Nejlepší západní hry na PC 2023 | PCGamesn, Cowboy Games pro děti | Lovetoknow

Kovbojské hry pro děti

I když je to trochu krátké, a bohužel Gun 2 se nepodařilo objevit, protože Activision se přesunul Neversoft ve vlaku Guitar Hero Train, zbraň stále drží jako jedinečný kovbojský titul, který zasáhne vlastní krok, nabízí pohled na to, kam by mohl být žánr pryč.

Nejlepší západní hry na PC 2023

Je čas zaokrouhlit nejlepší západní hry na hranici, včetně Red Dead Redemption 2, Hard West a řady dalších vynikajících kovbojských her.

Západní hry: Dva kovbojové se připravují na souboj, ruce jejich zbraně

Publikováno: 7. září 2023

Jaké jsou nejlepší západní hry na PC, které byste měli hrát? Není to snadné rozhodnutí. Divoký západ je doba bezpráví, zasažení zlata a nebezpečných přestřelků – není divu, že je to předmět mnoha nejlepších kovbojských her. Oblékli jsme si naše boty Stetson a Cowboy a vydali jsme se na koni, abychom vám našli to nejlepší z divokého západu.

Nejlepší PC hry se sídlem na Wild West jsou těžce inspirovány kovbojskými médii, která přišla před nimi, a je spravedlivé říci, že pokorný western je základním kamenem americké kultury. Herní studia, která se rozhodnou přijmout výzvu přivést americkou hranici do našich životů, mají velký tlak na to, aby to bylo správné. Naštěstí řada z nich absolutně přibila, o čem je kovboj, a my jsme udělali tvrdou práci, že varmints právě tady, od her s otevřeným světem, po strategické hry a dokonce i upírské hry, takže tady je náš výběr nejlepší západní hry.

Zde jsou nejlepší západní hry na PC v roce 2023 :

Best Western Games - Red Dead Redemption 2: John Marston jezdí lesy na koni, když slunce zapadá stromy

Red Dead Redemption 2

Prequel k jedné z nejlepších západních her všech dob, Red Dead Redemption 2 vás vrhne na brzdový konec života jako kovboj v neodpustitelném otevřeném světě. Ne, že by RDR2 je bez whisky Swilling, Tavern Brawls nebo Nights Camping pod hvězdami, ale nyní vidíme další stránku tohoto drsného způsobu života. Hrajete jako člen Van der Linde Gang Arthur Morgan a pravý muž z holandského, baletní vůdce Outlaw Gang. Kamenná morálka, kterou gang zahrnuje za účelem přežití ve světě, který již nedodržuje jejich životní styl, je neustále testována v tomto epickém příběhu – na rozdíl od mnoha západních her se RDR2 dívá na americkou hranici v přechodu, a to se brilantně odráží v downtrodden van der der Linde Gang.

V Red Dead Redemption 2 se naučíte, jak být kovbojem, ale spolu s zkrocení koní a lovu odměn je to místo, kde můžete laso uniknout psankám a položit je na železniční tratě jako panatomický darebák, opilý u Saloonů a Začněte celostátní rvačku a projděte se na večeři suchou, zaprášenou plání jelena. K dispozici je také komponenta online hry pro RDR2, která vám bude bojovat proti konkurenčním kovbojským gangům spolu se svými nejvěrnějšími přáteli.

Best Western Games - Evil West: Protaganst střílí svůj revolver na obří okřídlené zvíře

Evil West

Pokud je RDR2 trochu kousek také Realistické pro vás, tak proč ne donutit své Stetson a chrastítko ty boot ostruhy, zatímco místo toho zabíjejte upíři? 2022 Jistě měla svou plnění upírových her, ale Evil West vzal populární žánr až zpět na Old West – no, velmi smyšlený starý Západ, doplněný elektrickými zbraněmi a démonickými okřídlenými zvířaty.

Tato hra RPG vás zavede na lineární cestě, když prozkoumáte tento bláznivý historický příběh, takže na koni už není žádné bezplatné roaming. Evil West však stále odpovídá na volání západních fanoušků, se svými nádhernými prostředími a stylem 19. století. A pokud se vám nelíbí, že jste osamělým rančem, když dokončíte sérii kapitol Evil West, můžete také zabít vintage zombie v kooperačním režimu.

