Nejlepší služba hostingového serveru Minecraft Server 2023 – CNET, jak nastavit server Minecraft v několika snadných krocích | PCMag

Jak nastavit server Minecraft v několika snadných krocích

S hostinger, všechny plány Minecraft přicházejí s herním panelem, který snadno spustí a spravuje hry. Spusťte server výběrem Start v sekci správy serveru. Po spuštění přejděte dolů na jiná nastavení v části správy serveru, abyste provedli změny konfigurace. Hostinger navrhuje použití operačního systému Debian 10 s herním panelem. To vám poskytne přístup k palubní desce herního panelu a přihlašovací údaje naleznete v sekci Poznámky.

Nejlepší hostitelská služba Minecraft Server z roku 2023

Vyberte nejlepšího hostitele serveru Minecraft pro vaše herní potřeby. Rozdělili jsme ceny, funkce, výkon a podporu, abychom vám usnadnili výběr.

Aktualizováno na únor. 26, 2023

Napsal Alison Denisco Rayome

Náš odborník, oceněný personál vybírá produkty, které pokrýváme a přísně zkoumá a testuje naše nejlepší tipy. Pokud si koupíte naše odkazy, můžeme získat provizi. Prohlášení o etice recenzí

Alison Denisco Rayome Managing Editor

Vedoucí editor Alison Denisco Rayome se připojil k CNET v roce 2019 a je členem domácího týmu. Je to společná vedení tipů CNET a my děláme série matematiky a spravujeme sérii domácích tipů, testuje nové hacky pro vaření, čištění a pohrávání se všemi gadgety a spotřebiči ve vašem domě ve vašem domě ve vašem domě. Alison byla dříve editorem společnosti TechRepublic.

  • Cena národního stříbra Azbee za dopad/vyšetřovací žurnalistika; Cena National Gold Azbee Award za online pokrytí týmu pro online jedno téma; National Bronze Azbee Award za série webových funkcí

Proč můžete důvěřovat CNET

16 17 18 19 20 21 22 23 24 25+
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hands-On Product Reviewers
6 000 7 000 8 000 9 000 10 000 11 000 13 000 14 000 15 000
Sq. Nohy laboratorního prostoru

Hodnocení a sazby CNET odborného personálu každý měsíc desítky nových produktů a služeb, které staví na více než čtvrt století odborné znalosti. Přečtěte si, jak testujeme produkty a služby.

NOVÝ! Prodloužení CNET nakupování
Získejte nejnižší cenu za vše

Minecraft je jednou z nejpopulárnějších videoher na světě, přičemž miliony hráčů staví světy a kopá hlouběji a hlouběji do dolů. Pokud chcete svůj vlastní živý svět v Minecraftu, ke kterému se vaši přátelé mohou připojit, i když nejste online, pak hostování vyhrazeného serveru Minecraft je způsob, jak toho dosáhnout.

Použití poskytovatele hostování serveru pro Minecraft je jako použití webového hostitele. Za použití serverů dodavatele platíte měsíční poplatek, které vám mohou poskytnout zlepšenou zabezpečení, výkon a schopnost aplikovat ModPacks pro přizpůsobené zážitky pro více hráčů .

Ale s tolika možnostmi hostingového serveru Minecraft na trhu, některých lepších než jiných, možná budete chtít pomoc při určování, která je pro vás nejlepší možnost hostingu serveru Minecraft Server pro vás.

Která služba hostingu Minecraft nejlépe optimalizuje vaši hru Minecraft? Existují Minecraft Realms, oficiální služba předplatného serveru Mojang (k dispozici pro edice Java a Bedrock). Pokud chcete více kontroly back-end nad svým serverem-nebo modpacks a mapami, které nejsou k dispozici v říších-budete potřebovat modifikovaný server Minecraft. V takovém případě se můžete rozhodnout pro hostitele serveru třetích stran, který může poskytnout dostatečnou šířku pásma a kontrolu nad konfigurací a nastavením vašeho Minecraft World Seed.

