Nejlepší Ram Black Friday Deals 2022, Black Friday Ram Deals 2023: Všechny nabídky k přípravě na | Gamesradar

Black Friday Ram Deals 2023: Všechny nabídky na přípravu

Pokud chcete provést upgrade na DDR5, má smysl uchopit něco takového, zatímco prodej černého pátek je zapnutý. Tím se váš herní počítač posune do nových horizontů, což vám poskytne rychlejší frekvence, větší kapacity a lepší výkon, než budete mít s předchozími generacemi.

Nejlepší Ram Black Friday Deals 2022

Nejlepší Ram Black Friday Deals 2022

Napsal dědictví Sara

Zveřejněno 23. listopadu 2022 17:02

  • Hledáte projektor, který vibuje váš pokoj?

Nejlepší Ram Black Friday Deals 2022

Corsair – Vengeance Pro 32GB (2pk x 16 GB)

Pokud jste fanouškem doby RGB a bleskového načítání, Corsair Vengeance RGB Pro Series DDR4 paměť pro vás je skvělou možností rozpočtu.

Tento balíček má dvě 16 GB ddr4 tyčinek, celkem 32 GB RAM. To je perfektní, pokud chcete hrát hry, které by mohly zahrnovat těžké vykreslování nebo trasování paprsků.

Můžete si dokonce přizpůsobit vzhled série pomsty RGB Pro s jeho dynamickým vícezónem RGB osvětlení. Každý modul má deset individuálně ovládaných RGB LED, takže můžete motivovat své nastavení na hraní her.

Pokud hledáte rychlé načítání a stabilní výkon, nehledejte nic jiného než série Corsair Vengeance RGB Pro. Best Buy vás pokryl za pouhých 299 $.99, šetří vám 43 $.

  • Zjistěte, jaké nejlepší náhlavní soupravy v roce 2022 jsou s naším průvodcem zde.

XPG Lancer RGB DDR5 6000

Chlubit se planoucími rychlými frekvencemi až 6000 MHz, XPG Lancer 32GB 6000MHz DDR5 Desktop Memory Kit s RGB osvětlením je krádež tento černý pátek.

Moduly DDR4 mají obvykle frekvenci přibližně 3200 MHz. Tento RAM však má nejmodernější moduly DDR5-nejrychlejší a nejúčinnější spotřebitelskou paměť, která je v současné době k dispozici. To znamená, že tento RAM může pomoci načíst vaše hry rychleji než kdy předtím.

Bylo to 329 $.99, ale díky této dohodě Černého pátek můžete získat za pouhých 194 $.99, ušetří vám neuvěřitelných $ 135.

Dominator Platinum RGB 64GB (2pk x 32 GB) 5200 MHz DDR5 C40 Desktop

Pokud chcete vyrovnat herní zážitek, podívejte se na Dominator Platinum RGB 64GB. Tento výkonný RAM DDR5 vám poskytne dvě 32 GB tyčinky RAM, celkem masivních 64 GB. Má také 5200 MHz energie, což zajišťuje, že váš CPU přijímá data co nejrychle.

Pokud hledáte budoucí PC sestavení pro budoucnost pro nadcházející roky, jedná se o vyjednávání, kterou si nemůžete nechat ujít. Chcete -li dát nějaký kontext – Cyberpunk 2077 na PC, nastavte na Max Nastavení s povoleným sledováním paprsků, doporučuje 32 GB RAM.

Můžete to získat za 299 $.99, úspora 43 $ díky černému pátek.

  • Podívejte se na nejlepší nabídky herní židle pro černý pátek 2022.

Black Friday Ram Deals 2023: Všechny nabídky na přípravu

Black Friday Ram Deal

Nabídky Ram Black Friday jsou skvělým způsobem, jak posílit počítač do horního hádky herních powerhouses. V roce 2022 jsme viděli několik neuvěřitelných cen pro DDR4 RAM a dokonce i několik souprav DDR5 sestupujících do mnohem dostupnějšího okna. S více moduly DDR5 zasahují police než kdykoli předtím a více z nejlepších herních počítačů, které přijímají nové generace CPU a GPU, očekávali bychom, že Black Friday 2023 bude velmi zajímavý, pokud máte zájem o upgrade, některé komponenty.

Náš nejlepší seznam RAM pro herní seznam vám může pomoci udělat malý průzkum toho, co si myslíme, že stojí za to získat, pokud si nejste jisti. I když na níže uvedeném seznamu neuvidíte nic, co není jak dobrý, tak životaschopnou možností. DDR4 bude vždy pravděpodobně levnější z těchto dvou, ale v listopadu, pokud to vaše základní deska dovolí, důrazně bychom doporučili přesunout se na další velkou věc. Koneckonců, to vám poskytne nejvíce budoucnosti, i když dosud nepotřebujete zvýšené rychlosti. DDR4 je určitě stále nejvhodnější pro starší systémy. Pokud jste připraveni vytáhnout spoušť DDR5, ujistěte se, že vaše sestavení to vyhovuje.