Kuličky odlétají z osoby v západní hře Hard West 2

Hard West 2

Původní Hard West byla mocná jemná směs strategie založené na tahu, nadpřirozeného a dobrého staromódního kovboje. Sequel Hard West 2 se to podařilo nabídnout a další. Když loupež na nechvalně známém „duchovním vlaku“ jde na jih, musíte vy a vaše veselá kapela ohežit stopu americkou hranicí a bojovat proti všem od vymáhání práva, až po čarodějnice, po démony, které vás hrozí konzumovat vás.

Přestože je to taktická hra založená na tahu, Hard Ward 2 se stále podaří udržet své bojové prostředí dynamické a naživu, a zároveň nabízí uspokojivě mozkové kroucení a komba, která vás vidí, že v jednom výstřelu vyrazíte celý kočár nepřátel. Házejte do roztrhaného dobrodružství, které dokonce dává Red Dead běh za své peníze, a máte sami západní hru, která není jen skvělá pokračování, ale i hodný západní výlet sám o sobě.

Muž ve vlaku střílí na některé bandity v Western Game Desperados III

Desperados III

Série Desperados je známá pro smíchání ikonické akce Stealth Game Commandas, s tématem a nastavením divokého západu. Hry Mimimi odvedly vynikající práci, která vzdala hold tomuto stylu taktické strategické hry komanda se Shadow Tactics: Blades of the Shogun a studio aplikovalo stejný vzorec na třetí hru Desperados.

Desperados III má vše, co byste mohli chtít-akce založené na tajnosti, postavy, které jste milovali a starali se o ně a vynikající napětí, jak získat načasování prostě Správně, takže můžete vyjmout spoustu nepřátel, aniž byste se zvýšili alarm. Tato hra řízená příběhem působí jako prequel k původnímu zoufalství: Wanted Dead nebo Alive, a vyvedete Cooper a jeho gang na hledání vykoupení a epické střelby ze západního stylu. Od spuštění byla hra podporována také zdravým množstvím DLC, takže zde také získáte spoustu hodnoty.

Několik banditů se zaměřuje na hráče v západních hrách Call of Juarez Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger

Série Call of Juarez se může pochlubit některými z nejlepších západních her v okolí, ale zahrnutí Gunslinger nad možná populárnějším svázáním v krvi může být překvapením. Zatímco dřívější hry jsou nepopiratelně vynikající, místy stárly-zatímco Call of Juarez: Gunslinger stále vypadá skvěle díky svému nádhernému uměleckému stylu ve stínu Cel. A v tomto bodě to může být několik let, ale stále jsme zpět 8, které jsme to původně dali v našem Call of Juarez: Gunslinger Review.

Gunslinger má také úžasně filmový mechanik „Cheat Death“, který zpomaluje čas a přiblíží se na kulku, která vás chystá zabít, a pokud se tomu vyhnete. V okamžiku vaší blízké smrti se celý svět hry změní na černou a bílou, kromě nepřátel, což vám umožní vyhýbat se kulkám, jako byste byli Max Payne. One-on-One „Showdown“ souboje také standout a hrají se téměř jako hádanky, když manévrujete ruce a památky při sledování soupeře, a můžete je dokonce zabít před časem, pokud vám nevadí být nazýván “ nečestný.„Je tu dokonce i kousek bulletstorm, když získáváte bonus XP body za odtažení stylových zabití.

Je to mechanik vyprávění Gunslingera, to je skutečný standout. Hrajete jako Silas Greaves, jehož starší já vypráví příběh o několik let později – a někdy se to pokazí, nebo jiní vstříkají. Hladiny se skutečně formují kolem vyprávěného příběhu, takže nepřátelé, oblasti a dokonce i samotný čas se mohou změnit přímo před vámi. To vše dělá Call of Juarez: Gunslinger nepředvídatelný, neuvěřitelně příjemný a jedinečný střelec.

Best Western Games - natáčení některých banditů s herní grafikou staré školy v Outlaws

Outlaws

Neexistují žádné z fantastických nápadů, které zde získáte v moderních střelcích. Outlaws-jeden z mála originálních IP Lucasarts, který nebyl dobrodružnou hrou-je čistý, přímý a dobře navržený FPS ve stylu původního zkázy a Star Wars: Dark Forces.

