Nejlepší VPN v Indii – Top 14 recenzovaných pro rok 2023, nejlepší VPN pro Indii v roce 2023 – BleeppingComputer

Nejlepší VPN pro Indii v roce 2023

Contents

SurfShark vám umožňuje nainstalovat a připojit VPN k neomezeným zařízením. Dobrá věc na této aplikaci je, že můžete přidat více než 10 zařízení najednou. Cena této VPN je navíc ve srovnání s jinými aplikacemi virtuální soukromé sítě také menší. Proto je pro vás prospěšné používat tento VPN pro jakékoli zařízení podle vašeho výběru.

Nejlepší VPN v Indii: Top 14 recenzováno za 2023

Někdy používáme přidružené odkazy v našem obsahu, když klikneme na ty, které bychom mohli obdržet provizi – bez dalších nákladů na vás. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

Nejlepší VPN v Indii je ten, který vám umožní obejít geo-restrikce a efektivně skrýt vaši IP adresu, aby vás zabránil před digitálním dohledem. S VPN můžete zajistit své online připojení a zůstat chráněni před možnými bezpečnostními útoky.

To znamená, že výběr spolehlivé VPN na přesyceném trhu je rozhodně výzvou. Proto jsme našli a Zkontroloval 14 nejlepších VPN v Indii Na základě různých kritérií, jako je dostupnost, rychlost, zabezpečení a šifrování. Čtěte dále, když diskutujeme o tom, proč v davu vynikají vedoucí představitelé v oboru jako ExpressVPN, Purevpn a IvacyVpn.

14 nejlepších VPN v Indii za 2023

ExpressVPN poskytuje bezkonkurenční online zabezpečení s velkou rychlostí a výkonným manažerem hrozeb – jen několik důvodů, proč stojí jako nejlepší VPN v Indii. Musel se však postavit proti tvrdé konkurenci:

 1. Expressvpn – Ohodnoceno jako nejlepší VPN pro Indii celkově s rychlými službami a silnými funkcemi ochrany osobních údajů, stejně jako skvělý zákaznický servis.
 2. Celkový av -Služba zaměřená na zabezpečení, která je dodávána s nástroji pro blokování virů, malwaru a reklam, jakož i typičtějších funkcí VPN, které vás chrání online.
 3. Purevpn – Přední globální poskytovatel s krytím v 78 zemích a tisíci serverů. Aplikace byla optimalizována pro připojení P2P, přichází s nulovým protokolováním a dobře funguje na sociálních aplikacích.
 4. Ivacyvpn -Skvělé pro streamování bez vyrovnávacích pamětí a s funkcí rozděleného tunelování, která upřednostňuješ.
 5. Nordvpn -Vůdce průmyslu s více než 5 400 servery na 60 GEO, který poskytuje prvotřídní funkce pro ochranu osobních údajů a zabezpečení.
 6. Atlasvpn– Spolehlivé řešení VPN zabalené s inteligentními funkcemi, aby bylo zajištěno úplné soukromí online, i když vaše připojení selže.
 7. Cyberghost VPN -Poskytovatel s vysoce kvalitním šifrováním, přísnou politikou bez logů a možnosti optimalizace provozu pro streamování a hraní her.
 8. Privadovpn – přichází s volným plánem, který je ideální pro nové uživatele, s funkcemi rodičovské kontroly, blokátorem reklam a šifrováním souborů.
 9. Protonvpn – Bezpečná a konzistentní volba, která je také jednou z nejlepších dostupných služeb.
 10. Surfshark – Cenově dostupná možnost, která přesto poskytuje vysoké rychlosti a umožňuje vám připojit neomezené zařízení – a má dvojitou VPN pro další soukromí.
 11. Ipvanish – Rychlá služba s širokým pokrytím, což vám umožní používat rozdělené tunelování, připojit neomezené zařízení a přístup k šifrovanému cloudovému úložišti
 12. Vyprvpn -Spolehlivé VPN s politikou bez logů a silnými bezpečnostními protokoly, které přicházejí s velkou podporou pro zákazníky.
 13. Soukromý přístup k internetu -Snadno použitelná služba se silnými bezpečnostními prvky a velkým rozsahem pro přizpůsobení.
 14. Privatevpn -Zabaleno s inteligentními funkcemi, aby se obcházely kolem firewallů DPI a bloků VPN a s pověstí pro obcházení mezinárodních geo-restrictions.

