Nejlepší Warzone 2 zařazená hračka pro sezónu 5 – Charlie Intel, Best Warzone 2 Load Builds a nastavení třídy zatím | Shotkul skalního papíru

Nejlepší sestavy načtení Warzone 2 a nastavení třídy

Signál 50 umožňuje zahájit boje s palbou rychlých záběrů, které pravděpodobně upustí alespoň jednoho soupeře; Zatímco Kastov-74U vám dává rychlost a dominanci blízkého dosahu, musíte uzavřít mezeru mezi vámi a nepřátelským týmem a ukončit boj dříve, než měli šanci se zotavit z vašich ostřelovacích výstřelů. Budete však potřebovat následující výhody a vybavení, abyste opravdu zasáhli svůj krok s tímto nakládkou:

Nejlepší Warzone 2 zařazená hračka pro sezónu 5

Operátoři hry Warzone 2 zařadili

Aktivita

Pokud chcete vyšplhat na řady hry Warzone 2, pak jsou zde nejlepší hodnocené načítání her, které budou pomůže vám ovládnout konkurenční bitvu Royale a vydělat tunu SR Ve Warzone 2 Season 5.

Příchod hodnocení Play vzal Scénu Warzone 2 Scénou bouří a se sezónou 5 přinesl nový obsah, jako jsou herní režimy pro hráče pro oživení a čerstvé zbraně, je ten pravý čas naskočit do hry, aby zajistil SR, vyšplhal na divize dovedností a získal zdarma odměny a získal zdarma odměny.

Článek pokračuje po reklamě

Když to bojuje v Al Mazrah, použití nejlepších Warzone 2 zařazených nahrazení může změnit svět, takže zde jsou nejlépe hodnocená hračka, která můžete použít k ovládání soutěže ve Warzone 2 Season 5.

Článek pokračuje po reklamě

 • Warzone 2 Nejlepší hodnocené hry Lachmann-556 načítání
 • Warzone 2 Nejlépe hodnocené hry Cronen Squall Load
 • Nejlepší Warzone 2 zařazené hry Sakin Mg38 načítání
 • Nejlepší Warzone 2 hodnocená hračka Sniper načítání

Warzone 2 Nejlepší hodnocené hry Lachmann-556 načítání

Lachmann-556 ve Warzone 2

Lachmann-556 je snadno použitelná a smrtící puška.

Lachmann-556 byl již silnou volbou, ale pád ISO Hemlock mu dal tlak, který potřeboval k létání až na vrchol. Assault Rifle obdržela buffy na jeho sílu a poškození zpět v sezóně 3 Reloaded a její dominance pokračovala do sezóny 5.

Článek pokračuje po reklamě

To, co dělá Lachmann-556 tak dobrou volbou, je jeho nízký zpětný ráz, velký časopis a odpouštějící rychlost ohně a mít nový obléhání FTAC v kapse znamená, že budete konkurenceschopní v jakémkoli dosahu.

Warzone 2 Nejlepší hodnocená hra HCR 56 & MX Guardian Load

HCR 56 ve Warzone 2

HCR 56 lze použít k poškození v režimu Warzone 2.

Pokud jde o toto zatížení hry, doporučujeme HCR 56 díky svému rychlému zabíjení času, vysokému poškození a obrovské velikosti časopisu. Spárovali jsme to s novým MX Guardian, abychom odstranili nepřátele zblízka.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Spuštěním obou zbraní budete mít všechny základny a nebude existovat scénář, na který nebudete připraveni. Navíc můžete vybavit doplněk do svého balíčku Perk, abyste získali nekonečné zásoby kouřových granátů, které se staly životně důležitými scénářemi pozdních her.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší Warzone 2 Hodnotená hra Sakin MG38 & Lachmann Sub Loadrout

100-kulatý buben Sakin MG38 je užitečný.

S nízkým rázem a 100 koly, které máte k dispozici, můžete lehce sekat jednotky, i když je plně obrněná při používání Sakin MG38. Protože se jedná o těžký LMG, budete potřebovat rychlé ruce, abyste se ujistili, že můžete změnit zbraně a rychle načíst ve Warzone 2.