Dole níže jsme od roku 2022 dodali seznam nejlepších obchodů s Ram Black Frida. Na jaký model RAM konkrétně byste měli jít a kolik budete muset utratit? Loňské dohody vám mohou pomoci zjistit. Kromě toho najdete naše očekávání níže, spolu se seznamem důvěryhodných maloobchodníků, kteří jistě nabídnou nejlepší ceny, přicházejí listopad.

Černý pátek Ram nabízí dotazy

Black Friday Ram Deals: Co lze očekávat

2023 je nastaveno jako velmi vzrušující pro herní počítače a jejich komponenty. SSD jsou za trvalou nízkou tržní cenu, nová generace GPU a CPU zasahuje police a DDR5 je připravena na to, aby se ještě více zahrála. S mnoha z nejlepších herních počítačů, které začínají přijímat tyto nové skoky v technologii, bychom se znovu objevili, že mnoho z nich začne přijímat DDR5 RAM. To nabízí nejvíce budoucnosti a kdo ví, možná to pomůže trochu snížit cenu dolů.

Do listopadu a prodeje Černého pátku bychom naprosto očekávali, že na DDR5 budou slušné obchody, pokud kupujete komponenty samostatně. Při pohledu na obchody z roku 2022 jsme již viděli, že tomu tak je, a o rok dále můžeme očekávat ještě lepší ceny. Jen mějte na paměti, že pokud chcete jít na DDR5, musí ji vaše základní deska podpořit.

DDR4 byl v roce 2022 levnější než kdykoli předtím, takže bychom byli ochotni vsadit, že to bude hloupě cenově dostupné. I když je v současné době těžké provést konkrétní odhady, doporučujeme protáhnout vaše očekávání. Pokud jste se chtěli zaměřit na 16 GB DDR4, stále máte spoustu času na to, abyste si ušetřili trochu více, vylepšete své peníze dále a místo toho získejte 32 GB. Pokud nemůžete získat DDR5, je to absolutně vaše nejlepší sázka.

Pro přesnější a specifičtější předpovědi si tuto stránku do záložek a vraťte se blíže.

Kde bude nejlepší nabídky Black Friday Ram?

Tuto stránku často aktualizujeme v přípravě na Black Friday Weekend a pomůžeme hlásit nejlepší ceny dostupné pro herní RAM. Existují však bezpečné sázky, pokud jde o maloobchodníky, kteří jsou letos povinni sloužit některé z nejlepších obchodů s RAM Černý pátek. To je několik, které si můžete poznamenat:

Stojí za to čekat do černého pátku na nákup RAM?

Obecně vidíme konkurenceschopné ceny na všech hlavních herních modelech RAM po celý rok, ale dohody o černém pátku budou pravděpodobně levnější než v kterémkoli jiném bodě roku, což znamená, že je to rozhodně stojí za to čekat, pokud máte na mysli konkrétní model (nebo kapacitu).

Podle zprávy Adobe Holiday Shopping, která ukazuje, jaké produkty jsou nejlevnější, jaké body roku jsou počítače a jejich komponenty přibližně 30% snížení během Černého pátku a v pondělním období Cyber ​​pondělí. A to je jen průměrná hodnota převzatá napříč širokou škálou produktů – očekáváme, že uvidíme masivní úspory na Ram, GPU, SSD a CPU.

Jaké modely RAM byste měli koupit?

Pokud jste na trochu volném konci, na který se modely prozkoumá během obchodů s RAM Černý pátek, pak se jedná o naše osobní ručně vybíraná doporučení. Myslíme si, že jakákoli konkrétní varianta G.Skill Tridentz Řádek rozhodně stojí za váš čas pro jeho bezkonkurenční poměr ceny k výkonu a obecné rychlosti.

Podobně jsme osobně přísahali Corsair Vengeance (ve svých různých inkarnacích) Po celá léta z velmi dobrého důvodu. Ať už se rozhodnete pro modely osvětlení LED/RGB, nebo ne, je zcela na vás, ale pokud jste po spolehlivé a cenově dostupné RAM, nemůžete se dělat špatně.

Jak možná víte, některé sady RAM jsou optimalizovány pro konkrétní generaci procesorů Intel nebo AMD, protože může být náročné vědět, jakou paměť je kompatibilní s vaší základní deskou, zejména pokud jste ji za chvíli neotevřeli. To je místo, kde Patriot Viper Steel hůlky proříznou zmatek, se stabilním výkonem bez ohledu na preference platformy.

