Nejlepší sestavení dopadu DiDuc Genshin: Artefakty, zbraně, další – Dexerto, nejlepší stavění dopadu Genshin Impact | PCGamesn

Nejlepší stavět dopadu Genshin Impact

Hledáte jakékoli artefakty, které zvyšují kritiku DMG, kritická sazba, ATK% nebo Pyro DMG Bonus také, takže pokud dostanete špatnou roli na statistikách jednoho artefaktu, nezapomeňte je lovit dole!

Nejlepší sestavení dopadu DiDuc Genshin: Artefakty, zbraně, další

Genshin Impact Dilic Guide Best Build zbraně Artefakts Party

Mihoyo

Dilic je Genshin Impact Staple. Uživatel Pyro-Claymore byl od spuštění na vrcholu meta hry na vrcholu meta hry, s jedním z nejvyšších DPS venku. Zde je konečný průvodce temnou stránkou úsvitu, včetně nejlepšího sestavení Dilic, zbraní a artefaktů, které ho maximalizují.

DiDuc je pětihvězdičková pyro postava, která vyřezává jakýkoli nepřítel, jako je máslo s jeho masivní zbraní Claymore. Může naplnit svou zbraň pyro, vyřadit spoustu poškození a kombinovat některé masivní elementární reakce s jinými postavami.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud máte to štěstí, že jste právě zasáhli Dilic s přáním, nebo se jen snažíte min-max vaše hvězdy DPS, máme tu konečný průvodce, včetně nejlepšího sestavení, zbraní a artefaktů.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Schopnosti DiDuc
 • Konstelace Diduc
 • Nejlepší artefakty DiDuc
 • Nejlepší zbraně DiDuc
 • DiDuc Talent Level-Up a Ascension Guide
 • Diluc Trailer
 • Nejlepší diluc Team comp

Schopnosti Diduc v dopadu Genshin

Dopad na genshin Diluc Genshin Sedící v noci

Získání toho nejlepšího sestavení DiDuc pomáhá, ale zvládnutí jeho komba je to, co ho činí neuvěřitelně silným.

Normální útok: Tempered Sword

 • Normální útok: Dilic provádí až 4 po sobě jdoucí stávky.
 • Nabitý útok: Dilic odtokuje vytrvalost v průběhu času a provádět nepřetržité lomítka. Na konci sekvence provádí silnější lomítko.
 • Ponoření útoku: Dilic se vrhne ze středního vzduchu, aby udeřil na zem, poškodil soupeře podél cesty a způsobil poškození AOE po nárazu.

Nabitý útok společnosti Dilic je do značné míry zbytečný, ale má velmi vysoké poškození útoku. Do komba můžete proplétat normální i vrhací útoky – zejména po použití jeho elementárního výbuchu.

Elementární dovednost: SEARING DIACH

Základní schopnost společnosti Dilic umožňuje výkonu pyro dopředu lomítka To se zabývá Pyro DMG. Není to však jen jedno a hotová: Dilic to může používat třikrát po sobě v krátkém období a kombinovat to s elementárními reakcemi, aby zasáhl tvrdě.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Jak uplatnit kódy dopadů Genshin

Je dobré se proplétat při základních útocích a zároveň vrhající nápor, když působí jako animace, což znamená, že může otočit Claymore jako meč a drasticky zvýšit své DPS.

Článek pokračuje po reklamě

Elemental Burst: Dawn

Diducův elementární výbuch snižuje Phoenix z nebe, Zapojení masivního pyro poškození a klepání soupeřů zpět. Poté propůjčuje svůj meč pyro a přeměňuje jeho základní útoky na tvrdě zasažené elementární.

Jakmile ho vystoupíte na úroveň 60, prodlouží se doba infuze a také dostanete bonusové pyro poškození. Kombinace s jiným velkým prasknutím AOE znamená, že můžete získat také spoustu elementárních reakcí.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Schopnost Dilic

Nastavení soupeřů ABlaze je součástí zábavy, když hraje jako Dilic.

Konstelace Diduc

Získejte více kopií Dilic? Pak máte tyto šílené konstelační buffy, na které se můžete těšit.

