Nejlepší třídy World of Warcraft »Komby top rasy a třídy, Wow Dragonflight: Každá třída se umístila na nejlépe nejhorší | Den geeka

Wow Dragonflight: Každá třída se umístila nejlépe až nejhorší

Contents

Knights Unholy Death Knights přinášejí na stranu neuvěřitelnou přežití a nástroji pro užitečnost, i když jejich skutečný výstup DPS může být omezen na konkrétní výbuch oken a masivní tahy AOE. Přesto se v tuto chvíli cítí docela silní. Frost Death Knight nabízí spoustu stejných nástrojů, i když v současné době zaostávají mírně pozadu v potenciálu poškození AOE.

Nejlepší třídy World of Warcraft – Top Race & Class Combos

Pokud jde o výběr třídy, žádná jiná hra se blíží World of Warcraft. WOW má velký výběr tříd na melee, na dálku, kolečko a hybridní – každý s vlastním jedinečným mechanikem Twist and Resource Mechanic. Někteří z nich se zaměřují na těžká okna poškození roztržení, zatímco jiní se spoléhají na trvalé poškození, pokud jde o krvácení, jedy nebo nemoci. Bez ohledu na to, jakou třídu si vyberete, máte zaručení, že se dobře bavíte.

Nyní uvedeme seznam Nejlepší třídy World of Warcraft a diskutovat o všech výhodách a nevýhodách každé třídy.

Nejlepší třídy World of Warcraft

Nyní, když jsme vytvořili některé základy týkající se WOW třídy, Je čas ponořit se trochu hlouběji a zjistit, kolik tříd je ve World of Warcraft a které jsou pro vás nejlepší. Vysvětlíme silné a slabé stránky každé třídy a poskytneme vám obecnou představu o tom, jak každá třída vystupuje ve Wow Dragonflight.

Kolik tříd je ve World of Warcraft?

World of Warcraft má celkem 13 hratelných kurzů Chcete -li si užít. Každý z nich přichází s vlastním jedinečným tématem a 2-3 specializacemi, v závislosti na třídě.

Úplný seznam tříd:

 • Bojovník
 • Paladin
 • Mrtvý rytíř
 • lovec
 • Šaman
 • Evoker
 • Druid
 • Darebák
 • Lovec démonů
 • Mnich
 • Kněz
 • Kouzelník
 • Čaroděj

Jakou třídu World of Warcraft bych měl hrát?

Sbírání třídy je osobní volba, kterou musí hráč udělat, a přestože není objektivní nejlepší třída World of Warcraft, v některých scénářích jsou některé, které před ostatními scénářemi tahají před ostatními. Abychom vám pomohli rozhodnout se, sdílíme několik podrobností o každé jednotlivé třídě.

Warrior – Human (Alliance) / ORC (Horde)

Best wow-Classses-Warrior

Válečníci jsou typickou třídou World of Warcraft. Jsou postaveny silné, nosí objemné brnění a zasáhnou neuvěřitelně tvrdě. Pro takovou robustní třídu jsou překvapivě mobilní a mohou během několika sekund pokrýt velkou vzdálenost prostřednictvím jejich Nabít a Hrdinský skok dovednosti. Kromě svých silných ofenzivních schopností jsou také neuvěřitelné tanky.

Válečníci mají tři různé specializace:

 • Zbraně Warrior
 • Fury Warrior
 • Ochrana válečník

Paladin – Human (Aliance) / Blood Elf (Horde)

Best wow-Classses-Paladin

Paladinové ovládají světlo, aby udeřili své nepřátele. Lze je nejlépe popsat jako mix mezi válečníkem a knězem, v tom smyslu, že většinou používají útoky na blízko, ale jejich škoda je označena jako svatá nebo zářivá.

Paladinové mají tři různé specializace:

Toto je třída, která dokáže dělat vše ve hře. Mohou dělat neuvěřitelné prasknutí a trvalé poškození s odplatou, tankem s ochranou a uzdravit jejich party a nájezdy. Jako takové jsou považovány za jednu z nejlepších tříd World of Warcraft ve hře. Často uvidíte mnoho z nejlepších světových streamerů World of Warcraft hrající paladiny.

Death Knight – Human (Alliance) / Orc (Horde)

nejlepší wow-třídy-dk

Death Knight byl první třídou hrdiny představenou World of Warcraft zpět v Hněv krále Lich expanze. Tehdy byli neuvěřitelně přemoženi, ale v průběhu let je Blizzard vyvážil. V dnešní době zůstávají neuvěřitelně konkurenceschopní v nastavení PVE i PVP.