Lucasarts byl jedním z mála vývojářů z 90. let, který do svých her vložil příběh a střed příběhu. To znamená, že klasický příběh západní pomsty onemocnění bude zářit. Hrajete jako důchodce, který nám odešel Marshal James Anderson, který se vrací domů, aby zjistil, že gang začarovaných psanců unesl jeho dceru a zavraždil svou ženu. Musíte je vystopovat přes vynikající řetězec úrovní, které nasměrují čistou akci FPS ve staré škole.

Podle dnešních standardů to vypadá základní, ale pokud to přijmete jako nesmyslnou zábavu s pevně navrženou úrovní, které jsou plné tajemství, dostanete peklo z Outlaws. V částech je to však překvapivě realistické – několik kulek z vaší základní pistole zabije každého nepřítele (s výjimkou šéfů), takže jeho řada zbraní je lépe zvážena pro jejich přesnost než palebná síla. Zvláštní zmínku musí být také věnována hlasovému hraní, které i sportovní John de Lancie (Q z Star Trek) jako „Dr. Death“ – a neuvěřitelného orchestrálního soundtracku Indiana Jones pravidelný Clint Bajakian.

Mimozemšťana vypadající osoba s kovbojským kloboukem a kombinézy listů v západní hře Oddworld: Stranger

Oddworld: Stranger’s Wrath

Většina série Oddworld se zaměřuje na přátelského Mudokon jménem Abe, když uniká a vykreslí pomstu vůči svým podnikovým majitelům v sérii her-adventure, ale nejnovější a původní přírůstek do oddworld je mimozemský západní-a je to úžasné a je to úžasné.

Oddworld: Stranger’s Wrath sleduje Stranger, lovce odměn, který sleduje Outlaws pro odměnu, aby zaplatil za záchranu života (a záhadnou). Hra je divná síť akcí třetí osoby a FPS. Oba jsou zábavné, ale porce střelců vynikají kvůli tomu, že primární zbraň cizince je kuše, která střílí živá zvířata. Je to mnohem méně strašlivé, než to zní díky způsobu, jakým je zobrazen muppet. Nejlepší ze všeho je, že to nikdy nepřestane být zábava, když vyrazíte na založení pastí, které se skládají z živých příšer, aby žvýkaly své nepřátele k smrti.

Je to vše podporováno nádherným, imaginativním světem, který vývojář Oddworld obyvatelé jasně věnují vytvoření hodně času a úsilí. Přestože byl údolí řeky Mongo na mimozemskou planetu nasazeno na mimozemskou planetu. Naštěstí, Stranger’s Wrath dostal před několika lety opětovné vydání HD, takže to dnes vypadá docela skvěle.

Trochu modrý člověk prochází volný čas v západní hře Steam World Dig 2

Steamworld Dig 2

Původní Steamworld DIG byla energická metroidvania se západní vibrací Steampunk. Pokračování, Steamworld Dig 2, vzalo všechno, co udělal první hru a vylepšil to, počínaje nesmírně vylepšeným vzhledem. Je to překrásné.

Zkoumáte tento barevný, živý svět jako robot jménem Dorothy, který hledá hrdinu první hry, Rusty. Příběh je překvapivě hluboký – podobně jako díry, které vykopáváte při hledání minerálů a krystalů – a spojuje celý vesmír Steamworld dohromady dobře. Toto pokračování má také zhruba dvojnásobek velikosti svého předchůdce, což znamená, že dokončení trvá asi osm hodin a každý okamžik si užijete.

Prozkoumáváte doly, shromažďujete zdroje, řešíte hádanky a jednáte s nepřáteli a pasti jako běžný Indiana Jones. Nejpůsobivější je, jak jsou všechny tyto komponenty vyvážené, takže hra plyne přirozeně od jednoho setkání k dalšímu. Zatímco Parkworld Dig stále stojí za to se prohlédnout nejprve, Steamworld Dig 2 odstraní všechny drsné hrany svého předchůdce a vylezne hratelností na horlivý lesk. Vzácná příležitost, že pokračování je lepší než originál.