 • Úroveň 1 ⁠ – přesvědčení: Dilic se zabývá o 15% více DMG pro soupeře, jejichž HP je nad 50%.
 • Úroveň 2 ⁠— SEARING EMBER: Když Dilic vezme DMG, jeho ATK se zvýší o 10% a jeho ATK SPD se zvýší o 5%. Trvá 10s. Tento efekt může naskládat až třikrát a může se vyskytnout pouze jednou za 1.5s.
 • Úroveň 3 ⁠ – Oheň a ocel: Zvyšuje úroveň náporného náporu o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
 • Úroveň 4 ⁠— tekoucí plamen: Ohromující nápor v rytmu výrazně zvyšuje poškození. 2S po obsazení nápoje a obsazení dalšího nápoje do kombo do kombo 40% další DMG. Tento efekt trvá 2s.
 • Úroveň 5 ⁠ – Phoenix, Harbinger of Dawn: Zvyšuje úroveň úsvitu o 3. Maximální úroveň upgradu je 15.
 • Úroveň 6 ⁠ – Flaming Sword, Nemesis of Dark: Po obsazení náporného náporu budou další 2 normální útoky v následujících 6s zvýšit jejich DMG a ATK SPD o 30%. Navíc, opakování náporu nepřeruší normální kombo útok.

Dopad na genshin Diduc Genshin sedí s hlavou v ruce

Dilic je skvělý, když je to zářící světlo vaší Genshin Impact Party.

Nejlepší artefakty DiDuc v dopadu Genshin

Je tu jeden úžasný artefakt pro Dilic, a to je karmínová čarodějnice plamenů. V podstatě jakýkoli pyro charakter těží ze sady, což zvyšuje jejich poškození. Můžete si ji vybrat, abyste jej nahradili finále Gladiator nebo Berserker.

Článek pokračuje po reklamě

Hledáte jakékoli artefakty, které zvyšují kritiku DMG, kritická sazba, ATK% nebo Pyro DMG Bonus také, takže pokud dostanete špatnou roli na statistikách jednoho artefaktu, nezapomeňte je lovit dole!

Článek pokračuje po reklamě

„>

Artefakt Podrobnosti
Crimson Witch of Flames Flower Flower of Blaze Genshin Impact

Crimson Witch of Flames

Finále Gladiator

Berserker

Nejlepší zbraně DiDuc v dopadu Genshin

Nejlepší sestava Dilic vyžaduje jednu tvrdou zasaženou zbraň Claymore, a to je Wolfův náhrobek. Se spoustou útoku ve svých základních statistikách a schopností, která se na něm jen zdvojnásobí, může mu dát směšné DPS.

 • Přečtěte si více:Jak si nárokovat Genshin Impact Prime Gaming Rewards

Existují některé možnosti rozpočtu, včetně hadí páteře Battle Pass zbraně a řemeslný prototyp archaic. Oba stačí zvýšit jeho škodu, jednoduše dát.

Podívejte se na seznam nejlepších zbraní společnosti Dilic v Genshin Impact níže.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

„>

Zbraň Podrobnosti
Vlk

Wolfův náhrobek

Had páteř

Prototyp archaický

Dilic Talent Level-Up a vzestupné materiály

Abyste získali nejlepší sestavení Dilic, jako je každý charakter dopadu Genshin, budete muset obhospodařovat pro materiály vzestupné a talenty.

Většina materiálů DiDuc lze v Mondstadtu získat velmi snadno; Zemědělské davy jako potyčky, běh kolem Wolvendom pro malé trávy lampy a zabití šéfů pyrogisvinu a hypostazy.

 • Přečtěte si více:Kolik lidí hraje dopad Genshin?

Pokud jde o úrovně talentů, budete se chtít nejprve soustředit na to, aby jeho normální útok byl maximální, před jeho pásem a úsvitem. Koneckonců, budete s ním dělat spoustu základních útoků.

Článek pokračuje po reklamě

Materiály úrovně talentu Dilic

„>

Materiály úrovně talentu
Materiály úrovně talentu Učení odporu x9 Průvodce odporem x63 Filozofie odporu x114
Běžné materiály vzestupu Rekrut odznak x18 Insignia X66 Lietenant’s Insignia x93
Týdenní šéfové materiály Plume x18 dvalin

Diduc Ascension Materials

„>

Úroveň vzestupu Mora náklady Materiály
1 20 000 Agnidus Agate Sliver x1 Malá lampa tráva x3 Rekrut odznak x3
2 40 000 Fragment agnidus agate x3 Everflame Seed X2 Malá lampa tráva x10 Rekrut odznak x15
3 60 000 Fragment Agnidus Agate X6 Everflame Seed X4 Malá lampa tráva x20 Insignia X12
4 80 000 Agnidus Agate Chunk X3 Everflame Seed X8 Malá lampa tráva x30 Insignia x18
5 100 000 Agnidus Agate Chunk x6 Everflame Seed X12 Malá lampa tráva x45 Insignia X12 Lieutenant
6 120 000 Agnidus Acate Gemstone x6 Everflame Seed x20 Malá lampa tráva x60 Insignia X24 Lieutenant

Diduc přívěs v dopadu Genshin

Být jednou z prvních postav v Genshin Impact, Dilic dostal svůj herní přívěs docela rychle. Ponoří se do jeho příběhu jako majitel Dawn Winery a jeho pochvalu v Mondstadtu.

