Nejlepší RPK LoadOut Warzone 2 (S-Tier): Průvodce sezóna 2 Aktualizováno, Modern Warfare 2 RPK načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení

Modern Warfare 2 RPK načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Jádrem účinnosti RPK je jeho téměř nulový vzorec zpětného rázu a výchozí velikost časopisu a rychlost načtení. Hledejte Nerfs k těmto atributům od vývojářů v budoucích vydáních, aby byly další zbraně životaschopnější.

RPK je v současné době zbraň S-Tier. Rozbijeme naše nejlepší načítání RPK a poskytujeme veškeré ladění připevnění, doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

RPK: Klíčové s sebou

 • Aktuální nejlepší přílohy načtení pro RPK jsou: ZLR TALON 5, Merc Foregrip, AIM OP-V4, .62 Vysoká rychlost, a Grip Demo-X2
 • Přezbrojení, Dvojnásobný čas, a Rychlé ruce
 • Zatímco RPK obdržel mírný Nerf pro sezónu 2, necítí se, jako by to stačilo odstranit ho ze S úrovně S

Obsah

RPK aktuální meta: S úroveň

RPK je v současné době náš top Warzone 2.0 zbraně, kterou doporučujeme v Z League (viz Full Warzone 2.0 Seznam úrovně zde). Doporučujeme spárovat RPK s Fennec pro optimalizaci pro TTK v boji střední i blízký dosah.

Příběh pokračuje níže

Warzone 2 RPK

Výkonnost RPK v meta lze snadno považovat za „rozbité“ a mnoho hráčů již dabuje načítání RPK jako „vyzkoušené a pravdivé“ výběr navzdory Warzone 2.0 je relativně nová hra. RPK je neuvěřitelně snadno použitelný a má dnes jednu z nejrychlejších TTK ve hře.

Hráči milují RPK pro svou přesnost a relativně velký bubnový časopis o 75 kolech. Pomocí meta příloh má RPK prakticky nulový zpětný ráz a rychlou rychlost opětovného načtení. Jako LMG je také velmi univerzální pro mnoho situací, protože má velký efektivní rozsah.

Vzhledem k tomu, že RPK byl od spuštění Warzone 2 poměrně dominantní.0, někteří hráči začínají mít pocit, že tato zbraň začíná být „nudná“ a požadují převlečení, aby byly další zbraně životaschopnější v konkurenční hře.

RPK doporučené přílohy

Jak odemknout RPK

 • Dosáhněte vojenské pozice 23 a odemkněte Kastov 762
 • Úroveň Kastov 762 na úroveň 16 pro odemčení přijímače RPK

Třída zbraní Lmg
Rodina zbraní Platforma Kastovia
Na základě (v reálném životě) Kalashnikov RPK
Míra ohně
Úsťová rychlost 700 m/s
Count (základna) 75 kol
Čas načtení (částečný) 3.08 s
Obnovení času (prázdné) 4.3 s
ADS čas 430 ms

Graf poškození RPK (základní zbraň)

cílová 0 – 34.3m 34.3 – 37.1m 37.1 – 58.7m 58.7m +
Hlava 52 49 48 45
38 36 35 33
Trup (horní) 38 36 35 33
Trup (nižší) 36 34 33 31
ARM (horní) 35 33 32 30
ARM (nižší) 35 33 32 30
Noha (horní) 35 33 32 30
Noha (nižší) 35 33 32 30

RPK doporučené vybavení

 • Taktické vybavení:. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.
 • Smrtící vybavení:. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

RPK doporučené výhody

Warzone 2 Sezóna 2 výhoda

 • Přezbrojení: RPK bude optimalizován pro střední rozsah, takže budete potřebovat další primární pro boje v blízkém dosahu
 • Dvojnásobný čas: Zvýšená rychlost pohybu bude kritická vzhledem k nízkému TTK, zejména pro získání výhody v oživení
 • Rychlé ruce: Opět, rychlost je název hry. Vyměnění mezi dlouhým a blízkým dosahem, opětovného načtení – to se nezlepší
 • Vysoká upozornění: Vždy vědět, kdy vás nepřítel má na jejich nitkách, i když je nevidíte

Není žádným tajemstvím, že RPK je dnes u hráčů neuvěřitelně populární. Byli byste v poměrně významné nevýhodě, pokud byste alespoň nezohlednili tuto zbraň a její meta přílohy.

Příběh pokračuje níže

Jádrem účinnosti RPK je jeho téměř nulový vzorec zpětného rázu a výchozí velikost časopisu a rychlost načtení. Hledejte Nerfs k těmto atributům od vývojářů v budoucích vydáních, aby byly další zbraně životaschopnější.