Nejlepší VPN pro Indii – top 14 ve srovnání

Zde je tabulka zdůrazňující klíčové rozdíly mezi každým z našich nejlepších VPN pro Indii, která vám pomůže rychle se rozhodnout:

Indie VPN Nejlepší pro Počáteční cena Verze zdarma Záruka vrácení peněz Podporována zařízení Max Počet serverů Umístění serveru
Expressvpn Celkově nejlepší umělec 6 $.67/měsíc-1 rok Ne 30denní 5 3 500+ 94+
TotalAv Bezpečnostní 39 $/rok Ne 30denní 5 50+ 30+
Purevpn Globální pokrytí serveru 2 $.29/měsíc-2letý plán Ne 31denní 10 6 500+ 78+
Ivacyvpn Streamování bez vyrovnávací paměti $ 1.00/měsíc-5letý plán Ne 30denní 10 5 700+ 100+
Nordvpn Cloudové úložiště $ 3.49/měsíc-2letý plán Ne 30denní 6 5 300+ 60+
Atlasvpn Rodiny $ 1.83/měsíc-3letý plán Ano 30denní Neomezený 1 000+ 49+
Cyberghost Vysoce kvalitní šifrování 2 $.19/měsíc-2letý plán Ne 45denní 7 9 400+ 91+
Privadovpn Noví uživatelé 0 $ Ano 30denní 10 300+ 44+
Protonvpn Nejlepší bezplatná služba 0 $ Omezený plán volného volného plánu 30denní 10 2 900+ 68+
Surfshark Cenově dostupná možnost 2 $.49/měsíc-2letý plán Ne 30denní Neomezený 3 200+ 99+
Ipvanish Rychlá služba $ 3.99/měsíc-2letý plán Ne 30denní Neomezený 2 000+ 75+
Vyprvpn Zákaznická podpora $ 5/měsíc – roční plán Ne 30denní 10 700+ 70+
Soukromý přístup k internetu Snadnost použití 2 $.19/měsíc-3letý plán Ne 30denní 10 3 100+ 84+
Privatevpn Okopnutí bloků firewall a VPN DPI $ 2/měsíc-3letý plán Ne 30denní 10 200+ 63+

Zkontrolované nejlepší služby VPN v Indii

Nadšeni, že si můžete dát ruce na nejlepší VPN služby v Indii? Vykopejte, když diskutujeme o každém z našich nejlepších tipů podrobně níže, včetně jejich nejlepších funkcí, výhod, nevýhod a cen.

1. Expressvpn – Celkově nejlepší VPN v Indii

Expressvpn vyniká pro snadné použití. Rozhraní je nejen poměrně jednoduché, ale také nabízí 24hodinovou podporu živého chatu a e-mailu. Ať už potřebujete pomoc s nastavením nebo odstraňování problémů, ExpressVPN tam vždy bude.

Má také jednu z největších sítí serverů. K dispozici v 94+ zemích, můžete si vybrat libovolné místo, které pro vás nejlépe funguje. Služba také přichází s inteligentním nástrojem pro umístění k identifikaci serveru, který vám poskytne nejrychlejší připojení. Kromě toho, že vaše aktivity soukromé, však ExpressVPN bude také udržovat v bezpečí.

Expressvpn Best VPN pro Indii

Vlastní protokol Služby zajišťuje, že vaše připojení zůstává bezpečné. Mezitím jeho správce hrozeb zastaví jakýkoli web nebo aplikaci, na kterých jste na komunikaci se škodlivými weby a sledovači. Pokud mezi nimi neexistuje spojení, není šance na krádež dat.

ExpressVPN také nabízí rozdělené tunelování, takže si můžete vybrat, které aplikace nebo webové stránky procházejí VPN a které se připojují přímo k internetu.

Například, pokud hledáte výsledky vyhledávání specifické pro umístění, musíte zapnout VPN, abyste dosáhli nejlepšího výsledku. Zapnutí a vypnutí není výhodné, a tam je funkce rozdělené tunelování do hry. To vše přispívá k tomu, aby se ExpressVPN stala nejlepší aplikací VPN v Indii na základě našeho výzkumu.

Pro Indii: ExpressVPN nabízí virtuální indické servery v Singapuru a Velké Británii pro uživatele, kteří chtějí soukromě přístup k internetu, jako by byli v Indii, a firma poznamenává, že je kompatibilní se službami, jako jsou Hotstar a Netflix. Od roku 2022 zákon vyžaduje, aby VPN se servery v Indii shromažďovaly velké množství zákaznických dat, včetně jmen a ověřených IP adres, takže ExpressVPN zastavil provoz fyzických serverů v zemi, aby zajistil soukromí svých uživatelů. Kromě toho poskytovatel nabízí 3 500 více serverů v dalších 94 zemích.

