Nejlepší střelecké hry pro PC Low-End k dispozici zdarma, Bullet Bonanza

Bullet Bonanza

Některé populární hry bezplatných střelců na PC s nízkým koncem zahrnují „Team Fortress 2“, „CS: Go“, „Guns & Bottles“, „Space Defender“ a „Paladins.„Tyto hry nabízejí rozmanité žánry a mohou si je užívat na méně výkonném hardwaru.

Top 5 střeleckých her pro hraní na PC s nízkým koncem, které jsou k dispozici zdarma

Hledám Nejlepší online střelecké hry který hladce běží PC s nízkým koncem A nestojí desetník? Podívejte se na ně Top 5 bezplatných herních her které nabízejí poutavý herní zážitek, aniž by to ohrozilo výkon.

Jste nadšenec herního her s nízkým koncem? Nebojte se; Nemusíte investovat do vysoce cenově dostupného hardwaru, abyste si mohli užít vzrušující střelecké hry. V tomto článku jsme sestavili seznam 5 nejlepších online střeleckých her, které jsou nejen zdarma, ale také ideální pro PC na nízkých koncích. Ať už dáváte přednost střelcům první osoby nebo taktické hraní, dostali jsme vás. Ponořte se do světa akce, vzrušení a hraní adrenalinu s těmito neuvěřitelnými hrami.

1. Týmová pevnost 2

Team Fortress 2 je online hraní střelce, která byla vyvinuta společností Valve Corporation. Byl vydán v roce 2007 a od té doby se stal klasikou v žánru online střelce. Hra je zasazena do karikaturního světa, kde si hráči mohou vybrat z devíti různých tříd, které si mohou hrát jako.

Každá třída má své vlastní jedinečné schopnosti a zbraně, což dělá Hrajte se různorodou a vzrušující. Týmová pevnost 2 není příliš náročná na systémové zdroje, což znamená, že může běžet hladce na počítačích s nízkým koncem.

2. Counter Strike: globální útočné

Counter-Strike: Global Ofensive, také známý jako CS: GO, je populární hraní střelce, která byla vyvinuta společností Valve Corporation. Hra existuje již více než deset let a dnes má základnu specializovaného hráče.

CS: Go je online střelecká hra pro více hráčů pro PC s nízkým koncem, kde hráči soutěží v různých herních režimech, včetně Deathmatch a Bomb Depusal. Tato hra také není příliš náročná na systémové zdroje, což znamená, že může hladce běžet na počítačích s nízkým koncem.

3. Zbraně a láhve

Hra střelce zbraní a lahví

Guns and Bottles je fantastická bezplatná online hra k dispozici na webových stránkách Jagran Play. Tento web je kompatibilní s PC i Mobile Gaming. Hra Jagran Play neznamená načtení systémových zdrojů, které udržují uživatelský zážitek hladký a světlo.

Výzvy zbraní a lahví, váš cíl sestřelit skleněné láhve obklopující rotující zbraň. Není pochyb o tom, že je to nejlepší střelecká hra, která hraje na počítači s nízkým koncem, kde vše, co potřebujete, je minimální připojení k internetu a prohlížeč a prohlížeč! Připraveni sestřelit nějaké lahve?

4. Paladins

Paladins je jednou z nejlepších herních her pro PC s nízkým koncem, které vyvinula studia Hi-Rez Studios. Hra byla vydána v roce 2016 a nyní si získala velkou popularitu. Paladins je zasazen do fantazijního světa, kde si hráči mohou vybrat z více než 40 různých postav.

. Paladiny nejsou na systémových zdrojích příliš těžké, což jim umožňuje hladce běžet přes nízkopodnikové počítače.

. Space Defender

Space Defender Shooter Game

jestli ty Love Space nebo Galaxy Games Then Space Defender je perfektní online střelec pro PC kde dostanete vzrušení z porážky mimozemšťanů. Je to další nabídka zdarma z webu Jagran Play. . .

Space Defender je jednorázovým cílem pro váš volný čas. Dává vám střelecké dobrodružství, aniž byste na oplátku něco účtovali.

Celkově existuje spousta online střelcových her pro PC Low-End, které můžete hrát zdarma. Výše uvedené hry jsou všechny skvělé možnosti pro hráče, kteří nemají přístup k high-end hernímu hardwaru. . Pokud tedy hledáte nějakou akci online střelce, zkuste tyto hry. Chcete -li získat více aktualizací o herním světě, zůstaňte naladěni pomocí blogů Jagran Play. Dělejte nás ping na naše společenství o vašich návrzích, zpětné vazbě nebo jen jednoduchém hi ‘by bylo také v pořádku! Sdílejte to se svými kamarády. Čau.

Časté časté

Mohu tyto hry hrát na svém PC s nízkým koncem?

Ano, všechny zde uvedené hry jsou optimalizovány tak, aby běžely hladce na počítačích s nízkým koncem bez ohrožení herního zážitku.

Jsou tyto hry bezpečné stahovat a hrát?

Ano, tyto hry jsou vyvíjeny renomovanými společnostmi a jsou bezpečné ke stažení a hraní. .

Jaká je nejlepší hra zdarma pro PC?

Jednou z nejlepších her zdarma pro PC s nízkým koncem je obránce Space od Jagran Play. Nabízí konkurenční taktiku, hladší hratelnost a běží naprosto v pořádku na méně výkonných systémech a prohlížečích.

