Nejlepší příslušenství pro parník v roce 2023 | PC hráč, jedná se o 11 nejlepších příslušenství pro parník v roce 2023

Nejlepší příslušenství pro palubu Steam v roce 2023

Contents

Parní paluba je těžký malý stroj na 1.47 liber, a upřímně řečeno, nelze očekávat.

Nejlepší příslušenství pro parník v roce 2023

Jedná se o nejlepší příslušenství pro parní balíček, které se spáruje s ručním herním počítačem – Peripherals, Power a Ochrana.

Banda nejlepších příslušenství pro parní palubu na modrém pozadí

 • Na první pohled
 • Nejlepší doky
 • Nejlepší periferie
 • Nejlepší kryt
 • Nejlepší případy
 • Nejlepší energetická banka

Nejlepší příslušenství pro parní palubu zvýší váš přenosný herní zážitek. Pokud jste se rozhodli koupit parní balíček, mělo by být příslušenství dalším logickým krokem ke zlepšení těch malých problémů, které jste měli s vaším herním zvykem na cestách. Parní balíček Valve může být vládnoucím šampionem kapesních her, ale výběr nejlepšího příslušenství pro parní balíček vám poskytne hranu, kterou potřebujete, správně.

Výběr doplňků parního balíčku z hor falešné ekonomiky odpadky tam není snadný úkol, dostaneme to. Díky velmi laskavé nabídce Valve na vydání svých souborů CAD se online obchody snižují inovativním příslušenstvím – od výjimečně praktického až po přímočaré nejasné nejasné. Vezměte například držák kloubu parní paluby, což je nějak obojí.

Příslušenství parního paluby

Naštěstí existuje několik dobře zavedených výrobců, kteří závodí, aby vytvořili nejlepší příslušenství pro parní palubu. Od tvrdých případů až po doky na palubu s m.2 sloty, aby dokonale velikosti NVME SSD pro palubu, je tu něco, co dát své přenosné linuxové powerhouse trochu ruku.

Posledních několik měsíců jsem strávil testováním spousty možností příslušenství a spojil jsem všechny nejlepší příslušenství pro parní balíček níže, takže se můžete cítit sebevědomě, když si vyberete balíček na veřejnosti nebo doma. Potahují se od bezpečnostních příslušenství, až po úložiště, až po úplný příplatek, takže nemusíte panikařit, když vaše baterie začne označit boj s polovinou šéfa. Dokonce jsem zahrnul skvělou pár herních uší a pouzdro nebo dva pouzdro na palubu, abych zasekl všechny vaše nové příslušenství v.

Nejlepší příslušenství pro parní palubu na první pohled

Sabrent 6-port parní paluba Dock

Tento doku přidává USB typ-c 3.0 Port o dražší konkurenci. I když neexistuje žádný port Ethernet, je to velmi dobře promyšlené a fantastická cena.
Přečtěte si více

Pro

 • 95W PD
 • 3.0 portů
 • Další typ USB

Proti

 • Žádný Ethernet
 • Případy se nehodí

JBL Quantum TWS Gaming Earbuds

Díky velkému zrušení šumu, snadným ovládacím prvkům dotyku a duálním připojení se jedná o nejlepší herní sluchátka, které jsme testovali. Přenosnější než herní náhlavní souprava, jsou to nejlepší sluchátka pro Steam Deck.
Přečtěte si více

Pro

 • Dobrá cena
 • Duální propojení
 • Zrušení pevného šumu
 • Snadné ovládání dotyku

Proti

 • Zvuk střední třídy
 • Middleling baterie

JSAUX parní balíček přenášení pouzdra

Jemný, robustní a praktický případ. Je to také opravdu rozumná cena.
Přečtěte si více

Pro

 • Hojné úložiště
 • Solidní
 • Odolný a stylový

Proti

 • Potřebujete plochou nabíječku

Razer BlackWidow V3 Mini Hyperspeed

Tato herní klávesnice poskytuje přenositelnost, připojení a užitečné klíče kurzoru. Může to být drahé, ale stojí to za to.
Přečtěte si více