Nejlepší pro Počáteční cena Verze zdarma Záruka vrácení peněz Podporována zařízení Max Počet serverů Umístění serveru
Celkově nejlepší umělec 6 $.67/měsíc-1 rok Ne 30denní 5 3 500+ 94+

Klady

 • Jedna z nejrychlejších služeb VPN
 • Může se pochlubit dostatečné pozitivní recenze
 • Má jednoho z nejlepších správců hesel
 • Široká znalostní základna s blogy a návody
 • Vynikající rozdělení tunelování pro větší kontrolu nad daty

Nejlepší VPN pro Indii v roce 2023

VPN je perfektní, pokud byste chtěli obejít bloky obsahu nebo procházet web bezpečně v Indii. Zde je seznam nejlepších VPN pro Indii, faktoring v rychlostech, zabezpečení a streamování přístupu.

Indie je hlavním místem pro použití VPN, i když země má problémovou historii s mnoha službami. V roce 2022 vláda požadovala, aby všechny VPN působící v regionu musely začít udržovat protokoly zákazníků po dobu nejméně 180 dnů. To zahrnuje podrobnosti o použití, přidělené adresy IP, účel použití služeb, adresy uživatelů, kontaktních údajů a další.

V reakci na to vytáhla řada VPN, a doporučili bychom se držet se poskytovatele, který nemá žádné servery, které jsou fyzicky umístěny v Indii.

VPN pracují směrováním veškerého provozu pomocí šifrovaného serveru, který se nachází v zemi podle vašeho výběru. To pomáhá zlepšit online soukromí a uživateli je přiřazena nová dočasná IP adresa, pokud zůstanou ve spojení s serverem VPN. To lze použít k přístupu k různým blokovaným webům a službám po celém světě a vy budete moci procházet anonymně, aniž by někdo držel karty na vašich online pohybech.

Podrobně vás provedeme skrz každé z nejlepších VPN. Zahrnovali jsme také rychlé přehled o podrobnostech, které můžete očekávat od každého poskytovatele:

Nejlepší VPN pro Indii:

 1. Nordvpn: Nejlepší VPN pro Indii. V roce 2022 zcela stáhl z Indie. Rychlé rychlosti připojení, streamování přístupu v populárních oblastech, velká serverová síť, různé jedinečné funkce, zablácené servery, ochrana úniku DNS, dvojitá VPN a další. Dodává se s bezrizikovou 30denní zárukou zpětného zájmu.
 2. Surfshark: Náš nejvyšší rozpočet VPN pro Indii. Spojuje dražší poskytovatele s rychlými připojeními drátěných stráží, aplikacemi pro všechna zařízení, podpora streamování, servery ve 100+ zemích a neomezený. Virtuální indické servery.
 3. Expressvpn: Spolehlivý poskytovatel se zabezpečenými připojeními a virtuálními servery v Indii. Silné šifrování AES a je jedním z nejlepších VPN pro přístup k regionům zablokovaným a cenzurovaným webům a službám.
 4. Proton VPN: Poskytovatel zaměřený na ochranu osobních údajů s virtuálními servery v Novém Dillí. Stále poskytuje přístup k streamování, různé pokročilé funkce, jako je předávání portů a dostupná omezená volná místa.
 5. Mullvad: Ideální pro anonymitu, podporu IPv6, vynikající rychlosti se všemi aplikacemi, zablokování, k dispozici anonymní registrace a zásady nulových logů.
 6. Cyberghost: Streamování optimalizovaných serverů na různých místech a zhruba 30 virtuálních indických serverů. Blokování reklam, filtrování malwaru, rozdělení tunelování a další. Cenově dostupné předplatné.
 7. IVPN: Open-Source No-Logs Transparent poskytovatel s rychlým připojením drátu a četnými pokročilými funkcemi.

Souhrnná tabulka

Bez ceny Test vítěz Bez ceny Bez ceny Bez ceny Bez ceny Bez ceny Bez ceny
Bez ceny Nordvpn www.Nordvpn.com Surfshark www.Surfshark.com Expressvpn www.expressvpn.com Proton VPN www.protonvpn.com Mullvad https: // mullvad.síť Cyberghost www.Cyberghost.com IVPN https: // www.IVPN.síť/
Hodnocení 1 2 3 4 5 6 7
Podporována zařízení Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, Smart TV, routery Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, Smart TV, routery Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, Smart TV, routery Windows, MacOS, iOS, Android, Linux Android TV Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, směrovače Windows, MacOS, Linux (příkazový řádek), iOS, Android, Amazon Fire TV Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, směrovače, NAS zařízení
AVG Speed ​​(MBPS) 100+ Mbps 100+ Mbps 100+ Mbps 100+ Mbps 100+ Mbps 100+ Mbps 73 Mbps
Populární weby odblokované 95% 88% 86% 87% 50% 85% 60%
Současná spojení 6 Neomezený 5 10 5 7 2 nebo 7
Země serveru 60 100 88+ 67 41 63 35
Nejlepší nabídka (za měsíc) $ 3.29
Ušetřete 63% + měsíce zdarma
2 $.30
84% sleva na 2 roky plánu
6 $.67
Ušetřete 49%
4 $.99
Ušetřete 50%
5 $.50
5 $.50/mo
2 $.11
Ušetřete 83%
6 $.99
6 $.00/mo roční plán