Pokud zjistíte, že toto načítání je stále příliš pomalé, jednoduše vyměňte podřízenou zadřih Bruen Q900 zabalit zadní rukojeť, ale uvědomte si, že nebude tak snadné ovládat. Prozatím doporučujeme spárovat LMG s Snappy Lachmann Sub, protože obě zbraně dobře fungují v tandemu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší Warzone 2 hodnocená hračka Sniper načítání

MCPR-300 WARZONE 2

MCPR-300 je jednou z nejpoužívanějších odstřelovacích pušek Warzone 2.

MCPR-300 je jednou z nejtěžších odstřelovacích pušek dostupných ve Warzone 2. Ačkoli zákaz výbušných kol omezuje své jednorázové schopnosti, je to stále těžký hitter, když je postaven pro mobilitu.

Mezitím je Chimera vynikajícím všestranným, který pokryje vaše neslabové zakázky. Pokud jde o zbraně podpory odstřelovače ve Warzone 2, Chimera je na špičkové úrovni. Rychlé ruce vám umožní vyměnit mezi odstřelovačem a chimerou rychleji, když se přizpůsobujete novým situacím.

Článek pokračuje po reklamě

Další informace, podívejte se na některé z našich dalších průvodců Warzone 2:

Nejlepší sestavy načtení Warzone 2 a nastavení třídy

Voják ve Warzone 2.0 ohrožuje nepřítele puškou, zatímco jejich squadmates zajistí vnitřní část kolem nich

Chcete znát nejlepší načítání Warzone 2? Kapky načítání jsou nyní k dispozici na buy stanics po celém Al Mazrah, což je mnohem snazší dosáhnout ve Warzone 2. To samozřejmě také znamená, že s větší pravděpodobností narazíte na nepřátele, kteří jsou vyzbrojeni ke zubům, takže budete chtít vstoupit do Al Mazrah, pocit připravenosti. S ohledem na to jsme obnovili náš seznam nejlepších sestav Warzone 2, aby zahrnovali aktuální meta nastavení, abyste věděli, které zbraně použít (a které zbraně pravděpodobně budete proti).

V této příručce rozdělíme náš seznam nejlepších načítání Warzone 2, včetně osmi nejlepších sestav v aktuální sezóně. Každá sestava zahrnuje dvě zbraně, které byste měli použít, jejich příslušné přílohy a výhody a vybavení, které budete potřebovat.

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, RPK

RPK jsme nehodnotili velmi vysoko, když Warzone 2 klesl v listopadu, ale od té doby se stal jednou z nejlepších zbraní v současné meta. Je to LMG, takže očekávejte, že se bude cítit neohrabaně, ale je to také schopné upustit nepřátele neuvěřitelnou rychlostí. Je také snadné ovládat a zajistit, že můžete nepřátele upustit na dosah bez rozbití potu. Níže uvedené přílohy, převzaté z našeho nejlepšího načítání RPK ve Warzone 2, to posunou ještě dále, čímž se RPK stane jednou z nejlepších zbraní ve Warzone 2.

Přílohy RPK:

 • Člání: Lockshot KT85 (Odemknutí na RPK LVL 9)
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 (Odemknutí na Lachmann-762 LVL 6)
 • Časopis: 40 kulatý mag (Odemknutí na TAQ-56 LVL 7)
 • Zadní přilnavost: Grip Demo-X2 (Odemknutí na RPK LVL 18)
 • Optic: SZ Holotherm (Odemknutí na PDSW 528 LVL 12)

RPK je monstrum při delších domě, ale jeho pomalá rychlost manipulace ztěžuje konkurenci v těsných zástupcích. Proto doporučujeme Fennec 45 jako vaši sekundární, protože jeho rychlost blesku rychle klesne soupeře, než mohou dokonce reagovat. Najdete náš seznam příloh, převzatý z našeho průvodce na nejlepším načtení Fennec 45 ve Warzone 2, níže:

Fennec 45 Přílohy:

 • Člání: AVR-T90 comp (Odemknutí na Vaznev-9K LVL 4)
 • Barrel: ZLR 16.5 “Ignition Barrel (Odemknutí na Fennec 45 LVL 14)
 • UnderBarrel: Grip agent (Odemknutí na X13 Auto LVL 17)
 • Časopis: Fennec Mag 45 (Odemknutí na Fennec 45 LVL 15)
 • Optic: Cronen Mini Pro (Odemkněte na Expedite 12 LVL 7)

S sestavením RPK a Fennec 45 budete moci v Al Mazrah zabalit nějaké snadné výhry. Výhody a výbušniny však mohou svým nepřátelům stále dávat navrch, pokud narazíte, aniž byste zvážili nejlepší vybavení. Naštěstí najdete seznam nejlepších výhod a vybavení pro toto načítání níže:

S balíčkem Warden Perk budete využít některé z nejlepších výhod Warzone 2, přičemž nejvýznamnější je dvojí čas a rychlé ruce. To vám umožní taktický sprint déle, spolu s tím, že vám pomůže rychleji znovu načíst a vyměnit zbraně. Ať už běžíte a střílíte s Fennec 45 nebo znovu načtení RPK po střelbě po týmu, tyto výhody vás určitě udržují na vrcholu vaší hry.

Nejlepší načítání Warzone 2 #2: Victus Xmr + Bas-P

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, odstřelovací pušku Victus XMR

Toto načítání Warzone 2 je ideální pro rozšířené rozsahy, ve kterých se setkáte s nepřáteli ve Warzone 2. Victus XMR je nejlepší odstřelovací puška ve Warzone 2 díky své extrémní zastavovací síle na velké vzdálenosti a s níže uvedenými přílohami (převzatý z naší průvodce Warzone 2 Victus XMR načítání) jsme zvýšili jeho účinnost nad těmito extrémními vzdálenostmi, takže jste vy může z dálky vymazat celé skupiny.

Přílohy Victus XMR:

 • Člání: Bruen Counter-Ops (Odemknutí na Victus XMR LVL 21)
 • Barrel: Mack 8 33.5 Super (Odemknutí na Victus XMR LVL 3)
 • Laser: VLK LZR 7MW (Odemknutí na STB 556 LVL 5)
 • Munice: .50 vysoká rychlost (Odemkněte na Victus XMR LVL 9)
 • Zadní přilnavost: Bruen Q900 Grip (Odemknutí na Sakin MG38 LVL 3)

Spárovali jsme to s BAS-P, který se řadí na vysoko na našem seznamu nejlepších SMG ve Warzone 2. Bas-P (který debutoval vedle Victus v sezóně 1) je impozantní zbraň s krátkým dosahem se správnými přílohy a ve skutečnosti obsahuje nejvyšší přesnost ve své třídě. Jako alternativa krátkého dosahu pro Victus XMR, jak se kruh dále zmenšuje, Bas-P určitě stojí za použití.

Přílohy Bas-P:

 • Barrel: 10.5 “Bruen Typhon (Odemknutí na BAS-P LVL 23)
 • Laser: VLK LZR 7MW (Odemknutí na STB 556 LVL 5)
 • Časopis: 50 kulatý buben (Odemknutí na Taq-V LVL 20)
 • Zadní přilnavost: D37 Grip (Odemknutí na BAS-P LVL 12)
 • UnderBarrel: FSS Sharkfin 90 (Odemknutí na M4 LVL 6)

Pro více informací podívejte se na náš průvodce Warzone 2 BAS-P Loadrout; Stačí však říci, že tyto dvě zbraně společně z vás dělají velmi zastrašující sílu v bojích na dlouhé vzdálenosti a zároveň vás udržují konkurenceschopné v bližších rozsazích. Samozřejmě budete také muset být vybaveni nejlepšími výhodami a vybavením pro toto načítání, které uvedeme níže:

Pokud váš herní plán spočívá z ostřelování z dálky a rozšiřování mezi krytem s vaším SMG vybaveným, pak Spectre je pro vás balíček Perk pro vás. Zvyšuje to taktické doba trvání sprintu a pomůže vám snadno najít nepřátele sledováním jejich stop, ale také zajišťuje, že můžete zůstat skrytí při ostřelování z bezpečnosti okounů.