Pro

 • Multi-Device & Connect
 • 65% formový faktor
 • Rychlé přepínače

Proti

 • Baterie osvětlovacích nádrží
 • Tlustý
 • Může být drahý

Nejlepší doky parní paluby

1. SABRENT 6-Port Docking Station

Nejlepší rozpočtový doku pro parní balíček

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: 3x USB 3.0 typu A, 1x USB typu-C pd3.0, 1x USB 3.0 typu-c
Materiál: Texturovaný plast
Funkce: Rubmové rukojeti a nohy, dodávka energie

Důvody k nákupu

Zlepšuje konkurenci o méně
Další typ USB-C 3.0 Port

Důvody, kterým se vyhnout

Nelze ukotvit s případem

Z krabice se dokovací stanice Sabrent 6-porty necítí jako levný kus soupravy. Přesto zde přichází, jak se na scénu příslušenství parního paluby na palubě při Audobně nízkých 30 $. To je zatracený pohled levnější než jakýkoli dok parního balíčku, který jsem testoval, a zatímco konkurence za tuto cenu je tenká, nelze popírat jeho nadřazenost jako Sterlingový výběr rozpočtového dokladu parního paluby.

S USB 3.0 všude kolem-tři typ-as a přidané typ-c pro spuštění-Sabrent Dock má navrch proti původnímu 40 $/£ 35 JSAUX parní paluba Dock s jeho (upřímně nadbytečným v roce 2023) USB 2.0 spojení. Sabrent se dokonce podaří odpovídat připojení k 50 USD upgradovaným připojením JSAUX. A i když se to vzdává port Ethernet (kdo na palubě hraje konkurenční online hry?), získáte fantastický přidání typu USB typu 3.0 za nabíjení periferií nebo dalšího úložiště – něco, o čem jsme snili od doby, kdy se doky začaly spadnout.

2. JSAUX m.2 dokovací stanice

Nejlepší luxusní dok

Naše odborní recenze:

Specifikace

Připojení: 1 Gbps Ethernet, 2x USB typu A 3.1, 1x HDMI 2.1
Funkce: m.2 slot, gumové rukojeti a nohy, kmenové dekorace

Důvody k nákupu

Pohodlný, robustní neklouzavý fit
Dobré specifikace na portech

Důvody, kterým se vyhnout

Včetně příliš mnoho peněz s SSD
Úhel paluby je trochu uvolněný
Paluba se nehodí s případem JSAUX

Kromě podivného kmene vzorování Jsaux zdobil HB0604 m.2 dokovací stanice s – potenciálně ji odlišit od předchozího, cenově dostupnějšího modelu (JSAUX SOUPOROVÝ DOCK) – JSAUX M.Dock 2 Steam Deck je absolutní zázrak. Zatímco Jsaux není jedinou společností, která fackovala m.2 slot do doku parní paluby, byl to jeden z prvních. A pochází od důvěryhodného výrobce za 130 $ / ~ ~ £ 90, se specifikací, která odpovídá a zlepšuje funkce oficiálních doku, není to špatný nákup. I když očekáváte rychlosti přenosu puchýře, budete muset toto očekávání zmírnit.

To je bez SSD, i když existuje několik možností balíčku. Jeden obsahuje 1TB SSD celkem 200 $ / ~ £ 166, zatímco ten, na kterém jsem dostal ruce. Větší SSD vám vrátí 270 $ / ~ 225 £.

Co jsem super chutný SSD dostal za 140 $ na vrchol základní ceny doku, zeptáte se?

Je to vlastně Lexar NM610 Pro NVME SSD. Ne, neslyšel jsem o nich ani. Je to PCIe 3.0 Drive, která je nejrychlejší tento doku.

