Nejlepší zaklínadla do Elden Ring – GameSpot, Best Elden Ring zaklínadla: Velká víra a tajemná kouzla pro ranou a pozdní hru | VG247

Nejlepší zaklínací prsten Elden: Velká víra a tajemná kouzla pro ranou a pozdní hru

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Nejlepší zaklínače v Eldenově ringu

Od solidních raných možností hry až po přemožená pozdní kouzla her vás mohou tyto zaklínače provést hrou od začátku do konce.

18. dubna 2022 v 17:29 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

V předchozích ze softwarových her se Faith staví nikdy zcela na stav S úrovně. Uzavřený síťový test Elden Ring však předváděl hrst skutečně zlomených zaklínačů, díky nimž se komunita zajímala, jestli víra konečně uvidí svůj čas na slunci. Nyní, když se prach usadil, je jasné, že zatímco zaklínadla se nemusí úplně nahromadit proti surové síle čarodějnictví, více než to nahradí s užitečností a všestranností, takže víra vytváří životaschopnou strategii, aby vás provedla zážitkem PVE a dokonce do Pvp.

Zde je 10 nejlepších zaklínačů v Elden Ring. Spíše než soustředit se pouze na syrovou sílu, jsme vzali v úvahu snadné použití, funkčnost a jak brzy ve hře můžete dostat ruce na kouzla.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Elden Ring – Lore Trailer

Lightning Spear

Lightning Spear

Lightning Spear je jedním z nejdůležitějších zaklínačů, které můžete přidat do vaší sady nástrojů. S skromnými náklady na FP, velkým rozsahem a rychlým časem navíjení patří mezi nejlepší způsoby, jak vyzvednout menší nepřátele ve skupině z dálky, nebo vylákat větší hrozby, aby se jednalo o jednu po druhém. S tím ve vašem arzenálu můžete projít celou hru, aniž byste se museli spoléhat na házení nožů nebo šípů. Dejte si pozor na animaci Windupu; Vaše postava udělá velký krok vpřed po uvolnění šroubu, který vám může poslat hned z útesu, pokud si nebudete opatrní.

Kouzlo najdete v modlitební knize Dragon Cult, upuštěné rytířem poblíž umělcovy chatrče v Liurnii jezera. Předejte to bratrovi Corhynovi nebo Miriel, pastora slibů na nákup.

Aspekty kelímku: ocas

Aspekty kelímku: ocas

Všechny tři kelíkové zaklínače jsou hratelné, ale aspekt kelímku: Tail je nejlepší z parta. To způsobuje těžké úderné poškození, aby prolomily tvrdé brnění a lze jej dokonce nabití, aby přidal těžší, širší následné následné přejetí útoku. Načasování může být trochu složité na přibití, ale jakmile to uděláte, aspekty kelímku: Tail může být jedním z nejúčinnějších ofenzivních kouzel proti jednotlivým nepřátelům i skupinám prostřednictvím rané a střední hry. Je dokonce ifteován z brnění kelímku!

Dostat ruce na kouzlo však nepřijde snadné,. Je to upuštěno rytířem kelímku v Stormhill Evergoal, což je snadno jeden z nejtěžších bojů, s nimiž se brzy setkáte v Limgrave.

Shnilý dech

Shnilý dech

Pokud dojde k jednomu zaklínače dračího přijímání, ke kterému budete chtít přístup v Elden Ring, shnilý dech je to. Způsobující devastující množství hniloby Scarlet po velké ploše během několika sekund může způsobit, že některé z nejtěžších bojů v celé hře se cítí jako vtip. Dokonce i Radahn bude například kouzlem poražen kouzlem. Dlouhá doba navíjení vás může nechat zranitelná, takže to musí být pečlivě načasováno. Ale jakmile to uděláte, získejte určitou vzdálenost a nechte efekt stavu dělat veškerou práci. Shnilý dech a run je sýrová strategie, ke kterému budete chtít přístup, dokud se kredity rolí.

Kouzlo můžete získat pro jediné dračí srdce z Dragon Communion Alter.

