Nejlepší Warzone 2 SMG načítání a ladění v sezóně 3, Best Warzone 2 SMG pro sezónu 3 | PCGamesn

Nejlepší Warzone 2 SMG pro sezónu 3

Whosimmortal kapitalizuje rychlost PDSW 528 a zvyšuje své pohybové schopnosti pro rychlé přemístění a agresivní boje. Hráči mohou tuto sestavu využít k překvapení nepřátel s jeho rychlostí a zvýšenou přesností ohně kyčle. Zůstaňte naladěni na sportovce pro více průvodců sestavení zbraní Warzone 2.

Nejlepší Warzone 2 SMG načítání a ladění v sezóně 3

PDDSW 528 se objevila jako jedna z nejvýhodnějších zbraní sub-machine (SMG) v Call of Duty Warzone 2 kvůli své vysoké kapacitě munice a konzistentním výkonu. Populární tvůrce obsahu Whosimmortal si všiml svého potenciálu a předvedl životaschopnou PDSW sestavení pro bitvu Royale.

Aktualizace sezóny 3 zavedla různé nové změny ve Warzone 2, včetně změn mapy, nových zbraní, operátorů a kosmetiky. Navzdory všem novým úpravám obdržela PDSW 528 pouze jednu změnu třídy dílčích zbraní, čímž se zvýšila přesnost šíření ohně kyčle.

Podívejme se blíže na WhoSimmortal’s PDSW 528 Build for Warzone 2 Season 3.

WhosimMortal doporučuje v sezóně 3 nový sestavení PDSW 528 pro Warzone 2

Aktualizace sezóny 3 aktualizovala Activision’s Battle Royale s novými Nerfy a Buffy na vybraných zbraních v celém Arsenalu. Než vývojáři budou moci provést jakékoli úpravy. Tyto záplaty jsou nasazeny za účelem vytvoření rovných podmínek pro celou základnu hráče.

PDSW 528 se neustále leze na různá načtení jako zbraň pro boj z blízkého dosahu. Tato SMG se stala spolehlivou zbraní pro většinu rychlých situací ve Warzone 2.

PDSW 528 Build zbraně

PDSW 528 je členem platformy taktique obranné zbraně, která může skartovat nepřátelské operátory na blízkém dosahu. Je vybaven masivním časopisem s 50 kulkami a požární sazbou 909 kol za minutu (RPM). Je také docela užitečné běžet s tím, jak je agilní, a hráči mohou na 7 hodin.Rychlost 62 m/s v taktických sprintech.

Whosimmortal naznačuje, že hráči využívají svou sestavu k tomu, aby vytěžili maximum z PDSW 528. Zde je úplná sestavení vedle výhod a nevýhod každého připoutání.

Doporučené sestavení:

Doporučené ladění:

  • Lockshot KT85: 0.52 vertikální, 0.26 Horizontální
  • VLK LZR 7MW: -0.27 vertikální, -26.32 horizontální
  • Cronen Mini Pro: -1.55 vertikální, -2.25 horizontální
  • Bruen Q900 Grip: -0.68 vertikální, -0.29 horizontální
  • TV tac hřeben: -0.21 vertikální, -0.14 Horizontální

Lockshot KT85 zvyšuje vertikální a horizontální kontrolu zpětného rázu. Vyžaduje však malou daň na celkové rychlosti cíle dolů (ADS) a zaměřování stability.

VLK LZR 7MW zvyšuje rychlost reklam, rychlost sprintu-to-fire a cíl stabilita. Jedinou nevýhodou laseru je to, že se stane viditelným, když se používá v režimu ADS.

Cronen Mini Pro je skvělá optická příloha, ale lze jej vyměnit za přílohy munice, v závislosti na preferenci hráče. Zadní přilnavost Bruen Q900 dále zvyšuje reklamy a rychlosti sprintu na palbu, ale snižuje kontrolu zpětného rázu.

TV TAC Cim Compment zvyšuje rychlost reklam a rychlost sprintu k ohni. Tato připoutání mírně ovlivňuje stabilitu zaměřené na zbraň a zaměřuje rychlost chůze.

Whosimmortal kapitalizuje rychlost PDSW 528 a zvyšuje své pohybové schopnosti pro rychlé přemístění a agresivní boje. Hráči mohou tuto sestavu využít k překvapení nepřátel s jeho rychlostí a zvýšenou přesností ohně kyčle. Zůstaňte naladěni na sportovce pro více průvodců sestavení zbraní Warzone 2.

