Nejlepší zábavný prsten Elden Stavby | PC hráč, doporučujte zábavnou sestavení k hraní: Elden Ring | Resetera

Doporučit zábavnou sestavu ke hře: Elden Ring

Oison a Scarlet hniloba není tak dobrá, jak byste očekávali, že budou, ale existuje spousta zábavných sestav, které s nimi můžete udělat. Rapier Antspur je fantastická volba zbraně, protože již má Scarlet hnilobu, ale může být také naplněna válečným popelem, aby způsobil jed. Klíčem k tomu, aby byla tato budování životaschopné, bude naskládat jak Scarlet hnilobu, tak jedu současně, takže je to důležité.

Osvěžte si hru pomocí těchto zábavných stavětů Elden Ring

Zvednout mrtvé, stát se upírem, nebo je smrt s těmito podivnými nastaveními.

Elden Ring Fun Build Flaming Goat Man

(Obrázek kredit: Fromsoftware)
Nejlepší sestavy v Elden Ring

Chcete vyzkoušet nějaké zábavné stavby Elden Ring? Nyní, když hra už nějakou dobu vyšla, jedním z nejlepších způsobů, jak ji znovu zažít, je vytvořit zábavnou tematickou stavbu. Možná je ve hře postava, kterou chcete roleplay, nebo chcete jen zjistit, zda je nápad, který máte.

Chcete porazit šéfy obřím rohem? Použijte upírské síly k přeměně Eldena na krevní? Nebo jen spusťte stavbu pokladů, která usnadňuje přehrávání plné sbírky? Množství rozmanitosti z hlediska zbraní, brnění, talismanů a válečného popela vám opravdu umožňuje experimentovat s nastavením.

A když vám každá přehrávání umožňuje re-spec Několikrát pomocí larválních slz, nic vás nezdržuje. To znamená, že zde jsou některé z nejlepších podivných a zábavných stavích Elden Ring.

Nejlepší zábavný prsten Elden

Lord of thesks

Zbraně: Envoy’s Longhorn
Talismans: Shard of Alexander, Godfrey Icon, Carian Filigreed Crest, posvátný šarpion Charm
Brnění: Koruna vyslance
Šíření statistiky: Víra, síla, mysl

Při zkoumání Leyndell narazíte na Oracle Envoys: White Blob Creatures, kteří hrají rohy a útočí na vás bublinami. Ale věděli jste, že můžete získat jejich rohy jako zbraň? Existují úplně tři, které mají vyslanci různých velikostí, ale ten, na který se v této sestavení dívám, je Longhorn vyslance. Ačkoli to není tak těžké se dostat jako grethorn vyslance, jeho bublinová střelecká dovednost je mnohem lepší a absolutně roztaví velké šéfy.

Můžete získat roh od středního vyslance na Leyndell’s Ramparts a můžete posílit jeho poškození dovedností bublin s talismany, jako je Shard of Alexander a ikona Godfrey. CARIAN Filigreed Crest také snižuje množství FP každé bublinové náklady na bublinu a nechává vám to více. Budete také chtít upřednostňovat víru a sílu pro Longhorn vyslance. A konečně, abyste se plně zavázali k konceptu, můžete získat korunní náhlavní obklad vyslance v Haligtree a také vyvolat popel, který vám umožní zavolat některé z malých kluků.

Bestial Sling Shotgun

Zbraně: Dvě těsnění Clawmark nebo jedno pečeť a jedno zběsilé těsnění plamene
Talismans: Ikona Radagon, Godfrey Icon, Flock’s Canvass Talisman
Brnění: Nejtěžší sada, kterou můžete nosit a přitom máte stále střední roli.
Šíření statistiky: Obratnost, mysl, síla, vytrvalost

Další pokračování v trendu prokletých sestav PVP, kredit do gigasthiccas za zjištění, že zkrácením času obsazení kouzla s 40 obratností a ikonou Radagon, zatímco se střídá mezi dvěma posvátnými těsněními, můžete odevzdat bestiální popruh za alarmující rychlost alarmující rychlost alarmující rychlost. Bestial Sling je již velmi dobré kouzlo PVP, ale tato sestava v podstatě promění v brokovnici.