Plamen, očistěte mě

Plamen, očistěte mě

I když to není nejsmutnější ze všech zaklínačů na tomto seznamu, plamen, Cleanse me je pravděpodobně nejdůležitějším užitkovým kouzlem ve hře. Zmírňuje nahromadění a léčí jedovaté i šarlatové hniloby za zanedbatelné náklady na FP. Některé z nejtěžších environmentálních výzev (například jezero hniloby) a šéfy (viz: Melania) ve hře jsou vyrobeny tak, že vás nekonečně způsobují těmito smrtícími stavovými efekty. Mít způsob, jak se rychle vyléčit, aniž byste se spoléhali na spotřební materiál, jako jsou bolusy, je opravdu neocenitelné.

Najděte kouzlo v táboře Fire Monk poblíž kostela slibů v Liurnia jezera.

Bestial Sling

Bestial Sling

S divoce rychlým navíjením a jedním z nejnižších nákladů FP všech kouzel ve hře je Bestial Sling nejlepším zaklínačem. Po obsazení se šíří, což z něj dělá životaschopné způsob, jak se vypořádat se skupinami nepřátel v PVE, a je také skvělým způsobem, jak ohromit soupeře PVP a potrestat je za to, že se příliš blížili a agresivní. Super levné a spamovatelné, bestiální popruh je nezbytný útočný zaklínač. Spárujte to s pečetí Clawmark nebo Stonebarb prasklé slzy, aby se zvýšila již vysoká poškození poise, které je schopno způsobit.

Po dodání druhého deatroota můžete kouzlo vyzvednout od Gurranq, Beast Clergyman.

Šílený prasknutí

Šílený prasknutí

Frenzied Burst je jedním z nejtěžších kouzel ve hře. Po skromném napínání vystřelí z očí sesionářů neuvěřitelně rychlý laserový paprsek, což způsobuje nahromadění šílenství a je schopno zasáhnout cíle o značnou vzdálenost daleko. Je to solidní volba pro výběr nepřátel z dálky v PVE, ale tam, kde se v PvP opravdu svítí roztržení. Můžete si udržet svou vzdálenost a udržet soupeře na defenzivní a nutit je, aby se starali o vyhýbání se dalšímu výbuchu, než aby zaměstnávali vlastní ofenzivní strategii.

Frenzied Burst je upuštěn o scarab scarab jižně od kostela inhibice v Liurnia jezera.

Erdtree Heal

Erdtree Heal

Pokud si chcete hrát s uzdravovacím kouzlem, není lepší volba než Erdtree Heal. Může to mít požadavek na vysokou víru (42) a náklady na FP (65), ale stojí za to s obrovským množstvím HP, který obnovuje. Kouzlo je zvláště užitečné v kooperativní hře, protože uzdravuje vaši postavu i všechny blízké spojence, s nimiž hrajete.

Poté, co porazil Malekith, Black Blade of Death, se vraťte zpět k královské posteli v Leyndell, abyste našli kouzlo.

Plaval mušek

Roj mouch

Není žádným tajemstvím, že Bleed je jednou z nejvíce rozbitých strategií v Elden Ring a roj mouch je součástí toho, co to dělá tak. Uvolnění naváděcího roje krveflivů před kolegou, který způsobuje stavový účinek krvácení na nepřítele, se kterým se spojuje, roj mouch je nejlepším zaklínačem pro jakoukoli krvácení s vírou, aby ji vrhl. Skvělou strategií je začít odbíjet kouzlem z dálky a poté, co se naplní měřič, který doporučujeme řeky krve), dokončit nepřítele svou zbraní (doporučujeme řeky krve). Spárujte to s bílou maskou nebo lordem z krve pro mimořádně ničivý efekt.

Najdete roj mouch na mrtvole severně od paláce přistupování Ledge-Road Místo milosti v paláci Mohgwyn.