Nejlepší načítání Warzone 2 #3: Signal 50 + Kastov-74U

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, signál 50

Signál 50 je další extrémně silný odstřelovací puška, která je schopna vystřelit několik výstřelů v překvapivě krátkém čase. Připojili jsme k němu nejdelší hlaveň pro toto nakládku, spolu s rozšířeným časopisem a některými stabilizačními přílohy, díky nimž se hraje, aby přistála vaše následné výstřely, dokud není nepřítel poslán do Gulagu. Další informace o této fenomenální pistoli s naším průvodcem Warzone 2 Signal 50.

Signál 50 příloh:

 • Barrel: 29 “TV KILO-50 (Odemknutí signálu 50 lvl 15)
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 (Odemknutí na Lachmann-762 LVL 6)
 • Časopis: 7 kulatý časopis (Odemknutí signálu 50 lvl 10)
 • Akcie: FSS Echo Stock (Odemknutí signálu 50 lvl 4)
 • Zadní přilnavost: přilnavost (Odemknutí signálu 50 lvl 20)

V naší mysli je ideální párování se signálem 50. Je to nejtěžší útočná puška ve hře z hlediska poškození na výstřel a její manipulace a mobilita vám dává více na SMG než AR, což vám umožní zůstat v pohybu, navzdory těžké odstřelovací pušce na vaší zadní. S přílohy v našem průvodci Warzone 2 Kastov-74U načtení pro vás je velmi snadné vyčistit nepřátele v těsných čtvrtích nebo v polovině doletu.

Kastov-74u přílohy:

 • Barrel: Shorttac 330mm (Odemknutí na Kastov-74U LVL 16)
 • UnderBarrel: Fáze 3 uchopení (Odemknutí na Vaznev-9K LVL 9)
 • Munice: 5.45 Vysoká rychlost (Odemknutí na Kastov 545 LVL 15)
 • Časopis: 45 kulatý mag (Odemknutí na M4 LVL 5)
 • Optic: Cronen Mini Pro (Odemkněte na Expedite 12 LVL 7)

Signál 50 umožňuje zahájit boje s palbou rychlých záběrů, které pravděpodobně upustí alespoň jednoho soupeře; Zatímco Kastov-74U vám dává rychlost a dominanci blízkého dosahu, musíte uzavřít mezeru mezi vámi a nepřátelským týmem a ukončit boj dříve, než měli šanci se zotavit z vašich ostřelovacích výstřelů. Budete však potřebovat následující výhody a vybavení, abyste opravdu zasáhli svůj krok s tímto nakládkou:

Pro načtení s takovou kombinací výkonu krátkého a dlouhého dosahu je klíčovým všestranným balíčkem, jako je Specter. Ghost zajistí, že můžete zůstat skrytí při výběru nepřátel, ale zmenšující se kruh vás přinutí blíže k nepřátelům. Jakmile se to stane, dvojnásobný čas vám pomůže rychle šipnout mezi krytem, ​​zatímco Tracker odhaluje nepřátelské stopy, takže jste vždy připraveni najít a zabít jiného nepřítele.

Nejlepší načítání Warzone 2 #4: MCPR-300 + Kastov 762

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, Kastov-762

Toto načítání je postaveno především pro velmi silnou hru a všestrannost střední třídy. MCPR-300 si zaslouží začlenění do tohoto seznamu navzdory své velmi mírné podřadnosti vůči Victus XMR, protože jsou téměř stejná zbraň. MCPR-300 má nižší poškození hrudníku a mírně nižší rozsah, ale jeho rychlosti manipulace jsou zásadní o něco vyšší než Victus’s, což je ideální pro toto konkrétní nastavení načítání. Zde jsme se řídili radou v našem vlastním průvodci Warzone 2 MCPR-300 a připojili jsme menší rozsah pro zlepšení rychlosti reklam na zbraň a zefektivnitelství při rychlém scopingu středního dosahu středního rozsahu.