Nejlepší Warzone 2 SMG pro sezónu 3

Ať už chcete agresivně tlačit své nepřátele, nebo jen potřebovat tu dokonalou sekundární zbraň, máme tu nejlepší Warzone 2 SMG.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: Solider drží samopal v temné místnosti

Publikováno: 18. května 2023

Hledáte nejlepší Warzone 2 SMG? Samotanská zbraň je ve Warzone 2 neocenitelná, protože je schopna vyplnit se jako solidní sekundární, když je spárována s dlouhým doletem, nebo jako primární, pokud jste typ hráče, který si ráda přiblížíte a osobní. Ideální pro tlačení zraněného nepřítele, tyto lehké zbraně nemusí mít dlouhý efektivní rozsah, ale když jste zblízka, decimujete opozici.

Nejlepší Warzone 2 SMG je Lachmann Sub, také známý jako MP5. Tato zbraň má nejlepší mobilitu ze všech nejlepších zbraní Warzone 2 a zabalí se vážný úder zblízka, pokud ji postavíte se správnými přílohy, natolik, že také obsahuje v našem průvodci celkovém nejlepším načítání Warzone 2 kapky. Zde je náš úplný seznam nejlepších Warzone 2 SMG a příloh, se kterými je budete chtít připravit, než se dostanete do jedné z nejlepších zdarma PC her roku.

Nejlepší Warzone 2 SMGS

Toto jsou nejlepší SMG ve Warzone 2:

Nejlepší Warzone 2 SMGS: MP5 Lachmann Sub SMG sedí na displeji

Lachmann Sub (MP5)

Skutečný všestranný, Lachmann Sub může být vybaven pro blízký boj nebo se stabilizovat pro střednědobé zakázky. V závislosti na směru, kterým jdete s přílohy, může MP5 fungovat buď jako primární nebo sekundární zbraň, a my máme nejlepší dílčí načtení Warzone 2 MP5 Lachmann, pokud hledáte nápady, jak se připravit na SMG.

Pokud zatím nemáte všechny přílohy, které uvedeme v našem nejlepším načítání, obvykle budete chtít vybavit věci, které zvyšují poškození, rozsah a přesnost. Tato zbraň je vhodná pro boj blízkých čtvrtí, ale mapa Warzone 2 je tak obrovská, že budou mít příležitosti, kdy budete muset střílet na delší dosah, než je ideální, takže se v přípravě na to připravuje Lachmann Ušetřete vás před divokým postřikem kolem vašeho cíle místo toho, abyste je skutečně zasáhli.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: Fennec 45 SMG stojí na displeji

Fennec 45

Fennec nabízí nejvyšší míru požáru ve třídě SMG, do té míry, že klip vyprazdňujete, než to víte. Devastující při setkáních z blízkého dosahu máme tu nejlepší načtení Warzone 2 Fennec 45, takže z tohoto extrémně smrtícího SMG můžete co nejlépe využít.

Největším rizikem, které s Fennec podstoupíte, je vyprázdnění časopisu dříve, než zabijete svého nepřítele, zejména pokud bojujete s více než jedním nepřítelem najednou. Stejně jako Lachmann Sub, je důležité zlepšit kontrolu a přesnost zpětného rázu, protože Fennec má peklo kopu, takže hledejte podřízenou a/nebo zadní přilnavost, která může pomoci na této frontě.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: Hurrikán FSS SMG sedí na displeji

FSS hurikán

Hurikán FSS, který se nachází někde mezi SMG a jednou z nejlepších útočných pušek Warzone 2, posune rozsah poškození třídy SMG dále než většina ostatních v této příručce, takže je perfektní spárovat vedle zbraně s extrémním dosahem s extrémním dorazem. Pro nejúčinnější nastavení připojení se ujistěte, že se podívejte na nejlepší načítání hurikánu Warzone 2 FSS, které se zaměřuje na ještě více zlepšování rozsahu.

Díky jeho již tak působivému rozsahu se však můžete lépe vylepšit zdokonalením aspektu zbraně z blízkého čtvrtí a používat ji, když vyčistíte budovy. Zadní úchopy XTEN nebo Phantom jsou pro to vynikající, stejně jako obě demo s rychlým mozlem. Pokud chcete, můžete na něm vždycky rána laser.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: A VAZNEV 9-K SMG sedí na displeji

Vaznev-9K

Vaznev-9K je nejtěžší SMG, ale s tím přichází divoký zpětný ráz a zřetelný nedostatek dosahu. S tímto SMG budete moci rychle sundat nepřátele, za předpokladu, že můžete své snímky dostat na cíl. Využití našeho nejlepšího načítání Warzone 2 Vaznev-9K zajišťuje, že můžete využít výstupní výstup SMG s vysokým poškozením.