Best Western Games: Muž na koni blokuje vozík v Western Game Gun

Pistole

V roce 2005 si vývojář Neversoft vzal volno ze série Tony Hawk, aby vydal jednu z nejlepších her Sandboxu Wild West pod názvem Gun. Jeho původní přitažlivost se zrodila z novosti, protože to vyšlo, když byla západní hra s otevřeným světem novým konceptem. Ale zbraň stojí za to hrát dnes, protože má jiné myšlenky než jako Red Dead a jeho ilk – navíc je to stále opravdu zábavný střelec.

Kromě toho má zbraň bezpochyby vynikající příběh, napsaný spisovatelem filmu Randall Jahnson – známý pro masku Zorro a The Doors. To je doprovázeno velkým soundtrackem a některými působivými hereckými talenty, včetně Lance Henriksen, Ron Perlman, Kris Kristofferson, Brad Dourif a Thomas Jane jako hlavní postava Colton White. Zábava nabízená střelbou je posílena mechanikem zaměřeného na zpomalení „QuickDraw“ z Neversoftu, který je neuvěřitelně uspokojivý použít.

I když je to trochu krátké, a bohužel Gun 2 se nepodařilo objevit, protože Activision se přesunul Neversoft ve vlaku Guitar Hero Train, zbraň stále drží jako jedinečný kovbojský titul, který zasáhne vlastní krok, nabízí pohled na to, kam by mohl být žánr pryč.

Muž má velkou zbraň proti banditům v Western Game Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Vsadím se, že jste nikdy nemysleli na Fallout: New Vegas jako hru divokého západu, že? Následné sledování na Fallout 3 vás staví do role tajemného cizince, který chce najít svůj účel v pouštích Mojave Wastelandu, zatímco se zabývá všemi druhy jaderných nebezpečí a klasické zrady. Kromě toho, že musí bojovat s hlodavci, roboty a Římany, je to tak západní, jak se můžete dostat.

Je to také pravděpodobně nejlepší hra Fallout – která není příliš překvapivá, protože vývojář Obsidian zahrnuje mnoho lidí, kteří původně vytvořili sérii. Psaní – z podobných Chris Avellone – je vynikající, uvěřitelné a při putování po pustině má zkroucenou formu. Hra je plná nezapomenutelných postav, mnozí s šokujícími příběhy, takže pro některé z nejpamátnějších společníků ve hře Bethesda. Po New Vegas se ptáte na otázku: Proč nám Fallout 4 a Skyrim dovolili vydávat příkazy našim společníkům?

Konflikt mezi Novou Kalifornskou republikou a Caesarovou legií dává světu nebezpečnou a fascinující hranou. Důvěryhodný mechanik zaměřující se na mechanik, který má střelbu taktiku založenou na tahu. Jo, a chyťte „divokou pustinu“, takže můžete najít spoustu šílených tajemství, jako jsou mimozemšťané a zbytky Indiany Jones v lednici – ujistěte se, že si popadne klobouk.

Špatně nakreslené tyčinky chodí kolem špatně nakresleného města v západní hře západně od nenávisti

Západně od nenávisti

Západní hry mají zvyk brát všechno příliš vážně. Kde jsou sudy smíchu? Vstup na západ od nenávisti, rovnou komediální hru divokého západu, která obsahuje celé obsazení hůlkových postav.

Je to RPG s bojem založeným na tahu, na rozdíl od raných her Final Fantasy, ale to není to, o čem je západně od nenávisti. Místo toho jde o prozkoumání tohoto velkého a bizarního světa a pokusu o všechno v něm, od jízdy na duchovních koních po spláchnutí toalet. Je plná záhad a strašidelných dění, včetně nadpřirozených postav, jako jsou nekromancery, skřítky a démonické krávy.

Existují hádanky, spousta postav, s nimiž si můžete promluvit, a vtipy doručily lépe než 99% jiných videoher. Záměrně rozpadající se grafika prostě zvyšuje hru roztomilou a ještě zábavnější, než už je. Je to Westworld, setkává se silně špatné. Navíc je to jediná hra na tomto seznamu, která má Daveyard – hřbitov pro lidi jménem „Dave“.