Přílohy MCPR-300:

 • Člání: Bruen Agent 90 (Odemknutí na signál 50 lvl 8)
 • Barrel: 22 “OMX-456 (Odemknutí na MCPR-300 LVL 11)
 • Časopis: 5 kulatých mag (Odemknutí na FTAC Recon LVL 3)
 • Zadní přilnavost: Cronen Cheetah Grip (Odemknutí na MCPR-300 LVL 7)
 • Optic: Forge tac delta 4 (Odemkněte na 556 Icarus LVL 9)

Přidaná účinnost MCPR-300 ve střední rozsahu nám umožňuje vybrat si sekundární zbraň s mírně nižším efektivním rozsahem: Kastov 762. Tato zbraň je velmi silná, s velmi podobným profilem poškození jako jeho bratranec, Kastov-74U. Je to pomalejší manipulace, ale má spíše rozsah útočné pušky než SMG. Může být připraven pro ještě větší rozsah, ale místo toho se rádi zaměřujeme na čistou kontrolu zpětného rázu, abychom pomohli zmírnit největší problém Kastova 762.

Kastov 762 Přílohy:

 • Člání: Ty-LR8 (Odemknutí na SA-B 50 LVL 17)
 • Barrel: Ig-K30 406mm (Odemknutí na Kastov 545 LVL 5)
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 (Odemknutí na Lachmann-762 LVL 6)
 • Munice: 7.62 Vysoká rychlost (Odemknutí na Lachmann-762 LVL 12)
 • Optic: Cronen Mini Pro (Odemkněte na Expedite 12 LVL 7)

Pokud sledujete volby, která jsme učinili v našem průvodci Warzone 2 Kastov 762, skončíte s nebezpečně silnou puškou blízkém rozsahu, která je mnohem kontrolovatelnější než její výchozí já, zatímco MCPR-300 je nesmírně efektivní v dlouhé i střední rozsahu. Stejně jako ve výše uvedených odstřelovacích zátěžích doporučujeme následující seznam výhod a vybavení:

Vzhledem k tomu, že se toto načítání přizpůsobí pro středně dlouhý rozsah, je balíček Specter Perk zjevným přizpůsobením. Pomáhá vám skrýt se před UAV a zároveň vybírat nepřátele z dálky, ale také usnadňuje sledování těch, které se pocházejí po nedalekých pro některé snadné zabití blízkých čtvrtí. Ve Warzone 2 je také obecně užitečný, protože vás udržuje v nejvyšší rychlosti, takže se můžete s menším rizikem dostat k dalšímu kruhu.

Nejlepší načítání Warzone 2 #5: Raal Mg + Vaznev-9K

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, Raal Mg

Zaokrouhlení našeho průvodce načtení je tato neobvyklá, ale velmi silná kombinace zbraní. Raal Mg je bezpochyby nejlepší LMG ve Warzone 2. Je to nesmírně tvrdě zasažená, překvapivě přesná a velmi odpuštěná přes dosah – zejména s níže uvedenými přílohy, o kterých si můžete přečíst více v našem průvodci Warzone 2 Raal Mg Loadrout.

Přílohy RAAL MG:

 • Člání: Cronen DM338 (Odemknutí na MCPR-300 LVL 23)
 • UnderBarrel: SA boční přilnavost (Odemknutí na Raal Mg LVL 19)
 • Munice: .338 Mag vysoká rychlost (Odemknutí na Raal Mg LVL 7)
 • Časopis: 50 kulatých pásů mag (Odemkněte na Raal Mg LVL 24)
 • Optic: SZ Holotherm (Odemknutí na PDSW 528 LVL 12)

RAAL MG vyřeší naši účinnost středního rozsahu, ale musíme čelit jeho váze s velmi nipskou možností blízkých čtvrtí. Vstupte do Vaznev-9K-jedna z nejrychlejších a nejlehčích zbraní ve Warzone 2. S přílohy v našem průvodci Warzone 2 Vaznev-9K načítání můžete proměnit Vaznev v blízké čtvrtiny zvíře, které k vám odpustí, ale potrestáte se vůči nepřátelům, kteří se přiblíží.

