Nejlepší servery Minecraft 2023, nejlepší servery Vanilla Minecraft aktualizované v roce 2023 | Komunita Minecraft Planet

Nejlepší servery Vanilla Minecraft Aktualizované v roce 2023

93 hráčů online

Nejlepší servery Minecraft 2023

Ikona seznamu serverů Minecraft

Toto je seznam serverů Minecraftu nejlepších serverů Minecraft, na kterých se v roce 2023 hraje pro Java a Bedrock!

Hostujeme nejkvalitnější servery Minecraft, které podporují připojení Java a Bedrock Edition. Začněte procházet všechny naše úžasné servery pro přežití Minecraft, servery Minecraft SMP, servery Minecraft LifeSteal, servery Minecraft Fractions, Minecraft Modded Servery, servery Minecraft SkyBlock a mnohem více, úplně tady na tomto seznamu! Zaručujeme, že najdete jeden z našich mnoha serverů pro více hráčů jako váš další domov Minecraft Server Home.

2958 hráčů online

185 hráčů online

1700 hráčů online

60 hráčů online

38 hráčů online

4032 hráčů online

107 hráčů online

8 Přežití orchardcraft

35 hráčů online

258 hráčů online

5 hráčů online

2958 hráčů online

12 her prokázal – těžba mrtvých – CTA

288 hráčů online

13 Síť Minemalia

1108 hráčů online

45 hráčů online

204 hráčů online

259 hráčů online

6320 hráčů online

185 hráčů online

19 hráčů online

31 hráčů online

99 hráčů online

4032 hráčů online

425 hráčů online

434 hráčů online

1700 hráčů online

181 hráčů online

27 Pokehub Cobblemon

93 hráčů online

355 hráčů online

45 hráčů online

163 hráčů online

204 hráčů online

164 hráčů online

258 hráčů online

32 hráčů online

598 hráčů online

Zobrazení 1-35 z 965 Výsledek

Často kladené otázky

Co jsou servery Minecraft?

Servery Minecraft jsou základní součástí ikonického zážitku z her Minecraft, což umožňuje hráčům ponořit se do pohlcujících virtuálních světů s tunami dalších online hráčů. Jedním z nejlepších aspektů Minecraft je režim pro více hráčů, kde infrastruktura serveru Minecraft hraje klíčovou roli. Když hrajete na serverech Minecraft, musíte se připojit k ostatním a společně řešit příběhy a dobrodružství. Server Minecraft je v podstatě počítač, který je určen pro hostování hry Minecraft. Prostřednictvím konkrétního serveru IP nebo IP adresy se mohou hráči bezproblémově připojit k těmto serverům Minecraft a dopřát si kooperativní nebo konkurenční hraní, vše vzbuzuje na povahu serveru. Existuje rozsáhlý seznam serverů Minecraft, který představuje naprostou rozmanitost dostupných serverů Minecraft. Máte servery Minecraft Survival, které patří mezi nejčastější ve světě Minecraft Server World. Tyto typy serverů vyzývají hráče ke zdroji materiálů a odvrácení potenciálních hrozeb, to vše při navigaci ve světě Minecraft World. V ostrém kontrastu, kreativní servery Minecraft zmocňují hráče k konstrukci a inovacích bez přetrvávajícího starostí o přežití. Navíc pro ty, kteří dávají přednost rychlým a vzrušujícím výzvám, představují servery MiniGame nesčetné množství herních režimů, jako je vzrušující sekvence parkouru nebo strategické zachycení vlajky. Nejlepší servery Minecraft jsou svědectvím o rozmanité komunitě hry. U serverů Minecraft přizpůsobených tak, aby uspokojily rozmanité zájmy, herny a věkové skupiny, je tu pro každého něco. Ať už jste na honbě za servery Minecraft zaměřené na dospělé nebo ty, které jsou přátelské k dětem, nebo i když jste roztrhani mezi silně upravenými dobrodružstvími a klasickým zážitkem z vanilky minecraft, je Světové servery Minecraft obrovské a pozvané. V podstatě, s nesčetným množstvím možností a neustále rostoucího seznamu serverů Minecraft, jsou hráči prezentováni s nekonečnými příležitostmi prozkoumat, Bond a vychutnat si vesmír Minecraft dohromady.

Jak se připojit k serverům Minecraft?

