci, a ačkoli ultra-uzavřená inspekce ukazuje, že to není tak dokonale čisté jako Dbrand’s, je stále dostatečně transparentní, že si to všimnete při normálním hraní. Žádné problémy s citlivostí dotykové obrazovky. Dobrá volba, pokud chcete minimalizovat své výdaje.

Některé z nejlepších krytů palec pro parní balíček, sedí na jedné

Nejlepší kryty paluby na palubu

Ideální tvar, velikost a pocit palce je vysoce osobní preference, jako je hustota polštáře nebo jak vysoký může být hamburger, než začnete myslet, že se restaurace právě předvádí. Nemohu odpovídat za každý vkus, ale mohu sdílet ty nejlepší kryty paluby Steam Deck, které jsem použil, že pokrývají řadu návrhů a tvarů.

Dbrand parní paluba hůlky

Dbrand parní paluba hůlky. Jeden se aplikuje na parní balíček

DBRAND parní paluba Stick Grips Specifikace:

Maximální hmatatelnost je název hry pro Dbrand parní paluba hůlky. Každý čtvercový milimetr těchto vysokých, podstatných krytů palce je pokryt tečkami a hřebeny, což je design, který slouží dvojím účelům zlepšování přilnavosti a pomáhá vám znovu orientovat každý palec, pokud skončí, vyklouzne z místa z místa.

Ve středu je mírně konvexovaná oblast, kterou na sebe nejsem tak nadšený, ale tečkované textury a zvednuté okraje se dobře zabraňují palecům v tom malém kopci. A ačkoli jsem četl několik komentářů k těmto zasahování do kapacitních senzorů palec, to nebyla moje zkušenost vůbec: parní paluba by mohla stále detekovat můj palec na pravé hůlce, což umožňuje ovládací prvky gyro, i když to jen částečně se dotýkal okraje zvednutého okraje úchopu.

Celkově jsou tyto parní balíček velmi dobře a jsou příjemně snadné i nainstalovat také. Nějakým způsobem, nejjednodušší z všeho, co jsem vyzkoušel – doslova jen sedíte na hůlku nahoře, stiskněte ji dolů a na bezpečně se objeví. Pěkný.

JSAUX SOUPLE PALT PICT GRICKS CAPS

Uplněné uchopení paluby JSAUX. Jeden se aplikuje na parní balíček

JSAUX parní paluba paluby uchopení uzávěrů:

Na rozdíl od úchopů dbrandu, zabalení JSAUX SOUPLE PALT PICT GRICKS CAPS kolem každého palec je menší noční můra. Nakonec jsem musel použít špičatá část víka kuličky, abych zavěsil košile kolem spodních tyčinek, aby se nevypnuli přímo zpět.

Jakmile však jsou, fungují úžasně. Jejich hladký povrch a konkávní tvar způsobují, že se cítí jako přirozenější expanze samotných palubních palubních paluby, jen lepší pro velké ruce a výrazně přilnavější. Ty nemusí být pokryty tečkami a hřebeny, ale jejich gumová textura a hluboké odrahy stále mají pocit, že snižují prokluz.

Jsou také ideální pro fanoušky ovládacích prvků Gryo Steam Deck,. Přiznám se, že nechápu, jak to funguje, ale dotýkání se téměř kdekoli na Jsauxových uzávěrech aktivuje kapacitní senzor v holích, takže nemáte palec blízko uprostřed – například – například – umožňuje gyro zaměřit v FPS. Jak byste to měli s většinou obav palec nebo ve skutečnosti úplně nahým palcem. Je to, jako by tyto čepice rozšířily efektivní rozsah senzoru.

Bohužel, nejlevnější způsob, jak získat pár z nich – JSAUX’s Grip Stieckers Package – má velmi, velmi nedávno vyšel ze skladu. Stále je můžete získat zakoupením sady obsahující vinylovou kůži v plné velikosti, ale to je přehnaná pouze pro čepice tyčinek. Doufejme, že jsou brzy na skladě.