Níže jsme zkontrolovali některé z nejlepších dodavatelů hostitele Minecraft Server, včetně hostinger, Shockbyte a GGServers. Zaměřili jsme se na poskytovatele služeb, kteří nabízejí podporu 24/7 a různé možnosti plánu.

CNET je v procesu aktualizace našich hodnocení nejlepších webových hostingových služeb. Tento příběh pravidelně aktualizujeme, abychom udrželi přesné ceny, ale naše celkové hodnocení se může změnit poté, co jsme byli schopni tyto služby přehodnotit.

Jak jsme si vybrali nejlepší hostitele serveru Minecraft třetích stran

Je důležité si uvědomit, že jsme na tomto seznamu explicitně „testovali“ možnosti poskytovatele hostitele Minecraft. Místo toho jsme sestavili konkurenční přehled na základě různých faktorů, včetně hodnocení a funkcí třetích stran, které nabízí každá hostitelská společnost. Rovněž jsme vážili žebříčky těchto podniků v Better Business Bureau a Trustpilot. S těmito údaji v ruce je rozdělíme na dvě úrovně:

Nejlepší poskytovatelé hostingu Minecraft (nejvyšší úroveň): Všichni tito prodejci hostitelů Minecraft mají hodnocení A nebo vyšší od neziskové společnosti Better Business Bureau (s výjimkou případů, kdy jsou společnosti založeny mimo Severní Ameriku a nejsou zahrnuty do systému BBB) a hodnocení 4.0 nebo vyšší z 5 z 5 z TrustPilot, dánského recenze spotřebitelů. Všechna hodnocení TrustPilot je založena na nejméně 1 000 recenzích uživatelů. Všichni prodejci uvedení v našich nejlepších výběrech také říkají, že nabízejí podporu 24/7 a podporu ModPack.

Další možnosti hostování Minecraft, které je třeba zvážit (druhá úroveň): Všichni tito prodejci hostitele Minecraft mají hodnocení Trustpilot 4.0 nebo vyšší; Tato hodnocení je však založena na méně než 1 000 recenzích uživatelů. Jeden – NodeCraft – má hodnocení D+ z BBB. Ostatní mají kvůli umístění buď nebo vyšší, nebo žádnou stránku BBB.

Důležité upozornění: Better Business Bureau není spojen s žádnou vládní agenturou a nehodnotí společnosti mimo Severní Ameriku. Aby byly akreditovány BBB, společnosti platí organizaci poplatek. TrustPilot mezitím také nabízí placenou úroveň, která poskytuje společnostem větší interakci s jejich uživatelskými hodnoceními. Také to odstranilo 2.2 miliony falešných recenzí v roce 2020.

Poznámka k cenám: Snažili jsme se ověřit, že zde uvedené ceny byly přesné v době poslední publikace. Ceny v této kategorii však podléhají častým výkyvům a jsou také neustále vystaveny zvláštním nabídkám a omezeným obchodům. Kromě toho mnoho z zde uvedených cen odráží měsíční sazby, pokud jste předplatili na 12 měsíců služby-nebo jsou to omezené úvodní ceny. Zkontrolujte prosím dotyčné dodavatele a v daném okamžiku ověřte ceny.

Nejlepší služby hostingu serveru Minecraft

Hostinger

Jeden z našich nejlepších výběrů poskytovatelů webhostingu, hostinger nabízí pět různých plánů hostování Minecraft. Všechny jeho plány zahrnují podporu MOD, plný přístup kořenů, ochranu útoků DDOS, bezplatný MySQL, automatizované zálohy a 99.99% dostupnosti. Mezi funkce hostingu Minecraft patří Minecraft Dedicated Server, ovládací panel pro vícenásobné střely, Modpacks a pluginy a nízkou latenci, protože umístění serveru je nasazeno v globálně připojených datových centrech úrovně-3. Rozdíly v cenách jsou způsobeny různými možnostmi hardwaru RAM a VCPU, počínaje 2 GB RAM a dvěma hardwarem VCPU za 7 $ měsíčně a stoupají na 16 GB RAM a osm hardwaru VCPU za 78 $ měsíčně.