SSD je hodnoceno na 3300 MB/s sekvenční rychlosti čtení a sekvenční zápisy 2600 MB/s. To je téměř stejně rychlé jako často 200 $ PCIe 3.0 Sabrent Rocket se stejnou kapacitou a byla by to rozbíjející úspora na vrcholu doku … Pokud by tomu tak bylo ve skutečnosti při testování.

1. JBL Quantum TWS Earbuds

Nejlepší sluchátka pro parní palubu

Naše odborní recenze:

Specifikace

Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 000 Hz
Připojení: Bluetooth 5.2 | 2.4GHz Wireless
Životnost baterie: 5 (ANC) | 16 z případu nabíjení

Důvody k nákupu

Zrušení pevného šumu

Důvody, kterým se vyhnout

Není to nejúžasnější zvuk
Ani nejdelší výdrž baterie

Jakmile jste spárovali své pupeny přes Bluetooth nebo zapojili dongle do své parní balíčky, stačí je za to uškrtit do ušních otvorů. Rychle se zapnou a spojují a jste v provozu v trice.

Upřímně řečeno, to je něco, co mnoho z bezdrátových pupenů, které jsem nedávno testoval, a jsem věčně vděčný, že špatné staré časy párování náhlavní soupravy se zdánlivě dávno zmizely. Mnoho dalších bezdrátových uší má také ovládací prvky dotyků.

Mám měkké místo pro Creative Outlier Pro Buds – znějí skvěle a zrušení hluku je vynikající. Ale zjistil jsem, že jsem neustále rozzuřen ovládacími prvky, nebo spíše úplným nedostatkem kontroly, když jsem bojoval do uší, abych se zdvojnásobil a přiměl je, aby se na chvilku zatraceně pauza zatraceně pauza.

Na druhé straně je kvantum JBL snadno použitelná a má základní klepnutí na pravý pupen, které se zastaví a hraje, a to samé na levém pupenu je projížděno aktivním zrušením hluku, okolním vědomím nebo ovládáním zvuku. Je to jednoduché, snadný přístup a proces nezniká.

2. Sony PlayStation 5 DualSense Wireless Gamepad

Nejlepší ovladač pro parní balíček

Naše odborní recenze:

Specifikace

Baterie: ~ 10 hodin, 1560 mAh
Připojení: USB Type-C, Bluetooth 5.1, 3.1mm zvukový konektor
Funkce: Senzor pohybu šesti osy, adaptivní spouštěče, haptická zpětná vazba

Důvody k nákupu

Bezchybné bluetooth a snadné připojení
Vestavěné v mikrofonu a adaptivních spouštěčích
Dotykové podložky se nestaví do cesty

Důvody, kterým se vyhnout

10hodinová výdrž baterie není největší

Jednou z největších svobod, které jsem zažil s parní balíčkem, je schopnost ji nastavit, buď s doku nebo stonkem, a pro přehrávání her pomocí ovladače Bluetooth řadič Bluetooth. Kontrola PlayStation 5 Dualsense nejvíce kvůli svému elegantnímu vzhledu, zanedbatelné váze a snadnému párování.

Neexistuje nic jako být bez vodičů, zvláště když starý kabelový ovladač, který jsem používal, měl hlavní problémy s připojením a doslova jsem se nemohl pohnout, aniž by se odpojil a moje postava odcházela náhodným směrem – obvykle do nebezpečí.

3. Razer BlackWidow V3 Mini Hyperspeed

Nejlepší klávesnice pro parní balíček

Naše odborní recenze:

Specifikace

Přepínač: Razer žlutá nebo zelená mechanická
Keycaps: Doubleshot ABS Keycaps
Paměť: Hybridní palubní paměť (až 5 profilů)
Osvětlení: Razer Chroma
Připojení: USB typ-C, Hyperspeed Wireless (2.4GHz) nebo Bluetooth

Důvody k nákupu

Dongle podporuje více zařízení
65% formovací faktor zahrnuje klíče od šipek

Důvody, kterým se vyhnout

Omezená volba myši her
Chroma Tanks Baterie

Bylo by pro nás zločin, kdybych nedoporučoval klávesnici pro parní balíček. Je to tak rozmanitý malý stroj s režimem stolního počítače, i když psaní s touto klávesnicí na obrazovce je víc než bolest. Má smysl přidat do svého arzenálu několik přenosných periferií a co lepší než klávesnice, která vám umožní připojit více než jednu periferní donger.

