Nejlepší prázdnotá lovec stavět pro Destiny 2 Lightfall,

Aspekty dávají toto sestavení identitu. S Zmizející krok , Po určitou dobu jste se stali neviditelnými, když využíváte schopnost své třídy. Ve druhém slotu byste měli jít Trapperův přepadení , aspekt, který vám umožní použít Quickfall k tomu, abyste se stali neviditelným konzumací náboje na melee. Stylový exekuce je také možnost, ale záleží na tom, jak se blížíte k bojím ve hře.

Nejlepší prázdnotá lovec sestavení pro Destiny 2 Lightfall

Na nějakou dobu, lovci prázdných Destiny 2 byly známé pro silnou stavbu založenou na otáčení neviditelné nejen buff útoky. I s novým systémem MOD v Lightfall, Tato sestavení lovců prázdných lovců je stále docela silná.

Destiny 2 Lightfall Hunter Void Možnosti podtřídy

Aspekty dávají toto sestavení identitu. S Zmizející krok , Po určitou dobu jste se stali neviditelnými, když využíváte schopnost své třídy. Ve druhém slotu byste měli jít Trapperův přepadení , aspekt, který vám umožní použít Quickfall k tomu, abyste se stali neviditelným konzumací náboje na melee. Stylový exekuce je také možnost, ale záleží na tom, jak se blížíte k bojím ve hře.

V každé situaci byste měli spustit dva fragmenty: Ozvěna vytrvalosti a Ozvěna hladovění . Zatímco bývalý zvětšuje dobu trvání neplatných buffů – například neviditelnost – posledně druhé poskytuje, že pohltíte, když vyzvednete porušení prázdnoty nebo koule moci. Třetí možností je Ozvěna ukončení , V případě, že provozujete stylový exekuce. S tím, kdykoli použijete finišer, se vytvoří výbuch poškození prázdnoty, který platí volatilní na nepřátele, a když jsou cíle ovlivněny tímto účinkem, vytvoří se porušení prázdnoty.

Destiny 2 Lightfall Hunter Void Armor and Weapons

Existují dvě hlavní možnosti, které se s touto sestavení dobře synergizují. První je Omnioculus , Exotické brnění, které přidává některé účinky k neviditelnosti, jako je odpor poškození. Vaše druhá možnost je Gyrfalcon’s Hauberk . Tato exotická hrudník zbroje poskytne vašim prázdným zbraním volatilní kola, až se dostanete z neviditelnosti.

Pokud jde o zbraně, měli byste nést alespoň jeden z typu prázdnoty, abyste propracovali účinek některých modů. SUBLEMINE PUB FunnelWeb je pro vás solidní. Ačkoli tato sestava není přísně založena na poškození neplatných zbraní, měl by být při výběru některých modů v úvahu arzenál, který máte k dispozici.

Destiny 2 Lightfall Hunter Void Mods and Artefakt Mods

Některé mody z brnění jsou pro to, aby toto sestavení fungovalo, nesmírně důležité, protože jsou zodpovědné za dva hlavní účinky: generování koulí energie a generování schopností třídy a granáty. Ve vaší helmě, Harmonický sifon je skvělé, protože to bude generovat koule moci, když zabijete nepřítele se zbraní se stejným prvkem vaší podtřídy. Pokud nosíte zbraně jiných prvků, měli byste zvážit výběr konkrétního modu Siphon, který odpovídá jejich typům.

Pro vaše rukavice, Přenos hybnosti je dobrá volba, jak snížit cooldownu vaší schopnosti melee Palebná síla který vytváří koule síly pro nepřátele zabité granáty. Posílení detonace je také důležitý mod, protože získáte energii schopností třídy, když je poškození způsobeno granátem.

Pokud jde o mody hrudníku, jděte na to, co si myslíte, že pomůže nejvíce přežít boje, kterým čelíte, ale mějte na paměti Písmo vytrvalosti Synergizuje docela dobře s jinými mody, které máte. Existuje také Nabitý, což zvyšuje počet hromádek poplatku za brnění, které máte 1.

Slot z brnění nohou má několik důležitých modů, například Oživení , Inervace, a Izolace které snižují cooldown melee, cooldown granátu, stejně jako třídní schopnost cooldown, když si vyzvednete kouli síly. Možná budete chtít jednu z nich změnit Voidní zbraň který zvyšuje poškození vaší prázdné zbraně. Pro lovecka pláště, Nástroj Kickstart je jedním z nejdůležitějších modů, protože používá zásobníky brnění, musíte získat energii schopností třídy.

Pokud jde o mody artefaktů, není pro lovce prázdných lidí mnoho skvělých, ale některé mohou být docela užitečné v případě, že je máte. Autorizované mody: granáty a Autorizované mody: Void Snižte náklady na energii brnění modů souvisejících s těmito dvěma položkami. Těkavý tok je také solidní volbou pro tuto sestavu, vzhledem k tomu, že při zvednutí koule energie udělí vaše zbraně volatilní kola.