Nejlepší postavy Overwatch: Seznam úrovně nádrže – Dexerto, Best Overwatch 2 Heroes: Tank, DPS a podpora – Charlie Intel

Nejlepší hrdinové Overwatch 2: Tank, DPS a podpora

Vánice

Nejlepší postavy Overwatch: Seznam stupňů nádrže

D.Va Orisa Overwatch Tank Tier Seznam

Blizzard Entertainment

V Overwatch je 32 různých hrdinů, kteří se všichni specializují na různé scénáře. V roce 2022 jsou však nejlepší tanky?

S Overwatch 2 blíž než kdykoli předtím se lidé začínají vracet do střelce Blizzard Arena, aby se připravili na beta verzi později v dubnu.

Zatímco DPS může být jednou z nejpopulárnějších rolí, pravděpodobně nejdůležitější sedí v pozici nádrže. Žádné složení týmu nemůže být úplné, aniž by někdo nechtěl chránit vaše squishy spoluhráče.

Článek pokračuje po reklamě

Takže chcete vědět, které z nich byste měli hrát? Zde je přehled nejlepších hrdinů Overwatch Tank v roce 2022, které vám pomohou být vítězným faktorem ve vašich nadcházejících hrách.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

Overwatch 2 bude mít pouze jeden tank na tým, ale prozatím musíte vědět, které tanky jsou nejlepší

Nejlepší postavy Overwatch: Tank

Jako obecný přehled to je místo, kde umístíme tanky Overwatch do současné meta:

„>

Úroveň Postavy
S D.VA, Wrewing Ball
A Reinhardt, Sigma
B Roadhog, Zarya
C Winston, Orisa

Overwatch Tank Postavy se umístily

S úrovní

Overwatch

D.VA je jedním z nejpopulárnějších hrdinů ve hře a řadí se na vrchol seznamu stupňů.

Ať už jste v tankové pozici nebo ostřílený veterán, D.VA je nutností vybírat. Ve své roli má z jakéhokoli hrdiny největší flexibilitu. Se schopností ponořit se nepřátelskou zadní linii, oloupat pro spoluhráče nebo dokonce hrát sám, D.VA to může udělat všechno.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Jak sledovat vývojář Overwatch 2 Livestream

Nezapomeňte, že její konečný, sebezničující, má schopnost otočit hybnost hry stisknutím tlačítka. Má jednu z nejvyšších stropů dovedností ve hře, ale i když nejprve nejste tak dobří, budete stále moci nést hry.

Článek pokračuje po reklamě

Demoliční koule

Wrecking Ball aktivuje minyfield

Zprobětní míč může být pro hráče velkým bojem, ale je těžké zvládnout.

Pokud d.VA je pro vás příliš snadná, nebo chcete něco trochu těžší. Zatímco hrdina je hlavně vybírán ve hrách s vysokou Elo, Hammondova síla zůstat naživu a být nuancí na mapě je něco, co se budete chtít naučit.

Článek pokračuje po reklamě

Může přemístit každého hrdinu na mapě jednoduchým zabouchnutím na zemi. Combo, že s schopností adaptivního štítu, který může udělit až 550 dalších zdraví, a budete se válet na vítězství.

Wrecking Ball je také skvělou hrozbou DPS. Při válcování s dostatečnou silou můžete vydat poškození jednoduše tím, že do nich narazíte. Zatímco tento tank je s úrovní, D.VA stále bere korunu, protože je mnohem snazší zvládnout.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

A-Tier

Overwatch Reinhardt představuje s kladivem

Reinhardt je jedním z nejlepších tanků štítů ve hře.

Lidé, kteří chtějí naplnit tuto roli hlavního tanku. Když tým potřebuje někoho, aby hrál postavu štítů, Reinhardt je perfektní zápas. Nejtěžší částí reije je nalezení dokonalé rovnováhy mezi držením štítu a poškozením.

 • Přečtěte si více:Panika XQC po náhodném otevření overwatch 2 na streamu

Chcete se snažit co nejlépe, abyste se ujistili, že jeho štít se nikdy úplně nelomí, takže hodte nějaké ohnivé údery a houpačky, aby mu dali šanci regenerovat část jeho zdraví. Zatímco Rein má také poplatek, doporučujeme to použít s opatrností, protože házení do šesti nepřátel může ublížit vašemu týmu více, než může pomoci.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Sigma

Sběr Sigma je vždy skvělá volba, zvláště když je spárována s Reinhardtem.

