Nejlepší Terraria Mods 2023 | PCGamesn, 10 nejlepších Terraria Mods

Top 10 nejlepších modů Terraria v roce 2023

Tento průvodce Terraria Mods pokrývá řadu různých typů, od pouhých přidávání položek, úkolů nebo soundtracků, až po mody, které zcela mění hru na plně naplněný RPG. Ať už jste po několika malých vylepšeních nebo chcete úplně přepracovat své zkušenosti, měli byste zde najít něco, co by vyhovovalo vašim potřebám.

Nejlepší Terraria Mods 2023

S pomocí manažera mod, zde jsou nejlepší mody Terraria, které do hry přidávají různé předměty, mechaniku a kvalitu života.

Terraria-Mods

Publikováno: 5. září 2023

Jaké jsou nejlepší mody Terraria? Ať už jste v Terrarii nováčkem a chcete mírně vyladit zážitek, nebo máte roky zkušeností a potřebujete novou výzvu, tyto mody Terraria se pohybují od úplných generálních opravách po menší vylepšení stávajícího obsahu.

Jedna z nejlepších dostupných tvůrčích her, Terraria má hodně obsahu, který potopí váš pickaxe. Tyto mody přidávají ještě více možností, včetně bitvy Bossier Boss, nových biomů, které prozkoumají, a čerstvé předměty na pohrávání, s nimiž umožňuje Terraria jít na špičku s nejlepšími PC hrami kolem dnešní.

Nejlepší mody Terraria jsou:

Thumbnail YouTube

Oprava terarie

Místo přidání čehokoli nového do stávajícího obsahu, tento generální modul se s rozlohou funkcí, včetně měnícího se období a pohybu hráčů – také se objeví číselník na nepřítele a Ai Gore. Největší změnou však je bojový systém Terraria, vytváření pohlcujících bojů, které vyžadují více strategie a rychlé reakce, aby se vyhýbaly nepřátelům a znovu nakláněly zbraně.

Thorium

Další revize mod, Thorium přidává pro hráče spoustu nového obsahu. Přestože Calamity přidává více nepřátel a šéfů, Thorium přidává nové NPC, biomy a zvyšuje ante na více než 2 000 nových položek pro hráče, spolu se třemi novými třídami – vrhač, bard a léčitel. Takže pokud jste spíše průzkumník než bojovník, může to být pro vás rozsáhlý mod.

Thumbnail YouTube

Kalamita

Mod Calamity je skutečný doozy, přidává 24 šéfů, více než 200 nových nepřátel a více než 1 000 nových položek. Pro vášnivé veterány Terraria je tento mod brutálně náročný, zejména pokud přebíráte jednu z jejích pěti nových úrovní obtížnosti.

Rozšiřitelný inventář

Tento mod dělá to, co říká na plechovce, a přidává do vašeho batohu další prostor. Usnadněte si starosti z dochodu z místnosti pro lektvary Terraria pro ty dlouhé cesty, aby porazily šéfy Terraria nebo prozkoumaly nová nepřátelská místa s tímto praktickým modem. Toto je technicky „cheat“ mod, protože můžete nekonečně rozšířit svůj batoh, ale kdo nehrál Skyrim, který si přeje, aby se nikdy nemohli přehnat?

Thumbnail YouTube

Prohlížeč receptů

Mod pro prohlížeč receptů považuje váš průvodce zastaralý a poskytuje prvotřídní službu vyhledávání položek. Jednoduše proveďte položky a odfiltrujte pomocí ingrediencí, abyste objevili řemeslné recepty pomocí tohoto šikovného vyhledávacího panelu. Skvělé pro používání zbytků.

Thumbnail YouTube

Kontrolní seznam šéfů

Pokud jste uvízli, na které šéf se bude dále řešit, tento kontrolní seznam šéfů je jednoduchý a užitečný mod, který má běžet na pozadí, a informujte vás o pokroku na konec šéfa. Nejen, že vám řekne, který příkaz k každému šéfovi, ale také získáte uspokojivý klíště vedle každého, koho úspěšně porazíte.