Brzy Black 2022 Friday Ram nabízí v USA

Corsair Vengeance Pro 32GB DDR4 RAM RGB | 122 $.99 109 $.99 v nejlepším nákupu
Ušetřete 13 $ –
Není to obrovská úspora, ale tyto moduly Corsair Ram (2x16GB) jistě posílí sílu vaší soupravy, pokud potřebujete upgrade. Tyto verze přicházejí s všestranným osvětlením RGB, ale můžete ušetřit více, pokud jste se rozhodli pro verzi bez.

Kingston Fury Beast RGB 32GB Single Stick | 128 $.99 99 $.99 v Amazonu
Ušetřete 29 $ – Pokud potřebujete rychlou Ram doplněnou s nějakým RGB hozeným do pak třicet babek z této hůl Kingston 32GB udělá práci. Akcie došly poměrně rychle, takže jednejte rychle, pokud uvidíte tento typ obchodu znovu.

G.Skill Trident Z NEO 32GB DDR4-3600MHz | 169 $.99 159 $.99 v Amazonu
Ušetřete 10 $ – Nebyla to obrovská úspora, ale pro sestavení AMD nemůžete získat lepší RAM než tohle. Pro tento model nemáme žádné údaje o cenách Amazonu, ale můžeme vám říci, že 159 $ bylo konkurenční ceny pro mnoho dalších online maloobchodníků, podle údajů, které jsme v té době viděli.

Corsair Dominator Platinum RGB 32GB DDR5-5200 | 269 ​​$.99 174 $.99 v Amazonu
Ušetřete 95 $; Nejnižší cena vůbec – Pokud jste nevěřili, že by některé z nejlepších modelů DDR5 byly v prodeji za černý pátek 2022, byl to důkaz. Ve skutečnosti je to náš nejlepší výběr pro soupravu DDR5 RAM. Jedním z našich jediných gripu s tím se stane jeho vysoká cena, ale tato dohoda je nejlevnější, co tyto moduly RAM byly na Amazonu.

Gloway DDR4 RAM 2x16GB Hliníková bílá | 113 $.88 83 $.99 v Amazonu
Ušetřete 29 $.89 – Tyto stylové bílé tyčinky DDR4 3200 MHz RAM používají toto hliníkové pouzdro k rozptýlení tepla a pomoci vám přetaktování soupravy. Přesná sleva z této dohody se během Black Friday Weekend trochu změnila, a přestože to nakonec pro Cyber ​​pondělí bylo opět dražší, 32 GB RAM za méně než 90 USD bylo stále docela dobré dohody!

Kingston Fury Beast 32GB DDR5 CL38 | 181 $.99 149 $.99 v Amazonu
Ušetřete 32 $ – Pokud se nebojíte o honosné RGB osvětlení, jedná se o solidní výběr DDR5 od Kingstonu. V nejlepším případě se jedná o některé z nejdostupnějších souprav DDR5 kolem, ale v této dohodě jste dostali nejnižší cenu, kterou tato sada kdy byla na Amazonu. A nebojte se o chybějící RGB – na rozdíl od všeobecného víry, ne vlastně Zlepšit vás při hraní her.

Brzy černý pátek Ram nabízí ve Velké Británii

Kingston Fury Beast 16 DDR5 | 135 £.59 77 £.87 v boxu
Ušetřete 57 liber – Toto je solidní výběr DDR5 od Kingstonu, pokud vám nevadí, že vám RGB osvětlení slečno. V nejhorším případě se jedná o některé z nejdostupnějších souprav DDR5 kolem, ale v této dohodě jste ušetřili téměř 60 liber.

Corsair Dominator Platinum RGB 16GB DDR4 | 182 liber.99 103 £.99 v Amazonu
Ušetřete 79 liber – Nabízená byla také naše oblíbená souprava DDR5. Máme rádi Corsair Dominator Platinum pro svůj krásný design a hvězdnou představení. To není tak izorované jako 32 GB verze, ale budete to levnější, zejména když to byla jeho nejnižší cena na Amazonu.

Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 | 132 £.97 109 £.97 na notebooky přímé
Ušetřete 23 liber – Pokud byste chtěli trochu více třesku pro své peníze, tato 32 GB souprava DDR4 z Corsair vám poskytne trochu další budoucnosti odolnost proti budoucnosti. V této dohodě s černým pátkem jste ušetřili 23 liber a přinesli vám více paměti za dostupnější cenu.