Nejnovější tank přidaný do hry, Sigma, je ve skutečnosti jedním z nejlepších zamknout se při přehrávání overwatch. S mobilním štítem je možnost hodit celý tým do vzduchu s gravitačním tokem a útoky na ricocheting, Sigma je na jakékoli mapě obrovskou hrozbou na jakékoli mapě.

I když se může zdát OP, plovoucí nádrž je extrémně krátkodobá, což z něj činí jen bezprostřední hrozbu ve vaší přední linii. Pokud se však DPS pokusí přiblížit se a osobní, Sigma je může vysílat zpět k tření.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Celkově v současné meta pracují Sigma i Reinhardt opravdu dobře, proto se oba ocitají zaokrouhlení na úroveň A.

Článek pokračuje po reklamě

B-Tier

Overwatch Roadhog

Léčitelé vám nepomůže? Pak vyzkoušejte Roadhog.

Bývalý bodyguard a zločinec, Roadhog, odstartuje B-Tier pro tankové postavy. S vlastním heelem zabudovaným do jeho soupravy to umožňuje určitou rozpětí chyb. Navíc může na něj přitáhnout kohokoli, ale pouze pokud dopadnete na háček.

 • Přečtěte si více:Overwatch 2 Leak potvrzuje, že doomfist role Swap s novým přepracováním tanků

Jeho jednorázový potenciál je masivní, s háčkem, základním útokem, kombo melee, squishy hrdinové se mohou odpařit přímo před vašimi očima. Pokud toto kombo tento trik nedokončí, možná budete muset jít celý prase, abyste srazili nepřátele zpět a způsobili nějaké velké poškození.

Článek pokračuje po reklamě

Nicméně s tím, jak je SHIELD-Heavy právě teď meta, bude Roadhog muset vidět, že tyto postavy padají, než dominuje konkurenci.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch Zarya s částicemi

Zarya může způsobit hodně škod, ale musíte komunikovat se svými spoluhráči.

Dalším mimotankem, který se dostane do této úrovně, je energetický blaster Zarya. Celé zaměření její soupravy se točí kolem pomocí jejích bublin k získání energie. Čím více máte, tím více poškození můžete způsobit.

Vezme hodně koordinace se spoluhráči, protože potřebujete vědět, kdy někdo skočí dovnitř nebo kdy by měl upustit od štítu, aby vám poskytl poplatek. Jakmile je maximálně maximální, hodte svůj gravitonový nárůst na druhý tým a měli byste být schopni snadno utírat boj.

Článek pokračuje po reklamě

Zarya byla během meta kozů opravdu silná, ale – od přidání Sigmy – její priorita trochu klesla.

Článek pokračuje po reklamě

C-Tier

Jednoho dne se ponoření opět stane meta, aby Winston mohl svítit.

Bohužel pro fanoušky OG Overwatch, Space Monkey Winston spadl z Grace. Jako někdo, kdo ovládal meta potápěče s podobnými d.VA, Winston od té doby neviděl úspěch.

 • Přečtěte si více:Skrytá aktualizace Overwatch přidává vlajku Ukrajiny pro hráče, aby ukázali podporu

S nízkou rychlostí a výherní sazbou v každé hodnosti není ideální na výběr. Ale pokud hrajete jako tým a máte perfektní koordinaci, je Winston stále jednou z nejlepších tančních možností při běhu potápěče.

Článek pokračuje po reklamě

Orisa

Orisa potřebuje něco silnějšího než štít s poškozením 600.

Pokud jde o našeho posledního hrdiny tanku Orisy, neexistuje pěkný způsob, jak to dát, je to nejhorší volba, pokud jde o bariérové ​​postavy. S blokováním pouze 600 poškození a 10sekundového cooldownu je lepší hrát někoho, kdo dokáže trochu více poškodit.

Článek pokračuje po reklamě

Orisa potřebuje masivní buff z Blizzardu, konkrétně ve svém štítu, aby se znovu stala životaschopnou možností. Ale vzhledem k současnému zaměření na Shield Break DPS právě teď má Orisa na samém dolní části našeho seznamu úrovní.