Zatímco existuje možnost jít se všemi periferiemi Bluetooth pro palubu, mít spoustu věcí, jako je toto, může způsobit určité rušení. Nejlepší volbou tedy, zejména když pracujete s omezenými porty, jako je například dok JSAUX Steam Deck nebo podobná, je jít na herní klávesnici, která je dongle, má podporu více zařízení. BlackWidow V3 Mini Hyperspeed má tuto možnost, což znamená, že můžete použít stejný dongle k připojení buď Razer Deathadder V2 Pro, Naga Pro, nebo Orochi V2.

Samozřejmě to znamená, že jste omezeni při výběru myší, abyste se s ním spárovali, ale vždy můžete vyměnit za Bluetooth Mouse. K dispozici je také možnost připojení přes USB Type-C nebo Bluetooth, pokud pracujete bez doku.

1. JSAUX Ochranný stojící pouzdro

Nejlepší kryt pro parní balíček

Naše odborní recenze:

Specifikace

Materiál a povrch: texturovaný termoplastický polyuretan
Barva: Černá s průsvitnou podpůrnou deskou
Funkce: Kickstand, vylepšená ergonomie

Důvody k nákupu

Odolný a ergonomický
Texturovaný, aby se zastavil v sklouznutí
Vestavěný stojan je šikovný

Důvody, kterým se vyhnout

Nehodnotí do doku vlastní značky
Kickstand není nastavitelný

Ochranný pouzdro JSAUX je jednoduchým řešením dvou problémů, s nimiž se nepochybně setkáte při používání parní paluby: neschopnost jej podpořit bez blokování výfukových plynů a strach z poškození skořápky. I když se zdá, že se zdá být relativně nevýznamné, mohou změnit snadnost použití a přinést klid při pohybu kolem. Praktické, odolné a pěkně zatraceně stylové, Jsaux zasáhl značku tímto.

Parní paluba je těžký malý stroj na 1.47 liber, a upřímně řečeno, nelze očekávat.

Spolu s texturovaným ochranným pouzdrem, aby se zabránilo sklouznutí paluby, když se vaše ruce zpocené, je tu šikovný malý stojan, když se vaše paže unaví. Snadno se vynoří, s dostatečným prostorem, aby se to dostalo do palce, i když nemáte hřebíky.

2. JSAUX Tempered Glass Screen Protector

Nejlepší ochránce obrazovky pro parní balíček

Naše odborní recenze:

Specifikace

Materiál: zesílené temperované sklo

Důvody k nákupu

Důvody, kterým se vyhnout

Shine neguje nejvyšší obrazovku modelu Anti-Glare

Neměl jsem žádné hlavní problémy s uplatňováním chrániče obrazovky JSAUX. V krabici dostanete šikovnou kartu, abyste vyhladili bubliny, nálepky na odstraňování prachu a ubrousky, nálepky na průvodce, spolu s snadno sledovatelným průvodcem instalací krok za krokem.

Bylo to dokonce odpouštějící, když se záludné řasy dostalo pod jeden z rohů. Podařilo se mi jemně oloupat roh, abych odstranil vniknutí, aniž by věc zašpilala na polovinu. To říká něco o trvanlivosti a flexibilitě skla, i když je docela silná. Tloušťka je také docela zřejmá, i když tam není nic zvláštního, co by se tam poznamenal – 9h tvrdost je na celém trhu docela standardní.

Protektor odpovídá velikosti obrazovky až do milimetru, což je skvělé a znamená. Byl jsem ohromen zjevným „oleofobním povlakem“, který měl snížit otisky prstů, protože se mi zdá, že to pro mě to mění.