Hostinger sídlí v Litvě, takže nemá stránku BBB (tato organizace se zaměřuje pouze na americké podniky). Má však hodnocení důvěryhodnosti 4.6 z 5 s více než 13 000 recenzemi.

Jak nastavit server Minecraft v několika snadných krocích

Nedovolte, aby vám základní kódování brání v získání plné kontroly nad světem Minecraft Game. Projdeme vás procesem nastavení serveru, takže můžete vyladit atributy ve hře a chránit virtuální hřiště vašich dětí.

Moje kariéra mě provedla eklektickým sortimentem polí a spojila mě s lidmi ze všech životních oblastí. Tato zkušenost zahrnuje stavbu, profesionální vaření, podcasting a samozřejmě psaní. Od roku 2009 píšu Geeky, nakonec přistávám na volné noze v PCMag. Tento rozkvět se v roce 2021 rozkvetl na pozici technických analytiků na plný úvazek, kde půjčuji svůj osobní vhled do záležitostí webhostingu, streamování hudby, mobilních aplikací a videoher.

Aktualizováno 9. ledna 2023

(Kredit: Getty Images/Jakub Porzycki/Nurphoto)

Pokud jste někdy chtěli vytvořit server Minecraft, ale byli odloženi úpravou souborů nebo matoucí terminologií, nedělejte si starosti. Vytvoření vlastního serveru je poměrně jednoduché úsilí za předpokladu, že přesně sledujete potřebné kroky a příkazy. Je pravda, že přimět přátele, aby se spojili s uvedeným serverem, je zcela odlišný proces, ale tento most překročíme v jiném článku. Prozatím se zaměřme na to, aby váš server Minecraft do provozu.

Vytvořením vlastního serveru Minecraft můžete hru změnit způsobem, kterým normálně nemůžete. Například můžete přiřadit nebo popřít role ostatním hráčům, ovládat, jak se objekty vynořují nebo vylepšují fyziku ve hře. Pokud jste rodič, budete rádi, že vytvoření serveru Minecraft znamená, že ovládáte, s kým vaše děti hrají online – je to forma rodičovské kontroly.

Existuje několik způsobů, jak vytvořit server Minecraft, ale existují dvě hlavní cesty, které můžete vzít. Můžete se rozhodnout zaplatit poskytovatele virtuálního soukromého serveru (VPS), aby hostil server Minecraft, nebo si můžete hostit server ve svém vlastním počítači. Oba vyžadují modicum technického know-how, ale trasa VPS je obecně mnohem snazší. Mnoho webhostingových služeb nabízí vyhrazený hosting orientovaný na minecraft, který zefektivňuje celý proces. Pokud vám nevadí platit za službu, je to solidní možnost. A co víc, mnoho webových hostitelů nabízí zákaznickou podporu, takže pokud váháte při založení serveru sami, další pomoc vám usnadňuje vaši mysl.

Doporučené hostingové služby Minecraft Server

Recenze Amazon Web Services

Recenze hostinger webhostingu

S oběma přístupy existují silné stránky a výzvy. Při hostování vlastního serveru Minecraft ušetříte peníze tím, že nezaplatíte webovou hostingovou službu a máte úplné ovládání serveru – za předpokladu, že víte, co děláte. Kvalita vašeho domácího připojení k domácímu internetu však přímo ovlivňuje, jak se ostatní lidé spojují s vaším serverem. Špatné spojení může mít za následek zážitek z hraní zpoždění. Další aplikace běžící na vašem počítači mohou také ovlivnit vaše hostitelské schopnosti. Chcete -li to vše doplnit, musíte zjistit a vyřešit všechny problémy, které se objevují s vaším serverem.