Potřebuji připojení k internetu pro hraní těchto her?

Většina zde uvedených her jsou hry pro více hráčů online, takže je zapotřebí připojení k internetu, aby si užilo plné herní zážitek.

Mohu tyto hry hrát se svými přáteli?

Rozhodně! Všechny hry uvedené v tomto článku podporují režimy pro více hráčů, které vám umožňují spojit se se svými přáteli a užít si vzrušení kooperativní hry.

Existuje hra zdarma jako Call of Duty PC?

“CS: GO” je hra na PC, která nabízí podobný zážitek pro Call of Duty. Je vybaven různými herními režimy, včetně bitvy založených na týmu, a poskytuje rychle se rozvíjející zážitek z první osoby, které připomínají sérii COD.

Jaké hry střelce bych měl hrát na PC zdarma?

Některé populární hry bezplatných střelců na PC s nízkým koncem zahrnují „Team Fortress 2“, „CS: Go“, „Guns & Bottles“, „Space Defender“ a „Paladins.„Tyto hry nabízejí rozmanité žánry a mohou si je užívat na méně výkonném hardwaru.

Nyní, když máte vzrušující seznam z 5 nejlepších online střeleckých her, které si můžete hrát na svém nízkoedovém počítači, je čas se připravit a začít s hraním her! Ať už dáváte přednost střelcům Co-op, Battle Royale nebo taktickou hraní, tyto tituly zdarma na hraní nabízejí pohlcující zážitek, který nezklame. Pamatujte, že nepotřebujete špičkovou herní soupravu, abyste si mohli užít vzrušující dobrodružství a bitvy nabité akce. Popadněte tedy myš a klávesnici, pozvěte své přátele a vydejte se na nezapomenutelnou herní cestu.

Bullet Bonanza

Bullet Bonanza je zábavná hra FPS (hra první osoby), kde hrajete jako funky zvířecí postava v obrovské 3D aréně. Vzhledem k tomu, že se jedná o střelbu FPS, vaším cílem je vystřelit kulky u ostatních hráčů online a nakonec vyhrát Deathmatch. Hru začnete párem pistolí a neomezených kulek, ale skryté na různých místech kolem herní arény najdete další zábavné zbraně, jako je zbraň Uzi, Tommy Gun a dokonce i výkonný raketový launcher! Na rozdíl od jiných her FPS Gun nabízí Bullet Bonanza animace přátelské k dětem a jedná se pouze o akci!

Ve hře prohlížeče – žádná instalace, okamžitá zábava!

Tato bezplatná hra IO vám umožní hrát v prohlížeči počítače, což znamená! Hra je vyrobena v HTML5, která vám také umožňuje hrát bez jakýchkoli plug-inů. Celkově jsou hry IO známé tím, že jsou zdarma a snadno přehrávají hry pro prohlížeče, a to je přesně to, jak se vyrábí Bullet Bonanza.

Hra více hráčů pro násobení zábavy

Další skvělou vlastností Bullet Bonanza je, že se jedná o hru v reálném čase. Místo hraní proti robotům se připojujete k aréně s dalšími online hráči z celého světa. Vzhledem k tomu, že je to zdarma pro všechny, neexistují žádné spojenectví ani týmy. Jediná věc, která se počítá, je vaše bitva o první místo na žebříčku. A co víc, můžete své kamarády vyzvat pro hru arény! Ano, čtete to správně – Bullet Bonanza je hra FPS pro více hráčů, která hraje s přáteli online. Jednoduše vytvořte soukromý server, sdílejte herní odkaz a nechte bitvu začít! .

Ovládací prvky her

– Klávesy WASD – Move – SpaceBar – Jump – Left Mouse Click – Shoot – Enter Key – Open Chat; Odeslat zprávu – klíč se šipkou nahoru a dolů – upravte citlivost myši

Najděte podobné hry

Na další bitvu? Chcete -li hrát další hry s kulkami, doporučujeme zkontrolovat naši obrovskou sbírku střeleckých her a také náš bezplatný výběr her FPS. Pokud jste si však užili hraní s jinými lidmi, máme spoustu online her pro více hráčů a také hry, které si můžete hrát s přáteli online. A v neposlední řadě jsou zde také další hry IO zdarma.

Vytvořeno nadšenci her

Střelecká hra FPS Bullet Bonanza vyvíjí Kiloo.

Datum vydání

Tato hra HTML5 byla vydána v květnu 2021.

Co znamená „hry FPS“?

FPS je zkratka pro střelce první osoby a používá se k popisu konkrétního typu střeleckých her. Jak vám říká název, tyto hry jsou v zobrazení první osoby. Místo toho, abyste ovládali postavu, kterou můžete vidět ve hře, zobrazení hry FPS je, jako byste byli ve hře sami. . Hry FPS dělají herní zážitek pohlcující!

Co znamená „HTML5 Games“?

HTML5 je programovací jazyk (to, co dává vašemu počítači nebo zařízení pokyny, co dělat) a zkratka znamená jazyk Hypertext Markup. Jediná věc, která se vás zajímá jako hráče týkající se programovacího jazyka, je toto – hry, které byly naprogramovány v HTML5, nevyžadují žádné pluginy třetích stran, aby se běžely na počítači nebo zařízení. Takže, podle jednodušších slov, hry HTML5 jsou snadno přístupné a pro všechny si užívají!