Knights Death má tři různé specializace:

Specializace bezbožného a mrazu Frost Death se zaměřuje na poškození poškození, zatímco krev vyniká při tankování. Oba specifikace DPS nabízejí zajímavý styl hry, přičemž bezbožní je náročnější z těchto dvou. Celkově je celková síla třídy a fantazie na jiné úrovni a osloví mnoho hráčů.

Hunter – Night Elf (Alliance) / Orc (Horde)

Wow-Best-Hunter-Pet-Main

Hunter je Perfektní třída pro každého sólového hráče. Má vysoké poškození prasknutí, může využít celou řadu pastí a výstřelů k deaktivaci a oslabení nepřátel, ale co je nejdůležitější, přichází se silným společníkem pro domácí mazlíčky, že se můžete zkrotit. Je to také výběr pro ty hráče, kteří hledají roleplay jako Strážce a obvykle získává nějaké pěkné kosmetické odměny z obchodního příspěvku Wow každý měsíc.

Lovci mají tři různé specializace:

 • Beast Mastery
 • Marksmanship
 • Přežití

Všechny tři specializace Hunter se zaměřují na poškození poškození, díky čemuž je Hunter solidní výběr pro každého, jehož hlavní roli ve World of Warcraft je DPS.

Shaman – Dark Iron Dwarf (Alliance) / Orc (Horde)

Best wow-Classses-Shaman

Šamani vyzývají prvky Azerothu, aby porazili své nepřátele. Využívají silná kouzla a útoky k útoku nepřátel z dosahu a z vzdálenosti melee.

Šamani mají tři různé specializace:

 • Zvýšení
 • Elemental
 • Obnovení

Šamani vylepšení jsou nejzábavnější a nejvšestrannější ze tří specifikací, míchání silných Stormstrike a LAVA LASH hity s okamžitými šrouby blesku. Elemental je spíše stacionární kolečka, vrhající lávové šrouby a šíření silných šokových kouzel. Obnovení šamanů čerpají energii z vody, aby uzdravili své spojence, pomocí Řetězec uzdravuje Mass efektivně léčit celé skupiny.

Evoker – Dracthyr

Best wow-Classes-Evoker

Dractthyr Evoker je nejnovější třída a závod představený ve World of Warcraft Dragonflight. Tito draci jsou neuvěřitelně mocní a kombinují magii na dálku s jejich léčivými schopnostmi, aby způsobili devastaci nebo opraveny rány.

Evokers mají dvě různé specializace:

 • Devastace
 • Zachování

Evokery devastace vyzývají síly červených a modrých draků, aby způsobili zmatek. Jsou neuvěřitelně silní a jsou považováni za Jedna z více mobilních koleček ve hře. Evokery ochrany volají na smaragdové sen, aby uzdravili rány ostatních spojenců a zabránily budoucím poškození. Obě specializace vedou mimořádně dobře.

Druid – Night Elf (Alliance) / Tauren (Horde)

nejlepší wow-třídy-droid

Druids jsou mistry shapeshiftingu a jediná třída, která má 4 jedinečné specializace, každý pokrývá každou jednotlivou roli ve hře. Kromě toho je jejich dalším prodejním bodem skutečnost, že jsou považováni za některé z nejlepších farmářů kvůli jejich okamžitému letovému formě.

Druids mají čtyři různé specializace:

 • Divoký
 • Zůstatek
 • Guardian
 • Obnovení

Specializace rovnováhy a divokých se zaměřují na poškození řešení – prvním je na dálku a vyzývá hvězdy, aby napadlo své nepřátele, druhý se zaměřil na těžké krvácení a velké hity na melee.

Guardian Druid je určená specifikace tanku, která nabízí masivní zmírnění a slušné poškození, přičemž zůstane relativně jednoduché v designu. Obnovení je specializace léčení, která se hraje kolem kouzla uzdravení. V současné době je to jedna z nejlepších specifikací léčivých ve hře, což není žádné zprávy WOW pro žádného WOW veterána.

Rogue – Human (Alliance) / Undead (Horde)

Nejlepší třídy-třídy

Pokud jste fanouškem tajných tříd, pak Rogue bude vaším výběrem číslo jedna. Všechny tři specializace využívají jedinečnou schopnost třídy tajnosti vyhnout se přímé konfrontaci a útoku ze stínů.