To jsou nejlepší hry Pure Wild West, které se nacházejí na PC. Zjistíte však, že Gunslingers lze nalézt daleko a široký hraní hraní, jako je protagonista Caleb v krvi, příhodně pojmenovaný Gunslinger, jeden z mnoha zabijáků DBD a postavy overwatch jako McCree-nemluvě o všech těch sci- FI hry zasazené do divočiny z vesmíru, včetně Battletech nebo skoro cokoli Star Wars. Vliv západního běží hluboko, protože kdo nechce být Gunslinger?

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Kovbojské hry pro děti

Michele je spisovatel, který byl publikován místně i mezinárodní.

Aktualizováno 26. ledna 2019

dítě hraje kovboj

Pokud hledáte téma zábavného večírku pro vaše dítě, kovbojská nebo cowgirl tematická strana nabízí spoustu možností pro dekorace. Nejlepší částí Cowboy Party je široká škála her Wild West Games pro děti, kterou můžete spojit s celkovým nápadem na večírku a udržet šťastné hosty večírku. I když neplánujete párty, tyto hry Cowboy Party jsou ideální pro téměř každou příležitost, která zahrnuje skupinu dětí.

Cowboy Code

Na starém Západě Real Cowboys žil kódem, který zahrnoval, že je laskavý a ohleduplný k ostatním. V této jednoduché společenské hře pro starší děti shromažďují hosté „odznaky“ tím, že chytí ostatní neuposlechnutí kódu. Vzhledem k tomu, že hra zahrnuje všechny hosty na večírky, funguje to skvěle pro rodinné pikniky a školní karnevaly ze západního s tématem západní.

 • 101 Stará západní jména pro kovboj nebo venkovskou dívku
 • 9 Imaginativní nápady na narozeninovou oslavu pro čtyřletého
 • 235 One-Syllable Boy, která mají dopad

Co budete potřebovat

 • Falešný odznak šerifa nebo špendlíky (jeden na hosta)
 • Velká mísa
 • Papír a značky

Jak nastavit

 1. Udělejte značku, kde dorazí hosté, což vysvětluje pravidla:
  1. Každý člověk musí nosit na přední straně košile špendlík.
  2. Při pozdravu ostatních na večírku byste měli říci „Howdy“ místo „Ahoj“ nebo „Dobrý den.”
  3. Místo toho, abyste mávali na lidi.

  Jak hrát

  1. Po celé večírku, pokud uslyšíte někoho, kdo řekne něco jiného než „Howdy“ jako pozdrav nebo vlny místo kývnutí, musí vám dát svůj špendlík.
  2. Když si vezmete špendlík, připojte jej k košili. Pokud vás chytí, osoba, která vás chytí, dostane všechny své kolíky.
  3. Osoba s nejvíce kolíků na konci strany vyhraje.

  Kůň, klobouk nebo kovbojský souboj

  Tím se převzetí „Rock, Paper, Nůžky“ se snadno hraje s malými nebo velkými skupinami a mladými nebo staršími dětmi. Můžete si vymyslet pohyby rukou pro koně, klobouk a kovboj nebo použít skutečné předměty, jak je popsáno.

  Co budete potřebovat

  Chlapci si hrají se zvířaty ve stanu

  • Dva dětské kovbojské klobouky
  • Dvě malé kovbojské panenky nebo hračky
  • Dva malé plyšové koně hračky
  • Stůl se dvěma židlemi nebo lavičkami

  Jak nastavit

  1. Umístěte jednu z každé položky/hračky na každou lavičku/židli na opačných stranách stolu.

  Jak hrát

  1. Jeden hráč sedí na každé lavičce/židli, takže čelí.
  2. Hráči křičí “One, Two, Three Shoot!„Pak musí okamžitě umístit jednu ze svých předmětů/hraček na stůl.
   1. Horse bije klobouk, protože kůň pošlapí klobouk
   2. Klobouk bije kovboj, protože to jde na jeho hlavu
   3. Cowboy bije koně, protože jezdí na koni

   Zachytit psanec

   Je to vymáhání práva versus psance v této hře „Capture the Flag“, která je ideální pro velké skupiny dětí ve věku deseti a nahoru. To také dělá zábavnou hru pro středoškoláky.