Alternativně by Nerfs k mobilitě nebo reklamách (AIM dolů památky) také mělo smysl, protože RPK by měl být na těžší straně pušek podle popisu.

Příběh pokračuje níže

Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.

Modern Warfare 2 RPK načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Pokud tam sedíte a přemýšlíte, co dělá nejlepší moderní načítání války 2 rpk právě teď, pak je to vše, co potřebujete vědět pro toto nastavení třídy LMG.

Modern Warfare 2 RPK načítání: Obrázek LMG v bedně

Publikováno: 14. března 2023

Pokud hrajete Modern Warfare 2 a přemýšlíte, jakou zbraň vám dá Weild nějakou další palebnou sílu, měli byste opravdu zvážit RPK – přijímač lehkého kulometu z platformy Kastovia Weapon Platform. Samozřejmě, pokud jde o sestavování třídy, je tu trochu víc než to. Proto se chystáme projít Nejlepší moderní načítání války 2 RPK níže.

Se správnými přílohami může být RPK jedním z nejlepších moderních válečných 2 LMGS. V této třídě to bude mít o něco více než jiné zbraně, ale to lze spravovat a zmírnit – nemusí to být nutně laserový paprsek, aby byl jedním z nejlepších moderních zbraní Warfare 2 ve hře. Ale samozřejmě to hodně pomáhá – tak si přečtěte vše, co potřebujete vědět o nastavení třídy RPK.

Nejlepší moderní načítání války 2 RPK

Správně, začněme věci s nechvalně známým RPK. Zde je to, co potřebujete vědět o Nejlepší moderní načítání války 2 RPK – s sestavením s laskavým svolením tvůrce obsahu Call of Duty ‘Klay‘:

Při pohledu na tuto sestavu přinášíte RPK více in-line s některými z nejlepších útočných pušek v Modern Warfare 2. To znamená, že podle návrhu Klayho budete chtít vybrat zásobu Prolite TL3 – což zlepšuje rychlost zaměřené na zamíření a rychlost pohybu. To je vylepšeno s výše uvedeným aktem hlavně – něco, co také pomáhá zlepšit schopnosti hipfire této zbraně.

Kop RPK bude poněkud zmírněn přilnavostí Demo-X2, což však zlepšuje kontrolu zpětného rázu za cenu cílené stability. Postavivost zpětného rázu se dále zlepšuje s připevňováním ananasu VX. Chybějící stabilita zaměřená na cíl bude spravováno s laserem Corio Laz-44 V3, ale. Takže se o tom nemusíte příliš bát.

Thumbnail YouTube

To je vše, co je k tomu, pokud jde o tuto třídu RPK. Se správnými přílohy budete mít právě jeden z nejlepších moderních válečných 2 načítání.

Nejlepší moderní nastavení třídy RPK 2 RPK

Pokud jde o zbytek této třídy RPK, věci se budou zdát docela rovně. .

Pro sekundární zbraň budete chtít používat automatickou zbraň X13. Tato plně automatická pistole skartuje nepřátele v blízkých rozsazích a dostane vás z okurky, pokud jde o chytání opětovného načtení. Pokud si chcete dostat ruce na plně zaklínající automatické auto, můžete se dozvědět více o tom, jak získat postranní dopad na tuto zbraň pro tuto zbraň zde.

Pokud jde o výhody, doporučujeme používat další taktické a bombové skupiny v základně Perk Slots. .

V bonusovém slotu Perk doporučujeme tvrdou čáru – nebo rychlé ruce, pokud se ocitnete, že jste se dopadli pomalejší rychlostí opětovného načtení této zbraně. A konečně, v konečném slotu Perk, je Ghost nejlepší volbou. Rychlá oprava je však také dobrý nápad, pokud plánujete tlačit s tímto RPK – za předpokladu, že můžete samozřejmě zabít.

V rámci slotů vybavení jsou nejlepší možnosti Semtex a Stun Grenades a upgrade pole Trophy System je bezpečná sázka. V podstatě byste měli zjistit, že tato přežití třídy je přes střechu. Jen se pokuste vyhnout nepřátelské střelbě?

Pokud hledáte něco o něco rychleji, můžete se dozvědět více o nejlepších SMG v Modern Warfare 2 zde. I když, pokud si chcete vydělat všechny moderní mistrovství Warfare 2 Mastery, budete muset v určitém okamžiku používat RPK – takže se také můžete ujistit, že používáte nejlepší verzi této zbraně.

Více z načtení

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.