Rogues mají tři různé specializace:

 • Atentát
 • Boj
 • Jemnost

Atentátní rogues používají silné jedy k neschopnosti a pomalu svléká své nepřátele. Combat se rozhodne pro přímější přístup a používá silné hity na melee spolu s několika působivými výstřely zbraní. Boj se také těžce nakloní k Pirátské téma, Takže pokud se snažíte roleplay jako Jack Sparrow, bude se vám líbit tento.

Konečná specializace je jemnost, což je pravděpodobně nejsilnější a nejobtížnější zvládnout. Tato skikála se zasáhne ze stínů a má Vylepšené schopnosti tajnosti, učinit z nich jednu z nejlepších specializací pro arénu a generál Wow Rank Broušení.

Demon Hunter – Night Elf (Alliance) / Blood Elf (Horde)

WOW-DEMON-Hunter-Class

Lovci démonů kombinují Fel Magic s fyzickou obratností překonat své nepřátele. Jejich jedinečným prodejním bodem je schopnost proměnit se na krátkou dobu v plnohodnotném démonu.

Lovci démonů mají dvě různé specializace:

Zhruby specifikace se zabývají neuvěřitelnými Poškození AOE prasklo a je považován za jednu z nejlepších tříd World of Warcraft v Dragonflight. Pomsta je silná specializace nádrže, která se točí kolem uzdravení prostřednictvím velkého poškození. Pokud se chcete dozvědět více o třídě, podívejte se na náš průvodce démonem Hunter Wow.

Monk – Kul Tiran (Alliance) / Orc (Horde)

nejlepší-wow-třídy-monk

Mniši jsou v mnoha ohledech jedineční. Oni jsou velmi rychle se rozvíjející a mají malé prostoje, takže jsou velmi poutavé. Mniši způsobují velké škody a neobětují žádnou mobilitu a mají skvělou třídní téma, které se má zavést.

Mniši mají tři různé specializace:

 • Větrný chodník
 • Brewmaster
 • Mistweaver

Většitelé používají své pěsti k dodávání devastujících úderů, zatímco Brewmaters konzumují speciální vaření, aby snadno nádrž na nádrž nesmírny. Mistweaver používá mlhy k uklidnění a uzdravení svých spojenců. Všechny tři specializace nabízejí Unikátní herní styly, Díky tomu, že mniši jednu z nejlepších tříd World of Warcraft ve hře.

Kněz – Draenei (Alliance) / Troll (Horde)

Nejlepší-wow-Classes-P-kněz

Duální povaha kněží je to, co je tak přitažlivé. Vyzývají k Svaté magii, aby uzdravili své spojence, ale v době velké potřeby se tyto oddané kolečky obrací ke stínu a získají schopnost svolat strašlivé bytosti z prázdnoty.

Kněží mají tři různé specializace:

Svatá a disciplína jsou určené specializace léčení, přičemž disciplína je jedinečnější z nich. Shadow, na druhé straně, je specializace Caster DPS, která zabývá těžký stín a prázdnotá magie a Zaměření většinou na poškození teček.

Mage – Gnome (Alliance) / Undead (Horde)

nejlepší-wow-třídy

Mage je váš klasický kouzelník nalezený v kterékoli z nejlepších her MMORPG. Mohou zavolat různé prvky, vykouzlit jídlo a pití a otevřít Portály kamkoli na světě.

Mágové mají tři různé specializace:

Mráz je pro začátečníky pomalý, metodický a relativně snadný. oheň je pokročilejší a nabízí mírně rychlejší tempo různými kouzly procs. Arcane je nejsložitější specifikace mágů a je vhodná pro veteránské hráče s trochou zkušeností pod pásem.

Warlock – Human (Alliance) / ORC (Horde)

Best wow-Classses-Warlock

Warlocks jsou jednou z nejlepších tříd World of Warcraft z různých důvodů. Jsou neuvěřitelně mocní a zůstávají na vrcholu každou expanzi. Ach jo, a Mohou svolat démony!

Warlocks mají tři různé specializace:

 • Zničení
 • Utrpení
 • Demonologie

Všechny tři specializace se zaměřují na DPS, ale různými způsoby. Zničení prší pekelné střechy a obsazení výkonných Chaos Bolts, zatímco se šíří trápení Tečky a Kletby zranit a oslabit jejich nepřátele. Demonologie je nejunikátnějším ze tří, kde se zaměřuje na vedení armády démonů, aby zničila cokoli před nimi.