Thumbnail YouTube

Valheim Music

Další vynikající craftingová hra, ve které jste pravděpodobně odvedli mnoho hodin, je Valheim. I když nejlepší mody Valheim jsou vlastní zvíře, můžete nyní kombinovat hru s Terraria zavedením Valheim Music. Tóny Dulcetu Valheimu se zvyšují, když je boj intenzivní, když se nepřátelé staví poblíž, a když se objeví pozoruhodné události, a nyní můžete mít stejný účinek během přehrávání Terraria.

Thumbnail YouTube

Minecraft Music

Buďme upřímní, Terraria dělá hodně věcí opravdu dobře, ale Minecraft má jeden z nejlepších soundtracků všech dob. Pokud hledáte relaxační soundtrack, na který se hraje Terraria, už nehledejte. Podívejte se na MOD MICAFT MUSIC ADD-ON, abyste nahradili hudbu Terraria skladbami z Minecraft, Minecraft Story Mode a Minecraft Dungeons.

Jak stáhnout mody v Terraria

Než začnete stahovat mody v Terraria, nezapomeňte nainstalovat TModloader, praktického manažera modu pro všechny vaše mody Terraria. Tmodloader, podporovaný vývojářem Terraria Developer, je snadné stáhnout jako DLC zdarma na Steam. Většina modů Terraria bude fungovat s TModloaderem, ale vždy stojí za to zkontrolovat proces jednotlivého stahování modu. Měli byste se také podívat na Herní mody Terraria Curseforge pro více nabídek.

Jedná se o nejlepší mody v Terraria, ale pokud něco nezachytí, možná je čas se pustit do jedné z nejlepších her na přežití na našem seznamu. Nebo stejně jako nejlepší hry zdarma, podívejte se na další bezplatné hry, jako je Minecraft.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Top 10 nejlepších modů Terraria v roce 2023

Autor Avatar

Terraria je jednou z populárních 2D akčních adventure her, které umožňují svým hráčům prozkoumat, moje, řemeslo a bojovat, aby přežili. Jedná se o obrovskou hru s tolika místy a několika poklady, které hráči prozkoumají. Pokud jste již v této hře prozkoumali vše, ale přesto chcete tuto hru pokračovat v hraní, tyto nejlepší mody Terraira vám pomohou vylepšit vaši zkušenost s Terraria. Pokud stále hrajete tuto hru, můžete použít tyto mody k přidání nových funkcí, míst a map do Terraria. Ale pokud jste již dokončili všechny šéfy a v Terrarii není co dosáhnout, měli byste vyzkoušet tyto nejlepší mody Terraria pro dobrodružství a vzrušení.

Jak nainstalovat tyto nejlepší mody Terraria

Než se přesuneme směrem k top 10 nejlepších modů Terraria, nezapomeňte do svého počítače stáhnout a nainstalovat TModloader. Téměř všechny následující mody budou fungovat pomocí TModloaderu. Doporučuje se však zkontrolovat proces každého mod, aby se zabránilo jakémukoli problému. Z tohoto nakladače můžete snadno hledat a stahovat mody Terraria. Poskytuje vám širokou škálu možností od ovládacích prvků, načítání, stahování a dalších.

TModloader-Poster

1. N Terraria (samostatná)

N-Terraria-Standalone-Poster

Terraria je jednou z úžasných her se vším podobným RPG. Tento mod však poskytne novou dimenzi a strukturu. N Terraria promění hru na plně vybavenou hru na hraní rolí. Tento mod obsahuje závody, třídy, úkoly, úrovně systémů a další. Tento mod zvyšuje vzrušení a dobrodružství hraní Terraria se všemi těmito novými funkcemi. Tomuto hlubokému dobrodružství přidává větší hloubku. Bohužel tento mod také zvyšuje úroveň obtížnosti a ztěžuje hraní Terraria.