VAZNEV-9K PŘIPOJENÍ:

 • Člání: Xten RR-40 (Odemknutí na PDSW-528 LVL 13)
 • Laser: SZ 1MW PEQ (Odemknutí na SP-R 208 LVL 2)
 • Časopis: 45 kulatý mag (Odemknutí na Vaznev-9K LVL 11)
 • Zadní přilnavost: Grip Demo-X2 (Odemknutí na RPK LVL 18)
 • Akcie: FT TAC-Elite Stock (Odemknutí na Kastov 545 LVL 17)

Spárováním tohoto rozsahu krátkého média Vaznev-9K nastavení s Raalem MG s delší vzdáleností byste měli být nastaveni na hasičské body na jakékoli vzdálenosti. Samotné zbraně vás však nepřinesou k vítězství. Níže najdete nejlepší výhody a vybavení, které lze použít v tomto načtení:

 • Perk Package: Sentinel
 • Perk 1: Battle ztuhlý
 • Perk 2: Bomb Squad
 • Bonus perk: chladnokrevný
 • Ultimate Perk: Přetaktování
 • Letální vybavení: C4
 • Taktické vybavení: Senzor srdečního rytmu

Bitva ztuhla a bomba jsou obzvláště přátelské pro začátečníky, což vám poskytuje zvýšenou ochranu před různými smrtícími a taktickými granáty. Pokud používáte raal mg jako juggernaut k tanku skrz nepřátelskou skupinu, pak se toto další polstrování určitě hodí. Chladnokrevný je skvělý bonus, který vám pomůže zůstat skrytý před nepřátelskými termály, takže se na mapě nezískal otravný ostřelovač.

Nejlepší načítání Warzone 2 #6: STB 556 + Lachmann Sub

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, STB 556

STB 556, neboli AUG, je další puška, kterou pravděpodobně uvidíte v sestavách mnoha hráčů. Zde se používá jako dlouhodobá možnost, která je připravena být co nejsilnější a hitscan-esque, takže můžete nepřátele rozbít 100 metrů bez přílišných potíží pro automatickou zbraň.

Přílohy STB 556:

 • Člání: Harbinger D20 (Odemknutí na STB 556 LVL 18)
 • Barrel: 24.4 “Bruen S-620 (Odemknutí na STB 556 LVL 14)
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 (Odemknutí na Lachmann-762 LVL 6)
 • Munice: 5.56 Vysoká rychlost (Odemknutí na STB 556 LVL 7)
 • Optic: Schlager 4x (Odemknutí na Rapp H lvl 12)

Lachmann Sub, neboli MP5, je dalším extrémně výkonným SMG ve Warzone 2, a přestože to úplně nemá rozsah hurikánu FSS, není to opravdu problém, když je vaše druhá zbraň extrémně přesná a přesná STB 556. Lachmann Sub má velmi konkurenční čas na zabití a DPS, protože uvidíte, zda se podíváte na naše statistiky zbraní Warzone 2-a s níže uvedenými přílohy se může stát velmi nippy a kontrolovatelným také.