Wow Dragonflight: Každá třída se umístila nejlépe až nejhorší

Dragonflight’s Nerfs, Buffs a změny drasticky ovlivnily PVE Scéna World of Warcraft. Zde je místo, kde v současné době stojí každá třída ve hře.

Autor: Matthew Byrd | 30. listopadu 2022 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

World of Warcraft Dragonflight

Activision Blizzard je v současné době vyšetřován po obvinění z obtěžování, diskriminace a podpory nepřátelského pracovního prostředí. Více o vyšetřování si můžete přečíst tady.

Každý Svět války Expanze představuje buffy, Nerfs a změny ve třídách, které ovlivňují jejich celkovou úroveň energie. Dragonflight se neliší. Dragonflight však náhodou zahrnuje několik dalších změn, díky nimž je jeden z nejvlivnějších Páni expanze v nedávné paměti.

Díky novému (nebo vylepšenému) systému stromu stromu expanze, téměř každé třídy Dragonflight „užil si“ zametací změny, které ovlivnily jejich postavení v PVE meta. Je pravda, že některé třídy powerhouse zůstávají stejně silné jako vždy, ale je jasné, že Dragonflight Tým určený k tomu, aby se tato expanze drasticky změnila Shadowlands‘Frustrující meta třídy Spokojené třídy. Naštěstí (v závislosti na vaší oblíbené třídě) se nové expanzi dokáže udělat jen.

Než se však ponoříme do žebříčku, je třeba mít na paměti několik věcí:

AD – obsah pokračuje níže

– Tato hodnocení se vztahuje pouze na obsah PVE.
-Tato hodnocení představují všechny úrovně obsahu skupiny, i když o něco více směřují k špičkovému obsahu vzhledem k náročné povaze této úrovně hry.
– Každá třída a specifikace jsou jiné, ale konzistence a schopnost přispívat k různým zásadním situacím byly nejdůležitějšími faktory při určování těchto žebříčků. Poté, co to bylo řečeno, byl špičkový potenciál obvykle určujícím faktorem, když se snažil oddělit relativně stejné třídy.
– Nakonec jsou tyto žebříčky založeny na DragonflightNejranější dny. Téměř jistě se změní s budoucími aktualizacemi a znovu je obsah expanze „vyřešen.“

S tím z cesty, tady je místo, kde každá třída v Dragonflight v současné době stojí.

Wow Dragonflight: Každá třída DPS se umístila nejlépe až nejhorší

Havoc Demon Hunter
Windwalker Monk
Vylepšení šaman
Outlaw Rogue
Démonologie Warlock
Unholy Death Knight
Feral Druid
Devastace Evoker
Frost Mage
Atentát Rogue
Fury Warrior
Beast Mastery Hunter
Stínový kněz
Jemnost Rogue
Arcane Mage
Frost Death Knight
Rovnováha Druid
Affliction Warlock
Elementární šaman
Zbraně Warrior
Odplata Paladin
Zničení Warlock
Požární mág
Hunter přežití
Marksmanship Hunter

Tuto sekci rozbiju do tříd, abych vám snad pomohl dát trochu větší smysl pro spoustu informací

Hodné lovců démonů jsou v současné době nejlepší DPS v Dragonflight na určitou vzdálenost. Nemusí se nutně zlomit (zatím), ale jejich účinná kombinace masivního poškození AOE a přežití/mobility z nich činí jedinečnou hrozbu téměř v každé situaci.

Mniši větrem jsou fascinující. Jsou to v podstatě tanky, které mohou vydávat působivá čísla DPS díky jejich úžasným schopnostem AOE. V prvních dnech Dragonflight, Jejich přežití bude neocenitelným přínosem. Uvidíme, co se děje odtamtud.

AD – obsah pokračuje níže

Šaman vylepšení je v tuto chvíli určitě lepší celkovou šamanovou možností. Zatímco Šamani vylepšení stále nenabízejí tunu poškození nebo přežití AOE, jejich možnosti užitečnosti a potenciál poškození s jedním cílem jsou výjimečné. Elementární šamani jsou silní, ale prostě jim chybí špičkový potenciál některých nejlepších koleček ve hře. Jsou solidní a nepravdivé.

Outlaw Rogue se zdá být v tuto chvíli nejlepším rogue. Jejich vyhýbání se a neuvěřitelně vysoké poškození AOE na cíl tvoří skutečnost, že jejich nejlepší schopnost AOE je technicky cílená. Poté, co to bylo řečeno, jsou atentátní rogue stále ničitelé s jedním cílem a podřízené podceňování nabízejí středního půdu AOE/s jedním cílem, které by se mohlo stát přitažlivějším, jak se expanze pokračuje.