NinjaPrint3D parní paluba paluby

NinjaPrint3D paluba paluby palce. Jeden se aplikuje na parní balíček

NinjaPrint3d Steam Deck Phis Thumb Grips Specifikace:

Ano, možná jste je viděli v tomto videu Accessories Etsy. Ale já upřímně, opravdu jako NinjaPrint3D parní paluba paluby. Stejně jako tvrdá, téměř písmová textura polyuretanu potištěného 3D, se může zpočátku cítit nekonvenční, jejich design smyčky tvoří jakousi palcovou bariéru, která velmi efektivně blokuje vaše číslice před sklouznutím z místa z místa z místa. Obzvláště pokud jsou na menší straně, i když to funguje také pro mé orangutanské palce.

Pokud se zatěžujete k okrajům, na vnější straně každého prstenu je dostatek přilnavosti, aby vás udržel pod kontrolou, a nemůžu nahlásit žádné rušení s kapacitními senzory. Pokud byste dávali přednost kompaktnější sadě palec pro vaše parní balíčky, rozhodně stojí za zvážení. Snadno se snadno instalují a jsou také levné, přestože jsou technicky na míru.

Nejlepší příslušenství pro parník: FAQ

To je hodně příslušenství. Což bych měl dostat první?

Za předpokladu, že již máte slušnou kartu microSD, která je nejdůležitějším společníkem parního balíčku ze všech. Záleží na tom, jak v současné době používáte svůj balíček. Skutečnost, že to přichází s tvrdým přepravním případem jako standard, je potřeba nového méně naléhavého, i když pokud to neustále vyjímáte a asi s sebou, může vám život usnadnit život nebo bohatý.

Přístaviště nebo rozbočovač může být také životně důležitý, a to nejen pokud máte v úmyslu proměnit váš parní balíček na provizorní stolní počítač. K připojení myš a klávesnice budete potřebovat nějaký druh rozbočovače USB-C, které jsou zásadní pro hraní určitých typů her a neuvěřitelně užitečné, když se pohrává v režimu stolního počítače Steasos. Zatímco proton, vrstva kompatibility Valve, dělá dobře, aby na parní balíčku běžely hry a aplikace založené na systému Windows, některé by některé stále nemohly pracovat s jeho trackpady nebo klávesnicí na obrazovce. Fyzické periferie, připojené přes doku nebo rozbočovače, třpytí se kolem tohoto nedostatku.

Nebo jen možná, že se vám nelíbí palce parního balíčku a chcete, aby se cítili větší nebo přilnavější. To je také v pořádku. Bodem je, nemám pocit, že existuje hierarchie důležitosti příslušenství parního paluby, která se vztahuje na všechny – budete mít nejlepší znalosti o tom, co osobně potřebujete.

Mám získat nástroje pro svůj parní balíček?

Nepotřebujete žádné nástroje, abyste vytěžili maximum z vašeho parního balíčku, alespoň ne v tom smyslu, že každý majitel stolního počítače s vlastním respektováním by měl mít šroubovák na křížovou hlavu. Zejména ne, pokud sledujete radu Valve, že by se pohrával s vnitřky paluby, by měl být ponechán na profesionálních opravárech.

Althoooooough. Kdybys otevřel palubu, většinou byste jen potřebovali malý ovladač kříže, protože Valve nepoužíval žádné ozdobné specializované šrouby, aby zadržel zadní desku. Plastová tyč Pry může být také užitečná pro Jimmieing Otevřete kryt – nepoužívejte na to nic kovového nebo příliš ostrého, protože to poškodí karoserii parní paluby.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Nejlepší hardware sledujte
 • Hardware následovat
 • Sledujte parní balíček
 • Následujte příslušenství

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

James předtím visel pod RPS Treehouse jako nezávislý pracovník, než byl řekl, aby upustil borovice a vyšplhal se na hardwarový editor. Má více než deset let zkušenosti s testováním/psaním o tech a hrách, něco, co můžete z jeho vlasové linie pravděpodobně říct.

Mluvili jsme a myslíme si, že byste měli nosit oblečení

Úplná náhoda, ale prodáváme nějaké oblečení

Obchod s brokovnicemi s rockovým papírem

Rock Paper Shotgun je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, reedpop společnost a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.