Úder starověkého draka

Starověký drak

Úder starověkého draka je schopen způsobit některé z nejvyšších škod ve velké oblasti jakéhokoli zaklínače ve hře. Kouzla snižuje závan úderů červeného blesku, zasáhne jakýkoli nepřítele, na které jste byli zamčeni, a všude kolem nich způsobují masivní poškození AOE všude kolem nich. Dokonce i v pozdní hře můžete vyčistit celé davy jediným obsazením. Za pouhých 36 FP je to nejlepší třesk pro vaši babku, když čelíte rojům nepřátel v PVE.

Kouzlo se nachází ve starověké modlitební knize Dragon v rozpadající se farum azula. Otočte to na bratra Corhyna nebo Miriel, pastor slibů, aby získal přístup.

Giantsflame vezměte tě

Giantsflame vezměte tě

Pokud hledáte nejlepší ohnivou kouli ve hře, nehledejte nic jiného než Giantsflame. Kouzlo vrhá masivní ohnivou kouli na cíl, schopné vyjmout více nepřátel chycených na jeho cestě a způsobit masivní explozi AOE, kde přistane. Vzhledem k počtu šéfů slabých na palbu po celém prstenu Elden, Giantsflame Take toe je určitě zaklínací, ke kterému chcete přístup. Nemusí to být tak honosné jako plamen padaného boha, ale je to levnější, rychlejší obsazení, vyžaduje méně víry a je nakonec nejlepší kouzlo pro ohnivé mágy.

Chcete -li získat přístup, budete potřebovat obří modlitbu. Najděte to na vrcholu Guardian’s Garrison v hory Giants.

Průvodce Elden Ring

 • Co se stane v Elden Ring? Příběh hry, část 1: Limgrave
 • Elden Ring Rune Farming: Nejlepší rané oblasti, které se mají rychle vyrovnat
 • Co dělat první v Elden Ring: Nejlepší trasa, zbraně a důležitá mapová místa
 • + Zobrazit více odkazů Elden Ring Guides (7)
 • Elden Ring: Nejlepší zbraně, které najdete brzy v Limgrave
 • Elden Ring Margit the Fell Omen Guide – doporučená úroveň a jak porazit prvního šéfa
 • Elden Ring: Jak upgradovat zbraně – vysvětleno Smithing Stones
 • Tipy pro Elden Prsten pro začátečníky: učení způsobů, jak mezi zeměmi
 • Jak se vyrovnat v Elden Ring, vysvětlily statistiky
 • Elden Ring: Nejlepší památkovou památku si vybrat během tvorby postav
 • Mapa Elden Ring: kde najít první fragment mapy

Nejlepší zaklínací prsten Elden: Velká víra a tajemná kouzla pro ranou a pozdní hru

Pouze nejzřelenější pošpiněné mohou vyzvat surovou sílu Nejlepší zaklínače v Elden Ring.

Ať už to volá devastující šrouby praskajícího blesku nebo oblékání vaší postavy svatým mocí, věrné postavy mají více než několik jedinečných triků po rukávech jejich roucha. Nejlepší zaklínadla v Eldenově prstenu jsou trochu složitější přijít na to ve srovnání s jejich čarodějnickými protějšky.

Zde je to, co bychom chtěli vidět v pokračování Elden Ring.

Zaklínadla je obtížné efektivně využít díky dlouhým časům obsazení, vysokých požadavcích na FP a často omezeným poškozením. Mnoho z nejlepších je uzamčeno za obsahem pozdní hry, ale i s nimi budete chtít vysokou obratnost a ikonu Radagona Talisman zkrátit čas obsazení.

Jaké jsou nejlepší zaklínače Elden Ring?