Warlocks jsou všude. Působivé možnosti přežití Demonologie zvyšují účinnost jejich pevného (ne-li nejvyššího) výstupu z surového poškození. Zůstanou ve hře a dělají svou věc. Působivé poškození AOE proti velkým skupinám slabších nepřátel je nepopiratelně užitečné v některých situacích, ale v okamžiku, kdy jde o delší boje s jedním cílem. Na druhou stranu, vysoká schopnost poškození s jedním cílem Destruction nejsou dost dobré, aby je doporučily před dalšími možnostmi.

Knights Unholy Death Knights přinášejí na stranu neuvěřitelnou přežití a nástroji pro užitečnost, i když jejich skutečný výstup DPS může být omezen na konkrétní výbuch oken a masivní tahy AOE. Přesto se v tuto chvíli cítí docela silní. Frost Death Knight nabízí spoustu stejných nástrojů, i když v současné době zaostávají mírně pozadu v potenciálu poškození AOE.

Feral Druids v tuto chvíli překračuje poměrně málo očekávání. Jejich potenciál poškození AOE je prostě absurdní a jejich poškození s jedním cílem je o něco lepší, než se obávali, že by to bylo (i když je to zdaleka nejvyšší úrovně). Jejich přežití je určitě problém, ale mírně to nahrazují s některými možnostmi nájezdu. Pokud jde o rovnováhu … no, pravděpodobně znáte příběh. Jejich okna poškození jsou silná, ale omezená a jejich nízká přežití se rychle stává problémem.

Evokery devastace nejsou zdaleka tak zlomené, jako některé nové specifikace DPS expanze byly historicky. Stále se snaží najít svou identitu a zaútočit role. Jejich mobilita, užitečné dovednosti, poškození AOE a poškození s jedním cílem jsou všechny úctyhodné nebo lepší. Pokud v blízké budoucnosti obdrží jakýkoli druh buffů, mohly by být vážnou hrozbou.

AD – obsah pokračuje níže

Frost Mages jsou v tuto chvíli nejlepší možností mága. Co jim chybí při čistém poškození, vyrovnávají se svou mobilitou a defenzivními možnostmi. Jsou to užitečný nástroj v mnoha bojích. Arcane mágové nabízejí tunu surového poškození, ale toto poškození není dost dobré na to, aby nahradilo jejich menší výběr mobility a nástrojů „debuff“. Slyším nějaký potenciál Hype Up Fire Mageů.

Možná mírně potlačím Fury Warriors, ale jejich možnosti poškození a uzdravení založené na boji z nich činí o něco méně efektivní verzi lovců démonů zmateňování. Jejich poškození s jedním cílem není tam, kde to musí být, ale budou to aktivum v mnoha raid skupinách. Pokud jde o zbraně … no, jejich velkým problémem je v tuto chvíli si muset vybrat mezi poškozením s jedním cílem a AOE. Žádná možnost není v tuto chvíli výjimečná a tento nedostatek užitečnosti je jasně staví za Fury Warriors.

Lovci v tuto chvíli zjevně nejsou na skvělém místě. Jejich obrana je smíchně špatná a nedokáže pokrýt tuto nevýhodu s jakýmikoli pozoruhodnými nástroji pro užitky. Potenciál s vysokým poškozením a zvýšenou mobilitou Beast Mastery z nich činí nejlepší specifikaci ve své třídě, ale z brány existují lepší možnosti.

Konečně máme stínový kněz a odplatu Paladin: Dvě DPS Černá ovce jejich příslušných tříd. Neuvěřitelná sada nástrojů Shadow Priest z nich bude snadným doplňkem většiny skupin (i když jsou zadrženy nižším poškozením a komplikovanými rotacemi). Někteří mají vysokou odplatu Paladins kvůli jejich sadům nástrojů Paladin a slušným poškození.

Wow Dragonflight: Každá třída léčitele se umístila nejlépe až nejhorší

Obnovení Druid
Konzervace Evoker
Svatý Paladin
Mistweaver Monk
Disciplína kněze
Svatý kněz
Obnovení šaman

Obnovení Druid je zjevně nejlepším celkovým léčitelem v Dragonflight momentálně. Zatímco ostatní léčitelé nabízejí větší potenciál poškození, jejich čistý léčivý výstup, neuvěřitelné sady nástrojů a nejlepší dovednosti ve své třídě z nich činí čistým léčitelem, který každá strana potřebuje.