Velkým problémem s ochráncem temperovaného skla je skutečnost, že jeho holení bohužel neguje jeden z hlavních prodejních bodů top-end, 512 GB paluby: Anti-Glare Screen, díky níž je paluba hratelná za jasného slunečního světla. Přesto určitě stojí za to kompromis udržovat obrazovku v bezpečí, zejména když dostanete dva za pouhých 13 $. Myslím, že to je pro případ, že jste jeden z těch lidí, jejichž štěstí diktuje bezprostřední pokles den po nasazení ochránce obrazovky.

Nejlepší příslušenství pro palubu Steam v roce 2023

Podíváme se na to, jaké příslušenství stojí za spárování s vaším parním balíčkem, včetně tipů pro nejlepší doku, úložiště, ovladače a další.

Nejlepší příslušenství pro palubu Steam v roce 2023

Podíváme se na to, jaké příslušenství stojí za spárování s vaším parním balíčkem, včetně tipů pro nejlepší doku, úložiště, ovladače a další.

Parní balíček je fantastické zařízení, které lze ještě zlepšit, když je spárováno se správným příslušenstvím. Ať už je to slušná karta microSD, doku nebo přepravní pouzdro – seznam kompatibilních doodahů je dlouhý. Koneckonců, parní balíček je technicky PC, takže většina periferií PC by měla fungovat jen. Pak to opět není váš typický formový faktor, takže níže by se měl hodit.

Tato příručka je Výběr editoru z nejlepšího příslušenství pro parní balíček – které jsme se buď testovali přímo nebo použili produkty značek uvedených níže nezávisle v minulosti. Můžeme za ně zaručit tak či onak.

Nejlepší dok pro Steam Deck

S oficiálními dokovací stanicí Valve, který je nyní konečně vydán, byste si mysleli, že volba toho, s čím by se Dock mohl jít, by měl být zřejmý – Ale není to tak jednoduché. Protože dok Valve je dodáván s extra nabíjecí cihlou (která přidává kolem 25 $ k celkové ceně), je to dražší než většina doků konkurenčními značkami.

Abychom to pomohli, napsali jsme průvodce porovnáním přístavů Steam Deck, který se dostal do detailů o různých dostupných docích s několika doporučeními, včetně oficiální možnosti od Valve, řady možností od příslušenství Maker Jsaux a dalších.

Podívejte se zde:

Karta microSD pro všechny vaše parní hry

Velká karta microSD je pravděpodobně první položkou, kterou byste si měli koupit pro svůj parní balíček, zejména pokud máte na palubě pouze 64 nebo 256 GB prostoru.

Při nákupu karty microSD je třeba vzít v úvahu dvě kritéria: velikost a rychlost.

Velikost je záležitostí volby, ale podle našeho průzkumu Steam Deck průzkum, nejoblíbenější kapacitní karta microSD, pro kterou uživatelé Steam Deck se rozhodnou, je jeden s 512 GB úložiště. To je to, co zde také používáme.

Dále chcete zkontrolovat svou kartu několik kritérií – věci jako SDXC, U3, A2 a V30 . Pokud vaše karta zmiňuje podporu, jistě získáte jednu z rychlejších karet na trhu.

Nejlepší SD karta pro palubu Steam

Při porovnávání karet se příliš nebojte o menší rozdíly v rychlostech čtení a zápisu, protože parní paluba vrcholí při přibližně 100 MB/s rychlosti čtení a rychlosti zápisu 90 MB/s – takže v praxi budou jakékoli rozdíly zde zanedbatelné.

Tuto kartu používáme od Samsung, i když tato z Sandisk je také dobrá volba. Ceny se hodně mění, ale zdá se, že obě karty se pohybují kolem ceny 60-75 USD (v době psaní).

Řídicí prostředky třetích stran hrají na gauči

Pokud používáte Dock k připojení parní balíčku až do televizoru, budete potřebovat další metodu vstupu. Takže jaký ovladač hraje nejlépe s parní palubou?