Stejně jako hurikán FSS je lepší používat Vaznev-9K jako útočná puška a v důsledku toho budete chtít, aby byla co nejpřesnější. Většina spodních barv zpomaluje rychlost reklam, která není ideální, ale zadní přilnavost Demo-X2 zlepšuje kontrolu zpětného rázu, zatímco hlaveň SA Response III má tolik buffů, nerf ADS stojí za kompromis.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: Bas-P SMG sedí na displeji

BAS-P

Bas-P je prvním přírůstkem po spuštění do sestavy SMG a je to solidní zobrazení z kompaktní zbraně. Náš průvodce po nejlepším načítání Warzone 2 Bas-P má přesné podrobnosti o každém příloze, které budete chtít spustit, spolu s tím, jak odemknout zbraň, ale protože to bude chvíli trvat, než odemknete vše, obecně se zaměřujete ke zlepšení kontroly zpětného rázu.

Provozovatel předběžně pomáhá s přesností ohně kyčle, užitečným při čištění místností a budov, stejně jako laserové připojení. Doporučuje se také o něco delší čenich, například 6.5 ″ Bruen Drake.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: MX9 SMG sedí na displeji

MX9

MX9 je velmi podobný AUG z předchozích her, jak ve vzhledu, tak ve způsobu, jakým se zabývá. Vzhledem k jeho kontrolovatelnému zpětnému ránu může být MX9 použita jako možnost střední třídy, s sotva jakýkoli zpětný zákon, jakmile začnete střílet. Než se přiblíží, nebudete mít žádné potíže s nepřáteli, zejména s jasnou optikou, jako je Slimline Pro.

Nejlepší načtení Warzone 2 MX9 má nejlepší přílohy pro tento jack-of-all-trades SMG, ale pokud jste je dosud odemkli, doporučujeme se zaměřit na trochu dosahu, abyste to mohli spárovat s a Sniper Rifle-Singuard MKV čenich a STIP-40 Zadní přilnavost vás nechají vybírat nepřátele z dálky.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: Minibak SMG sedí na displeji

Minibak

Obrovská výchozí velikost časopisu odlišuje Minibak od svých konkurentů, protože budete moci udržet palbu mnohem déle a nemusíte plýtvat připojením ke zlepšení kapacity.

Vrchní zpětný ráz je největší nevýhoda této SMG, takže důvěryhodná zadní přilnavost Demo-X2 by měla být go-to. Miniback Grip Mag je jedinečný nátlak na tuto zbraň, která také pomáhá se stabilizací zpětného rázu, zatímco Xten Razor comp obětuje rychlost reklamy za vylepšené horizontální a vertikální zpětný ráz.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: A PDSW 528 SMG sedí na displeji

PDSW 528

PDDSW 528 nebo P90, jak ji znáte, je lehký a vysoce přesný SMG. Jeho užitečnost z něj činí perfektní doprovod k odstřelovací pušce, protože tento SMG zvládne věci v blízkosti středního rozsahu, jakmile vaše volba dlouhého dosahu vyjde z okna. Máme nejlepší načítání Warzone 2 PDSW 528 pro přílohy, které byste měli běžet, abyste zvýšili schopnosti na dlouhém doletu.

PDSW 528 se může dostat na dno našeho nejlepšího seznamu SMGS, ale stále to není špatná zbraň, zejména zblízka. Pokud tedy nechcete vyzkoušet a součet to pro zakázky na dálku a místo toho chcete zvýšit své šance ještě více decimujících protivníků v boji z těsné čtvrtiny, rozbalte se na přílohy, jako je akcie CQB, TV taccomb a 9.5 ″ vévoda-30 barel.

Nejlepší Warzone 2 SMGS: A na displeji sedí Vel 46 SMG

Vel 46

Vel 46, nebo MP7, je spolehlivým SMG pro hasičské hasičky, které tlačí do střední řady, i když to nedělá dost, aby se dostalo na nejvyšší úroveň kategorie. Jeho vysoká mobilita spojená s jednou z nejlepších ohně ve třídě SMG dělá ideální vybavení jako sekundární zbraň.

Generál Gist o upgradu statistik SMG pomocí nejlepšího načítání Warzone 2 Vel 46 je zohlednění jeho rychlé rychlosti ohně a průměrné velikosti časopisu – 50 nebo 60 kulatých magů bude vykonávat práci. Vytvářejte hlaveň na tom, že pomáhá s dosahem a bojovým přilnavostí ZLR, aby se vypořádali s nepřáteli, kteří jsou těsně mimo ideální dosah.

Tam máte nejlepší Warzone 2 SMG, spolu se zbytkem rychlých zbraní. Jsou to všestranná skupina zbraní, která v této hře FPS může naplnit řadu různých rolí. Při vstupu do nové mapy Warzone 2 je vždy dobré mít plán B, přičemž tyto zbraně jsou ideálním partnerem pro primární sortiment s extrémním dosahem.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.