Jistě, existuje spousta online zdrojů, ale pokud nejste zvlášť technicky důvtipní, může to mít za následek hodně práce. Služba webhostingu odstraní většinu nastavení a práce potřebné ke správě serveru, ale radikálně zvyšuje náklady. Trochu se toho dotkneme. Pokud máte zájem o vytvoření serveru Minecraft, projdeme vás tím, co potřebujete vědět. Nejprve však udělejme přípravné práce.

Co potřebujete k nastavení serveru Minecraft?

Potřebujete připojení k internetu, především. Kromě toho zvažte, zda chcete hostit prostřednictvím specializované webové hostingové služby nebo prostřednictvím svého vlastního počítače. Pokud používáte webový hostitel, jednoduše potřebujete hotovost na nákup a údržbu serverů pro úlohu. Pokud hostujete na svém vlastním PC, potřebujete edici Minecraft Java a také některé znalosti příkazového řádku.

Jak obtížné je nastavit server Minecraft?

Vůbec není obtížné! Výzva pochází z pohrávání se službami nebo úkoly, které neznáte, což může být na první pohled skličující. Naštěstí naše průvodce How-to používá jako příklad hostingerské herní servery Minecraft. Obsahuje také průvodce krok za krokem pro vytvoření serveru Minecraft na počítači.

Jak dlouho trvá nastavení serveru Minecraft?

To záleží na vaší vlastní znalosti se službami webhostingu nebo úpravách souborů a příkazů na PC. S webovými hostingovými službami to může trvat až jeden den na aktivaci platby a serveru. Může to však také trvat jen hodinu. Stejně tak můžete mít na počítači spuštěn server, jakmile si stáhnete edici Minecraft Java, pokud víte, jak nastavit věci na konci. Bez ohledu na to, očekávejte, že si vezmete večer, aby se věci postavily, pokud to děláte poprvé.

Hostinger podporuje softwarové mody Minecraft a přístup k serveru s plným kořenem. (Kredit: Hostinger)

Jak vytvořit server Minecraft pomocí hostinger

Můžete využít téměř jakýkoli plán webhostingu k vytvoření serveru Minecraft, ale existují webové hostitelé, kteří nabízejí plány se softwarem výslovně navrženým pro tento účel. Amazon Web Services, Apex a Pebblehost jsou několik příkladů. Jednou z vynikajících služeb je Litva se sídlem v Litvě, společnost, která nabízí efektivní a zjednodušený hosting serveru Minecraft Server. Podporuje také softwarové mody, jako jsou Craftbukkit a Spigot, a plný kořenový přístup, takže nainstalujete tolik souborů nádoby ModPack, kolik se vám líbí.

Požadavky na váš server se liší v závislosti na velikosti světové velikosti Minecraft, počtu hráčů, kteří se připojí k vašemu serveru, a zda chcete nainstalovat mody. Nejdůležitější věcí, kterou je třeba zvážit, je alokace RAM a Virtual CPU. Kvalita vašeho serveru a počet hráčů závisí na paměti serveru. 2 GB RAM může podporovat až 10 hráčů, než se do hry vplíží. Virtuální alokace CPU ovlivňuje hratelnost, takže čím více CPU (nebo kvalitně kvalitní CPU) napájí váš server, tím lepší.

Pokud si jen chcete hrát s hrstkou přátel, měl by stačit základní plán. Pokud však doufáte, že pěstujete komunitu, musíte investovat peníze do špičkového předplatného hostingu. Pokud si zakoupíte větší plán, přirozeně budete platit více z kapsy, ale hostinger vám umožní upgradovat ze serveru s nižším měřítkem na vyšší úroveň služeb bez přílišného rozruchu. Pokud právě začínáte, může být bezpečnější začít s menším plánem a zvětšit se později, jak vaše potřeby rostou.