Pokud nemáte dvě těsnění Clawmark, můžete použít zkroucenou pečeť plamene, protože má podobně dobré škálování a bude těžit ze všeho, co dex, který posilujete pro redukci obsazení. Pro ostatní talismany ikona Godrey zlepší nabitou verzi Bestial Sling, zatímco Flock’s Canvass Talisman udělí poškození buffy na všechny zaklínače.

Aby to fungovalo, budete potřebovat docela trochu FP, ale jak vidíte ve videu výše, klíč je střídán mezi každou těsnění, když se obsadíte. Ačkoli tato sestava není pro PVE tak dobrá, fyzické poškození stále staggeruje nepřátele, takže můžete získat kritické útoky. S ohledem na to by to mohlo být vyplacení dýky taggeru a spárování s vysokou kritickou zbraní.

Zeď

Zbraně: SHIELD SHIELD PRANYPRINTU nebo JAKÉKOLI JINÉ DUALOVÉ VELKÉ VLASTNOSTI
Talismans: Arsenal Great Jar, Dragoncrest Greatshield, Greatshield Talisman, Bull-Goat’s Talisman
Brnění:
Sada býčí kozy nebo jakákoli těžká sada, kterou chcete
Šíření statistiky: Síla, vytrvalost, vitalita

Naše první sestava je inspirována úžasnou budováním Grimmyho PVP „The Wall“. V podstatě nosíte nejtěžší brnění, které můžete, a otřete kolem dvou masivních, vysoce poškozených redukčních skvělých. Nemohu ručit za jeho životaschopnost, pokud jde o skutečné šéfy, ale v každém případě budete potřebovat hodně vytrvalosti, zdraví, vybavení zatížení a snížení poškození, abyste ji stáhli.

Arsenal Great Jar vám poskytne mnohem více vybavení, Dragoncrest Greatshield snižuje fyzické poškození a talismani Greatshield a Bull-Goat ztěžují přerušení a snadnější hlídku. Pokud k tomu chcete přidat další vrstvu, můžete zkusit udělat nějaké aromatické parfémy železa a pro jejich snížení poškození, protože se stejně pohybujete pomalu, nebo přidáte skvrnité a olověné hardtears ke své úžasné fyzice pro nějakou zvýšenou obranu.

Mech oblek

Zbraně: Jakákoli ruční zbraň s válečným popelem: krok Bloodhounda připevněn
Obsazení:
Zmožité pečeť plamene a pečeť přijímání draka
Kouzla:
Nepříznivé šílenství, zběsilé prasknutí
Talismans:
Flock’s Canvass Talisman, Clarifing Horn Charm +1, Mottled Náhrdelník +1, Shalwart Horn Charm +1
Brnění:
Stříbrná slza masky pro zvýšenou tajemství
Šíření statistiky:
Víra, vitalita, mysl

Pravděpodobně moje oblíbená divná staví PVP, která vyšla z Eldena Ringa, je mech oblek Adama Barkera ve výše uvedeném videu; V zásadě používání všeho k tomu, abyste zůstali naživu, zatímco roztavíte ostatní hráče s neobvyklým šílenstvím. Je to skvělý nástroj proti invaderu, který drží v zadní kapse jako víra, protože pokud se dostanou příliš blízko a používáte to, je pravděpodobné, že se nedostanou pryč.

Adam Barker vysvětluje své přesné nastavení v tomto videu, ale některé z klíčových prvků jsou spotřební materiál, jmenovitě parfémy; Ironjar aromatický a povznášející aromatický. K vytvoření druhého potřebujete Arteria Leaf, ale pamatujte, že jej můžete obhospodařovat z trolla na Giants ‘Gravepost Site of Grace v Mountaintops of the Giants. Budete také chtít baňku úžasné fyziky s Cerulean Skrytou slzou, abyste odstranili spotřebu FP, abyste mohli kouzlo udržet v chodu, a Crimsonwhorl Bubbletear, který přeměňuje poškození na HP a zastaví vás tak rychle.