Pokud potřebujete VPN pro Indii, existuje dlouhý seznam služeb, které budou schopny dokončit práci. Položili jsme pole pomocí našich kritérií pro zařazení. Zde jsou některé z nejedvabilních charakteristik, které jsme hledali při výběru nejlepších poskytovatelů pro Indii.

 • Žádné fyzické servery v Indii, ačkoli virtuální servery jsou v pořádku v závislosti na tom, kde jsou založeny
 • Rychlosti připojení budou diktovat, jak efektivně je uživatel schopen vykonávat jakýkoli úkol online
 • Streamování přístupu a také umožňující uživateli obejít všechna omezení na webech ze zahraničí
 • Ochrana osobních údajů a zabezpečení, včetně všeho od pozoruhodných funkcí po dostupné protokoly
 • Aby se kvalifikovala na jednu ze tří nejlepších pozic, musí VPN provozovat 100% bezpisovou síť serveru a nechala svou infrastrukturu auditovanou renomovanou třetí stranou

Pro více informací o konkrétních kritériích, které jsme použili pro výběr nejlepších VPN pro Indii, naleznete v části Metodika testování nalezená později v tomto článku.

Chcete vyzkoušet top riziko VPN zdarma?

Nordvpn nabízí plně vybavené bez rizika 30denní zkušební verze, pokud jste Zaregistrujte se na této stránce . VPN hodnocené #1 můžete použít bez omezení na měsíc – skvělé, pokud chcete narušit svou oblíbenou show nebo se chystáte na krátkou cestu.

Neexistují žádné skryté podmínky – pouze do 30 dnů kontaktujte podporu, pokud se rozhodnete, že NordVPN není pro vás to pravé a dostanete plné náhrady. Začněte svůj pokus o NordVPN zde .

Nejlepší VPN pro Indii

Zde je zaokrouhlení s podrobnými informacemi o každém z VPN, které se dostaly na tento seznam.

6 Nejlepší VPN pro Indii (testováno a práce v září 2023)

Nejlepší VPN pro Indii

Indická vláda často blokuje určité webové stránky a online služby. Jako Torrentz.EU, Tiktok, streamovatelné, vaše videohost.com, a další. Pokud k nim chcete získat přístup, potřebujete VPN v Indii, která vám může pomoci získat přístup k tomuto geologickému obsahu.

Vybrali jsme následující seznam nejlepších VPN pro Indii. Seznam obsahuje jak open source (zdarma), tak komerční (placený) software.

Nejlepší VPN pro Indii

✔ jurisdikce: Britské panenské ostrovy

✔ Podporované aplikace: iOS, Android, Linux, MacOS a Microsoft Windows.

✔ Pracuje s: Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, BBC IPLAYER, Sky, HBO, Torrenting, Kodi

✔ Záruka zpětného zájmu peněz: 30 dní

9.8

S 3 měsíci zdarma

Nejlepší VPNS v Indii: Top Picks!

Vynikající – 9.8

Vynikající – 9.7

Dobré – 9.6

Dobré – 9.5

1) Expressvpn

Naše č. 1 VPN pro Indii

Jako naši #1 VPN pro Indii jsme si vybrali expressvpn díky rychlosti, zabezpečení a soukromí, které poskytuje. ExpressVpn Vaše IP adresa a šifrování vašeho provozu, aby třetí strany nemohly vidět, co děláte. Neudržují protokoly vašich aktivit nebo spojení a existuje přepínač zabíjení, který chrání vaše soukromí v případě narušení vašeho připojení. A to není všechno!.

Protokol EXPRESVPN na zakázku na míru je rychlejší, bezpečnější a stabilnější než jiné protokoly s otevřeným zdrojovým kódem. Ať už streamujete Netflix z U.S. Server nebo stahování her, Lightway zajišťuje ultra rychlé rychlosti pro hladký zážitek na jakémkoli zařízení.

A opravdu máme na mysli jakékoli zařízení.! ExpressVPN je k dispozici na iOS, Android, Windows, MacOS, Linux, prohlížeči a mnoho dalších. A co víc, pokud se setkáte s jakýmikoli problémy, zákaznická podpora pro Live Chat ExpressVPN je tu, aby pomohla.