AD – obsah pokračuje níže

Evokery ochrany jsou nejsilnějšími celkovými evokery. Přinášejí nejen další DPS na stranu (což je vždy vítáno v prvních dnech expanze), ale jejich působivé schopnosti cooldown (zejména převinutí) ušetří den častěji než ne.

Svatý Paladins a Svatý kněz jsou na poněkud podobných místech. Oba jsou to docela klasické čisté léčitelé, kteří jsou posíleni svými úžasnými užitečnými dovednostmi a celkovou efektivitou. Nerezervabilní efekty Paladinsů a efektů blízkost jim poskytují mírnou výhodu, ale nepřehlédněte poškozením poškození Svatého kněze, pokud potřebujete trochu další DPS v tvrdých bojích.

Vlastně jsem velkým fanouškem mnichů Mistweaver kvůli jejich absurdnímu DPS potenciálu a řadě nezbytných nadšenců, kteří výrazně zlepšili všestrannost jejich léčivých souprav. Poté, co bylo řečeno, jejich problémy s efektivitou melee a problémy s efektivitou many mohou být problémem v přísnějších bojích.

Kněží disciplíny mají schopnost překonat svaté kněze, ale skutečnost, že některé z jejich nejlepších schopností vyžadují perfektní načasování, znamená, že by mohli mírně zaostávat v prvních dnech expanze. Pravděpodobně se však v průběhu času budou pohybovat o pár míst.

Konečně, Restoration Shaman je jediným léčitelem ve hře bez zjevného domova v tuto chvíli. Jejich poškození a užitečnost jsou určitě pěkné, ale nepřijdou nikde blízko k nabízení uzdravení potřebného k ospravedlnění spuštění v obsahu vyššího konce.

Wow Dragonflight: Každá třída tanku se umístila nejlépe až nejhorší

Ochrana válečník
Krevní smrt rytíř
Vengeance Demon Hunter
Ochrana Paladin
Guardian Druid
Brewmaster Monk

Nejnovější recenze her

Gran Turismo: Skutečný příběh vs. film videoher

Super Mario Bros. Recenze filmu: Skvělá grafika skrýt neinspirované hry

Dungeons & Dragons: Honor Mezi zlodějovými recenzemi – film, který si tato hra zaslouží

AD – obsah pokračuje níže

Téměř všichni hádali, že ochrana válečníci budou dominovat DragonflightTank Meta a všichni měli pravdu. Ve hře není tank, který by mohl odpovídat jejich čistým obranným schopnostem, a jejich výstup poškození je dostatečně slušný pro ty časy, kdy potřebujete, aby váš tank udělal víc, než nasáknout tunu hitů. Pravděpodobně budou nerfovány, ale do té doby jsou to nejlepší tanky ve hře.

To znamená, že schopnost Blood DK nasáknout ohromné ​​množství magického poškození z nich z nich učiní nenahraditelný hlavní nádrž pro určité boje. Chybí jim celková obrana válečníka, ale budou to populární možnost mimo tajnost.

Rovnováha pomsty Demon Hunter z ofenzivních, defenzivních a samoléčivých schopností z nich činí zřejmou volbu pro každého, kdo hledá tank, který si může držet vlastní v každé situaci. Nejedná se o nutně nejlepší v jakékoli konkrétní kategorii, ale ve většině situací mají co nabídnout.

Ochrana Paladins jsou úžasní obchodníci s poškozením, kteří na stranu přinášejí všechna tato kouzla Paladin, ale jejich obrana může být občas problémem. Zatímco tento problém je zjevně kompenzován jejich schopnostmi imunity, Paladins se někdy mohou snažit odpovídat jiným tankům mezi Cooldowns.

Guardian Druids jsou zvláštní. Když jste obsah rychlosti čistící rychlost, jejich poškození AOE a léčivé schopnosti z nich činí zjevnou volbu. Když přijde čas na přežití tvrdších bojů, jejich nedostatek čistých obranných možností a schopností poškození s jedním cílem odhalí jejich limity.

Některé nedávné Nerfs pro Brewmasters celkový výstup poškození nepopiratelně poškodil jejich celkový potenciál. Většina skupin bude chtít přinést alespoň jednoho mnicha, ale je trochu obtížné ospravedlnit běžící pivovar přes některé z ostatních, obecně schopnějších mnichů.