Nejlepší Silver Surfer Deck – Marvel Snap Guide – IGN, nejlepší Marvel Snap Silver Surfer Deck | PCGamesn

Nejlepší Marvel Snap Silver Surfer Deck

Stojí za zmínku, že můžete také zahrnout pana Negative a Psylocke, a poté vypnout několik tříbustných karet s vysokou strážkou-například Cosmo, Storm, Juggernaut a Mister Fantastic-pro ty se špatnými statistikami jako Mystique a Ironheart. Iron Man také velmi pěkně zasune do negativního surfařského balíčku, pokud dokážete zkopírovat jeho schopnost v posledním tahu s mystikou.

Nejlepší paluba stříbrných surfer

Silver Surfer byl nedávno představen v Marvel Snap’s The Power Cosmic Season, takže máme nyní nějaké návrhy na palubu, když byl přidán do seznamu karet Pool 5. Tady je jeden z Nejlepší stříbrné surfaře paluby které můžete použít jako šablonu k vytvoření něčeho, s čím vám pohodlí.

Séra Surfer Deck

Už jsme prošli, jak hrát na palubu Sura Surfer v našem průvodci Sera Deck Build, ale uděláme to znovu, protože je to v současné době skvělý stříbrný surfer. Vybíráte si Mnoho 3-nákladů karet Využití schopností Silver Surfera a účinek snižování nákladů Sera vám pomůže hrát co nejvíce.

Ledař Brnění Stříbrný surfer
Biskup Dumat pan. Fantastický
Cosmo Kolos Killmonger
Polaris Maximus Séra

Hlavním cílem pro Sura Surfera je použít karty jako Blood, biskup, Maximus a Cosmo vedle hlavního dua. Obvykle chcete Hrajte séra na tahu 5 (nebo dříve, pokud hra to dovolí), pak si přehrajte Silver Surfer jako vaše konečná karta Spolu s dalšími dvěma 3-nákladnými kartami. Dává další tři síly všem vašim 3-nákladným kartám.

V Marvel Snap si můžete vybrat spousta dobrých 3-nákladů, takže tento palubní seznam není zasazen do kamene. Dokonce i levnější karty lze vyměnit tak, aby odpovídaly vašim preferencím. Můžete si vyměnit karty jako Husa, nepoctivá nebo nosorožce pro větší kontrolu, Wolfsbane pro větší sílu, nebo dokonce Vlna hrát séra dříve. Jen se ujistěte, že nepotřebujete Icemana naživu na 6, pokud ho plánujete použít a zabít bez brnění.

Zahrajte si Cosmo spolu s kartami jako Maximus, Sera a Bishop, abyste z něj vytěžili maximum, aniž byste ublížili vaší vlastní strategii. Obzvláště je Dobré proti Wongu, Lockjaw nebo zničit paluby. A KillMonger je fantastická trumfová karta Turn 6 proti většině paluby zaměřených na Patriot a Kazaar, pokud jsou vaše karty naposledy převráceny.

Na druhou stranu budete muset Dávejte pozor na místa, která omezují prostor jako Sanctum Sanctorum a Kyln, protože mláďata potřebuje více míst než obvykle, aby byl efektivní. A pokud hrajete Cosmo vedle těchto uzavřených oblastí, často se vážně omezíte.

Hledáte další pomoc? Podívejte se na naši stránku s tipy a strategiemi a najděte nejlepší způsoby, jak vám pomoci vylézt na řady konkurenčních i sezónních odměnných stop!

Nejlepší Marvel Snap Silver Surfer Deck

Nejlepší Marvel Snap Snap Silver Surfer Deck: Silver Surfer Promo Art, který mu ukazuje, že jezdí na jeho stříbrné vlně s napájecími rukama

Hledáte to nejlepší Marvel Snap Silver Surfer Deck Seznam pro využití tříkosné karty? Silver Surfer může vypadat slabě bez síly, ale dává všechny ostatní tří-nákladné karty na desce +3 sílu, takže pokud stohujete spoustu tří nákladů karet, je tu nějaký vážný potenciál pro sněhovou kouli zde.