Náš oblíbený ovladač zde v Overkill HQ právě teď je ovladač krále Kong Pro 2 od Gulikit. I když to vypadá jako váš typický řadič inspirovaný Xboxem (s invertovanými tlačítky A a B ve stylu přepínače), používá technologii snímání efektů Hall pro joysticks a spouštěcí tlačítka.

Je známo, že hole s vysílání efektu haly jsou mnohem odolnější vůči driftu joysticku díky jejich používání magnetů. Z ifixit:

Jak jsme již vysvětlili, potenciometr se spoléhá na posuvnou část ovladače proti senzoru, aby si přečetl odpor pro měření polohy. Čím více se stěrač cestuje, tím méně spolehlivý je středový bod. S efektem haly a magií magnetismu neexistuje žádný fyzický kontakt mezi tlačítkem a senzorem.

Řadič krále Kong Pro 2

King Kong Pro 2 může být navíc připojen k až čtyřem zařízením přes Bluetooth a je zcela přizpůsobitelný ze samotného ovladače, bez nutnosti softwaru.

Ale pokud jste purista, můžete získat bezdrátový ovladač Xbox – nebo pokud jste týmový modrý, řadič PlayStation 5 DualSense.

Nabíjení a datový kabel pro nabíjení paluby

Pokud jste na cestách, nechcete nosit oficiální nabíječku na parní balíček a hledáte něco trochu flexibilnějšího – budete potřebovat nabíjecí kabel a nabíjecí cihlu. Používáme tento nabíjecí kabel Anker 333. Je k dispozici v různých délkách, používá pletený nylon a je od renomované značky.

Alternativně existují kabely od společností, jako je Ugreen (dokonce mají úhlu). Nezapomeňte použít skutečný kabel a nesnažte se ušetřit babku nebo dva tím, že půjdete s neznámou značkou – mohou jen smažit váš parní balíček.

Nejlepší nabíjecí cihla pro parní palubu

Pro nabíjecí cihlu doporučujeme, abyste se dostali do malé, ale rychle. Díky technologii GAN se zdá, že nabíjení cihel stále více zmenšuje. Tato nabíječka od Anker je opět skvělým výběrem.

Pro alternativu s více porty doporučujeme tuto ugreen – i když přináší méně energie na zástrčku, což znamená.

Případ pro nošení vaší paluby

Existuje spousta možností pro případy na trhu, od neslavného projektu Killswitch, po něco mnohem minimálního, jako je paluba (i když je to spíš jako ozdobný stojan než správný případ).

JSAUX mezitím také vydal svůj převzetí alternativy Killswitch a logicky jsme testovali a porovnávali obě tašky.

Existují levnější alternativy, jako je tento, Spigen.

Považoval vám tento příspěvek užitečný? Publikujeme bezplatný týdenní zpravodaj, kde uvádíme kombinaci obsahu z Overkill.WTF, odkazy na vzrušující herní čtení, které jsme našli na internetu a další. Zaregistrujte se zde!

Cestovní taška, aby vaše paluba ve velkém stylu

Každá parní balíček je dodáván s slušným cestovním pouzdrem, který můžeme z celého srdce doporučit. Je tedy poněkud špatné lovit další, levné alternativy, když ten, který zahrnoval Valve, je tak dobrý a přichází “zdarma„S každou parní palubou.

Ale vždy existují možnosti upgradu. Pokud se chcete cítit navíc fantasticky, doporučujeme Cityslicker od Waterfield. Používá vysoce kvalitní materiály, jako je celozrnná kůže nebo voskovaná plátno, přichází v mnoha různých barevných kombinacích a má mnohem více kapes.

Pouzdro na vodní pole Cityslicker pro parní palubu

Ve skutečnosti je Cityslicker mnohem více podobný tašce posel než jednoduchý cestovní sáček, ale jasné doporučení stejně. Zde je naše recenze!