Jakmile použijete IronJar Aromatic, budete velmi pomalí, ale tam se hodí krok Bloodhounda, protože budete muset být blízko ostatním hráčům, aby nebyli efektivní šílenství, abyste byli efektivní. Můžete také vybavit ikonu Radagon nebo postavit DEX, abyste zkrátili čas obsazení, což by usnadnilo překvapení hráčů kouzlem.

Drake Knight

Zbraně: Bolt of Gransax, Dragon King’s Cragblade, Eleonora’s Poleblade nebo jakákoli Dex-Scalingová zbraň s válečným bleskem popel
Obsazení: Dragon Communion Seal
Kouzla: Lightning Strike, Lansseax’s Glaive, Honed Bolt, Lightning Spear, Vyke’s Dragonbolt, plus zaklínače draků v závislosti na vaší tajemné úrovni
Talismans: Lightning Scorpion Charm, Flock’s Canvas Talisman, Godfrey Icon, Roar Medallion nebo Radagon Icon
Brnění: Drake Knight Set
Šíření statistiky: Dexterita, Faith, Arcane

V Eldenově ringu je celý příběh o rytířích, kteří se snaží ovládat sílu draků a jak tato síla zkorumpuje. Vidíte to s Eleonora je Yura’s Quest a se všemi magmami Wyrms, se kterými se během hry setkáte, ale existuje spousta skvělých zbraní a zaklínačů pro stavbu svého vlastního Drake Knight.

Vzhledem k tomu, že poškození blesku se zmenší, budete chtít dexovou zbraň. Gransaxa a dračího krále Dragon King’s Cragblade jsou skvělá volba a mají nějaké pěkné tematické dovednosti. Pokud vyrovnáváte tajemství, abyste používali zaklínače draka i blesk, pak je Eleonora’s Poleblade další možností. Mohli byste také použít pravidelný dex-scaling-scaling nebo kopí s bleskem válečného popela, jako je připojený Thunderbolt.

Pokud jde o kouzla, budete pravděpodobně chtít pečeť Dragon Communion, pokud vyrovnáváte tajemství, a pak všechny zaklínače blesku, na které můžete dostat ruce. Opakované obsazení kouzla, jako je úder blesku a hodová šroub, budou zvláště silné kvůli zkrácení doby obsazení, které získáte z vyrovnávání obratnosti. Můžete to ještě více snížit ikonou Radagon. Kouzlo Lightning Scorpion Charm and Flock’s Canvas Talisman také poskytne vašemu blesku zaklínače.

Pokud se rozhodnete více upřednostňovat Dragon zaklínače, možná budete chtít vybavit medailon řevu, abyste je posílili. Alternativně, pokud se rozhodnete použít zbraňové dovednosti pro Bolt of Gransax nebo Dragon King’s Cragblade, budete chtít ikonu Godfrey a Shard of Alexander, abyste se ujistili, že balí úder. Posledním dotykem je sada brnění Drake Knight, kterou najdete ve Farum Azula.

Flaming Goat

Zbraně: Butchering Knife s popelem války: Lightning Ram
Obsazení: Giant’s Seal
Kouzla:
Smrtící hřích Fire, jakékoli jiné zaklínače ohně
Talismans: Shard of Alexander, Godfrey Icon, Godskin Shadling tkanina, okřídlený meč odznak
Brnění: Imp Head (Elder), Bull-Goat Armor
Šíření statistiky: Vytrvalost, vigory, mysl, víra

Chvíli zpátky tam byl Elden Ring Pvp Build kolem, který zahrnoval zapálení a nekonečně se valil směrem k vašemu nepříteli. K tomuto sestavení existují dva klíčové prvky: zaklínače hříchu ohně a popel války: Lightning Ram. Když se zapálíte s prvním ohněm, poškodíte kohokoli poblíž, takže se hodíte k nepřátelům s Ram a poškodíte se ohněm i bleskem.