Článek pokračuje po reklamě

To je to pro nejlepší overwatch postavy v seznamu nádrže. Hledáte si ohraničení svých dovedností přicházejících do Overwatch 2? Nezapomeňte se podívat na naše příručky Overwatch:

Nejlepší hrdinové Overwatch 2: Tank, DPS a podpora

Overwatch 2 Underworld Level

Vánice

Konkurenční a příležitostná krajina Overwatch 2 se neustále mění s každou sezónou. Noví hrdinové neustále mění meta. S tím řekl, že zde jsou nejlepší overwatch 2 hrdinové, ať už jde o Tank, DPS nebo Support Heroes.

Overwatch 2 Season 6 je nyní živá a představila mnoho změn rovnováhy, které ovlivnily Hero Meta z minulé sezóny.

Přepracování invaze Overwatch 2: Invasion dorazila 10. srpna 2023 a spolu s misemi PVE, dvěma novými herními režimy a systémem progrese čerstvého hráče, představil nový hrdina podpory podpory.

Článek pokračuje po reklamě

Je důležité si uvědomit, že si budete muset vybrat svou roli při hraní konkurenceschopné nebo rychlé hraní role. Kterákoli role, kterou dáváte přednost hraní, ať už DPS, podpora nebo tank, zde jsou nejlepší hrdinové zařazeni do Overwatch 2.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší overwatch 2 znaky hodnocené
  • Nejlepší tanky
  • Nejlepší DPS hrdinové
  • Nejlepší hrdinové podpory

  Nejlepší overwatch 2 znaky hodnocené

  Vzhledem k tomu, že Overwatch je hlavně o týmové hře a složení, je důležité rozdělit nejlepší postavy v Overwatch 2 na tři třídy: Tank, DPS a podpora. Je také moudré si uvědomit, že tento seznam není evangelium a většina postav je silná, pokud je používána správně, zejména pokud si vybíráte na základě toho, kdo vybírá nepřátelský tým.

  Článek pokračuje po reklamě

  Zde jsou všechny nejlepší tank, DPS a Support Heroes in Overwatch 2 zařazení.

  Overwatch 2 Showdown mezi Moirou, Pharah, Lucio, Soujourn, Winston, Zenyatta, Junkerqueen, Hanzo a Echo

  Mějte na paměti, že si vyberte hrdina, který nejlépe funguje se strategií vašeho týmu.

  Nejlepší znaky Tank Overwatch 2

  1. D.Va
  2. Junker Queen
  3. Zarya
  4. Ramatra
  5. Winston
  6. Sigma
  7. Orisa
  8. Doomfist
  9. Reinhardt
  10. Roadhog

  K dispozici je nově nalezený důraz na tanky v Overwatch 2, protože týmy mohou mít nyní pouze jeden z nich, což z něj činí významný a vlivný výběr, pokud jde o kompozici týmu.

  Článek pokračuje po reklamě

  D.Va Užila si tolik potřebný buff v Overwatch 2 Season 6, což výrazně zlepšilo její přežití. Ve své pilotní podobě byla velmi zranitelná, ale sezóna 6 byla imunní vůči poškození za 0.4 sekundy při vyhazování z její mecha a dokonce snížily cooldown z jejích posilovačů na 3.5, výrazně zlepšuje její mobilitu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Overwatch 2 Junker Queen

  Junker Queen je stále oblíbená pro své ofenzivní schopnosti a přežití.

  Na druhém místě, je to Junker Queen, kdo byl jedním z nejlepších tipů od sezóny 4. Je to všestranná, urážlivá tank, který se může pasivně uzdravit schopnostmi škrábat HP. Krveprolití a Zjeje dovolte jí, aby se pohybovala vpřed bez potřeby hrdiny podpory. I když, ona Velící výkřik byl nerfinován z dalšího HP, snížený z 200 až 150.

  Článek pokračuje po reklamě

  Od té doby Rammatra Vstoupil do centra pozornosti, byl dominantním výběrem, navzdory následným Nerfům. Důvod, proč je na seznamu umístěn poměrně vysoko, je skutečnost, že Reinhardt a Sigma Dostal jsem Nerfed docela špatně. Reinhardt’s brnění bylo sníženo z 300 až 250 HP zatímco jeho základna zdraví byl zrechváván z 175 až 200 HP, a jeho konečné náklady se zvýšily o 12%.