 • Chytit plamen
 • Bestial Sling
 • Plamen šílenství
 • Honovaný šroub
 • Ekzykesův rozpad
 • Giantsflame vezměte tě
 • Hořet, ó plamen
 • Scourring Black Flame
 • Magma dech
 • Kámen Gurranq
 • Krevibilní dech
 • Hněv zlata
 • Zlatý slib

Chytit plamen

Měli byste dostat ruce na chytání plamene co nejdříve, pokud nejste prorok, v takovém případě s tím začnete. Všichni ostatní si ji mohou koupit od bratra Corhyna v kulatém stole za pouhých 600 run nebo později na náhorní plošině Altus, pokud jste prošli jeho úkolem bez zakoupení zaklínače. Popis ve hře Flame je trochu vágní a podtrhuje kouzlo. Vyvolává plamen v ruce a střílí ho dopředu v malém kuželu. Nízké náklady na FP a rychlý čas obsazení činí neocenitelné brzy, zejména proto, že plamene smyčka trvá tak dlouho, a vyžaduje pouze 8 víry, kterou každá třída kromě astrologa a Vagabond stejně začíná.

Bestial Sling

Bestial Sling je jedním z prvních zaklínačů zvířete, které získáte od Gurranq poté. Vypálí sprej kamenů v krátkém oblouku před vámi, a přestože to nemusí znít jako moc, není téměř žádný čas obsazení. Má také neuvěřitelně nízké náklady na FP 7 a vyžaduje pouze 10 víry. Nemusí to způsobit poškození skalního povinku, ale je to mnohem všestrannější.

Plamen šílenství

V kostele křestního kostela Callu na poloostrově leží mrtvola a na této mrtvole je plamenem šílenství zaklínače. S požadavkem na víru na pouhých 16 let je to jedna z nejvyšších sestav víry, které se může okamžitě použít, a uvidí vás také zbytkem hry. Po krátké době obsazení zastřelíte z očí paprsky plamene, které poškozují všechny nepřátele před vámi v poměrně širokém dosahu. Existuje však několik nevýhod. Nevyváží se nepřátele, což znamená, že se během kouzla stále budou pohybovat k vám a vybuduje váš metr šílenství. Použijte jej příliš často a podlehnete šílenství.

Honovaný šroub

Honovaný šroub je ten, který si můžete vyzvednout v raných částech střední hry a bude vám to dobře sloužit po zbytek hry a dokonce i v zápasech PvP. Vytváří úder blesku na váš cíl a na rozdíl od úderu Lightning a Lightning je pro nepřátele mnohem obtížnější vyhnout se. Corhyn a Miriel to prodávají po tom, co jim dáte knihu Dragon Cult Modlitební kniha, kterou dostanete od Leyndell Knight poblíž Liurnia’s Artist Shack.

Honovaný šroub vyžaduje 24 víry.

Ekzykesův rozpad

Můžete to vyměnit shnilým dechem, pokud se necítíte jako porazit Ekzykes, i když to není tak efektivní. Ať tak či onak, bod je stejný. Zaklínací předvolává dračí hlavu, která chrlí dech hniloby v široké oblasti před vámi a v takovém množství, že je téměř zaručeno, že cíl skončí s hnilobou Scarlet. Většina šéfů, stranou Malenia, je náchylná k hnilobě Scralle. Uvědomte si, že doba obsazení je neuvěřitelně pomalá, podobná ostatním zaklínacím drakům.

Rozpad Ekzykes je k dispozici v katedrále Dragon Communion poté.Rozpad Ekzykesů vyžaduje 23 víry a 15 tajemných, zatímco shnilý dech je o něco přístupnější s 15 vírou a 12 tajemnými.

Giantsflame vezměte tě

Giantsflame Take toe je ten, který nenajdete až mnohem později ve hře, ale je to skvělá volba pro každého uživatele ohně. Budete muset získat obří modlitební knihu od strážce Arghanthy poblíž posádky strážců v hory Giants, jihozápadně od místa Whiteridge Road of Grace.

Zaklínadlo stojí 13 000 run a vyžaduje 30 víry. To vrhá obrovský ohnivý vpřed, který exploduje při kontaktu, a způsobuje těžké poškození. Může být nabitý a ještě lépe je to rychlejší i než plamen slín, takže jej můžete použít ve většině situací.