Expressvpn

Klíčové specifikace:

Podporované platformy:
iOS, Android, Linux, MacOS a Microsoft Windows
Ne servery: 3000+ Země serveru: 94 Rozdělení tunelování: Ano
Příspěvek na datu: Neomezený Torrenting: Ano Spínač zabíjet: Ano
Schopen odblokovat:
YouTube TV, Netflix, Iplayer, Amazon Prime, Hulu.
Politika bez lhostů: Ano IP adresy: Dynamický Současné připojení: 5
Zkušební verze zdarma: Ano – 30 dní

Klady

Nejlepší šifrování a síťový přepínač ve své třídě pomáhá udržovat vaši internetovou aktivitu v soukromí.
Odblokování webových stránek a služeb omezených nebo blokovaných v Indii, jako je u.S. Netflix.
Ultra rychlé a zabezpečené servery díky protokolu Lightway na míru.
24/7 Zákaznická podpora, která zaměstnává skutečné, vysoce vyškolené lidi.
Hodnoceno jako „vynikající“ se 4.5 Hodnocení na TrustPilot z více než 8 000 skutečných recenzí zákazníků.
Pomáhá udržovat vaši IP skrytou pro zvýšenou online anonymitu.
Nenechává žádné protokoly vašich aktivit nebo spojení.

Nevýhody

Nákladnější ve srovnání s jinými VPN.
Nepodporuje IPv6.

Připraveno na routery

S ExpressVPN se můžete připojit k pěti zařízením najednou. Můžete však chránit každé zařízení ve vaší domácnosti pomocí aplikace ExpressVPN pro směrovače.

Dynamická IP adresa:

ExpressVPN poskytuje jedinečnou IP adresu pokaždé, když se připojíte. Díky tomu je pro třetí strany, jako je váš poskytovatel internetu, obtížné sledovat vaši online aktivitu.

Exkluzivní nabídka!

Získejte 3 měsíce zdarma, když se zaregistrujete na 12měsíční předplatné ExpressVPN. To je 49% úspora! A pokud nejste 100% spokojeni, ExpressVPN nabízí 30denní záruku zpětného zájmu peněz.

30denní bezplatná zkušební verze

2) Nordvpn

Nejlepší pro připojení dvojitého VPN, cibule přes VPN servery, P2P

Nordvpn je jedním z nejlepších VPN, které nesledují, nesbírají ani nesdílejí vaše data. Poskytuje zabezpečení šifrováním odeslaných a přijatých dat. Jedná se o zdarma P2P VPN, která vám pomůže předcházet reklamám a malwaru.

Je to jeden z nejlepších VPN pro zařízení iPhone a Android, který vám umožňuje přístup k četným streamovacím webům bez potíží. NordVPN nabízí plány předplatného na 1 měsíc, 1 rok a 2 roky.

Nordvpn

Klíčové specifikace:

Podporované platformy:
Mac, iOS, Android, Linux
Ne servery: 5000+ Země serveru: 59 Rozdělení tunelování: Ano
Příspěvek na datu: Neomezený Torrenting: Ano Spínač zabíjet: Ano
Schopen odblokovat:
YouTube TV, Netflix, Iplayer, Amazon Prime, Hulu
Politika bez lhostů: Ano IP adresy: Statický Současné připojení: 6
Zkušební verze zdarma: Ano – 30 dní Nejlepší pro: Připojení dvojitého VPN, cibule přes VPN servery, P2P.

Klady

Tato služba VPN poskytuje dobré zabezpečení.
Poskytuje ochranu proti úniku DNS.
Tato bezplatná VPN pro torrenting poskytuje ochranu s dvojitým VPN.
Je to jeden z nejrychlejších VPN.
Poskytuje ochranu proti úniku IPv6.

Nevýhody

Torrenting je podporován pouze pro několik serverů.
Konfigurace této VPN pomocí OpenVPN Virtual Private Network System není uživatelsky přívětivá.

Nedostane webový provoz:

Nordvpn pracuje s mnoha streamovacími weby, včetně Hulu, BBC IPlayer, Netflix, ABC a IVIEW. Sídlí v Panamě, která je pro ISG (mezinárodní skupiny dozoru) nečleninou zemí). Tato VPN má silnou politiku protokolování. Proto si neuchovává vaše data aktivity online.

Dostupnost vyhrazených IP adres:

Vyhrazená služba IP adresy společnosti NordVPN je k dispozici na 70 USD za rok. Tato funkce vám poskytne IP, kterou můžete použít pouze vy. Některé webové stránky jako Gmail a PayPal Block sdílené IP adresy. Proto je dobré, že takové zařízení využíváte k prevenci nepříjemných blokátorů.