Lachmann Sub přílohy:

 • Člání: AVR-T90 comp (Odemknutí na Vaznev-9K LVL 4)
 • Laser: VLK LZR 7MW (Odemknutí na STB 556 LVL 5)
 • UnderBarrel: Fáze 3 uchopení (Odemknutí na Vaznev-9K LVL 9)
 • Časopis: 40 kulatý mag (Odemknutí na TAQ-56 LVL 7)
 • Akcie: Ft Mobile Stock (Odemkněte na Rapp H lvl 10)

S připoutáním z našeho průvodce načítání Warzone 2 MP5 pro zvýšení mobility, přesnosti hipfire a kapacity časopisu je Lachmann Sub schopna zmírnit jednu slabost STB 556 v těsné čtvrti v těsné čtvrti. To znamená, že máte nakládání dvou velmi účinných automatických zbraní, které jsou mimořádně účinné v jejich příslušných rozsazích a mohou pracovat slušně mimo tyto rozsahy, pokud vám dojdou kulky s jedním a musíte rychle upadnout zpět na druhé. Tyto zbraně však samy o sobě nemusí stačit, takže také najdete seznam výhod a vybavení, které byste měli použít při tomto načtení níže:

Pro styl běhu a zbraně je jen málo balíčků Perk lepší než SPECTER. Double Time and Tracker vám pomůže udržet se na patách vašich nepřátel, zatímco Ghost vám pomůže skrýt se před jejich UAV a dalším sledovacím zařízením. Tyto výhody se spojí, abyste se stali zkušeným lovcem v Al Mazrah, což vám určitě pomůže získat další výhry navíc.

Nejlepší načítání Warzone 2 #7: TAQ-56 + Vel 46

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, 556 Icarus

Taq-56 je impozantní útočná puška a stala se oblíbeným ve Warzone 2. Je to lehké, snadno ovládatelné a výkonné v dosahu, což z něj dělá vynikající zbraň v současné meta. Tyto statistiky můžeme ještě zlepšit s následujícími přílohy, které jsme popadli z našeho průvodce na nejlepším načtení Taq-56 ve Warzone 2.

Přílohy TAQ-56:

 • Člání: Harbinger D20 (Odemknutí na STB 556 LVL 18)
 • UnderBarrel: Fáze 3 uchopení (Odemknutí na Vaznev-9K LVL 9)
 • Munice: 5.56 Vysoká rychlost (Odemkněte na Taq-m lvl 6)
 • Časopis: 40 kulatý mag (Odemknutí na TAQ-56 LVL 7)
 • Optic: SZ Holotherm (Odemknutí na PDSW 528 LVL 12)

Tím, že toto načítání s vel 46 zaokrouhlíte, naše mise s tímto konkrétním nastavením třídy je jasná. Toto je sestava, která má být všestranná a efektivní zejména v jakémkoli řadě, takže jste připraveni na jakýkoli scénář ve Warzone 2. S následujícími přílohy z našeho načtení Vel 46 Warzone 2 je Vel 46 spolehlivý sekundární, když se kruh zmenší a vaši nepřátelé se přiblíží.

Vel 46 přílohy:

 • Člání: AVR-T90 comp (Odemknutí na Vaznev-9K LVL 4)
 • Laser: VLK LZR 7MW (Odemknutí na STB 556 LVL 5)
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 (Odemknutí na Lachmann-762 LVL 6)
 • Akcie: LM Precision Stock (Odemknutí na Vel 46 LVL 23)
 • Zadní přilnavost: Schlager Soldier Grip (Odemknutí na Vel 46 LVL 25)

Společně tyto zbraně vytvářejí načítání, které může velmi rychle smazat nepřátele na dlouhém doletu, aniž by vás příliš vážily s extrémně těžkými možnostmi zbraní. Vel 46 je určena pro běh a běh, zatímco Taq-56 je ideální pro zastavení přistát některé snadné zásahy na dálku. Všestranná sada zbraní však nestačí k tomu, aby vám získala vítězství. Chcete -li vyjít na vrchol, musíte také konzultovat následující seznam nejlepších výhod a vybavení pro toto sestavení:

Balíček Specter Perk je jedním z nejlepších ve Warzone 2, jak můžete z jeho častého výskytu v tomto seznamu pravděpodobně vyprávět z jeho častého výskytu. Dvojnásobný čas vás bude pohybovat maximální rychlostí při běhu s vaším vel 46 a Tracker usnadňuje nalezení a lov nepřátel. Tento balíček také přichází s Ghost Ultimate, který je jedním z nejlepších výhod ve Warzone 2, protože vás udržuje skryté před nepřátelskými UAVS.