Hořet, ó plamen

Burn, o Flame je jednou z možností, které získáte za to, že Enia dávají vzpomínku na hasičský gigant v držáku kulatého stolu. Má ještě nižší požadavek na nižší víru než zaklínač Giantsflame (27) a vystřelí plameny ze země ve všech směrech kolem vás. Místa jsou trochu náhodná a na chvíli trvá, ale výstup poškození proti větším nepřátelům z něj dělá skvělý výběr pro stavění víry.

Scourring Black Flame

Scourring Black Flame pochází z apoštolu Dragonskin ve Windmill Village a vyžaduje 28 víry. Tenhle střílí oblouk černého plamene před vámi. Je to základní, ale efektivní a má poměrně krátkou dobu obsazení.

Starověký drak blesk

Tohle nedostanete až do rozpadajícího se Farum Azula, kde najdete knihu starověké modlitební knihy Dragon poblíž hrobového místa rozpadajícího se zvířete milosti. Dejte to Miriel nebo Corhynovi a můžete si zakoupit zaklínač starověkého draka blesku. Pokud jste bojovali s Fortissaxem, budete mít obecnou představu o tom, co tento dělá. Po krátké době obsazení vystřelíte Red Lightning v kruhu kolem vás. Je to nabíjeno a má požadavek na nízkou víru 26, což z něj dělá solidní volbu, když se vydáte do koncové hry.

Magma dech

Po porážce Magma Wyrm poblíž Fort Laiedd si můžete koupit dech Magma z katedrály dračího společenství a absolutně stojí za to námahu. Vyvolává hlavu Wyrm, která před vámi chrlí magma, a magma přetrvává a poškozuje každého nepřítele, který v něm stojí. Vyžaduje to pouze 14 víry a 10 talířů, takže i nešťastné sestavy by mohly dobře využít.

Kámen Gurranq

Poté, co dáte bestiálnímu duchovnímu šesti deathorootu, předá kámen zaklínače Gurranq. Toto mocné kouzlo má masivní balvan na nepřátele a způsobuje těžké poškození, to vše za nespravedlivou cenu 15 FP. K použití také potřebujete pouze 13 víry, takže i když je trochu složité ovládat, výplata stojí za to.

Krevibilní dech

Všechny zaklínače kelímku se vyplatí použít, včetně ocasu, ale doporučujeme aspekt kelí. Umožňuje vám dýchat zlatý oheň v širokém oblouku a může být účtován vydržet déle a na rozdíl od kouzel Dragon Dech má tento také mnohem kratší dobu obsazení. Budete muset porazit Rykarda – ať už dokončíte úkol sopky Manor, nezáleží – a pak cestujte zpět do arény Boss a zabijte Tanith. To spustí boj se svým rytířem a po vítězství upustí aspekt. Vyžaduje to 27 víry.

Hněv zlata

V lese Wormfaces Awacked Away je zřícenina Woodfolk, přímo východně od menšího Erdtree. Zasuňte podlahu uprostřed a odhalte schodiště, které vás zavede do komory, kde najdete hněv zlatého zaklínače. Je to mocné kouzlo, ale jedno s námitky. Stejně jako většina zaklínačů Erdtree má vysoké náklady FP (40) a požadavek na vysokou víru (32). Po krátké době obsazení Wrath of Gold vysílá zlatou vlnu, která tlačí nepřátele a poškozuje poškození v širokém poloměru, takže je to spravedlivý kompromis za předpokladu, že váš FP vydrží zásah.

Zlatý slib

Zlatý slib je dobrý pro PVE, ale opravdu svítí v PvP. Je to skryté v chatrči mrtvoly, kterého se nakonec dostanete, pokud se vydáte po silnici západně od vesnice Windmill Village. Je tu invaze NPC a někteří smrtící psi, takže si to uvědomte, než začnete klidně prozkoumat. Zlatý slib stojí 47 FP a vyžaduje 25 víry a obhajuje obhajobu a útok vašich spojenců. Je to docela situační, protože pro své vlastní nadšence můžete použít baňku úžasné fyziky, ale je to také užitečné v špetce.

Pokud hledáte další pomoc v zemích mezi nimi, podívejte se na naši komplexní sadu Elden Ring Guides.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!