   Co budete potřebovat

   • Dvě pruty hmoždinky nebo velké tyčinky
   • Dvě sady bandánů ve dvou různých barvách (jedna šátek na dítě a další pro každý tým)
   • Zalesněná oblast

   Jak nastavit

   1. Připojte jednu šátek první barvy na jednu tyč nebo zasuňte. To samé udělejte s druhou barvou a drž.
   2. Rozdělte děti do dvou sudých týmů, šerifů/poslanců a psanců.
   3. Dejte druhému týmu jeden tým jednu barvu a druhou barvu šátek druhému týmu. Děti musí zastrčit svou šátek do kapsy na kalhoty nebo v pásu, takže jeho část je visí ven. Nelze to svázané.
   4. Každý tým skrývá svůj prut/hůl s připojenou šátek někde uvnitř hracího prostoru. Toto je jejich „sídlo.”

   Jak hrát

   1. Na “Go!„Týmy pracují na ochraně své vlastní vlajky a nalezení vlajky svých soupeřů.
   2. Pokud odstraníte vlajku z kapsy soupeře, musí sedět ve vašem vězení poblíž vašeho velitelství a nemohou se pokusit ukrást žádné vlajky.
   3. Tým, který zachycuje šátek svého soupeře a přivede ji zpět do svého vlastního velitelství, je vítězem.

   Lasso Challenge

   Vyzvěte dětské lasso dovednosti se zábavnou hrou, která se přichází z těžší. Pokud máte dostatek zásob, můžete dokonce nastavit několik stejných her a spustit ji jako štafetový závod s týmy.

   Co budete potřebovat

   Chlapec hodí Lasso do rodeo

   • Jeden středně dlouhý lano, dvě svázané lana svázané dohromady mohou také fungovat
   • Hoops dva různé velikosti hula
   • Jedna velká bota pro dospělé nebo kužel
   • Něco, co označí počáteční linii

   Jak nastavit

   1. Označte počáteční řádek.
   2. Nastavte boot/kužel čtyři stopy od startovní čáry a přímo s ním v souladu. Tuto vzdálenost můžete dále pro starší děti a dospělé.
   3. Připojte jeden konec lana do tvaru laso
   4. Nechte lano lano a oba hula obruče za startovní čáru.

   Jak hrát

   1. Na otočení jedno dítě vstoupí na startovní čáru a zvedne největší obruč. Dostane tři pokusy hodit obruč, takže obklopuje boot/kužel.
   2. Pokud dostane první obruč na první boot/kužel, pak zvedne menší obruč a dostane tři pokusy ho hodit přes boot/kužel.
   3. Pokud se dostane do druhého obruče, zvedne lano laso a dostane tři pokusy hodit konec laso kolem boty/kužele.
   4. Každé dítě, které dokončí všechny tři úkoly Lasso, vyhraje výzvu.

   V botě mám hada!

   Jednou z populárních kovbojských postav je Woody z filmu Příběh hraček. Jednou z věcí, které Woody říká, když je jeho řetězec, je: „V mé botě je had!„S touto hrou na téma Woodyho dostávají děti čtyři nebo pět gumových hadů, aby se pokusily hodit do staré boty.

   Co budete potřebovat

   • Pět gumových hadů
   • Jedna boot pro dospělé – velikosti velkých mužů fungují nejlépe
   • Dvoupalcová široká maskovací páska

   Jak nastavit

   1. Umístěte botu do otevřeného prostoru.
   2. Projděte se asi 20 stop od boty a položte na zem 12palcový dlouhý pruh maskovací pásky, abyste označili místo, kde by dítě mělo stát.
   3. Umístěte gumové hady kusem pásky.

   Jak hrát

   1. Na otočení stojí dítě za páskovou linií a hodí hady, jeden had po druhém, do boty. Každé dítě dostane 5 hodů za tah.
   2. Každý had, který jde celou cestu, stojí za dva body. Pokud had visí jen na půli cesty, stojí za to jeden bod.
   3. Uveďte malé ceny za skóre 1 až 4 body a velké ceny za 5 až 10 bodů

   Cín může střílet

   Pomocí vodních zbraní se děti pokoušejí sestřelit prázdné plechovky sód sedící na rovném povrchu v dálce, jak vidíte ve starých západních filmech.