Funkce

 • Transformace Terraria na plně doporučené RPG
 • Zahrňte nové závody, třídy a systémy na úrovni
 • Zvýšení obtížnosti

2. Oprava terarie

Terraria-Overhaul-Poster

Oprava Terraria zvyšuje existující funkce a možnosti místo přidání něčeho nového do hry. Jeho hlavním cílem je přidat novou mechaniku hry. Zahrnuje herní období a schopnosti a momenty hráčů. Jednou z největších změn, kterou provede, je změna bojového systému. Vytvoří obrovský bojový systém, který vyžaduje strategie a rychlé akce. Roční období zahrnují různé cykly životního prostředí. Po každých 12 dnech ve hře se sezóna změní a přinese nová a jedinečná prostředí, jako je jaro do zimy, změny v počtu povodní a blesku a další.

Funkce

 • Vylepšete rysy a možnosti existence
 • Přidejte novou mechaniku hry
 • Zahrnout nová herní období
 • Vylepšený bojový systém

3. Kalamita

Calamity-Poster

Kalamita je jedním z nejlepších modů Terraria, protože ve hře přináší obrovské a působivé změny. Zahrnuje širokou škálu nových a úžasných věcí a předmětů. Obsahuje 24 nových šéfů, z nichž každý má jedinečnou sílu a schopnost, asi 1 000 nových položek a 200 nových nepřátel. Existuje také pět typů nových lesů. Pokud hrajete Terraria po dlouhou dobu, bude to nejnáročnější a nejnáročnější hraní, které budete čelit s jeho pěti úrovními obtížnosti. Vývojáři nepřetržitě pracují na zlepšování mod provedením průzkumů veřejného mínění na své stránce TModloader.

Funkce

 • Zahrnout širokou škálu nových věcí
 • Obsahujte 24 nových šéfů
 • 1 000 nových a jedinečných předmětů
 • Pět nových úrovní obtížnosti

4. Thorium

Thorium -poster

Pokud hledáte něco promyšleného a hluboko v Terraria, měli byste jít na thorium. Přidává do hry spoustu nových věcí a obsahu. Tento mod zahrnuje 2 000 nových položek, 180 nových nepřátel, 55 nových sad brnění, 1250 nových dlaždic a bloky, 11 nových šéfů a mnoho dalšího. Obsahuje také tři nové třídy, vrhač, bard a léčitel. Bard je jednou z nejlepších tříd, které můžete najít. Každá zbraň, která je určena pro Bard, je velmi působivá. A co víc, má hráči širokou škálu ohromujících míst a věcí, které je třeba prozkoumat.

Funkce

 • Přidejte spoustu nových věcí a obsahu
 • 2 000 nových a jedinečných položek
 • 11 nových a obtížných šéfů
 • Tři nové třídy: vrhač, bard, léčitel
 • Široká škála míst k prozkoumání

5. Svět Super Terraria

Super-teraria-světel-lodi

Svět Super Terraria je tam již několik let. Vývojáři to však neustále zlepšují, což z něj činí nejpůsobivější a nejzajímavější mod všech dob. Mod transformuje hru zcela na plně vybavený RPG, který zahrnuje vše, na co si můžete myslet, jako jsou zvláštní dovednosti, složité úkoly, NPC a mnoho dalšího. Vývojář tohoto mod nedávno spustil Patreon, aby dále rozšířil hranice a vlastnosti tohoto mod. Je to jeden z ideálních a nejlepších modů Terraria pro ty, kteří hledají něco dalšího v původní verzi hry.

Funkce

 • Plně doporučený RPG
 • Nové dovednosti, úkoly a NPC
 • Pokračuje v zlepšování

6. Magic Storage

Magic-Storage-Poster

Magic Storage umožňuje hráčům Terraria spojit několik úložných kontejnerů dohromady, což vede k rozšiřtelnějšímu a přístupnějšímu inventáři. Kromě shromažďování věcí společně umožňuje také svým hráčům propojit řemeslné stanice, což jim umožňuje vyrábět věci z uloženého materiálu. Je také vybaven konektorem vzdáleného přístupu, který umožňuje svým hráčům získat bedny, aniž by se k nim blížili. Tento mod je jedním z nejpohodlnějších modů Terraria, které vám určitě pomohou hodně zlepšit vaši zkušenost s hraním Terraria.

