Nejlepší RPK Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody – Dexerto, Nejlepší načítání RPK pro Modern Warfare 2 – Charlie Intel

Nejlepší načítání RPK pro moderní válku 2

Zde je rychlý průvodce krok za krokem:

Nejlepší RPK Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody

RPK Warzone 2 není tak dominantní jako kdysi, ale je to stále skvělý LMG, který bude hrát, pokud jí dáte šanci. Abychom optimalizovali poškození a palebnou sílu tohoto LMG, máme nejlepší načítání RPK ve Warzone 2, které můžete použít.

LMGS používané k vládnutí Warzone 2 poblíž svého založení, ale nyní je třída snadno překonána jinými možnostmi kvůli nedostatečné mobilitě těžké zbraně. To však nemění skutečnost, že pokud podceňujete tuto kategorii zbraní, budete platit draho, protože jsou stále smrtící.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Dlouhodobí veteráni COD budou obeznámeni s ikonickým RPK. Spolehlivé ničivé poškození LMG a snadno kontrolovatelné zpětné vzpomínky z něj dělají oblíbený fanoušek a ideální volbou pro nové hráče.

To usnadňuje laserové pásy na Al Mazrah neuvěřitelně snadné a je ideální pro shromáždění her s vysokým zabitím. Zatímco zbraň již není OP výběr, který býval díky Nerfs v aktualizaci sezóny 2, je to stále powerhouse se správným nastavením.

Článek pokračuje po reklamě

RPK je již meta zbraň ve Warzone 2, ale pouze se správným načíttím. Pojďme tedy skočit přímo do příloh, výhod a vybavení, které budete potřebovat.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Nejlepší RPK Warzone 2 Load
 • Nejlepší třída RPK Warzone 2: Perks & Equipment
 • Jak odemknout RPK ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy RPK ve Warzone 2

Nejlepší RPK Warzone 2 Load

 • Čenich: ZLR TALON 5
 • Hlaveň: TAC 597 Barrel
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
 • Munice: 7.62 Vysoká rychlost
 • Optický: AIM-OP V4

Naše RPK build obětuje mobilitu pro zvýšenou palebnou sílu. The ZLR TALON 5 Člání a TAC 597 Barrel Zvyšte rozsah poškození a rychlost střel za cenu rychlosti a kontroly zpětného rázu.

Nebojte se ztráty kontroly nad zbraní jako FTAC Ripper 556 UnderBarrel Zlepšuje stabilitu cíle a kontrolu zpětného rázu LMG. Většina přestřelců, které s tímto nakládkou, bude ze středně až dlouhého rozsahu, takže doporučujeme používat AIM-OP V4.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec zaokrouhlujte načítání s 7.62 Vysoká rychlost Munice, která tlačí sílu RPK na dlouhé vzdálenosti na maximum, což vám usnadňuje nepřátele v okamžiku.

Článek pokračuje po reklamě

Další výhoda rozsahu, přesnosti a poškození daleko převažuje nad rizikem ztracené mobility a manipulace, pokud tuto zbraň používáte ve správných závazcích.

Nejlepší třída RPK Warzone 2: Perks & Equipment

Perk Package: Specialista na zbraně

Na rozdíl od MW2 si musí hráči Warzone 2 vybrat balíček Perk s přednastaveným balíčkem. Pro RPK jsme se rozhodli použít Zbraňový specialista PackagE jako nadměrná je nezbytná pro použití druhé primární zbraně.

Článek pokračuje po reklamě

Použitím Přezbrojení, Doporučujeme vybavit SMG jako druhou primární zbraň. RPK dominuje ve střední a dlouhém doletu, ale jeho problémy s manévrovatelností budou patrné u střelců z těsné čtvrtiny.

Silná paže je podceňovaný perl, který vám umožní dále házet zařízení a ujistit se, že vaše házení zasáhnou cíl častěji. Pozorovatel Umožňuje vám identifikovat nepřátelské vybavení, upgrady v terénu a zabíjet pruhy skrz zdi, což bude velmi užitečné při jednání s táborníky na Al Mazrah.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Možná užitečnější ve Warzone 2, Pozůstalý pingy jakékoli nepřátele, se kterými sestoupíte, a umožňuje spojencům, aby vás rychle oživili.

Konečně zaokrouhlujte třídu s Granát pro spláchnutí nepřátel z krytu a Omračující granát pro agresivní tlaky.

Jak odemknout RPK ve Warzone 2

Abyste dostali ruce na tento vynikající LMG ve Warzone 2, budete muset První pozice až do úrovně 23, Odemčení Kastov 762. Odtud musíte dosáhnout Úroveň 16 na Kastov 762, a po tom byste měli odemknout RPK!