Chcete se ponořit do rozsáhlého vesmíru serverů Minecraft? Zde je váš průvodce k připojení ke serveru Minecraft: Krok 1: Zajistěte adresu IP serveru. Zahajte svou cestu nalezením adresy IP serveru. Tato životně důležitá informace je obvykle k dispozici na seznamu serverů Minecraft, nebo je můžete získat přímo od vlastníka serveru. Je zásadní zaznamenat nebo zkopírovat tuto IP adresu s přesností. Krok 2: Spusťte svůj Minecraft. Vyhoďte odpalovač Minecraft na zvoleném zařízení. Pokud je to poprvé nebo nejste přihlášeni, zadejte své pověření účtu Minecraft k pokračování. Krok 3: Přejděte na „Multiplayer“. V rámci spouštěče najdete kartu „Multiplayer“. Kliknutím na to vás uvedete do říše her pro více hráčů a serverů. Krok 4: Rozhodněte se pro „Přidat server“. Na palubní desce pro více hráčů je možnost „Přidat server“. Klepnutím na to vyvolá nové dialogové okno, kde se stane magie. Krok 5: Zadejte název serveru a jeho IP adresu. V rámci výše uvedeného dialogového okna jsou pole pro zadávání názvu serveru a jeho odpovídající IP adresu. Ujistěte se, že tyto údaje přesně zadáte, odrážíte to, co máte. Po dokončení klikněte na „hotovo“. Krok 6: Ponořte se do serveru. Nyní, zpět v rozhraní pro více hráčů, váš nově přidaný server se objeví. Vyberte tento server. Poté stiskněte tlačítko „spojit server“ a připojte vás k vybranému serveru Minecraft. Slovo pro moudré: vždy zajistěte, abyste provozovali nejnovější nebo požadovanou verzi Minecraft. Správci serveru často diktují iteraci minecraft, kterou podporují. Pokud vzniknou trápení připojení, může být viníkem vaší hry. S těmito systematickými kroky jste připraveni prozkoumat ty nejlepší servery Minecraft venku. Zahrajte si servery Minecraft, ponořte se do různých herních režimů a libujte v obrovských příležitostech, které Minecraft Universe nabízí!

Jaké jsou dobré servery Minecraft, které se mají hrát?

Jaké jsou dobré servery Minecraft, které se mají hrát? Touží po mimořádném zážitku z minecraftu? Ponořte se do mnoha dostupných serverů Minecraft. Zde je průvodce některými z nejlepších serverů Minecraft, jak podpořila rozsáhlá komunita Minecraft: Servery Survival: Ponořte se do výzvy přežití uprostřed obrovských rozšiřování vesmíru Minecraft. Tyto servery přežití určitě vzbudí váš zájem: Úl: Tento server nejen nabízí autentický zážitek z přežití, ale také se může pochlubit řadou herních režimů, jako je Skyblock a další zajímavé minihry. Složité hry: Jedinečná fúze, kde se svět Pokemon spojuje s Minecraftem přes pixelmon mod. Kreativní servery: Pokud máte rádi stavbu v Minecraft, pak jsou vaše karantény kreativní servery. Craft, Design a nechte svou představivost ujmout se vedení na těchto serverech: Fadecloud: Tento server je svědectvím o rozmanitosti a nabízí hráčům více herních režimů. Nejvíce pozoruhodně, jejich kreativní říše poskytují obrovské pozemky, což z nich činí útočiště pro stavitele. Mineland: Globální hřiště zdůrazňující kreativní mistrovství. S rozsáhlými grafy a pokročilými stavebními nástroji je obloha limit! Servery MiniGame: Pro ty, kteří touží po rychlém tempu a konkurenceschopném hraní, jsou servery MiniGame vaše aréna. Zde je pár, který dominuje seznamu serverů Minecraft: Hypendixel: stojící vysoký jako jeden z nejúžasnějších serverů minihry, nabízí obrovské spektrum herních režimů, od postele po Skywars. Cubecraft: Tento server zajišťuje nekonečnou zábavu s bohatým repertoárem minihrů, včetně populární obrany Eggwars a Tower. Chcete -li se připojit k těmto serverům, ujistěte se, že máte po ruce podrobnosti IP serveru. A to je jen pohled! Existuje celý vesmír serverů Minecraft, který lze prozkoumat přímo zde na naší stránce seznamu serverů Minecraft, který představuje některé z nejlepších existujících serverů Minecraft, které existují. Až budete připraveni hrát servery Minecraft, vždy upřesněte vyhledávání na základě vašich sklonů a stylu. Ponořte se a vychutnejte si neomezené možnosti, které čekají!

Co je server Minecraft Bedrock?

Servery Minecraft Bedrock se vztahují na servery, které provozují edici podloží Minecraft. Tato verze hry je navržena tak, aby byla napříč platformami, což znamená, že ji lze přehrávat na různých zařízeních, včetně počítačů Windows 10, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, iOS a Android zařízení. Servery na podloží umožňují hráčům vzájemně se spojit a hrát společně ve sdíleném světě. Tyto servery mohou být veřejné nebo soukromé, některé vyžadují připojení pozvánky nebo hesla. Hráči mohou prozkoumat svět, budovat struktury, shromažďovat zdroje a bojovat proti monstra. Některé servery Minecraft Bedrock nabízejí jedinečné herní zážitky, jako jsou minihry, servery roleplaying nebo vlastní mapy. Jiní se mohou zaměřit na konkrétní témata nebo žánry, jako je přežití nebo dobrodružství. Aby se připojili ke serveru Minecraft Bedrock, musí hráči nejprve zajistit, aby hráli na edici hry. Poté mohou v prohlížeči serveru hry zadat adresu serveru nebo jméno. Některé servery mohou mít další požadavky, například konkrétní balíčky zdrojů nebo mody, které musí být před připojením staženy. Celkově servery Minecraft Bedrock nabízejí zábavný a společenský způsob, jak hrát Minecraft s ostatními z celého světa, a rozmanitost dostupných serverů znamená, že pro každý typ hráče existuje něco.

Co je to server Java Minecraft?

Servery Java Minecraft odkazují na servery, které provozují Java Edition Minecraft. Tato verze hry je navržena pro hraní na počítačích Windows, Mac a Linux. Servery Java umožňují hráčům vzájemně se spojit a hrát společně ve sdíleném světě. Tyto servery mohou být veřejné nebo soukromé, některé vyžadují připojení pozvánky nebo hesla. Hráči mohou prozkoumat svět, budovat struktury, shromažďovat zdroje a bojovat proti monstra. Některé servery Minecraft Java nabízejí jedinečné herní zážitky, jako jsou minihry, servery roleplaying nebo vlastní mapy. Jiní se mohou zaměřit na konkrétní témata nebo žánry, jako je přežití nebo dobrodružství. Chcete -li se připojit ke serveru Minecraft Java, musí mít hráči platný účet Minecraft a kopii edice Java hry. Poté mohou v prohlížeči serveru hry zadat adresu serveru nebo jméno. Některé servery mohou mít další požadavky, například konkrétní balíčky zdrojů nebo mody, které musí být před připojením staženy. Jednou z klíčových výhod serverů Minecraft Java je schopnost používat vlastní pluginy a mody, které mohou do hry přidat širokou škálu nových funkcí a mechaniky hry. To může umožnit ještě jedinečné a rozmanitější herní zážitky. Celkově servery Minecraft Java nabízejí zábavný a společenský způsob, jak hrát Minecraft s ostatními z celého světa, a schopnost používat vlastní pluginy a mody přidává úroveň flexibility a přizpůsobení, která není k dispozici v jiných verzích hry.

Servery Minecraft podle typu

 • Servery Minecraft Java
 • Servery Minecraft Bedrock
 • Servery přežití Minecraft
 • Servery Minecraft PVP
 • Servery Minecraft Economy
 • Servery Minecraft Vanilla
 • Servery Minecraft PVE
 • Servery Minecraft LifeSteal
 • Servery Minecraft SkyBlock
 • Servery Minecraft Towny
 • Servery Minecraft Minigames
 • Servery Minecraft Fractions
 • Servery Minecraft RPG
 • Servery Minecraft Earth
 • Servery Minecraft Parkour
 • Servery Anarchie Minecraft
 • Minecraft vězeňské servery
 • Servery Minecraft MODDED
 • Servery Minecraft OneBlock
 • Servery Minecraft Gens
 • Servery Minecraft Pixelmon
 • Servery Minecraft Cobblemon

Servery uvedené na tomto webu jsou seřazeny podle serverů s nejvíce hlasů, ale jen několik nejlepších míst je k dispozici ke koupi. Pokud se server objevil napsaný na seznamu, znamená to, že na tomto místě bude placeno, že je viditelný. Zde si můžete zakoupit doporučený slot.

© Seznam serverů Minecraft 2023. Všechna práva vyhrazena.

Nejsme spojeni s Mojang AB v žádné kapacitě. Načteno v 25 ms

Jste připraveni se připojit k tomuto serveru! Pokud IP ještě není ve vaší schránce, můžete ji zkopírovat níže

Adresa Java Address Adresa / Port

jsi si jistá?

Akce, kterou se chystáte podniknout, je nevratná. Jste si jisti, že to chcete udělat?

Nejlepší servery Vanilla Minecraft Aktualizované v roce 2023

A Zombie Pigman Broke My Door [Semi-Anarchy] [Vanilla] </p>
<p>
  “width =” 468 “výška =” 60 ” /> Zombie Pigman mi zlomil dveře [semi-anarchie] [vanilla] </p>
<p><b>Online!</b> 4/100 hráčů • Last Ping 24/24/23</p>
<p><b>Online!</b> 1/25 Hráči • Last Ping 24/24/23</p>
<p><b>Online!</b> 1/30 hráčů • Last Ping 24/24/23</p>
<p><b>Online!</b> 1/40 hráčů • Last Ping 24/24/23</p>
<p><b>Online!</b> 4/200 hráčů • Last Ping 24/24/23</p>
<h4><span id=Planet Minecraft

Domů se zaregistrovat nejnovější fóra obsahu

PMC Social Discord YouTube Twitter Facebook Instagram

Podpořte fóra pro nápovědu týmu pro vstupenky

Webová stránka kontaktní zpráva Bug reklama

Podmínky DMCA Podmínky použití zásad ochrany osobních údajů

© 2010 – 2023 Cyprezz LLC. Všechna práva vyhrazena. Všechna výtvory Copyright of the Creators.
Není to oficiální produkt Minecraft. Není schváleno nebo spojen s Mojangem.
Minecraft je Copyright Mojang Studios a není spojena s tímto stránkem. Získejte hru!