Pojďme se podívat na nejúspornější plán hostingáru. Tento plán Alex vám umožní vybrat verzi Minecraft, kterou chcete spustit, včetně nejnovějšího vydání. Tyto verze zahrnují oficiální verzi Java a vysoce přizpůsobitelnou verzi Spigot. Plán Alex nabízí 2 GB RAM s plným přístupem kořenů za 15 $.95 za měsíc. Všimněte si, že úvodní sazby (první nákup) jsou výrazně nižší. Stejně tak nákup ročního plánu výrazně sníží cenu.

Připraven vytvořit server Minecraft pomocí hostinger? Pojďme!

Vytváření a nastavení instance Minecraft. (Kredit: Hostinger)

1. Vyberte plán serveru hostinger Minecraft

Vyberte plán vhodný pro součty Ram, který potřebujete správně spustit Minecraft pro vás a vaše hosty. Pokud si nejste jisti, co potřebujete, podívejte se na praktickou minecraft wiki pro doporučení.

2. Nastavte server Minecraft

Pokud si zakoupíte server prostřednictvím hostinger, přihlaste se do svého účtu a spusťte proces nastavení. Klikněte na tlačítko nastavení a postupujte podle poskytnutých pokynů, které zahrnují vytvoření názvu serveru a root heslo. Po dokončení je k vašemu serveru Minecraft přistupován z části VPS na domovské stránce vašeho účtu.

3. Nakonfigurujte server Minecraft

S hostinger, všechny plány Minecraft přicházejí s herním panelem, který snadno spustí a spravuje hry. Spusťte server výběrem Start v sekci správy serveru. Po spuštění přejděte dolů na jiná nastavení v části správy serveru, abyste provedli změny konfigurace. Hostinger navrhuje použití operačního systému Debian 10 s herním panelem. To vám poskytne přístup k palubní desce herního panelu a přihlašovací údaje naleznete v sekci Poznámky.

4. Přihlaste se do svého serveru Minecraft

Vyberte přihlašovací údaje z části Podrobnosti šablony ve správě serveru. Vyberte přihlašovací adresu přihlašovací adresy a otevřete přihlašovací stránku. Zadejte přihlašovací údaje z části Poznámky. Budete převezeni na palubní desku herního panelu.

5. Vytvořte instanci

Jakmile jste na herním panelu, klikněte na ikonu Vytvořit instanci. Vyberte vydání Minecraft, se kterou chcete hrát (Minecraft Java Edition je standardní verze PC) a stiskněte instanci Create Instance. Po dokončení procesu nastavení serveru klikněte na instanci a vyberte Spravujte. Vyberte Start, přijměte Minecraft Eula a poté začněte. Tím se spustí server. Můžete se k němu připojit prostřednictvím informací o koncovém bodě, které si můžete prohlédnout v sekci Správa.

A je to! Užijte si svůj nový, server hostovaný svět Minecraft a sdílejte IP adresu s přáteli, abyste mohli hrát společně.

Stáhněte si edici Minecraft Java pro PC. (Kredit: Mojang Studios)

Hostování serveru Minecraft na vašem vlastním počítači

Proces je o něco více zapojen, pokud si přejete přijmout praktický přístup a hostit server Minecraft na vašem vlastním PC. Můžete vytvořit server Minecraft s počítačem spuštěným operačním systémem Linux nebo Mac a proces je obecně stejný. Projdeme vás však vytvořením serveru Minecraft na počítači se systémem Windows.

Existuje několik klíčových kusů softwaru, které musíte začít, pokud chcete hostit server Minecraft na vašem PC. Nejprve potřebujete Minecraft Java Edition. Pokud vlastníte jakoukoli jinou verzi Minecraft, ať už je to edice konzoly nebo Windows 10, nemůžete hostit svůj vlastní server. Pokud máte Minecraft Java, musíte nainstalovat Java (nebo aktualizovat na nejnovější verzi).