Funkce

 • Spojte více úložných kontejnerů dohromady
 • Připojte řemeslné stanice
 • Přístup na dálku na dálku
 • Vylepšete zážitek z hraní Terraria

7. Prohlížeč receptů

Recept-Browser-Poster.png

Prohlížeč receptů je další mod, který vám pomůže ovládat a přístup k divokým a nadměrným rysům Terraria. Prohlížeč receptů je nejlepší modií Terraria, který umožňuje hráčům používat jej, aby poznali správné použití předmětů Terraria a co můžete pomocí těchto předmětů řešit a jak můžete řešit. Je velmi jednoduché a pohodlné používat. Musíte vybrat položku ze svého inventáře a umístit ji do vyhledávacího pole. Doplněk vám dá vědět o všech možných výsledcích, které můžete pomocí této položky řešit. Také vám dává vědět o položkách, které budete potřebovat, abyste něco vytvořili. Vývojáři nepřetržitě přidávají do této hry nové funkce a schopnosti, jako je vytváření vícestupňových receptů, použití záložek, vyhledávání položek ve hře a mnoho dalšího.

Funkce

 • Prozkoumejte nadměrné rysy terarie
 • Pomáhá při správném používání položek
 • Vědět, jak vytvářet věci
 • Vědět o položce, kterou potřebujete

8. Veinminer

Veinminer-Poster

Těžba v terarii pomocí kliknutí myši může být velmi bolestivá, protože musíte zničit každý blok složený z několika cihel. Veinminer může pomoci snížit vaši tvrdou práci. Je to jednoduchý a snadno použitelný mod, který vám umožňuje zničit celou žílu cihel pouhým zasažením kusu cihel. S jediným hitem žíly cihel zmizí celý kus podobné cihly. Vypadá to jako podvádění, ale jak víte, Terraria je hlavně o kliknutí a kliknutí je král. Ušetří vám to hodně času a úsilí kliknutí na každou cihlu Terraria.

Funkce

 • Moje v terarii snadněji
 • Zničte celý kus bloků jedním kliknutím
 • Ušetřete čas a klikne

9. Fargo’s Mutant Mod

Fargos-mutant-mod-planent

Hlavním zaměřením tohoto mod je kvalita života. Tento mod zahrnuje širokou škálu změn, NPC, recepty a zbraně v Terrarii, aby se posunula na jinou úroveň. V tomto režimu je k dispozici několik NPC, které vám prodávají různé položky, aby pomohly vašemu pokroku. Mezi položky patří dřevo, řezivo, jednoduché materiály, šéf vyvolávající drobnosti a mnoho dalšího. Je zábavné získat přístup k obsahu, který Terraria Gate Off a užít si ho. Tento mod umožňuje přístup k věcem, které jsou v Terrarii velmi obtížné najít jinak.

Funkce

 • Široká škála změn
 • Nové NPC, recepty a zbraně
 • Nákup materiálu z obchodů NPC
 • Koupit každé včetně dřeva, řezivu a dalších
 • Koupit šéf předvolávající drobnosti

10. Kontrolní seznam šéfů

Boss-CheckList-Poster

Hraní Terraria a přidání několika modů najednou může být velmi matoucí. Terraria již obsahuje širokou škálu šéfů a po přidání modů se počet šéfů zvyšuje ve velmi velkém měřítku. To vám ztěžuje mít na paměti, čeho jste dosáhli a čeho musíte dosáhnout dál. Tento mod kontrolního seznamu šéfa bude v tomto případě prospěšný. Poskytne vám seznam všech šéfů a aktivit, které jste dosáhli a musí dosáhnout. Skoro podporuje všechny druhy modů, díky nimž je jeden z nejlepších Terraria Mods. Pokud jste však přidali malý mod, nemusí to podporovat kontrolní seznam šéfů, protože to záleží na povolení poskytnutého každým modem pro kontrolní seznam šéfů pro přístup k pokroku.