Právě teď jsou paluby, které využívají Silver Surfer, jedny z nejlepších paluby Marvel Snap kolem, protože karty, které se objevují v průchodu sezóny, jsou obvykle velmi silné. Lezení po žebříku v jedné z nejlepších karetních her v letošním roce není snadný úkol, ale pokud jste dostali stříbrný surfař ze sezóny nebo jste měli to štěstí, že ho odemknete ve sběrné dráze, zde je nejlepší balíček Marvel Snap Silver Surfer v tomto zdarma PC hra.

Nejlepší seznam paluby stříbrných surfařů

Nejlepší Marvel Snap Silver Surfer Deck je:

 • Kovárna
 • Stříbrný surfer
 • Biskup
 • Darebák
 • Wolfsbane
 • Dumat
 • Mister fantastický
 • Bouřka
 • Cosmo
 • Kolos
 • Maximus
 • Séra

Na první pohled je herní plán zde jednoduchý; Zahrajte si tři náklady na karty, snižte náklady na ně se sérou, abyste mohli hrát ještě více, pak si zahrát stříbrný surfer jako svou konečnou kartu na šest pro obrovskou houpačku. Tento balíček se však také zaměřuje na narušení plánu vašeho soupeře, s kartami jako Juggernaut, Cosmo, Storm a Rogue, které jsou schopny tak či onak způsobit chaoshem. Mít iniciativu je však pro tento balíček zásadní, takže vás nezničí soupeřova kosmo – dozvíte se, jak tento mechanik pracuje s naším Marvel Snap, který odhaluje první průvodce.

Klíčové interakce jsou zde následující:

 • Forge následovaný pobočkem pro tři čtyř výkonné karty pro tři energie.
 • Biskup hrál co nejdříve.
 • Zachraňte Rogue za jakékoli potenciální probíhající účinky, který bude hrát soupeř.
 • Cosmo hrál kdekoli jsou bude hrát séra, takže její schopnost se neukradeně nebo zrušena Rogue nebo Enchantress.
 • Séra na turn pět, následovanou Maximus, Wolfsbane a Silver Surfer na šestém tahu je ideálním posledním zatáčkou.

Alternativy stříbrné surferské paluby

Pokud vám chybí některá ze tří karet, zde je několik potenciálních náhrad. Séra je bohužel životně důležitá, stejně jako stříbrný surfař, ale realisticky může být každý z ostatních přepnut, zejména pro více tří nákladných karet. Další užitečné inkluze jsou:

 • Železné srdce
 • Kingpin
 • Kapitán Amerika
 • Killmonger
 • Polaris
 • Ještěr (aby pomohl získat prioritu odhalit předčasnou)

Stojí za zmínku, že můžete také zahrnout pana Negative a Psylocke, a poté vypnout několik tříbustných karet s vysokou strážkou-například Cosmo, Storm, Juggernaut a Mister Fantastic-pro ty se špatnými statistikami jako Mystique a Ironheart. Iron Man také velmi pěkně zasune do negativního surfařského balíčku, pokud dokážete zkopírovat jeho schopnost v posledním tahu s mystikou.

Nyní znáte nejlepší balíček Marvel Snap Silver Surfer, ujistěte se, že víte, které karty jsou v každém z bazénů Marvel Snap, protože se docela pravidelně zamíchají kolem. Pokud máte rádi jinou palubu, kterou si můžete vyzkoušet, náš seznam balíčků Marvel Snap Patriot je to, co chcete, nebo náš Marvel Snap Wong Deck vám pomůže využít výhody odhalení efektů. Máme také seznam Marvel Snap Tier, který pokrývá všechny karty Pool One, pokud jste stále v raných fázích hry.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.