Jediným problémem s tím je, že potřebujete hodně zdraví a mysli, abyste pokračovali v dovednosti a zůstali naživu. Doporučuji používat Butcherův nůž s bleskem, protože pokaždé, když to zasáhne, budete se trochu uzdravit kvůli schopnosti zbraně. Můžete to ještě dále oblékat s látkou Godskin Shaddling a posílit útokovou sílu těch po sobě jdoucích rolí s okřídleným odznakem meče a jeho souvisejících talismanů. Budete také potřebovat hodně vytrvalosti, pokud chcete nosit zbroj býčí kozy a nějakou víru pro zaklínadlo ohně. Upřímně řečeno, jedná se o směšnou sestavu, která je v koncové hře opravdu schopna, ale je zábavné se s nimi pohrávat.

Nesmrtelný had

Zbraně: Zakřivený meč
Talismans: Taker’s Cameo, Godskin Shadling Thack, Assassin’s Crimson dýka
Brnění: Duelist Helm, Clowkeeper Cloak (pozměněné), Zamor Bracelets, prorokové kalhoty
Šíření statistiky: Obratnost, síla, víra

Mnoho předmětů souvisejících s hadem v Eldenu v Elden Ring Recove Health, když zabíjíte nepřátele, takže tato sestava je o tom, jak se stát upírem a uzdravením se tím, že se stane agresivním. Zakřivený meč hadového boha obnovuje zdraví, když porazíte nepřítele, stejně jako Rykardova rouhačská čepel, takže je to dvojí ovládání. Pokud jde o Talismany, Taker’s Cameo obnovuje HP pro porážku nepřátel, Godskin Shadling tkanin o po sobě jdoucích útocích a Assassin’s Crimson dýka, když provedete kritický úder.

Pokud chcete přidat jednu poslední vrstvu do této vampirické sestavení, získejte velkou runu Malenia, protože to vám umožní znovu získat zdraví nepřátel, kteří vás poškodili, když na ně zaútočíte hned poté. Získání dvou zakřivených mečů hadů by také co nejlépe využilo po sobě jdoucí uzdravení útoku Godskin, ale potřebovali byste se Nová hra plus chytit vteřinu. Posledním dotykem je duelistické brnění, které má několik skvělých detailů hadů, zejména pokud změníte Cloak Gravekeeper.

Necromancer

Zbraně: Helphenova věž, Death’s Poker, Rosus ‘Ax, rituální kopí o smrti, hrobové kosy, hlavy rodiny
Obsazení: Prince Prince of Death’s Staff
Kouzla: Starověká smrt rancor, výbušná duchovníflame, Fia’s Mist
Talismans: Graven Mass Talisman, Radagon Icon, kouzelný kouzlo Magic Scorpion
Brnění: Royal zůstává Helm, noční kavalérie
Šíření statistiky: Inteligence, mysl a bojový stat pro vaši vybranou zbraň.

Čarodějství smrti není ve srovnání s mnoha ostatními ve hře tak dobré, ale mezi Deathbirds a Tibia Mariners existuje tolik potenciálu pro stavbu nekromancer. Můžete si vybrat některou z výše uvedených zbraní, pokud dojde ke škálování inteligence. Šel jsem s Helphenovou věží kvůli jeho skvělé infuzní dovednosti ghostflame. Pro casting, personál prince smrti posiluje úmrtí, které budete používat, zatímco Graven Mass Talisman, Radagon Icon a Magic Scorpion kouzlo buff vaše poškození a rychlost obsazení.

Nejlepší čarodějnice smrti jsou starověká smrt rancor, výbušná ghostflame a Fiaova mlha, i když většina z nich je docela pozdní hra. Abych byl upřímný, celá tato sestava je koncová hra, vzhledem k tomu, jak tvrdé mají zabíjet ptáci obřadu smrti. Konečně, pro nějaké zábavné brnění, je tu královské pozůstatky a noční kavalérie, ale cokoli funguje tak dlouho, jak to je strašidelný.

