Nejlepší Taq-56 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody-dexerto, nejlepší načítání TAQ-56 ve Warzone | Nejlepší připoutání a ladění pro Taq -56 ve Warzone – Dot eSports

Nejlepší načtení Taq-56 ve Warzone

Warzone 2 obsahuje široký sortiment silných zbraní, které lze použít k vyloučení vážné bolesti, a zatímco některé si mohou užít SMG, jiní budou chtít, aby byla k dispozici dlouhou zbraň.

Nejlepší Taq-56 Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Taq-56 AR Warzone 2

Aktinison

TAQ-56 je nutností použít AR ve Warzone 2.

Taq-56, známý jako Scar pro veterány Call of Duty, je solidní AR, který poněkud vypadl z laskavosti s komunitou, ale dobré načítání Warzone 2 Meta TAQ-56 Warzone 2 to může způsobit záření, takže zde je náš návrh.

Aktualizace Warzone 2 Season 3 otřesila meta a přidala obrovské množství nového obsahu.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud hledáte surovou palebnou sílu, zvládnutelnou kontrolu zpětného rázu a solidní množství mobility, je čas, abyste si vybrali klasický taq-56, jinak známý jako Scar. Se 4.Míra výběru 3%, AR je jednou z nejpopulárnějších zbraní ve Warzone 2 a je snadné pochopit proč.

Článek pokračuje po reklamě

Abychom však posunuli tento AR na své limity, TAQ-56 potřebuje ty nejlepší připoutání a naštěstí vás dostaneme za pokrytí.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Nejlepší načtení Warzone 2 TAQ-56 WARZONE 2
 • Nejlepší třída Warzone 2 TAQ-56: Perks & Equipment
 • Jak odemknout Taq-56 ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy Taq-56 ve Warzone 2

Nejlepší načtení Warzone 2 TAQ-56 WARZONE 2

Přílohy

 • Čenich: Harbinger D20
 • Hlaveň: 17.5 ″ Tundra Pro Barrel
 • Zadní přilnavost: FSS Combat Grip
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
 • Časopis: 60-kulatý mag

Zahájíte svou sestavu s Harbinger D20 a 17.5 ″ Tundra Pro Barrel, Ty výrazně zvýší rozsah poškození TAQ-56 a rychlost střel. Výsledkem je, že budete moci s lehkostí roztavit soupeře ve středním rozsahu a přidané potlačení zvuku z The The The The The Houzzle je obrovský bonus.

Poté vybavte FFS Combat Grip a FTAC Ripper 56, zvýšit celkovou stabilitu zbraně. Tato vylepšená kontrola zpětného rázu způsobí, že přistání všechny vaše kulky na nepřátele neuvěřitelně jednoduché, zejména při využití čistého železa v Taq-56.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec zaokrouhlujte načítání s 60 kulatý mag Abyste se ujistili, že vám nikdy nedojde munice a můžete vymazat celou skupinu, aniž byste se museli znovu načíst.

TAQ-56 WARZONE 2

TAQ-56 je smrtelný ve středním rozsahu.

Nejlepší třída Warzone 2 TAQ-56: Perks & Equipment

Perk Package: Specialista na zbraně

Zatímco správné přílohy na zbrani jsou klíčové, tak je váš výběr balíčku Perk, protože každý svazek nabízí zřetelné výhody při navigaci Al Mazrah.

Rozhodli jsme se Specialista na zbraně jak dokonale vyhovuje TAQ-56 a je skvělý pro agresivní hráče. Pro začátečníky, Přezbrojení je solidní ve Warzone 2, protože schopnost ovládat druhý primární okamžitě přidává více všestrannost vašemu načtení. Ať už provozujete agresivní SMG nebo odstřelovače, abyste vyzvedli soupeře z dálky, oba by zvýšili vaši třídu na další úroveň.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

další, Silná paže Umožňuje vám být přesnější s vaším házením a hodit je delší vzdálenosti. Navíc, Pozorovatel Zajišťuje, že vás nikdy nezachytí nepřátelským vybavením, zabijáky nebo upgrady v terénu.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Pro nejvyšší výhodu používá specialista na zbraně Pozůstalý které pingy jakékoli nepřátele, které dostanete, a umožňuje spojencům, aby vás rychle oživili.

Konečně zaokrouhlujte nastavení s Semtex pro spláchnutí soupeřů z krytu a Flash granáty Pro zúčtování uzavře prostory.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout Taq-56 ve Warzone 2

TAQ-56 lze odemknout ve Warzone 2 dosažením úrovně 19, Takže by vám nemělo vůbec trvat dlouho, než se vám dostanete ruce na mocný AR.