Nejlepší načítání Warzone 2 #8: M4 a SP-X 80

Hráč ve Warzone 2.0 kontroluje svou zbraň, M4

M4 je úžasně známý a vysoce přizpůsobitelný AR, který jsme níže nakonfigurovali pro maximální účinnost v rozsahu. Toto bude naše dlouhodobě, a přestože to nebude na vzdálenosti odstřelovačů velmi silné, poskytuje perfektní páteř pro silnou stavbu střední třídy. Další informace o M4 a jeho schopnostech s naším průvodcem Warzone 2 M4 načítání.

Přílohy M4:

 • Člání: Xten Havoc 90 (Odemknutí na Kastov 545 LVL 8)
 • Barrel: Hightower 20 “barel (Odemknutí na M4 LVL 15)
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56 (Odemknutí na Lachmann-762 LVL 6)
 • Munice: 5.56 Vysoká rychlost (Odemknutí na STB 556 LVL 7)
 • Optic: SZ Holotherm (Odemknutí na PDSW 528 LVL 12)

Protože M4 je tak všestranná a efektivní ve většině rozsahů, můžeme si dovolit vzít specializovanou dlouhou doletou zbraň jako naši sekundární. SP-X 80 je skvělá možnost odstřelovací pušky pro ty, kteří se nedostanou s vážným signálem 50 nebo MCPR-300. Je to lehčí a méně škodlivé, ale stále velmi efektivní puška nad dlouhými vzdálenostmi Warzone 2, zejména když tlačíte na rychlost kulky a efektivní rozsah co nejvíce, jak jsme to udělali v našem průvodci Warzone 2 SP-X 80 načítání.

Přílohy SP-X 80:

 • Člání: Bruen Agent 90 (Odemknutí na signál 50 lvl 8)
 • Laser: FSS ole-V laser (Odemknutí na EBR-14 LVL 10)
 • Munice: .300 vysoká rychlost (Odemknutí na MCPR-300 LVL 17)
 • Časopis: 8-kolací časopis (Odemknutí na SP-X 80 LVL 18)
 • Optic: Schlager 3.4x (Odemknutí na Rapp H lvl 12)

Spárováním M4 a SP-X 80 jsme vytvořili načítání, které je pozoruhodně snadné použít, takže je ideální pro začátečníky. Není však úplný bez sady výhod a vybavení, které najdete níže:

Překvapení! Nebo spíše ne překvapení, pokud jste si na tomto seznamu zkontrolovali další Warzone 2, který se staví na tomto seznamu. Spectre je však tak dobrý a kombo dvojitého času, sledovače a duchů zasáhne silnou rovnováhu mezi tím, že vás udrží před nepřáteli a usnadňuje je najít. Tato směs z něj dělá skvělý balíček pro přežití, a to je jméno hry, pokud chcete vyhrát ve Warzone 2.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

S tím přivedeme na uzavření našeho seznamu nejlepších načítání Warzone 2, které můžete zavolat uprostřed zápasu. Pokud chcete nahradit některou z výše uvedených zbraní jinou, podívejte se na náš seznam úrovní Warzone 2 Best Guns, abyste zjistili, které zbraně jsou právě teď nejvíce životaschopné a nejkonkurenceschopnější.

Activision Blizzard je v současné době předmětem řady právních předpisů, pracovních sporů a obvinění z obtěžování na pracovišti. Shotgun rockového papíru bude o těchto otázkách i nadále psát a také pokrývat hry Activision Blizzard v rámci našeho závazku pokrýt předměty zájmu našim čtenářům. Nejnovější zprávy najdete vždy pod naší značkou Activision Blizzard.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Battle Royale následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Warzone 2.0 Sledujte
 • Sledujte zdarma
 • Infinity Ward následovat
 • Střelec následovat

Sledujte všechna témata vidět další 2

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.