Kingston Fury Renegade 32GB DDR4 RAM | 203 £.19 110 liber.34 v krabici
Ušetřete 92 liber –
Při téměř polovině ceny byly tyto dva 16 GB RAM tyčinky z Kingstonu skvělým výběrem, který vám dal trochu další sílu. I když to nejsou moduly DDR5, 32 GB RAM je spousta pro běh náročných her a softwaru, takže to byla užitečná upgrade, pokud byla ve vašem cenovém rozpětí.

Nejlepší kybernetický pondělí RAM nabídky v roce 2022

G.Skill's Trident Z Ram je vše oblečený ve zlatě pro černý pátek

Hledám Nejlepší obchody s Cyber ​​Monday Ram? Narazili jste na správnou webovou stránku. Když se sezóna Black Friday blíží k závěru, náš crack družstvo lovců odborníků naskenují internet a všechny je na tuto stránku uvádějí pro vaše pohodlí.

Pokud jde o nejlepší možnosti herního beranu, není tolik specifikací, které by se měly rozrušit. DDR5 RAM je na scéně čerstvý a nabízí rychlejší rychlosti než DDR4, ale je to dražší než jeho předchůdce, takže mějte na paměti při nakupování kolem.

Zatímco 8 GB je minimum, které doporučujeme pro jakýkoli herní systém, nejlepší herní počítač se staví obvykle 16 GB. To vám pomůže splnit minimální specifikace pro nejnovější hry a hodí se, pokud si chcete hrát při spuštění několika chromových karet a Discordu.

Jo, a nezapomeňte, je třeba učinit zásadní volbu, pokud jde o osvětlení RGB (opravdu). Vypadá to jako směšný a zbytečný doplněk, ale neexistuje žádný rychlejší způsob, jak zjistit, zda jste správně klikli na tyčinky než útokem blikající barvy. Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, máte spoustu příležitostí k získání několika sladkých beranových nabídek přes Black Friday a Cyber ​​Monday Weekend.

Kingston Fury Renegade DDR4 64GB

Kingston Fury Renegade 64 GB je v současné době k dispozici za 245 $.99 USD (15% sleva) z Amazonu.

Víte, že jste v bezpečném rukou s technologií Kingston a Kingston Fury Renegade 64GB 3600MHz DDR4 CL18 Desktop Memory Kit je opravdu jemná kousek hardwaru. To vám pomůže dosáhnout vyhledávaného ideálu vysokých rychlostí v kombinaci s nízkou latencí.

Dodává se s profily Intel XMP, které jsou optimalizovány pro nejnovější čipové sady Intel, a je připravena k použití s ​​procesory AMD Ryzen také. Mezitím využila černý rozmetadlo tepla z hliníku, aby vaše souprava udržovala v pohodě a je schopen fungovat na nejvyšší kapacitě.

Corsair Vengeance DDR5 32GB

Corsair Vengeance DDR5 32B je v současné době k dispozici za 134 $.99 USD (80 USD) / 153 GBP.35 GBP (15% sleva) z Amazonu.

Pokud chcete provést upgrade na DDR5, má smysl uchopit něco takového, zatímco prodej černého pátek je zapnutý. Tím se váš herní počítač posune do nových horizontů, což vám poskytne rychlejší frekvence, větší kapacity a lepší výkon, než budete mít s předchozími generacemi.

Umožňuje vám vytvořit vlastní intel xmp 3.0 profilů, což znamená, že můžete uložit konfigurace pro různé aplikace a poté mezi nimi přepnout mezi nimi. S pevným rozmetáním hliníku na místě se teplo rychle pohybuje od vaší paměti, což zabraňuje riziku katastrofálního přehřátí.

Více obchodů s kybernetickým pondělí

Zde jsou všechny ostatní nabídky RAM, které jsme mohli najít tuto sezónu Cyber ​​Monday:

Kdy je černý pátek 2022?

Černý pátek 2022 se konal 25. listopadu, ale stále existuje spousta obchodů, které mají být o víkendu a Cyber ​​pondělí 28. listopadu. Ujišťujeme vás, že už to kontrolujeme.

Jak najít nejlepší obchody s kybernetickým pondělí

Děláme tvrdou práci, takže nemusíte. Pokud vás nejvíce zajímá RAM, založte si tuto stránku do záložek a pravidelně se kontrolujte a najdete, co hledáte. Pokud jste po jiných kouscích herního hardwaru, vezměte si nahlédnutí do centra nejlepších kybernetických pondělí, které vás nasměrují správným směrem, ať už hledáte cokoli, co hledáte.

Phil Hayton Phil je PC herní odborník na hardware. Kdo touží po pípnutích a bloopech jejich starého retro herního počítače, ale je rád, že se potkává retro-t-brýle, aby pokryly nejnovější grafickou kartu Nvidia a AMD shenanigans. Mají také měkké místo pro parní balíček.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.