Obchodník šílenství

Zbraně: Vykeova válečná kopí
Obsazení: Zběsilá pečeť plamene
Kouzla: Nebezpečitelné šílenství, zběsilé prasknutí, plamen šílenství
Talismans: Ikona Godfrey, Flock’s Canvas Talisman, Radagon Icon, Shard of Alexander
Brnění: Finery nomádského obchodníka
Šíření statistiky: Víra, obratnost a mysl

Nomádští obchodníci jsou některé z mých oblíbených postav ve hře, zvláště když objevíte jejich spojení s zaklínacími plameny a šílenstvím. Vykeova válečná kopce je divně jedinou zbraní způsobující šílenství ve hře, takže toto je rozumná volba a zběsilá pečeť plamene zvýší vaše zaklínače. Frenzied Burst je neuvěřitelné kouzlo PVP, zatímco plamen šílenství a nevzdělané šílenství může bez velkých potíží ohromit většinu nepřátel a šéfů.

Talisman-Wise, Flock’s Canvas, Godfrey Icon a Shard of Alexander posílí poškození vašich zaklínačů a zároveň dá Vykeovu frenzyflame tah trochu oomphf. Dokončením je úžasný outfit Merchant Finery, který najdete ve skryté oblasti za katedrálou Forsaken pod Leyndell.

Houbový král

Zbraně: Antspur Rapier, Stinger Scorpion, Serpentbone Blade, Jedovatý tesák
Obsazení: Zběsilá pečeť plamene
Kouzla: Poison Mist, škůdci, Scarlet Aeonia
Talismans: Flock’s Canvas Talisman, Radagon Icon, Kindred Of Rot’s Exultation
Brnění: Houba koruna, houbová hrudník, houby, houbové paže, paže
Šíření statistiky: Arcane, Faith, Dexterity, mysl

Oison a Scarlet hniloba není tak dobrá, jak byste očekávali, že budou, ale existuje spousta zábavných sestav, které s nimi můžete udělat. Rapier Antspur je fantastická volba zbraně, protože již má Scarlet hnilobu, ale může být také naplněna válečným popelem, aby způsobil jed. Klíčem k tomu, aby byla tato budování životaschopné, bude naskládat jak Scarlet hnilobu, tak jedu současně, takže je to důležité.

Část toho bude prostřednictvím zaklínadla. SEAL Dragon Communion je vaše nejlepší možnost odlévání kvůli tajemnému škálování, ale zběsilá pečeť plamene by také fungovala. Budete chtít typické zaklínadlo, které podporuje talismany, s výjimkou příbuzných rotů, které nadšenci zaútočí, když způsobíte jedu nebo šarlatovou hnilobu. Posledním dotykem je sada hub z jeskyně Seethewater a skutečně majestátní koruny houby z oblasti jezera hniloby.

Sběratel

Zbraně: Regalia z Eochaid, meč Marais Executioner, Pillory Shield
Talismans: Okřídlený meč odznak, carian filigreed Crest, Shard of Alexander, Godfrey ikona
Brnění: Black Hood, Briar Armor Set
Šíření statistiky: Arcane, obratnost, síla

Pokud chcete spustit přehrávání sbírky a chytit každou položku v Elden Ring, pak je to vynikající sestavení pro vyzkoušení. Soustředí se kolem zbraní Eochaid: Regalia a meč popravčího Marais. Oba se rozšiřují s Arcane, zlepšují objev vaší položky, ale také mají taneční čepel Eochaid, která vám umožní smíchat šéfy s rotujícím magickým mečem. Klíčem k posílení této dovednosti jsou po sobě jdoucí talismané posílení útoku, jako je odznak okřídleného meče, shnilý okřídlený meč a protézu Millicent. Vzhledem k tomu, že každý zásah útoku na točící čepel, může nashromáždit nějaké ošklivé poškození.