   Co budete potřebovat

   Barevné plechovky pyramidy

   • 6 nebo 10 prázdných 12-uncových plechovek
   • Velká vodní zbraň – vodní zbraně ve stylu blasteru fungují nejlépe
   • Bílá křída nebo stříkání barvy
   • Sledujte nebo časovač
   • Plochý, vyvýšený povrch pro nastavení plechovek jako piknikový stůl nebo krabice

   Jak nastavit

   1. Nastavte plechovky do pyramidové věže na horní část plochého povrchu nebo do přímé vodorovné čáry přes stůl. Pro mladší děti používejte 6 plechovek a používejte 10 plechovek pro starší děti.
   2. Projděte asi 10 kroků od místa, kde jsou plechovky naskládány, a označte na zemi bílou čáru, která je paralelní s nastavením plechovky. To bude místo, kde hráči budou střílet.

   Zaregistrujte se do našeho zpravodaje s všechny nejnovější příběhy a produkty, které milujeme.

   Jak hrát

   1. Požádejte každé dítě, aby postavilo těsně za bílou linií. Jedno dítě najednou střílí vodní pistoli.
   2. Když křičíte “jdi!,„Každé dítě má jednu minutu na to, aby se naklonilo co nejvíce plechovek. Když je čas, spočítejte, kolik plechovek dítě srazilo.
   3. Poté, co každé dítě má šanci střílet na plechovky, zjistěte, kdo srazil nejvíce plechovek. Tato osoba je vítězem.

   Pohon skotu

   Je zřejmé, že nebudete přepravovat stádo skotu na svůj dvorek, abyste si zahráli tuto hru nebo je strčili do svého obývacího pokoje. Místo toho se balónky používají k reprezentaci skotu v této aktivní hře.

   Co budete potřebovat

   • 50 hnědých, černých a bílých neheliových balónů, další barevné kombinace fungují také
   • “S dobytkové pero” vyrobené z velké hry na zahradě nebo kartonové krabice
   • Držte koně, koště nebo mops také fungují
   • Časovač nebo hodinky
   • Notebook a pero

   Jak nastavit

   1. Vytvořte pero pro dobytek na jedné straně místnosti nebo na dvoře. To musí být nějaký druh plotu, který bude držet balónky.
   2. Vyhodit do vzduchu všechny balónky a svázat je.
   3. Rozptylujte balónky po místnosti, ale ne příliš blízko k pero nebo uvnitř pera.

   Jak hrát

   1. Začněte jedno dítě na konci svého prostoru nejvzdálenější z pera. Měla by mít hůlka na jízdu.
   2. Na “Go!„Dítě se snaží„ řídit “balónky do pera. Musí jezdit na koni za všech okolností a mohou použít pouze nohy a nohy, aby tlačili balónky k pero.
   3. Každé dítě dostane dvě minuty, aby do pera vložilo co nejvíce skotu. Až bude čas dítěte, spočítejte balónky a napište skóre do notebooku.
   4. Resetujte hřiště pro další dítě.
   5. Vítězem je dítě, které dostane do pera nejvíce dobytek.
   6. Udělejte z této zábavné skupinové hry pro piknik nebo karneval přidáním dalších balónů, pomocí větší oblasti a nechali všechny děti řídit skot současně.

   Hůl koňský závod

   Co je to kovboj bez jeho koně? Děti budou používat koně, aby manévrovaly překážkovou dráhu.

   Co budete potřebovat

   Hůl koňské dostihy

   • Držte koně nebo poníci, koště a mopy také pracují
   • Řetězec, křída nebo stříkání barvy pro vytvoření jízdních linek
   • Položky pro překážku
    • Balíky slámy, aby skočily/vyšplhaly nebo obešli
    • Dřevěné paprsky na zemi, aby se vyrovnaly
    • Hromady vycpaných zvířat nebo listů, aby přeskočily nebo se procházely
    • Hoola obruče na zemi, aby naskočila do a ven z

   Jak nastavit

   1. Vytvořte řadu pruhů pro děti, které by mohly závodit s řetězem, křídou nebo stříkaním barvy. Pruhy by měly být široké asi 3 nebo 4 stopy a mít jasnou počáteční a cílovou čáru.
   2. V každém pruhu nastavte překážkovou dráhu. Každý pruh by měl zahrnovat stejné překážky, ale může je nechat ve stejném pořadí nebo odlišných objednávkách.