Článek pokračuje po reklamě

Stojí za zmínku, že to můžete udělat v moderním multiplayeru Warfare 2, který bude pravděpodobně rychlejší než to udělat prostřednictvím BR zápasů.

Nejlepší alternativy Taq-56 ve Warzone 2

Pokud taq-56 neodpovídá vašemu stylu hry, zvažte odhlášení M4, další devastující mocný AR, aby ovládl vaše nepřátele na Al Mazrah.

Článek pokračuje po reklamě

Přesnost M4 usnadňuje ovládání a uzamčení na nepřátele, což vám umožní snadno se zabíjet zabíjení.

Dokonce jsme stanovili průvodce pro nejlepší přílohy, nastavení a výhody pro M4 ve Warzone 2, takže to podívejte zde.

To je vše pro naše načítání TAQ-56! Pro více našich pokrytí Warzone 2 najdete tyto průvodce níže:

Nejlepší načtení Taq-56 ve Warzone

Warzone’s Masivní seznam zbraní obsahuje mnoho vracejících se zbraní z předchozích položek v Volání povinnosti franšíza, včetně populární a výkonné TAQ-56.

Taq-56 je Treska Verze vesmíru Real-Life Scar-L, takže fanoušci vysoké požární sazby 5.56mm puška s ní bude mít výbuch bez ohledu na to, v jakém režimu ji používají. Zbraň je snadno dostupná prostřednictvím prestižního vyrovnání a téměř každý oddaný hráč ji houpal v multiplayeru a bojičku Royale.

v Warzone Konkrétně je TAQ-56 solidní volbou pro slot pro primární zbraň pro jeho flexibilitu a spolehlivost. Pomocí funkce Gunsmith můžete zbraň vyladit pro své osobní preference, ale tam je konkrétní sada příloh, které byste měli používat, pokud jde o bitvu Royale.

Tady je Nejlepší způsob, jak nastavit TAQ-56 ovládnout opozici v Warzone během sezóny pět.

Nejlepší načtení Taq-56 Warzone

Screenshot nejlepšího načítání TAQ-56 ve Warzone 2

 • Čenich: Harbinger D20
  • Hladkost zpětného rázu: +1.40oz
  • Rychlost střel: +1.00in
 • Hlaveň: 17.5 ″ Tundra Pro Barrel
  • Postavivost zpětného rázu: +0.50lb
  • AIM Down Sight Speed: -0.40in
 • Optický: SZ dobíjení-dx
  • AIM Down Sight Speed: -3.00oz
  • Close: +1.80in
 • UnderBarrel: Grip fáze 3
  • Stabilizace zpětného rázu: +0.80oz
  • Zaměření stability nečinnosti: +0.40in
 • Časopis: 60 kulatý mag

Proč je to nejlepší taq-56 Warzone načítání

Pokud běžíte s tímto naložením TAQ-56, měli byste být velmi dobře zakrytí na téměř středním rozsahu a je to dokonce i na půli cesty slušné v delších rozsazích, také. Bude obtížné zasáhnout mnoho výstřelů z extrémně dlouhého dosahu bez použití optiky, ale železné památky této zbraně jsou jedny z nejlepších ve hře.

Byli byste v bezpečí párováním Taq-56 s odstřelovací puškou nebo jinou bližší zbraní, jako je SMG jako vaznev nebo Lachmann Sub. Všechno to přichází na váš vlastní osobní styl, ale tato sada příloh by vám měla dobře sloužit v různých situacích.

Pomocí tohoto nastavení bude Zvyšte přesnost TAQ a kontrolu zpětného rázu Zatímco nabízí trest k mobilitě a manipulaci, tak vytáhněte manévrovanější SMG nebo pistoli při procházení vzdáleným vzdáleností po Al Mazrah se doporučuje.

Taq se ukázala jako neustálý opora mezi primárními zbraněmi, ale stále je to cesta mimo nejvyšší úroveň Warzone. Přesto je to zbraň, kterou můžete najít snadný úspěch v BR.

Nejlepší balíček Perk pro načtení Taq-56 Warzone

Perk Package: Dvojnásobný čas, bitva ztuhla, rychlé ruce, duch

Balíček Go-to Perk v Warzone Právě teď obsahuje dvojnásobný čas a duch, dvě z nejužitečnějších výhod ve hře pro rychlý pohyb a zůstat mimo radar. Bitva ztuhla pomůže vypořádat se s nepřátelskými omráčeními a záblesky.