  Článek pokračuje po reklamě

  Dopad na akreci Sigma byl naražen z 60 až 40 V poslední sezóně a jeho zpomalení jeho základního pohybu se zvýšila tak, aby odpovídala standardním hrdinům. Dříve, akreční primární požární kombo jednorázový a 200 HP hrdina, což nyní není možné. Pokud do mixu nemůžete hodit melee na krátkou vzdálenost.

  Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
  Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
  Článek pokračuje po reklamě

  Bohužel, Roadhog byl znepokojen do zapomnění od vydání Overwatch 2. Fanoušci žádají o velké přepracování tohoto milovaného tanku, ale vývojáři pro něj ještě nepotvrdili své plány.

  Článek pokračuje po reklamě

  Nejlepší overwatch 2 znaky dps

  1. Tracer
  2. Voják 76
  3. Pobyt
  4. Genji
  5. Pharah
  6. Symmetra
  7. Echo
  8. Žací stroj
  9. Cassidy
  10. Ashe
  11. Žací stroj
  12. Junkrat
  13. Hanzo
  14. Vdov
  15. Pharah
  16. Sombra
  17. Torbjorn
  18. Bašta

  Většina postav DPS je v Overwatch 2 docela životaschopná, zejména proto, že některé postavy jsou lepší na určitých herních režimech a mapách než jiné.

  Tracer je stále jedním z nejzkušenějších tipů v Overwatch 2. Přestože Mastering Tracer přichází s křivkou učení, jakmile se jí dostanete, stane se v každém scénáři docela flexibilní, dokonce i pro vyřazení dlouhodobě dotázaných hrdinů DPS, jako je Ashe nebo Widowmaker.

  Článek pokračuje po reklamě

  Pobyt a stopování v Overwatch 2

  Tracer a pobyt mají velkou rychlost pohybu a mohou být smrtící v každé poloze.

  Stejně jako Tracer, Solider 76 je skvělý výběr téměř v každém scénáři s automatickou puškou s hit-skenovou automatickou puškou. Pokud začínáte, Soldier 76 je nejlepší výběr, který získá pocit hry. Voják 76 je skvělý pro lemování nepřátel a jeho cíl-bot Ultimate je OP v každé hodnosti, i když jeho poškození rakety Helix bylo sníženo z 90 na 80 v sezóně 6.

  Článek pokračuje po reklamě

  Sojourn je podobný vojákovi 76, ale její disruptor výstřel usnadnil přistávací výstřely. I když je její železnice mnohem obtížnější kontrolovat než Soldier 76, jakmile hráči pochopí, jak s ní zaměřit, stane se docela nezastavitelnou.

  Článek pokračuje po reklamě

  Další oběť Overwatch 2 General Reworks byla Bašta, jehož obrovské hit-box a pomalé pohyby ho změnily z robustního tanku na chabý DPS.

  Nejlepší overwatch 2 podpora znaků

  1. Ana
  2. Illari
  3. Brigitte
  4. Kiriko
  5. Zenyatta
  6. Soucit
  7. Moira
  8. Baptiste
  9. Lucio
  10. Lifeweaver

  I když Overwatch Season 6 znepokojila její poškození a uzdravení ze 75 na 70, Ana je stále jednou z nejúčinnějších podpůrných znaků. Její schopnosti nejsou užitečné pouze pro její tým, ale její biotický granát a spánek obvykle způsobují jejich soupeři velké potíže.

  Článek pokračuje po reklamě

  Overwatch 2 Illari

  Illari se rychle stává oblíbeným fanouškem v Overwatch 2.

  Vydání Illari jako podpůrný hrdina v současné době odešel Brigitte na třetím místě. Její hlavní zbraň je silná puška s dlouhým dosahem, která má také léčivé schopnosti z dálky. Díky svému výbuchu těží z velké mobility, která také na několik sekund srazí nepřátele. Stejně jako u většiny nových hrdinů Overwatch 2 je však pravděpodobné, že Illari obdrží změnu rovnováhy v další aktualizaci.

  Článek pokračuje po reklamě

  Lifeweaver obdržel mnoho vylepšení v sezóně 6, což zajistilo jeho přežití. Užitečnost jeho schopností je však stále nekonzistentní a může si ho chvilku zvládnout.

  Článek pokračuje po reklamě

  To je vše pro náš seznam nejlepších overwatch 2 znaků, které se použijí v sezóně 6. Nezapomeňte se podívat na naše průvodce Overwatch 2: