Nejlepší SA-B 50 Modern Warfare 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody-Dexerto, Best SA-B 50 načtení v Call of Duty: Modern Warfare 2

Nejlepší načtení SA-B 50 v Call of Duty: Modern Warfare 2

Tato příloha znamená, že vaše zbraň vystřelí laser u vašeho soupeře, který může rozdat vaši pozici. Objeví se však pouze tehdy, když se rozsadíte, takže pokud můžete rychle dostat výstřel a přesunout se na novou pozici, neměl by to být problém.

Nejlepší SA-B 50 Modern Warfare 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody

Nejlepší SA-B 50 načítání moderní války 2

Aktivita

SA-B 50 v MW2.

SA-B 50 Modern Warfare 2 je silná puška Marksman schopná převzít bojiště a v několika rychlých výstřelech sundat nepřítele-ale pouze se správným načíttím. Máme nejlepší načtení SA-B 50 Modern Warfare 2 a také nejlepší výhody, přílohy a vybavení.

Jak to obvykle jde ve většině her Call of Duty, má Modern Warfare 2 řadu vysoce výkonných zbraní pro hráče, kteří se rádi dostanou do tlustého boje. Jednou z takových mocných zbraní je puška SA-B 50 Marksman. Má skvělou rychlost ohně, slušný rozsah a zabalí působivý úder, ale postrádá rychlou mobilitu, kterou opravdu potřebuje.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí, s velkým nakladem, můžete odstranit všechny tyto zbraně a zaměřit se pouze na pozitivy. Zde je nejlepší načítání pro SA-B 50, které vás udrží v horní části žebříčku.

Obsah

 • Nejlepší SA-B 50 Modern Warfare 2 načítání
 • Nejlepší třída SA-B 50 Modern Warfare 2
 • Jak odemknout SA-B 50 v Modern Warfare 2
 • Alternativy k načtení SA-B 50 Modern Warfare 2

Nejlepší SA-B 50 Modern Warfare 2 načítání

 • Skladem: XRK Spector Mod
 • Zadní přilnavost: Schlager Match Grip
 • Laser: FSS ole-V laser
 • Šroub: FSS ST87 BOLT
 • Optický: FTAC Charlie7

SA-B 50 je nepopiratelně silná zbraň, ale může být relativně pomalá, zejména když se dostane do boje s útočnou puškou, jako je M4. Proto doporučujeme používat přílohy, které zvýší vaši mobilitu, jako je váš cíl dolů rychlost zraku, rychlost pohybu a sprint. Pro tyto výhody vyberte XRK Spector Mod a Schlager Match Grip.

Článek pokračuje po reklamě

S puškou Marksman, jako je SA-B 50, stačí jeden nebo dva výstřely, aby se nepřítel zvedl. Proto se musíte ujistit, že se každý výstřel počítá. Abychom to pomohli, doporučujeme použít FSS ole-V laser a FTAC Charlie7. Laser vám poskytuje snadný cíl při pohledu dolů a optika udrží tento povzdech jasný a pravdivý.

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec doporučujeme používat FSS ST87 BOLT Pro ještě více reklam a zvýšení zvýšení rychlosti ohně, jen pro případ, že budete potřebovat ještě jeden výstřel.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší načtení SA-B 50

SA-B 50 potřebuje určitou kontrolu mobility, ale může opravdu zabalit úder se správným načíttím.

Nejlepší třída SA-B 50 Modern Warfare 2

Na rozdíl od ostřelovače musíte být zblízka a v akci se SA-B 50. S ohledem na to jsou nejlepší základní výhody, které si můžete vybrat, nepochybně Přezbrojení a Bitva ztuhla. Overkill vám umožní přejít na mírně rychlejší zbraň, když je to nutné, a Bitva ztuhla udrží vás bezpečnější před těmi frustrujícími záblesky.

Protože máte nadměrné, mít Rychlé ruce Jak váš bonus má smysl. Urychlí to vaše opětovné načtení, přepínání mezi zbraněmi a ještě mnohem více.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jedinou možností pro vaše konečné potomky by měla být Duch. Je to pravděpodobně nejlepší výhoda v Modern Warfare 2 a bude vás skryté před všemi těmi UAV.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Pokud jde o vaše vybavení, doporučujeme používat Semtex a Stimulace. Semtex způsobí nějaké působivé poškození, zatímco Stimps vás udrží naživu, když potřebujete ještě jednu zastřelení.

Jak odemknout SA-B 50 v Modern Warfare 2

Chcete-li odemknout SA-B 50 v Modern Warfare 2 Dosahujte úrovně 7 hráčů 7. Pak odemknete SP-R 208. Hrajte hru, dokud nedosáhne úrovně 13 a budete moci použít pušku SA-B 50 Marksman.

Článek pokračuje po reklamě

I když existuje několik kroků, SA-B 50 se při přehrávání multiplayeru rychle odemkne, nebo můžete vždy použít token XP, pokud máte jeden.

Článek pokračuje po reklamě

Alternativy k načtení SA-B 50 Modern Warfare 2

Pokud se chcete držet výkonných pušek Marksman, ale chcete experimentovat s novou zbraní, navrhujeme vyzkoušet SP-R 208. Je to fantastická zbraň a můžete se jen připojit, když ji vyrovnáte, abyste získali SA-B 50.

Alternativně, pokud chcete ještě více poškození, ale pomocí jiného stylu zbraně, vyzkoušejte Bryson 800. Sbalí úder a nepřináší vás příliš daleko od toho, na co jste zvyklí.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní máte nejlepší načtení SA-B 50 v Modern Warfare 2, můžete se vrátit zpět k tomu, abyste se svrhli nepřítele. Při načítání nové hry se podívejte na některé z našich druhou praktických průvodců moderních válečných 2:

Nejlepší načtení SA-B 50 v Call of Duty: Modern Warfare 2

Diamondlobby

Pohodnocuje, Call of Duty: Modern Warfare 2 je plná pušek Marksman, kterou můžete vyzkoušet, každý s vlastními výhodami. Zatímco jiné hry Call of Duty zjevně ne upřednostňovaly odstřelovací pušky, když vytvořily své kategorie zbraní, je zřejmé, že Activision zajistil, že tyto zbraně jsou zábavné a užitečné v moderní válce 2.

SA-B 50 je jednou z nejlepších pušek Marksman v Modern Warfare 2, zejména když přidáte správné přílohy, abyste tuto zbraň převzali na další úroveň.

Spolu s SP-R 208 vypadá SA-B 50 ve hře už oblíbený fanoušek, přičemž mnoho hráčů se snaží stanovit, jaké jsou nejlepší přílohy pro tuto zbraň.

Tento článek vám ukáže nejlepší načtení SA-B 50 v Call of Duty: Modern Warfare 2, takže můžete využít tohoto fantastického ostřelovače.

Rychlá navigace ukázat

Nejlepší načtení SA-B 50 v MW2

MW2 SA B 50 1

 • BOLT: FSS ST87 BOLT
 • Laser: Schlager PEQ Box IV
 • Zadní přilnavost: Schlager Match Grip
 • Akcie: XRK SPECTER MOD
 • Optic: FTAC Charlie7

Toto načtení SA-B 50 se zaměřuje na poskytování hráčů s rychlejší manipulací se zbraněmi, větší mobilitou a lepší kontrolou zpětného rázu. Toto načítání umožňuje hráčům vybavit tento odstřelovač téměř v jakémkoli typu hry, což jim umožňuje střílet a rychle přemístit na mapu, než jejich soupeři mohou najít své úkryté místo.

BOLT: FSS ST87 BOLT

Jednou z prvních věcí, které musíme řešit týkající se SA-B, je pomalá rychlost ohně. Toto je jeden z hlavních problémů s touto zbraní, ale je to ten, který můžeme rychle vyřešit s pravým připojením šroubu.

Pro toto načítání jsme se rozhodli pro FSS ST87 Bolt, což zvýší rychlost, kterou můžete střílet s touto puškou Marksman zvýšením rychlosti rekhadování.

To je životně důležité ve službě Call of Duty: Modern Warfare 2, protože vám to umožňuje dostat více výstřelů na svého nepřítele, než zjistí, kde jste umístění.

Laser: Schlager PEQ Box IV

Dalším aspektem SA-B 50, který chceme zlepšit, je rychlost reklam. Jedním z nejlepších příloh pro to je Schlager PEQ Box IV, který nejen zvýší rychlost reklam, ale také nemá žádné nevýhody, což je vzácné pro připoutanost v Call of Duty: Modern Warfare 2.

Tato příloha znamená, že vaše zbraň vystřelí laser u vašeho soupeře, který může rozdat vaši pozici. Objeví se však pouze tehdy, když se rozsadíte, takže pokud můžete rychle dostat výstřel a přesunout se na novou pozici, neměl by to být problém.

Zadní přilnavost: Schlager Match Grip

Pro toto načtení SA-B 50 jsme si všimli, že nepřidávání tlaku nebo válce zajistilo, že máme nejvíce vyváženou zbraň. Místo toho jsme se rozhodli pro přilnavost Schlager Match jako naši dililizaci, protože to pomohlo zlepšit rychlost mobility SA-B 50 do ještě vyšších výšek.

To vám umožní rychle obejít mapu a přemístěte se a vybrat hráče z různých tvrdých bodů na mapě nebo bránit své cíle nadvlády.

Akcie: XRK SPECTER MOD

Můžeme také zlepšit mobilitu vašeho operátora s tímto nakládkou ještě dále připojením skladu XRK Spector Mod Stock.

Mobilita je tak důležitá vlastnost MW2, a proto jsme se na ni tak těžce zaměřili.

Optic: FTAC Charlie7

Poslední přílohou, pro kterou jsme se v tomto načtení SA-B rozhodli, je rozsah FTAC Charlie7. Tato optika vám nabízí působivé 7.5x zvětšení s minimálními nevýhody.

Tato optika je ideální pro zapojení do středů s dlouhým doletem nebo středními dolety, což je nezbytné pro Call of Duty: Modern Warfare 2.

Vzhledem k rychle se rozvíjející povaze této hry se často ocitnete v řadě různých bojů a potřebujete zbraň, kterou lze použít všestranným způsobem.

Alternativní sestavení SA-B 50

MW2 SA B 50 2

 • Barrel: 12.5 ″ uhlíková hlaveň
 • Laser: FSS ole-V laser
 • Optic: SP-X 80 6.6x (volitelné)
 • Akcie: XRK Spector Mod
 • Zadní: Schlager Match Grip

Pokud chcete načtení SA-B, které se více zaměřuje spíše na poškození a přesnost než na mobilitu, může být toto načítání pro vás lepší volbou.

Tato zbraň je stále užitečná pro hráče, kteří se rádi pohybují kolem mapy.

Toto načítání je vynikající pro typy her, jako je vyhledávání a ničení, protože se můžete rychle dostat na místo a poté využít další palebnou sílu k výběru soupeřů.

Je důležité zdůraznit, že ne všechny zvýraznění příloh v tomto seznamu lze odemknout jednoduše vyrovnáním SA-B 50. Abyste zajistili, že získáte přístup k nejlepším možným přílohům SA-B 50, budete muset použít i jiné pušky Marksman a tyto orovnat také.

 • Nejlepší načtení Basilisk v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení P890 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení x12 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení LM-S v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Bryson 890 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší odstřelovač ve společnosti Call of Duty: Modern Warfare 2 (Seznam úrovní Sniper)
 • Nejlepší načtení EBR-14 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší launcher v Modern Warfare 2 (seznam úrovně odpalovacího zařízení)
 • Nejlepší Marksman Rifle in Modern Warfare 2 (Marksman Rifle Seznam stupňů)
 • Nejlepší brokovnice v moderní válce 2 (seznam stupňů brokovnice)
 • Nejlepší bitevní puška v MW2 (seznam stupňů bitevních pušek)
 • Nejlepší pistole v moderní válce 2 (seznam úrovní pistole MW2)
 • Nejlepší načtení Rapp H in Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení MCPR-300 v COD: Modern Warfare 2
 • Nejlepší SMG v COD Modern Warfare 2 (seznam SMG úrovní)
 • Nejlepší načítání minibaku v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší Kastov 545 Loadrout in Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší signál 50 načítání v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší HCR 56 Loadrout in Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení SO-14 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší útočné pušky v COD Modern Warfare 2 (seznam AR úrovní)
 • Nejlepší načtení Taq-M v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší LMG v Modern Warfare 2 (seznam úrovně LMG)
 • Vel 46 Žádné načítání zpětného rázu v COD Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Fennec 45 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení SP-X 80 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načítání LA-B 330 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načítání MX9 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načítání Kastov-74U v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Taq-V v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení FTAC Recon v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení STB 556 v COD Modern Warfare 2
 • Nejlepší načítání RPK v COD Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Lockwood Mk2 v COD Modern Warfare 2
 • Nejlepší načítání raal mg v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Sakin MG38 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Bryson 800 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší expedite 12 načítání v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení SP-R 208 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Taq-56 v COD Modern Warfare 2
 • Nejlepší Lockwood 300 Loadrout in Cod Modern Warfare 2
 • Nejlepší PDSW 528 Loadrout in Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší Kastov 762 Loadrout in Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Vaznev-9K v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší odstřelovač pro Quickscoping in Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Modern Warfare 2 CDL načítání (které používají výhody)
 • Nejlepší 556 Icarus Loadrout in Cod Modern Warfare 2
 • Nejlepší Lachmann-762 Loadrout in Cod Modern Warfare 2
 • Nejlepší lachmann subloout in Cod Modern Warfare 2
 • Nejlepší běh a načítání zbraní v COD Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení Lachmann-556 v Cod Modern Warfare 2
 • Nejlepší načítání hurikánu FSS v COD Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení M16 v Call of Duty: Modern Warfare 2
 • Nejlepší načtení M4 v Call of Duty: Modern Warfare 2