Funkce

 • Udržujte záznam všeho, co děláte
 • Zkontrolujte, čeho jste dosáhli
 • Zkontrolujte, čeho musíte dosáhnout
 • Udržujte záznam každého šéfa, kterého zabijete

rozhraní produktu Filmora

Filmora – nejlepší herní videorekordér a editor

 • Zaznamenávejte herní videa do počítače se zvukem a webovou kamerou.
 • Rychle upravte videa s širokou škálou herních efektů.
 • Bohaté video tempalty a zdroje pro herní videa.
 • Export do MP4, MOV, MKV, GIF a více formátů.

Nejlepší mody Terraria

Od kvality života po úplnou konverzi jste se zabývali nejlepšími mody Terraria.

Nejlepší mody Terraria

Použijte tyto průvodce Terraria, aby vám pomohli přežít

Průvodce Terraria začátečník: Začněte správně
Terraria staví: Nejlepší pro každou třídu
Terraria Creations: Deset z nejneuvěřitelnějších

Terraria možná byla venku několik let, ale stále je tu spousta, které můžete objevit v dvourozměrném hřišti Re-Logic. Nejlepší mody Terraria dělají dobrodružství o krok dále-a tam jsou tisíce uživatelských modů, od jemných zlepšení kvality života až po naprosto bizarní.

Tento průvodce Terraria Mods pokrývá řadu různých typů, od pouhých přidávání položek, úkolů nebo soundtracků, až po mody, které zcela mění hru na plně naplněný RPG. Ať už jste po několika malých vylepšeních nebo chcete úplně přepracovat své zkušenosti, měli byste zde najít něco, co by vyhovovalo vašim potřebám.

Pokud jste pozdě na večírek, jedna z nejlepších sestavení Terraria by měla začít, nebo se podívejte na tento průvodce Terraria Whips, kde najdete pomoc s nejnovější třídou zbraní. Ale pokud jste připraveni přenést hru na další úroveň, přečtěte si a objevte nejlepší Terraria Mods.

Nejlepší Terraria Mods: Stáhnout TModloader

Než se pokusíte stáhnout jakékoli mody, ujistěte se, že máte nainstalovaný TMODLoader. TML je open-source manager, díky kterému se Modding v Terrarii roky stal vánkem. S vydáním konce Journey je nyní TML oficiálně podporován Recogic a dokonce k dispozici ke stažení na Steam jako zdarma DLC.

Většina modů, které najdete na tomto seznamu, vyžaduje snadnou instalaci prostřednictvím TML. Jiní jsou „samostatné“ mody, které vyžadují trochu více, aby fungovaly.

Adventure Mods

N Terraria (samostatná)

Terraria je již časově svinutím, který soupeří s jakýmkoli RPG, ale tato položka v našem nejlepším Terraria Mods, N Terraria, ji promění v plně doporučený zážitek z roleplayingu se všemi odchylkami: třídy, závody, úroveň systému, společníky NPC a dokonce i úkoly. Má to všechno. Je to perfektní způsob, jak přidat určitou dlouhověkost k tomu, co je již velmi hluboká hra. To také ztěžuje hru než Adamantite, ale je to všechno součástí kouzla.

Thorium (TML)

Grandmaster of Terraria Oprava. Přemýšlejte o nových šéfech, nových NPC, nových nepřátelských, nových položkách, novou třídu léčitele multiplayerů, nové téměř vše, na co si vzpomenete – tento „UND upgraduje Terraria’s Vanilla State téměř každým způsobem, jakým si můžete představit. A co víc, šéfové využívají jedinečné vzory útoku a mají tendenci k přestupku projektilu, díky čemuž je odborný režim vhodný pouze pro ty, kteří mají co nejvyšší dovednost a skvělý temperament. Nebo alespoň náhradní klávesnice/ovládací podložka.

Calamity (TML)

Stejně jako Tremor a Thorium, Calamity přidává směšné množství nových věcí podle standardních i jedinečných zbraní (melee, rozsah a magie), načítání brnění, předměty a příslušenství. Mod také vychloubá pět nových typů tělesných rud a dlaždic, nemluvě o deseti nových šéfů – každý s vlastními výraznými silnými a slabými stránkami. I když možná ne tak sofistikované, jak je uvedeno výše, tvůrce Mountaindrew provozuje pravidelné průzkumy veřejného mínění na stránce tmodloader modu.