Článek pokračuje po reklamě

Představuje také, jak mocný je jeho vysoce poškozený Pyro-Claymore Combo. Vypravěč říká, že Dilic „zvládl umění násilí“ a je řečeno, že jsou 100% správné.

Nejlepší spojenci na párty s Dilic

Dopad Xingqiu Genshin

Xingqiu je nejlepší spojenec na párty s Dilic.

S Dilic chcete maximalizovat jeho elementární poškození spárováním s hydro a kryo spojenci. Xingqiu a Chongyun jsou v tom skvělé, protože oba mohou snadno umožnit Dilic proc odpařit a roztavit se. Elementární reakce pouze zvyšují jeho hvězdnou základnu DPS.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete buff surové poškození Dilic, pak budete potřebovat Sacharóza – s několika konstelačními nadšenci a správnými artefakty a zbraněmi, aby to fungovalo opravdu dobře.

Článek pokračuje po reklamě

Další podpora pyro nebo sekundární jako Bennett je dobrý nápad získat také Elemental Resonance Buff. Můžete spustit Diona Pokud však potřebujete trochu více uzdravení.

Možná nebude tak dobrý, jako byl při zahájení dopadu Genshin, ale s nejlepším sestavením DiDuc ho můžete přimět, aby zářil.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud hledáte více skvělých sestavení dopadů Genshin, které můžete zakončit váš tým, podívejte se na náš seznam níže:

Nejlepší stavět dopadu Genshin Impact

Dilic in Genshin dopad

Lov na nejlepší stavění dopadu dopadu Genshin? Dilic se připojil k obsazení dopadu Genshin Impact v září 2020 a etabloval se jako jedna z nejlepších pětihvězdičkových DPS Claymore postav ve hře. Tento uživatel pyro je schopen způsobit vysoké množství poškození s elementárními i normálními útoky. Když je spárován se správným sestavováním a členy strany, je poškození společnosti Dilic.

Dilic skutečně vzkvétá v oblasti draků. Kryo nepřátelé jsou slabí proti pyro útokům, což v této oblasti dává obrovskou výhodu v této oblasti. Vydejte se k našemu nejlepšímu průvodci Genshin Impact Builds, který obsahuje nejlepší sestavy pro každou postavu.

I když byste mohli spustit Dilic jako podpůrnou postavu, svítí v primární roli DPS. I když nemusí být schopen přizpůsobit poškození produkce nedávno vydaných znaků DPS, jako je Ganyu, je to určitě silný doplněk vašeho týmu, protože způsobuje trvale vysoké poškození a je jednoduchý, aby se učil a používal. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste vytvořili nejlepší sestavení pro Dilic in Genshin Impact.

Nejlepší genshin dopad na dilic dps sestavení

Dilic byl nejprve vytvořen jako postava DPS, takže se chceme zaměřit na sestavu, která mu umožňuje co nejvíce škod. Většina útoků společnosti Dilic je založena na pyro, takže Crimson Witch of Flames Artefakt Set je ideální pro maximalizaci jeho výstupu poškození. Pokud nemáte tuto sadu artefaktů, zaměřte se na artefakty, které poskytují poškození Poškození pyro, poškození útoku a kritická sazba/poškození .

S pouhými dvěma kusy Crimson Witch of Flames Set můžete zvýšit veškeré poškození pyro o 15%. Tento multiplikátor poškození je dále přijímán se čtyřmi kusy sady, zvyšováním přetížených a pálení o 40%a vaše elementární dovednosti obdrží poškození buffy. Bohužel ve hře není nic, co by soupeřilo tuto sadu artefaktů – měla by to být vaše priorita při budování směrem k DPS Dilic.

Je důležité si uvědomit, že abyste získali to nejlepší z Dilic, možná budete muset znovu zvážit svůj standardní vzorec útoku. Chcete -li maximalizovat své DPS jako Dilic, zkuste rozložit Opakování nápor mezi každým normálním útokem. To vytváří spíše konstantní smyčku poškození než vytváření mezer po standardních normálních animacích útoku společnosti DiDuc. Optimalizací toho, jak útočíte na nepřátele, můžete způsobit větší škody v kratším časovém období.

Dopad Genshin

Nejlepší zbraň společnosti Dilic je Wolfův náhrobek Díky jeho neuvěřitelnému účinku, který poskytuje všem členům stran poškození 40% při cílení na oslabené nepřátele. Levnější alternativa k tomu by byla Prototyp archaický , Čtyřhvězdičková zbraň, která má 50% šanci na výpočty dalších 240% škody nepřátel. Ačkoli to rozhodně není tak dobré jako náhrobek vlků, prototyp archaic může být vytvořen na kováře a nezahrnuje žádnou mechaniku gachy.

Nakonec byste se měli pokusit spárovat Dilic spolu s postavami, které mohou z jeho schopností vytěžit maximum. Kaeya Funguje dobře s Dilic díky jeho kryo schopnostem, které vám umožňují provádět elementární reakci Tát . Jakmile je nepřítel zmrazen konečnou schopností Kaeya, může Dilic přihlásit spoustu poškození svými pyro útoky. Přidání Bennett Stranu vám poskytne účinek elementární rezonance Fervent Flames, čímž se vaše útoky zvýší o 25%. Nezapomeňte zahrnout léčitele jako Xingqui Aby zajistil, že váš tým zůstane naživu během několika bojů.

Schopnosti dopadu dopadu genshinů

Normální útok: Tempered Sword

 • Normální útok: Provést až čtyři po sobě jdoucí stávky
 • Nabitý útok: Vypusťte výdrž pro provádění nepřetržitých lomítků. Posledním útokem v této nabité sekvenci je mocný lomítko
 • Ponoření útoku: Útok ze středního vzduchu, aby udeřil na zem, způsobil poškození nepřátel podél cesty a způsobil poškození AOE po nárazu

Elementární dovednost: SEARING DIACH

Dilic útoky s dopředným lomítkem, které způsobuje poškození pyro. Tuto dovednost lze použít třikrát v řadě, ale bude uvíznuta na deseti sekundách cooldown, pokud nebude znovu obsazeno do pěti sekund.

Elemental Burst: Dawn

Plameny praskly z DiDuc a zaklepaly na nedaleké nepřátele zpět při poškození pyro. Plameny se sbíhají na zbraň Dilic a svolávají Phoenix, který způsobuje poškození pyro všech nepřátel v jeho cestě. Pilucova zbraň bude i nadále naplněna plameny na krátkou dobu, což umožní, aby Diducovy normální a nabité útoky krátce způsobily poškození pyro.

Dilic využívat jeho schopnost elementárního výbuchu v dopadu Genshin

Souhvězdí genshin dopadu

 • Přesvědčení: Dilic upravuje o 15% více poškození nepřátelům s 50% nebo více zdraví
 • Searing Ember: Po poškození se základní útok společnosti DiDuc zvýší o 10% a rychlost útoku se zvyšuje o 5%. To trvá deset sekund a hromadí se až třikrát
 • Ocel a oheň: Zvyšuje úroveň náponu o třech. Maximální úroveň upgradu je 15
 • Plynulý plamen: Ohromující nápor v pořadí velmi zvyšuje poškození. Obsazení druhého páru do dvou sekund od prvního způsobí, že kombo dojde k dalšímu 40% poškození
 • Phoenix, Harbinger of Dawn: Zvyšuje úroveň úsvitu o tři. Maximální úroveň upgradu je 15
 • Flaming Sword, Nemesis of Dark: Po obsazení náporného náporu mají další dva normální útoky během následujících šesti sekund bonus za poškození a rychlost útoku 30%. Opakování náporu nepřeruší normální kombo útok

Genshin Impact Dilic Pasive Talent

 • Neúprosné: Náklady na nabitý útok společnosti Dilic se sníží o 50%a její doba trvání se zvyšuje o tři sekundy
 • Požehnání Phoenixu: Pyro okouzlení poskytnuté úsvitem trvá o čtyři sekundy déle. Útoky dostávají bonus za poškození 20% během efektu Pyro Enchantment
 • Tradice Dawn Knight: Granty 15% vrácení rudy při tvorbě zbraní typu Claymore.

To jsou všechny informace, které máme na nejlepším sestavení dopadu Genshin Impact. Pokud vás zajímá, kdo byste mohli v budoucnu přidat do svého týmu, podívejte se na náš průvodce novým postavám Genshin Impact. Dejte našemu průvodci kódy dopadů Genshin, pokud jste tak již neučinili-nárokujte si bezplatné dobroty, jako jsou Primohems a Mora.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.