30denní bezplatná zkušební verze

3) SurfShark

Nejlepší pro hraní, prohlížení a streamování

SurfShark je jedním z nejlepších VPN pro Indii, která vám poskytuje rychlý, bezpečný a soukromý přístup k internetu. Tento software nabízí zabezpečené protokoly tunelování, jako jsou OpenVPN a IKEV2. Díky tomu je vaše fyzická poloha soukromá a udržuje vaše citlivá data zabezpečená.

Je to jedna z nejlepších indických VPN, která umožňuje aplikacím a webovým stránkám obejít bloky VPN. Svou identitu můžete chránit skrytí skutečné IP adresy. Nezokomuje vaši IP, webrtc a poskytuje ochranu úniku DNS.

SurfShark je VPN, která umožňuje připojení P2P přes VPN na určitých serverech. Toto je jedna z nejlepších služeb VPN v Indii, která dokáže blokovat nežádoucí webové stránky bez jakýchkoli potíží. Umožňuje vám sdílet vaši IP adresu s ostatními lidmi na stejném serveru. Tato rychlá rychlost India VPN vám také umožňuje uložit do záložek vašich oblíbených míst pro budoucí použití.

Surfshark

Klíčové specifikace:

Podporované platformy:
Mac, iOS, Android, Linux
Ne servery: 3200 Země serveru: 65 Rozdělení tunelování: Ano
Příspěvek na datu: Neomezený Torrenting: Ano Spínač zabíjet: Ano
Schopen odblokovat:
YouTube TV, Netflix, Iplayer, Amazon Prime, Hulu.
Politika bez lhostů: Ano IP adresy: Statický Současné připojení: Neomezený
Zkušební verze zdarma: Ano – 30 dní Nejlepší pro: Hraní, prohlížení a streamování.

Klady

Nabízí bezpečné a anonymní prohlížení.
Podporuje širokou škálu aplikací.
Tato indická VPN má dobrou zákaznickou podporu.
Nabízí ideální rychlost připojení serveru.
Umožňuje vám udržet data soukromé pomocí 256bitové techniky šifrování AES.
Tato VPN funguje dobře, aby obešla vaši polohu bez detekce proxy.

Nevýhody

Nenabízí přístup k prohlížeči TOR prostřednictvím VPN.
Tento software má komplikovaný proces nastavení.
Slabá přítomnost sociálních médií.

Neomezená zařízení:

SurfShark vám umožňuje nainstalovat a připojit VPN k neomezeným zařízením. Dobrá věc na této aplikaci je, že můžete přidat více než 10 zařízení najednou. Cena této VPN je navíc ve srovnání s jinými aplikacemi virtuální soukromé sítě také menší. Proto je pro vás prospěšné používat tento VPN pro jakékoli zařízení podle vašeho výběru.

30denní bezplatná zkušební verze

4) Atlas VPN

Nejlepší pro ochranu vašeho digitálního života

Atlas VPN vám umožňuje objevit bezpečnější a otevřenější internet. Nabízí nejlepší protokol ve své třídě pro zajištění bezpečného a plynulého hraní, streamování a celkového zážitku z procházení. Umožňuje vám přístup na internet z několika IP adres současně.

Atlas VPN

Klíčové specifikace:

Podporované platformy:
Mac, Windows, iOS, Android
Ne servery: 750+ Země serveru: 37 Rozdělení tunelování: Ano
Příspěvek na datu: Neomezený Torrenting: Ano Spínač zabíjet: Ano
Schopen odblokovat:
YouTube TV, Netflix, Iplayer, Amazon Prime, Hulu.
Politika bez lhostů: Ano IP adresy: Dynamický Současné připojení: Neomezený
Zkušební verze zdarma: Ano – 30 dní

Klady

Poskytuje podporu protokolu tunelingu Wireguard.
Slušné rychlosti během každodenního používání.
Místní a vzdálené servery vykazovaly podobné rychlosti.
Mobilní aplikace optimalizované pro Android a iOS
ATLAS VPN nabízí vysokou úroveň ochrany s vestavěnou dvoufaktorovou ověřování
24/7 podpora prostřednictvím e -mailového chatu

Nevýhody

V současné době není k dispozici pro Linux
Neposkytuje žádné vyhrazené IP-addresses

Jak používat Atlas VPN zdarma:

Spusťte bezrizikovou zkoušku ATLASVPN. Předplatné můžete kdykoli zrušit. Neexistují žádné náklady.
ATLAS VPN nabízí 30denní záruku na zpětné peníze. Tato služba VPN poskytuje flexibilní cenové plány podle vašich potřeb.