Nejlepší vybavení pro načtení Taq-56 Warzone

Taktický: Omráčení nebo blesk
Smrtící: Semtex nebo házení nože

Nemůžete se pokazit s omračováním nebo zábleskem Warzone, Protože oba tyto granáty způsobují masivní narušení nepřítele. Pokud jde o smrtící vybavení, jde o preference: chcete je nepřátele vyhodit do vzduchu nebo je napínat z dlouhého dosahu?

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší načtení Taq-56 pro Warzone 2 Season 5

Taq-56 ve Warzone 2

Aktivita

Warzone 2 TAQ-56 je stále jednou z nejspolehlivějších možností útočné pušky dostupné ve hře. Zde je návod, jak můžete sestavit nejlepší načítání Taq-56 ve Warzone 2 Season 5.

Warzone 2 obsahuje široký sortiment silných zbraní, které lze použít k vyloučení vážné bolesti, a zatímco některé si mohou užít SMG, jiní budou chtít, aby byla k dispozici dlouhou zbraň.

Assault Rifle TAQ-56 je fantastická možnost středního původu, která má potenciál dominovat v dlouhých i středních rozsazích. Můžete to vylepšit správnými přílohy, výhodami a vybavením.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načtení Taq-56 ve Warzone 2 Season 5.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší Warzone 2 Taq-56 načítání příloh
 • Nejlepší výhody a vybavení pro Warzone 2 Taq-56
 • Jak odemknout Taq-56 ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy Taq-56 ve Warzone 2

Nejlepší Warzone 2 Taq-56 načítání příloh

 • Čenich: Harbinger D20
 • Hlaveň: 17.5 ″ Tundra Pro Barrel
 • Optický: AIM OP-V4
 • Munice: 5.56 Vysoká rychlost
 • Časopis: 60 kulatý mag

Vzhledem k tomu, že TAQ-56 Warzone 2 bude použito pro dlouhodobé zakázky, budete potřebovat pěknou optiku, která poskytne jasný pohled spolu s nějakým zoomem pro nepřátele mírně dále, takže jsme šli s AIM OP-V4. The Harbinger D20 čenich a 17.5 ″ Tundra Pro Barrel Buzí váš rozsah poškození, rychlost kulky, přesnost ohně a kyčelního ohně.

Dále, 5.56 Vysoká rychlost Ammo zajišťuje, že se vaše kulky připojí rychleji a zvyšují rychlost střely zbraně, která vám umožní získat první výstřel bez ohledu na to, jak se rozsah. Nakonec máme 60 kulatý mag abyste mohli sundat více nepřátel, aniž byste se museli znovu načíst.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Taq-56 Assault Rifle in Modern Warfare 2

TAQ-56 je smrtící volbou pro střední až dlouhý dosah ve Warzone 2.

Nejlepší výhody a vybavení pro načtení Warzone 2 Taq-56

 • Základna 1: Bombová skupina
 • Základna Perk 2: Dvojnásobný čas
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Duch
 • Smrtící vybavení: Vrtací poplatek
 • Taktické vybavení: Flash granát

Pro výhody jsme se rozhodli Bombová skupina a Dvojnásobný čas Pro základní výhody, protože nabízejí ochranu před výbušninami a zvláštní mobilitou. Dále jsme šli pro Rychlé ruce, Což je ve Warzone 2 docela důležité, protože rychlé načtení znamená, že se můžete vrátit do boje v žádném okamžiku.

Konečně, Duch je neomylný, protože vás udrží skryté před nepřátelskými UAV, které jsou v BR extrémně časté.

Pokud jde o vybavení, šli jsme na Flash granát a Vrtací poplatek Vypláchnutí nepřátel se v budovách zhrubují.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout Taq-56 ve Warzone 2

Aby se odemkl TAQ-56 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2, budou muset hráči dosáhnout Úroveň 19, Což by nemělo trvat příliš dlouho, zvláště pokud máte během akce nějaké dvojité tokeny XP nebo hrát.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy Taq-56 ve Warzone 2

TAQ-56 je fantastická dlouhá a střední útočná puška, takže skvělou alternativou k této zbrani je útočná puška Kastov 762. Ale pokud hledáte něco, co dokáže více poškodit než Taq-56, měli byste vyzkoušet taq-V nebo Cronen Squall Battle Rifle.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více průvodců a obsahu Warzone 2 si nezapomeňte zkontrolovat: