Nejlepší věž fantasy znakových kódů | PCGamesn, Best Characte Presets in Tower of Fantasy – Touch, Tap, Play

O autorovi

Tower of Fantasy nashromáždila masivní po jeho oznámení, a přestože se říká, že je Další hra, která porazila Genshin Impact, Nemůžeme si pomoci, ale přemýšlíme – co z toho dělá tak dobrou hru a proč to hráči považují za tak zajímavé? Odpověď je docela jednoduchá, pokud se jen podíváte na funkci vytváření postav.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů

Nejlepší kódy postav Fantasy: Jean z Genshin Impact s futuristickým oblečením stojícím před sestřeleným letadlem

Chcete -li zmírnit vaše očekávání, není mnoho možností pro . Snažili jsme se získat nejbližší možné postavy k jejich původní inkarnaci, ale nedostatek přizpůsobitelné oblečení v této hře Open World dělá přesnost trochu složitou. Pokud některý z našich kódů vytváření postav vyžaduje významné změny, jako jsou vylepšení očních tvarů nebo sklouznutí dolů po určitých posuvnících velikosti, můžete po zadání ID kódu naštěstí změnit jejich rysy obličeje a některé z jejich kostýmních barev po zadání ID kódu.

Zatímco systém má svá omezení, komunita odvedla obdivuhodnou práci a vytvářela nejlepší věž fantasy znakových kódů. Chcete -li tyto kódy používat, přejděte do hlavní nabídky a vyberte možnost tvůrce znaků. Odtud klikněte na tlačítko Import a vložte ID svých oblíbených návrhů, abyste automaticky vytvořili svůj vzhled. Mějte na paměti, že si musíte vybrat správné pohlaví Avatara před odkoupením kódu. Než začneme, stojí za zmínku, že tyto vlastní postavy jsou odděleny od placených simulacrumů, proto se podívejte na naši věž fantasy úrovně pro podrobnosti o tom, kdo je nejlepší z parta.

Nejlepší věž fantasy vlastní postavy

Zde jsou všechny nejlepší postavy Tower of Fantasy, které jsme dosud našli, včetně jejich kódů ID a odkazů na příspěvky jejich tvůrce. Máme pět z každého herního pohlaví, od postav z populárních her a anime.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: Jean z Genshin Impact in Tower of Fantasy

Jean (dopad Genshin)

 • ID: 2417755
 • Vytvořeno: Cenný-Monk-8464

Vzhledem k podobnostem mezi dopadem Genshin a Tower of Fantasy bylo možná nevyhnutelné, aby fanoušci znovu vytvořili své oblíbené postavy. Jean Gunnhildr je v současné době úřadujícím velmistrem rytířů Favonius. Její rozkaz se sídlem v Mondstadtu neúnavně pracuje na udržení míru po celém městě svobody. Zatímco její inkarnace má na sobě úplně jiné oblečení, její tvář je neskutečně podobná původnímu charakteru dopadu Genshin.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: Tartaglia z Genshin Impact in Tower of Fantasy

Tartaglia (dopad Genshin)

 • ID: 3913086
 • Vytvořeno: Raghav1103

Jako jedenáctý člen jedenáctů Fatui Harbingers je Tartaglia více než schopný bojovník a kombinuje luky s hydro prvku. Jeho společníci jsou často na pozoru před jeho neortodoxními metodami, ale je bezpochyby loajální k Tsaritse a jeho rodině. Tato verze Tartaglia má robotické nohy, což je neobvyklá volba, ale ta, která podivně funguje dobře a dokonce zahrnuje jeho podpis Red Scarf.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: Dimitri z Fire Emblem: Tři domy ve věži fantazie

Dimitri (Emblem Fire: Tři domy)

 • ID: 1917109
 • Vytvořeno: Khornzzztoe

Korunní princ Svatého království Faerghus nemusí být první postavou, kterou byste si představovali ve futuristické hře, zejména jako Emblem Fire: Three Houses je spíše fantasy RPG hra. Preferuje své přátele a spojence být upřímný, přestože je členem královské rodiny. .

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: Hatsune miku ve věži fantazie

Hatsune Miku

 • Vytvořil: Sehatan

Nebyla by to anime hra s přizpůsobitelnými postavami, kdyby někdo neudělal kůži Hatsune Miku. Podle její stránky Wikipedia, virtuální popový idol vystupoval na jevišti na živých koncertech s pomocí technologie syntetizujícího zpěv zpěvu a kontroluje poznámky, „Projekce zadní likry na speciálně potažené skleněné obrazovce“. Hraje také v několika hrách a hromadí se docela následující s mezinárodním publikem. Její rekreace je zde solidní úsilí, i když pokud se chystáte na přesnost, mohlo by to udělat s malým vylepšením na vlasy a očí, aby byly o něco zelenější.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: Vergil od Devil May Cry in Tower of Fantasy

Vergil (Devil May Cry)

 • ID: 9840277
 • Vytvořeno: Law_Resonance

. Oba se narodili démonovi a lidským rodičům, ale na rozdíl od Danteho, který zahrnuje své lidstvo, je Vergil více v kontaktu s jeho démonickým dědictvím. Oba bratři se nemohli být více odlišní, protože zatímco Dante je nafoukaný a jistý sám, Vergil více počítá a rezervován. Pokud jde o tuto verzi Vergilu, jediná věc, kterou byste měli změnit, je barva bundy na lehčí modrou. Kromě toho tato kůže téměř dokonale zachycuje podstatu Danteho dvojče.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: Tifa Lockhart z Final Fantasy VII ve věži fantazie

Tifa Lockhart (Final Fantasy VII)

 • ID: 4580258
 • Vytvořeno: Crylls

Tifa je dětským přítelem hlavního protagonisty z Final Fantasy VII a je to zkušený pugilista. Je to trochu horká, ale obecně má v srdci nejlepší zájmy skupiny. O této kůži je toho hodně, protože tvůrce se pokusil nejtěžší odpovídat jejímu přepracování v remake Final Fantasy VII a z velké části se jim to podařilo. Přidané neonové bity jí dávají jedinečný vkus bez ohrožení původního designu. Je škoda, že nemůžete přizpůsobit barvu sukně pro dokončení vzhledu, ale to, co zde máme, je obdivuhodné úsilí.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: tsuyu asui z mé hrdinské akademie ve věži fantazie

Tsuyu ASUI (můj hrdina akademie)

 • ID: 10270762
 • Vytvořeno: Luna Gaming

Zatímco všechny čtyři znakové kódy ve videu Luna Gaming jsou fantastické, nejlepší je žába podobný tsuyu asui. Tento fanoušek je oblíbený pro hrdina při tréninku s Frog Powers. Její vtip jí umožňuje držet se stěn, používat její jazyk, aby chytil věci a rychle plaval. Díky své sebevědomé, ale stoické povaze a dobrým rozhodovacím dovednostem během napjatých emocionálních okamžiků se stala favoritou fanoušků pořadu. Pokud jde o tuto kůži, můžete tvrdit, že jiný tvar očí, který rozšíří její pohled, by mohl fungovat o něco lépe, ale obecný kostým funguje, má dostatek společného s Tsuyu Asui, aby byl rozpoznatelný.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: genos od jednoho punčského muže ve věži fantazie

Genos (jeden punč muž)

 • ID: 4160863
 • Vytvořeno: ExoCet2647

Jako pomocník do Saitamy se Genos vždy snaží prokázat jako mocný hrdina a bojovat za spravedlnost. Protože je to kyborg, jeho design se hodí pro věž fantasy postavy, a proto je to jedna z mála kůží, kde byste neměli nic měnit, protože je do značné míry dokonalý.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: Sailor Moon in Tower of Fantasy

 • ID: 10443578
 • Vytvořeno: TheHopefulOwl

Usagi Tsukino je vůdcem Sailor Scouts a jednou z nejznámějších anime postav: Sailor Moon. Tento mezigalaktický superhrdina má v mnoha srdcích zvláštní místo, protože Sailor Moon byl během prvního období boomu na konci 90. let velmi populární a sdílel reflektor s dalšími ikonickými pořady, jako jsou Pokémon a Dragon Ball Z.

To znamená, že zatímco výběr obnovení Sailor Moon dobře zapadá do věže přednastavených návrhů fantasy, původní verze této kůže má nějaké … ehm … nepřesné vzpomínky na mammary. Možná budete chtít trochu zmírnit poprsí a vyladit tvar oka, pokud chcete plně vyrovnat Usagiho alter-ego.

Nejlepší věž fantasy znakových kódů: Dio Brando z JoJo

Dio Brando (Bizarre Adventure Jojo)

 • ID: 9690092
 • Vytvořeno: narrym8

Toto je absolutně moje oblíbená pokožka vlastní postavy, kterou jsem viděl pro Tower of Fantasy. Jeho vlasy jsou perfektní a jeho oděv není příliš odlišný od toho, jak vypadá v Bizarre Adventure Jojo: Stardust Crusaders před jeho transformací. Oči jsou do jeho lebky příliš zapuštěné, ale kromě toho je to perfektní rekreace. Zelený drahokam na jeho čele však vypadá hloupě, ale pokud se mě zeptáte, nebyl by to Dio bez nějakého okouzlujícího blinga.

To jsou jen některé z nejlepších kódů postav Tower of Fantasy, ale tam je spousta dalších. Kdo ví, můžeme později vidět více možností přizpůsobení, které tyto návrhy dále zlepšují. Prozatím však může být vyplaceno poskakovat do naší věže fantazijního průvodce pro časné herní tipy, stejně jako náš průvodce vyrovnáváním, jak co nejdříve dosáhnout obsahu koncové hry.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

ID věže fantasy postavy

S novým a vzrušujícím vydáním Anime RPG, jeho pohlcující tvorba postav nechala mnoho hráčů přemýšlet, jak vytvořit nejlepší možnou postavu. .

Tower of Fantasy nashromáždila masivní po jeho oznámení, a přestože se říká, že je Další hra, která porazila Genshin Impact, Nemůžeme si pomoci, ale přemýšlíme – co z toho dělá tak dobrou hru a proč to hráči považují za tak zajímavé? Odpověď je docela jednoduchá, pokud se jen podíváte na funkci vytváření postav.

Takže, což jsou nejlepší předvolby postavy ve věži fantazie? Pojďme je zkontrolovat níže!

Tower of Fantasy: Nejlepší předvolby znaků Genshin Impact s IDS

Chcete hrát jako postava v Věž fantazie ? To je snadné s těmito předvolbami postavami vytvořenými fanoušky-shromáždili jsme přednastavené ID pro Hu Tao, Keqing a další oblíbené postavy, které můžete hrát jako v Věž fantazie . Akce MMORPG Věž fantazie je konečně tady a mnoho hráčů je na povrchu planety Aida, aby porazili nebezpečný svět šéfů společně a zažili příběh hry. Zatímco někteří uživatelé pobíhají ve formě své simulacry, postavy ze systému Gacha Titul, mnozí preferují jejich individuálně vytvořené Wanderer jako avatar.

Pokud jste obeznámeni Dopad Genshin , Můžete se setkat s několika známými tvářemi na AIDA, protože fanoušci této hry použili Tower of Fantasy’s Nástroje pro vytváření postav k obnovení populárních postav z názvu Hoyoverse. Chtěli byste také hrát jako Hu Tao nebo Keqing? Žádný problém, vše, co musíte udělat, je importovat je nalezením jejich přednastaveného ID.

Jak importovat přednastavené znaky ve věži fantazie

Jednoduše klikněte Import V levém dolním rohu generátoru postav a hra vás požádá o přednastavené ID. Zadejte číslo a váš poutník bude mít přesný formulář, který chcete. Před zadáním kódu pro charakter příslušného pohlaví musíte mít před zadáním kódu pro znak příslušného pohlaví – jinak vám ukáže chybovou zprávu, že je třeba změnit pohlaví na samice nebo muže.

Tower of Fantasy: Best Genshin Impact Presets with IDS

Vstoupit do Fray jako a Dopad Genshin postava, samozřejmě stále potřebujete jejich ID – takže tady přicházejí!

Hu Tao – předvolba ID: 799

Dokonale znovu vytvořené oči způsobují, že tento model Hu Tao vyniká. Můžete jít o jednu velikost menší, abyste se přiblížili k originálu, pokud si to přejete.

Keqing – předvolba ID: 690

Kočičí uši, šaty a výraz obličeje dokonale zapadají do často přepracovaného ministra v liyue.

Yelan – Předvolba ID: 11656

Zde byste měli jít na maximální úroveň pro výšku, protože Yelan je původně docela vysoký.

Jediné, co zde chybí, jsou Ganyuovy rohy, s laskavým svolením jejích kořenů jako potomek záhadné a mocné adepti Liyue.

Jean – předvolba ID: 183385

Úřadující velmistrů rytířů Favonius je dobře zachycen.

Zhongli – předvolba ID: 1869

Geo-Archon mohl použít delší kabát, ale zbytek rozhodně vypadá jako Zhongli.

Kokomi – předvolba ID: 1222568

Tato kokomi je stejně roztomilá jako originál, i když animace v Věž fantazie nejsou tak půvabné a plynulé jako ve svých protějšcích.

Bennett – předvolba ID: 1929

Nešťastný Bennett má v tomto případě štěstí, protože může být znovu vytvořen téměř dokonale.

Ayaka – předvolba ID: 1218846

Majestátní šaty s estetikou Samurai Armor bohužel chybí, ale jinak je Ayaka rozpoznatelná.

Venti – Předvolba ID: 70478

Vlasy jsou krásně zachycené, vše, co chybí Věž fantazie .

Xiao – předvolba ID: 1146510

Démon se zdá být trochu malý, proto se zde doporučuje korekce na výšku. Jinak je dobře provedeno, včetně jeho zamračeného výrazu obličeje.

Kaeya – předvolba ID: 291326

Šéf zpravodajské služby Favonius Knights byl převeden prakticky dokonale, dokonce i jeho oblečení je docela podobné originálu.

Childe – předvolba ID: 1878757

Childe aka Tartaglia patří do Fatui Harbingers a nyní pravděpodobně plánuje také neplechu na Aidu.

Lumine – Předvolba ID: 650830

Hlavní postava ženského dopadu Genshin je unavená z toho, že je ztlumená herečka pro cutscenes a musí bojovat s mocnými božstvami tupým mečem – možná bude konečně v reflektoru Věž fantazie . . Na AIDA je toho hodně co objevit a protože hráči odemknou více kosmetických předmětů, určitě uvidíme ještě lepší rekreace populárních Dopad Genshin postavy. Mezitím nezapomeňte zkontrolovat aktivní Věž fantazie kódy a zjistěte vše o měnách ve hře a tmavém krystalu . Napsal Marco Wutz jménem GLHF.

Seznam

Genshin Impact Character: Ages, Heights, Narozeniny a BIOS