30denní bezplatná zkušební verze

5) nejrychlestvpn

Nejlevnější předplatné VPN

FastEstVPN je celoživotní předplatné VPN se sídlem na Kajmanských ostrovech, která nabízí zpracování rychlosti blesku, ultra bezpečné šifrovací služby, rozdělení tunelování a další.

Je to jedna z mála legitimních celoživotních předplatných. Za pouhých 40 USD za celoživotní přístup nabízí tato společnost jeden z nejlepších dostupných nabídek. Tato společnost navíc má servery ve 39+ zemích a více než 55 a více míst.

Nejrychlestvpn

Klíčové specifikace:

Podporované platformy:
Windows, Mac, iOS, Android, Fire TV a další
Ne servery: 600+ Země serveru: 39+ Rozdělení tunelování: Ano
Příspěvek na datu: Neomezený Torrenting: Ano Spínač zabíjet: Ano
Schopen odblokovat:
Netflix, Hulu, Hbo a další
Politika bez lhostů: Ano IP adresy: Dynamický Současné připojení: 10
Zkušební verze zdarma: Ne-15denní záruka na zpětné peníze Nejlepší pro: Nejlevnější předplatné VPN

Klady

Celoživotní přístup zahrnuje 10 multi-login
Nabízí cloudové úložiště 2TB
Odblokovací schopnosti (Netflix, Disney+, Hotstar, Amazon atd.)

Nevýhody

Příplatek za další zařízení.
Rozdělení tunelů pouze na aplikacích iOS a Android.

Volba protokolu:

Protokoly VPN jsou sada pravidel, která určuje, jak vaše datové směry mezi počítačem na server. Zajišťuje, že získáte bezpečné a stabilní spojení. FastEstVPN podporuje obrovskou škálu protokolů pro připojení serveru konkrétní země. Také vám umožňuje snadno vybrat dobrý protokol, jako je Wiregaurd, OpenVPN, IKEV2, IPsec, OpenConnect.

Nucené 256bitové šifrování AES:

Použití 256bitového šifrování AES je pro všechny uživatele vynuceno povinným. Tato funkce vám pomůže zajistit vaše spojení proti kybernetickým útokům. Chrání vás také před škodlivými útoky a pomůže vám skrýt vaši online identitu.

15denní záruka zpětného peněz

6) Cyberghost

Nejlepší pro přístup k streamování webových stránek pomocí HD video obsahu

Cyberghost je nástroj pro odblokování webových stránek a užívání si svého oblíbeného obsahu bez potíží. Je to jeden z nejlepších softwaru blokátoru IP pro streamování a obcházení geo-restrictions. Tento program je užitečný pro anonymně surfování internetu bez jakéhokoli omezení.

Aplikace Cyberghost vám umožňuje snadno přistupovat k serveru Nospy. Šifruje data pomocí nejnovější 256bitové techniky šifrování AES. Tento program umožňuje skrýt IPS pouze jedním klepnutím. To vás upozorní při připojení k nezajištěné veřejné síti.

Cyberghost

Klíčové specifikace:

Podporované platformy:
Windows, Linux, Mac, iOS, Android, Firestick
Ne servery: 7 000 Země serveru: 91 Rozdělení tunelování: Ano
Příspěvek na datu: Neomezený Torrenting: Ano Spínač zabíjet: Ano
Schopen odblokovat:
Netflix
Politika bez lhostů: Ano IP adresy: Statický Současné připojení: 7
Zkušební verze zdarma: Ne-45denní záruka na zpětné záruky Nejlepší pro: Přístup k streamování webových stránek pomocí HD video obsahu.

Klady

Snadno skryje vaši IP pro anonymně online.
Chrání vaši digitální identitu.
Rozbije všechna geosměrná restrikce.
Odblokuje jakékoli webové stránky.
Umožňuje anonymně torrent.
Pomůže vám chránit vaše spojení na veřejném Wi-Fi.
Umožňuje skrýt IP adresu prostřednictvím dobrého připojení VPN.
Poskytuje spoustu míst, z nichž.
Rychlost této VPN je rychlá.

Nevýhody

Některé servery jsou pomalé a mohou ovlivnit rychlost vaší sítě.
Správa uživatelského jména a hesel jsou komplikovány.
Software Cyberghost někdy havaruje.

Rychlá podpora chatu:

Cyberghost poskytuje rychlou podporu lidského chatu ve srovnání s jinými VPN. Toto zařízení vám pomůže rychle vyřešit jakýkoli problém bez jakýchkoli potíží.

Se sídlem v Rumunsku:

Pokud chcete získat přístup k streamovacím službám, jako je Hulu, musíte připojit jeden z amerických serverů. Přístup na tento web z jiných zemí, které jsou méně než pět očí (inteligence aliance), může vytvořit problém. Se sídlem v Rumunsku se Cyberghost nesdílí s vládou USA.