Ostatní uvedení talismani zvýší poškození dovedností a sníží její náklady na FP. Regalia z Eochaid je k dispozici relativně na začátku hry ve hře Gaol Cave Dungeon, což vám umožní používat ji před upgradem na Marais, jakmile porazíte Elemer. Pro brnění jsem si vybral Black Hood a Briar Set, stejně jako Shield Shield. Nejedná se o moc dobrý štít pro nic jiného než obtěžování Deathblight, ale vyhovuje celému útěku z trestné vibrace.

Doporučit zábavnou sestavu ke hře: Elden Ring

Používáte zastaralý prohlížeč. Nemusí správně zobrazit toto nebo jiné webové stránky.
Měli byste upgradovat nebo použít alternativní prohlížeč.

Baphomet

Člen

Na mém posledním slotu pro postavu a moje poslední postava je nudná, takže ho mazáním a začnu. Co jsou některé zábavné netvory a sestavení víry, které se vám líbí?

Yamajian

Člen

Našel jsem tyto různé průvodce stavby na Reddit, které jsou docela zábavné.

Baphomet

Člen

Našel jsem tyto různé průvodce stavby na Reddit, které jsou docela zábavné.

Děkuji a Taskmaster pro mě vypadá velmi zábavně.

Řetězce

Zakázáno

Můžete dělat to, co dělám v každé dušiKiroHra na prsten.

Tapeta-Berserk-Guts-Kentaro-miura-vzestup-no-people25.jpg

Což jen spěchá s velkým mečeem:

4768516-3677868581-Tumbl.png

A používat to. Velmi komplikované sestavení. Pouze profesionálové.

Zethren

Chicken Chaser

Mstitel

Můžete dělat to, co dělám v každé dušiKiroHra na prsten.

Tapeta-Berserk-Guts-Kentaro-miura-vzestup-no-people25.jpg

Který se jen spěchá s velkým mečetem a používá ho. Velmi komplikované sestavení. Pouze profesionálové.

Bonusové body, pokud nemáte žádné brnění a neustále se válí

Baphomet

Člen
Již máte charakter vnitřnosti 🙂

Lobster Roll

Člen

Ve své druhém přehrávání jsem měl spoustu legrace ve své druhém přehrávání v levé ruce a inteligenci / magii v pravé straně. Přijměte Cold Clayman:

Úpravy: Možná bylo umístění rukou naopak. Ať už vám umožní udělat rychlý malý pohyb ledu kopí je ten, který chcete.

Dyno

Padlý

Co takhle útok s kulatým brněním, takže můžete hrát Armadillo of Death? Zapomněl jsem, co umožňuje útoku role, protože jsem to nehrál od spuštění

Cort

Člen

Genesius

Člen
Měl jsem hodně legrace s budováním síly/víry naposledy.

John Rabbit

Člen

Faith Build byla opravdu zábavná, zejména s rouhačkou čepelí
Bleed je pravděpodobně stále zlomený jako kurva (a zábava)

Dot-n-run

Člen

Spin to win (vyhledejte na skákání s dvojitým zbraním).

Dreamgazer

Člen
Sestavení síly/víry je moje doporučení.

Nahbac

Člen

Spin to win (vyhledejte na skákání s dvojitým zbraním).

^ Udělal jsem tuto sestavu pro svůj první přehrávání a neznal jsem meta a to způsobilo, že hra je snadná, ale stále velmi zábavná

Amauri14

Člen

Můžete dělat to, co dělám v každé dušiKiroHra na prsten.

Tapeta-Berserk-Guts-Kentaro-miura-vzestup-no-people25.jpg

Což jen spěchá s velkým mečeem:

4768516-3677868581-Tumbl.png

A používat to. Velmi komplikované sestavení. Pouze profesionálové.

To je moje hlavní zbraň, plus různé štáby pro kometu Azur, plus meč noci a plamen jako boční zbraň a to, co jsem použil předtím, než jsem měl statistiky pro kometu Azur, nebo předtím, než byl Nerfed. Také nosím luk s šípy hada, protože mi to vždy dává možnost sýru téměř jakýkoli boj.