   Jak hrát

   1. Přiřaďte každému dítěti pruh a teplo, pokud máte více dětí než jízdních pruhů.
   2. Každé dítě začíná s jejich koněm mezi nohama, jako by na něm jezdil.
   3. Na “Go!„Každé dítě drží na svém koni, drží ho mezi nohama a prochází překážkou.
   4. První dítě, které překročilo cílovou čáru. Pokud máte více zahřívání, budete muset načasovat každé dítě, takže ten s nejrychlejším časem vyhraje.

   Běžné hry s kovbojským zvratem

   Můžete si vzít téměř jakoukoli klasickou hru pro děti a přidat kovbojské tematické prvky, aby se vyhovovalo vaší kovbojské narozeninové oslavě, plánu lekce divokého západu nebo karnevalu s tematikou západního tématu.

   • Šeriff říká: Proměňte standardní hru „Simon říká“ na hru šerifů a psanců, když jsou děti, které se nesledují pokyny šerifa.
   • Chuck Wagon Race: Nastavte standardní závod se startovací linkou a cílovou čárou. Každé dítě se otočí ve voze a tlačí se na cílovou čáru. Dítě s nejrychlejším časem vyhrává.
   • Jehla v kupce sena: Shromážděte hromadu sena nebo listů a skryjte hračky s tematikou západních nebo kovbojů v hromadě pro děti, aby našli jako s tradiční pilinou.
   • Připněte ______ na ______: stejně jako v klasické hře „Pin the Tail na oslce“ můžete použít online obrázky k vytvoření hry, jako je „Pin the Badge na šerifovi“, „Pin Hat na Cowboy, „Nebo“ připněte podkovu na koni.”
   • Cowboys a Indians: Hrál se jako „Red Rover“, tato verze má kovbojský tým volající „Cowboys jsou výbuch, posílat (jméno hráče) rychle“ a indický tým volající „Indiáni jsou zábava, pošlete Susie na běh.”
   • Kráva, kráva, býk: Otočte standardní hru „kachny, kachny, husa“ na běh se zkušenostmi býků tím, že má osobu, která je „to“, kráva “, když se dotkne hlavy každého člověka a„ býka “, když vybírá osobu, která ho musí pronásledovat.

   Kovbojské videohry a deskové hry

   Pokud nemáte čas strávit založením her, možná budete chtít zkontrolovat několik deskových her a videoher. Také, pokud pracujete s velmi malou skupinou dětí, mohou být tyto hry vhodnější, než pokud máte větší skupinu k pobavení.

   • Rychlé losování: Pokud máte přepínač Nintendo, mohou se hosté párty střídat s rychlým remízou, jedním z mini -her ve hře 1 -2 Switch Party. Každý z nich drží jeden z ovladačů Joy-Con a hra je vyzve k tomu, aby „nakresleli.„První člověk, který„ střílí “, vyhrává jejich soupeř.
   • Rodeo-OPOLY: Čtyři až šest hráčů ve věku osmi a více může hrát tuto monopolní hru, která má namísto promenády rodeo rodeo. Herní kousky zahrnují objekty jako kovbojský klobouk, bota a malý kovboj a hraní učí zábavné tidbity o kovbojském životě.

   Vytvořte nějaké kovbojské hry

   Většina her může být přeměněna na kovbojské hry pro děti s malou kreativitou, malou atmosférou a některými zábavnými kostýmy. Pouhé zásobování dětí kovbojskými klobouky a červenými kanaláty může stačit, aby přišli s jejich vlastními hrami. Mnoho tradičních her, jako je značka, přetahování nebo jakýkoli druh závodní hry. Zatímco zmíněné hry jsou skvělé, s nimiž se mohou začít, váš vlastní malý cowpoke může mít nějaké hry, který sám vymyslel. Požádejte ho o jeho nápady.

   • 101 Stará západní jména pro kovboj nebo venkovskou dívku
   • 9 Imaginativní nápady na narozeninovou oslavu pro čtyřletého
   • 235 One-Syllable Boy, která mají dopad