Externí SSD pro přenos souborů

Zatímco microSD je nejjednodušší způsob, jak rozšířit vaše úložiště, něco, co hodně používáme, je externí SSD. Je to obzvláště užitečné, pokud chcete přenášet velké soubory z jednoho zařízení do druhého, jak je popsáno v našem průvodci.

Přenosný externí SSD pro parní balíček

Výběr vynikajícího externího SSD většinou přichází na dvě možnosti: náš oblíbený, Samsung T5 nebo náš běžec, SandIsk Extreme Portable. Oba jsou slušně rychle, přicházejí v široké škále možností úložiště a jsou dostatečně malé, aby se vešly do většiny kapes.

Také jsou často v prodeji, takže si vyberte, co má nejnižší cenu za gigabajt.

Nejlepší ochránce obrazovky pro váš parní balíček

Dobře, musíme zde být upřímní: ve skutečnosti se nám nelíbí používat chrániče obrazovky na našich zařízeních. Ale tato příručka by nebyla úplná, aniž by ji doporučila, protože mnoho lidí má jako klid, které nabízejí.

Takže i když jeden nevlastníme sami, můžeme ručit pro společnosti, které je vyrábějí. Doporučujeme buď chránič obrazovky od Dbranda, nebo (levnější) alternativu od JSAUX.

Kance pro přizpůsobení vaší parní balíčku

I když existují tři různé modely stroje Valve, všechny vypadají stejně. Nanesení pokožky na palubu parní je nejlepší volbou pro přizpůsobení zařízení a učinit ji jedinečně vaše.

Na trhu je spousta možností, ale několik značek vyčnívá. Nejznámější jsou pravděpodobně kůži Dbranda. Je známo, že mají vysokou kvalitu, přicházejí v různých možnostech a texturách (dokonce i kožených) a lze je snadno odstranit. Pokud vyzvednete výše uvedený projekt Killswitch, dostanete jeden jako součást vaší objednávky.

Nejširší volbou pro kůže je přes popskin – ačkoli proces objednávky je trochu divný: musíte návrháře poslat DM na Twitter. Ale jak budou vytvářet na míru Jakýkoli design, na který si vzpomenete, Pouze obloha je vaším limitem, pokud jde o výběr.

Sluchátka Bluetooth pro hraní bez přerušení

Konečně každý majitel parní paluby potřebuje sluchátka, pokud chtějí hrát hry na cestách.

Doporučujeme dvě různá sluchátka:

Buď Bose Tiché Comcomfort 45, pokud hledáte skvělá zvuková sluchátka s aktivním trhnutím šumu-víte, pro hlučné jízdy vlakem-nebo Steelseries Arctic Nova 7, pokud také hledáte mikrofonní vstup pro chatování s přáteli (Přicházejí s dongle). (Zde je způsob, jak nainstalovat Discord s překrytím na Steam Deck.)

Nejlepší sluchátka pro parní palubu

Volba je v zásadě mezi tím, na čem vám nejvíce záleží: aktivním šumem nebo dobrým vstupem mikrofonu.

Alternativou pro obě výše uvedené kategorie by byla Sony WH-1000XM5 (nebo levnější předchůdce) pro aktivní pokrýt hluk nebo náhlavní soupravu Logitech Pro X, pokud potřebujete možnost s mikrofonem.

A je to!

Toto jsou všechny příslušenství, které v současné době doporučujeme, aby váš zážitek z parního balíčku ještě zlepšil. Jak vlastníme většinu věcí, které zde zmiňujeme (kromě chráničů obrazovky) nebo používat značky dříve (a nechat přicházet své nové produkty), můžete si být jisti, že obdržel náš souhlas.

Většina položek na tomto seznamu je také často v prodeji, takže nezapomeňte zkontrolovat správné okamžiky, abyste si vyzvedli, co potřebujete, a neváhejte si vybrat finalistky, pokud je to mnohem levnější.

Někdy publikujeme affiliate odkazy na Overkill.WTF a může obdržet provizi za nákupy provedené prostřednictvím těchto odkazů. Další informace naleznete v našich zásadách propojení přidružených společností.