Článek pokračuje po reklamě

Moderní Warfare 2’s Gunsmith hodil některé hráče na smyčku, ale jakmile pochopíte vzorec, pochopení toho, jak odemknout zbraně.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je rychlý průvodce krok za krokem:

 1. Pořadí až do úrovně 23
 2. Použijte Kastov 762, dokud nedosáhne úrovně 16
 3. Nyní můžete vybavit RPK přijímač

Nejlepší alternativy RPK ve Warzone 2

Pokud se RPK pohybuje příliš pomalu na vaše představy, zkuste M4 AR. Zbraň může pocházet z zcela jiné třídy, ale jeho snadno ovládatelný zpětný ráz je stejně přístupný jako RPK.

M4 nemůže konkurovat také v dlouhých zakázkách, ale v bojích středního a krátkého dosahu stojí M4 na špičce s některou z nejlepších zbraní Warzone 2. Jeho minimální zpětný ráz usnadňuje ovládání a při silném vytížení má spoustu palebné síly.

Článek pokračuje po reklamě

Další variantou těžkosti je Raal Mg, objemný LMG, který je nabitý palebnou silou a má bezkonkurenční TTK v sezóně 2.

Článek pokračuje po reklamě

To je vše pro naše načítání RPK! Pro více našich pokrytí Warzone 2 najdete tyto průvodce níže:

Nejlepší načítání RPK pro moderní válku 2

Modern Warfare 2 RPK

V Modern Warfare 2 existuje spousta zbraní, od SMG z blízkého dosahu po jednorázové přesné odstřelovací pušky, jako je MCPR-300.

Někteří rádi běží a zbraň, zatímco jiní rádi nasazují masivní mag na zbraň a zůstanou trpěliví. Ti, kteří to rádi dělají, se obvykle naklánějí k kategorii zbraní LMG. Pro ty milovníky LMG, kteří jsou také fanoušky klasického AK, by RPK mohla být zbraní pro vás.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že zde je nejlepší načítání RPK v Modern Warfare 2, včetně optimálních příloh, výhod a vybavení k použití.

 • Nejlepší moderní válečné 2 rpk načítání příloh
 • Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válku 2 rpk načítání
 • Jak odemknout RPK v Modern Warfare 2
 • Nejlepší alternativy RPK v Modern Warfare 2

Nejlepší moderní válečné 2 rpk načítání příloh

 • Čenich: Osmibodový Flash Hider
 • Optický: Xrx Optic
 • Laser: Schlager peq box iv
 • UnderBarrel: FSS Sharkfin 90
 • Zadní přilnavost: Grip Demo-X2

Za prvé, oba Osmibodový Flash Hider čenich a Grip Demo-X2 velmi pomůže s RPK s opíráním a také zakrývat část úplatek zbraně.

The Schlager peq box iv Poskytuje určitou rychlost zaměřené na cíl, vyrovnává nevýhody čenichu a Xrx Optic. Nakonec jsme se také rozhodli používat FSS Sharkfin 90 UnderBarrel, protože nemá žádné negativní účinky a přitom zlepšuje stabilitu nečinnosti zbraně.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válku 2 rpk načítání

 • Základna 1: Bombová skupina
 • Základna Perk 2: Dvojnásobný čas
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Rychlá oprava
 • Taktické vybavení: Flash granát
 • Smrtící vybavení: Vrtací poplatek
 • Polní upgrade: Mrtvé ticho

Šli jsme na Bombová skupina pro ochranu před smrtelným vybavením a Dvojnásobný čas Pro větší mobilitu při běhu po mapě s tímto těžkým RPK LMG.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Pro toto načítání Rychlé ruce Bonus perk a Rychlá oprava Ultimate Perk je nezbytný pro to, aby zůstal v pohybu a byl kdykoli připraven na střelbu.

Pokud jde o vybavení, nemůžete se s Flash granát za spláchnutí pokojů a linií dohledu, zatímco Vrtací poplatek se stal oblíbeným fanouškem.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout RPK v Modern Warfare 2

RPK je odemknut přes platformu Kastovia tím, že Kastov 762 na úroveň 16. Kastov 762 můžete odemknout dosažením Rank 23, takže se nemusíte moc brousit, dokud nebudete moci odemknout RPK.

To znamená, že pokud byste chtěli zbraň odemknout co nejrychleji, podívejte se na našeho průvodce, jak se rychle vyrovnat.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy RPK v Modern Warfare 2

Nejlepší alternativy k modernímu válečnému 2 RPK zahrnují 556 Icarus, což je další LMG s velkým potenciálem dlouhého dosahu, přičemž si stále zachovává určitou mobilitu.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud byste raději spustili něco o něco lehčí, je STB 556 velká útočná puška s vysokým poškozením a dosahem.

Kredity obrázků: Activision