Dragon Ball Terraria (TML)

Dragon Ball Terraria v podstatě přeměňuje hru na dračí kouli z RPG. Mod je dodáván s schopnostmi DBZ, transformacemi, animacemi, letovým systémem a dalšími. Můžete dokonce jít na úkol sbírat dračí koule a přání si. Stejně jako nejlepší mody Terraria je to ambiciózní expanze se spoustou lásky.

Super Terraria World (samostatný)

Svět Super Terraria je již několik let, ale neustále zapůsobil rychlostí, ve které se pěstuje. Tento mod transformuje základní hru na plně realizovaný RPG (IT se účtuje jako „samostatný MMORPG Oprava mod“), včetně složitých úkolů, dovedností, NPC a všeho, co se očekává od hraní rolí Adventure Lark. Jakmile se jeho tvůrci na částečný úvazek snažili, nedávno spustili Patreon s cílem ještě více posunout své hranice a poslední aktualizaci-počet 1.12a – vynořil se vedle An oficiální trailer. Tento mod je ideální pro ty nejen po extra najetých kilometrech v terarii, ale také další strukturu.

Terraria Utility Mods

Terrafirma (samostatný)

Stáhnout z: Sean kód

Terrafirma je nástrojem pro mapování premiéra pro zvědavého dobrodruha. Tento neocenitelný nástroj vytáhne mapu světa z vašeho uložení a způsobuje, že je viditelná a vytáhne hádání ze spelunkingu za zdroje. Můžete jej také použít k vklouznutí nahlédnutí do hrudníků, hledání soch nebo dokonce najít podzemní poušť.

Oprava terarie (TML)

Stáhnout z: Nexus Mods

Nenechte se zmást svým obecným názvem, tento ambiciózní podnik přidává spoustu nové mechaniky herní hry-stanoví vše od boje po roční období, dodge-rolls, elektrický systémy a pohyb přehrávačů. Oprava Terraria se popisuje jako „obrovský“ mod, a to se cítí jako podhodnocení.

Kontrolní seznam Boss (TML)

Není vždy snadné sledovat vše, co jste ve hře udělali, jako je Terraria, a tam vám tento mod pomáhá ven. Kontrolní seznam šéfů dělá přesně to, co byste očekávali, a pak některé – uvádí všechny bitvy šéfů, nejlepší rozkaz je vzít, pak zkontroluje každý, když jste je porazili.

Rozšiřitelný inventář (TML)

Pokud byla velikost vašeho batohu někdy problémem, rozšiřitelný inventář vám poskytne další karty úložiště. To je skvělá volba pro hráče, kteří nutně nechtějí rozšířit svůj limit zásobníku, ale potřebují jen několik dalších slotů pro dlouhé cesty.

Terrasavr (samostatný)

Stáhnout z: Yal

Další užitečnost pro naše nejlepší Terraria Mods Round Up, Terrasavr vám umožní pohrávat si s vašimi položkami: Namířte to na theraria.PLR a můžete upravit proměnné své postavy, napodobujte své předměty buffy nebo – pokud jste špinavý cheat – si vydejte nové položky.

To není omezeno na lesklé nové vybavení, tento nástroj způsobuje, že každá položka ve hře prohledávatelná a odtud stačí kliknout a přetáhnout do svého inventáře. Je založeno na webu, takže stačí kliknout na odkaz a dostat se do práce.

Legend of Zelda Wavebank (samostatná)

Asi po sto hodin můžete začít svědění a změnit hudbu. Pro Terraria existuje spousta různých hudebních modů, ale používám velkou legendu Zelda Wavebank, která přidává klasické skladby od Ocariny of Time. Na Fóra Terraria, včetně originálních skladby a ztvárnění soundtracků Mario a Halo.

Instalace je snadná. Přejděte do složky obsahu Terraria. Budete muset vytvořit kopii banky souboru vlny a přesunout ji někam bezpečně, poté přetáhnout zvukový balíček do složky a ujistit se, že se nazývá Wave Bank. Voila. Hra začne hrát hudbu z balení, až budete spuštěni.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.