Amara

Člen
Také jsem o tom přemýšlel. Vytvoření dvojitého biče pro mě vypadají zajímavě

Hrdina větru

Člen

Nedávno jsem také dostal svědění, abych začal znovu hrát. Nelze se rozhodnout mezi provedením Dex/Arcane Build se zaměřením na twinblades (konkrétně Eleonora’s Poleblade, která způsobí poškození krvácení) nebo sestavením síly/víry se zaměřením na kouzla ohně

Jakisthe

Člen

Darkflame92

Člen
Vždycky jsem měl zájem vidět, jak hraje čistý lukostřelec v Elden Ring. Proč to nezkusit ?

Zamaru

Člen

Čistý dex Keen Urumi s neviditelným čepelí.

Neviditelný bič s extrémně dlouhým dosahem a jedinečným silným útokem je docela zábavný a je velmi jednoduché hrát.

Červená lékořice

Člen

Našel jsem tyto různé průvodce stavby na Reddit, které jsou docela zábavné.

Líbí se mi, jak to udělali, protože většina sestav je o tom, kde vaše postava skončí na cestě a často nemůžete získat hodně vybavení až do pozdní hry, to mě nutí ponořit se zpět.

Barryfishfinger

Člen

Hráním to už pár týdnů (úžasná hra), nevím, jak se jmenuje moje neuvěřitelně složitá stavba, předpokládám, že je jedinečný a pro velmi dobré profesionální hráče MVP, ale ráda bít věci s velkými věcmi a nosit velké Věci, takže skládám všechny své upgrade runy v síle, vytrvalosti a příležitostné obratnosti a vitality.

Mám otočný kruh oceánu, který jde podšívku a sotva se můžu dostat z podlahy, když se valím, ale rád mám na sobě největší, nejtěžší brnění a máváním kolosálních zbraní, takže jsem šťastný.

Víte, jaký je můj největší problém s touto hrou? Moje obrovské zbraně všechny procházejí mým masivním štítkem a masivní dýňovou hlavou a vypadá to trochu levně, ale co můžete dělat.

Calamari41

Člen

Sestavení síly, kde jste duální ovládali Greatswords a skákání L2 útočí na celou hru. Prostě jsem to udělal a bylo to však neuvěřitelně zábavné po celou dobu, a já jsem s tím roztavil každého šéfa a setkání ve hře.

Mikeprotagonista

Člen
Vždycky jsem měl zájem vidět, jak hraje čistý lukostřelec v Elden Ring. Proč to nezkusit ?

Čistí lukostřelci nejsou zábava. Broušení na nákup a řemeslné šípy po celou dobu.

Robinson

Mstitel

Pokud jste ještě neudělali konstrukci krvácení, vřele to doporučuji. Duální Uchigatanas s Seppuku plus kapucí Plus to mohg trinket.

Mukrab

Člen

Pokud chcete zabít šéfy v 5 zásazích, stačí chytit největší zbraně Teo, které najdete, a duální je ovládat a jen použít skákání útoků. Skákání útoků s velkými zbraněmi jsou tak směšně přemoženy, že nemůžu uvěřit.

Jane

Člen

Nemyslím si „doporučuji mě žádný Build “Opravdu dává pro tuto hru smysl, protože existuje tolik možných kombinací a to, co vás nejvíce baví. To znamená, že je to ten, co jsem udělal:

Pravá ruka: Studená uchi w/ spinning lomítka
Levá ruka: krev wakizashi w/ parry
Černý luk jako sekundární zbraň
50 DEX/35 STR

D o t

Člen

Našel jsem tyto různé průvodce stavby na Reddit, které jsou docela zábavné.

Shin Kojima

Člen
Biče jsou v pohodě. Vytvořte Belmont Build.