45denní záruka pro peníze

7) Soukromý přístup k internetu

Nejlepší pro bezpečnost

Soukromý přístup k internetu nabízí uživatelům vynikající soukromí dat. Jejich bezpečnost je velmi vysoká s šifrováním vojenského stupně a je zabaleno s rychlými rychlostmi internetu.

Je to open-source VPN, takže umožňuje ostatním vývojářům používat to, co pro ně fungovalo k vývoji jiného softwaru VPN. To také snižuje rizika zranitelnosti, protože záplaty se neustále vytvářejí, aby byly informace v bezpečí.

Soukromý přístup k internetu

Funkce:

 • Efektivní Killswitch: Dobrý zabiják zajistí, že pokud vaše připojení VPN někdy klesne, veškerý váš přístup k internetu bude uzavřen.
 • Vestavěné blokování reklamy: Všechny vaše reklamy budou blokovat reklamy a sledovače.
 • Vedoucí protokoly: Soukromý přístup k internetu používá důvěryhodné protokoly s otevřeným zdrojovým kódem, které zajišťují, že vaše data zůstanou bezpečná. Podporuje OpenVPN, Wireguard a IPsec.
 • Žádná politika protokolu: má pevnou 100% politiku bez logu. Vaše historie prohlížení, IP adresa a dotazy DNS nejsou nikdy uloženy na jejich serverech. Bylo to prokázáno, že je pravda u soudu dvakrát a nezávislými audity.
 • Multihop: Funkce MultiHoP je zajímavou možností, která vám umožní směrovat váš provoz dvěma servery VPN. Používání dalšího serveru VPN přidává další krok, díky kterému je vaše aktivity online sledována.

Klíčové specifikace:

Podporované platformy:
iOS, Android, Linux, MacOS a Microsoft Windows.
Ne servery: 10 000+ Země serveru: 84+ zemí Rozdělení tunelování: Ano
Příspěvek na datu: Neomezená šířka pásma Torrenting: Ano Spínač zabíjet: Ano
Schopen odblokovat:
YouTube TV, Netflix, Amazon Prime, Hulu
Politika bez lhostů: Ano IP adresy: Statický Současné připojení: 10+
Zkušební verze zdarma: Záruka ne- 30denní záruka peněz

Klady

Konfigurovatelné split-tunneling
Brání vaší škole v tom, aby viděla dopravní informace, pokud vaše VPN selže.
Zkušební zkouška zahrnuje až 10 zařízení.
Umožňuje pravidla automatického propojení, takže vaše VPN se připojuje k některým sítím a ne jiné.

Nevýhody

Aplikace může čas od času vyžadovat odstraňování problémů.
Spolehlivé rychlosti internetu.

30denní záruka vrácení peněz

Jak používat VPN v Indii?

Proveďte následující kroky k použití VPN v Indii pomocí NordVPN:

Krok 1) Přejděte na web NordVPN. Stiskněte tlačítko Start Now. Tím se dostanete na stránku předplatného.

VPN v Indii

Krok 2) Nordvpn nabízí tři plány: a) 1 měsíc, b) 1 rok a c) 2 roky.

Vyberte si požadovaný plán. Pokračujte ve vytváření účtu, vyberte a plaťte prostřednictvím požadované možnosti platby.

VPN v Indii

Krok 3) Vaše předplatné NordVPN začalo.

Můžete se přihlásit na web NordVPN a stáhnout instalační soubor pro požadovanou platformu. Níže stáhneme aplikaci pro Windows.

VPN v Indii

Krok 4) Nainstalujte a spusťte Nordvpn.

Najděte a vyberte zemi, ze které chcete získat přístup k obsahu. Zde vybereme Indii

VPN v Indii

Přihlaste se na platformu OTT, jako je Hulu nebo YouTube, a budete moci sledovat televizní pořady a filmy dostupné v Indii.

VPN v Indii

Průvodce nákupem:

VPN je soukromá síť, která používá veřejnou síť k propojení vzdálených webů nebo uživatelů dohromady. Síť VPN používá virtuální připojení směrovaná přes internet ze soukromé sítě podniku nebo službu VPN třetích stran na vzdálený web. Je to bezplatná nebo placená služba, která udržuje vaše prohlížení webu bezpečné a soukromé před veřejnými wifi hotspoty.

❓ Které jsou nejlepší VPN v Indii?

 • Expressvpn
 • Nordvpn
 • Surfshark
 • Atlas VPN
 • Nejrychlestvpn
 • Cyberghost
 • Soukromý přístup k internetu