Monsterjail

Mstitel

Měl jsem dobrý čas se stavbou, která se zaměřila na skákání + útoky na drápy, na chvíli se rozběhlo plné Wolverine Berserker Barrage

Pak hra byla tvrdší a musela se pro konec něco jednoduššího 🙁

Kuosi

Člen
Jo, big 2 zbraně Dual Wield Slam Jam

Hazasyaiyan

Člen

Asi 1/3 cesty jsem respektoval k dex/int sestavení s duálním ovládáním Katanas, Moonveil v jedné ruce a Uchigatana v druhé pro krvácení. To byla zábava

carl_sandland

Člen

Je to jedna ze skutečných silných stránek designu; Tolik kombinací a módy můžete opravdu vyprávět téměř jakýkoli příběh s vaší postavou: vše z několika statistik a sračky položek. Udělal jsem „laserový mág“ a „obří meč“ a mág (int build) byl občas docela veselý: existují také dvě příchutě magie: hvězdy a krystaly. Pokud jste to ještě neudělali, mohu doporučit měsíční magii a přidruženou linii příběhu (Space Bride). Zkusím něco kolem víry/tajemného, ​​ale obávám se, že by to mohlo být těžké. Rád bych vyzkoušel postavu luku (High Dex), protože existuje spousta munice a řemeslné věci související. I právě v magické stavbě existuje tolik friggenových kouzel.

Limone

Člen

Str/FAI je můj oblíbený pro obecné PVE/PVP a máte spoustu vhodných zbraní.
Duální ovládání kolosálních zbraní jako Hammers je také zábavné jako peklo.
Parry Bůh je zábava jako obvykle v duších + máte kouzla parry.

Nephilim

Člen

Rád bych šel 80% lukostřelby a 20% twinblade.
Nebo 50/50. Bylo by to dokonce možné? Zájem o obě stavby.
Byla by to moje druhá postava, opravdu jsem svědění, že v poslední době přehrát Elden Ring.

Musubi

Neochloubitelné odhodlání – Prorok pravdy

Člen

Rád bych šel 80% lukostřelby a 20% twinblade.
Nebo 50/50. Bylo by to dokonce možné? Zájem o obě stavby.
Byla by to moje druhá postava, opravdu jsem svědění, že v poslední době přehrát Elden Ring.

Vzhledem k tomu, co jsem viděl, jak lidé dělají v duších hrách, může něco fungovat, pokud se pokusíte dostatečně tvrdě, aby to fungovalo.

Nešťastný

Člen

Spin to win (vyhledejte na skákání s dvojitým zbraním).

tento.
Použijte Eleonory’s Poleblade a Godskin Peeler, jen spam L1 (nebo LB) a Spin vyhrajte, způsobujte tuny krvácení proc a dmg zásobníků s po sobě jdoucími útoky. Je to také omráčení většiny šéfů. Je to veselé

-Pyromaniac-

Člen

Velké bonkové sestavy jsou pro mě vždy nejzábavnější. Získejte Guts Great Sword brzy, zasáhněte požadavky statistiky, bonk si, i když 90% hry s minimální výzvou. Házejte tam drápy lvů a jste dobří. Udělejte ze své záložní zbraně Claymore nebo Glaive AX od toho černého koně v Liurnia.

Podobná vždy OP a uspokojivá sestava je sestavení s dvojím velkým skokem meče. Sword Claymore + Knight může být brzy. Ring pro zvýšené skokové útoky. Demolish téměř celou hru při několika skocích. Hodte na ně studenou infuzi, pokud chcete. Udělejte z toho stavění.

Budování víry zaměřené na blesky je také skvělé. Pouze peeve s vírou jsou všechna úžasná kouzla, která nemůžete získat až do pozdní hry, takže budete používat stejné pár brzy, ale jakmile je dostanete, učiní šéfy koncových her trivial.

Sestavení Katana pro Dex je podceňováno, pokud víte, co děláte. Použijte to jako normální pro většinu hry, tuny zábavného popela, které můžete použít, ačkoliv je obr nejvyšší úroveň. Poté, když máte obtížného šéfa, jako je Malenia, použijte toto kouzlo víry, aby se z něj stala krvácející zbraň a přistoupila k tomu, aby ji snadno porazila válečným popelem, který vám dává řeky krve pohybů. Double Slash Myslím, že to bylo.