Nejlepší závodní kola 2023 – IGN, Best Sim Racing Wheels for 2023 – Road & Track

Pokračujte svou digitální jízdu s nejlepšími závodními koly SIM

Za cenu přátelskou k rozpočtu vám toto kolo s plně kovovou sadou pedálu umožňuje cítit složitost silnice díky zpětné vazbě s převodovanou silou a technologii Trueforce.

Nejlepší závodní kola 2023

Nejlepší řada řady X/S, PS5 a PC

Aktualizováno: 29. srpna 2023 19:35
Zveřejněno: 26. července 2023 14:11

Ať už se připravujete na vydání nejnovějších Forza Motorsport Nebo přesuňte simulaci na další úroveň s iracingem, posílejte své zkušenosti závodním kolem, jako je Thrustmaster T300 RS GT, naše nejlepší volba. Také jsme našli další skvělé alternativy, takže můžete co nejlépe využít jízdní hry. Přeskočte na podrobné pohledy na naše tipy pro nejlepší závodní kolo nebo se podívejte na náš seznam níže:

TL; Dr – Jedná se o nejlepší závodní kola:

Krátké cestování palec a spouštěcí na a ovladač Prostě se nemůžu porovnat s rozsahem pedálu, rotací kola nebo zpětnou vazbou síly motoru, která vám umožní cítit každou křivku silnice. Takže, pokud jste připraveni se obrátit na své oblíbené závodní hry, jedná se o závodní kola, které budete chtít své ruce – a klikněte sem a najdete je ve Velké Británii.

Nejlepší závodní kola

1. Thrustmaster T300 Rs GT

Nejlepší závodní kolo

Thrustmaster T300 Rs GT

Thrustmaster T300 Rs GT

Střední sada pro kola Ideální pro PlayStation a PC s výkonným motorem zpětné vazby bez kartáčovače a robustní sestavení.

Velikost kola: 11 “| Rozsah rotace: 1 080 stupňů | Motor: Zpětná vazba bez kartáčovače | Hmotnost: 22.4 libry

Od kola po pedálovou základnu až po motor uvnitř, Thrustmaster T300 RS GT pokrývá všechny základny pro kvalitní závodní kolo, aby se dostalo do akce vašich oblíbených závodních her. Pokud jste začátečník nebo dokonce pokročilejší Sim Racer, oceníte, že všechno toto kolo může nabídnout. Pro předkrmy je tu realistický pocit 11palcového kola postaveného na kartáčovaném kovu a po celou cestu kolem gumových rukojetí, takže nebudete sklouznout, i když závod bude chlupatý. Tato přilnavost se hodí také, s veškerou silou za tímto kolem.

Thrustmaster T300 RS GT používá systém s duálním pásem s beztasátovou silou zpětnou vazbou k dodávce 25 wattů energie. Budete cítit každé zvrat a otočení silnice, takže budete chtít pevně držet. Díky designu by však měly všechny vaše akce zůstat hladké a nebude to strašně hlučné. Kolo dokonce spočívá v rozsahu otočení 1 080 stupňů se senzory efektu Hall pro přesnost a dva pádlové řazení, které vám pomohou vždy dostat se na správné zařízení. Tvář kola má všechna tlačítka a ovládací prvky, které potřebujete pro hry PlayStation, protože je kompatibilní s PS5, PS4 a PC. A pro dokončení sady jsou tři kovové pedály – akcelerátor, spojka a brzda.

2. Logitech G923

Nejlepší rozpočtové závodní kolo

Logitech G923

Za cenu přátelskou k rozpočtu vám toto kolo s plně kovovou sadou pedálu umožňuje cítit složitost silnice díky zpětné vazbě s převodovanou silou a technologii Trueforce.

Velikost kola: 10.24 “| Rozsah rotace: 900 stupňů | Motor: Zpětná vazba duální síly | Hmotnost: 4.5 liber (kolo), 6.8 liber (pedály)

Logitech nabízí cenově dostupný způsob, jak se dostat do závodění SIM s Logitech G923 závodní kolo. Za méně než 400 $ dostáváte kolo se zpětnou vazbou síly a je to slušně realistické, i když to není nejvíce nejnáročnější a může to být trochu hlučné. Funkce „Trueforce“ by však měla přidat další ponoření vibračním motorem, který v podporovaných hrách dělá věci, jako je simulace pocitu motorů otáček vibrujícím přes sloupec řízení přímo do vašich rukou.

Za zpětnou vazbou a vibračním motorem poháněným pásem je kolo Logitech G923 všechny přizpůsobitelné ovládací prvky a tlačítka, která potřebujete pro nastavení PlayStation nebo PC. K dispozici je dokonce 24-bodový výběrový ciferník a LED rev indikátor světla. Konečně, plná sada kovových pedálů dokončí toto nastavení závodního rozpočtu.

3. Overdrive Hori Racing Wheel

Nejlepší ultra levné závodní kolo

Overdrive Hori Racing Wheel

Overdrive Hori Racing Wheel

Získejte levné kola a pedál s touto možností, která nabízí ovládací prvky Xboxu a pádlové řazení pro snadnou kontrolu ve hře.

Pokračujte svou digitální jízdu s nejlepšími závodními koly SIM

Ponořte se do vzrušujícího světa virtuálních závodů s naším zaokrouhlením nejlepších sim závodních kol. Od základní úrovně po pro-třídu přejděte své virtuální závody na další úroveň.

Autor: Gannon Burgett Publikováno: 2. června 2023
Uložená obsažená ikona prázdná nastíněná ikona označující možnost uložení položky

Nejlepší obraz záhlaví závodních kol SIM

Vítejte v napínavém světě Sim Racing, kde zážitek z navigace v Porsche 911 GT3 Rs kolem Nürburgringu nebo zápasit s vintage Ford Mustang přes Laguna Seca’s Corkscrew není víc než sedadlo a kvalitní herní souprava pryč. V této sféře poháněné adrenalinem je výběr vybavení rozdíl, ale pravděpodobně žádný kus vybavení není pro toto hmatové spojení s digitálním asfaltem důležitější než správný Sim Racing Wheel.

Ve středu všech zážitků SIM, závodní kolo SIM poskytuje přímou zpětnou vazbu z vašeho virtuálního vozidla a přenáší nuance trati, kterou prochází. Jak se však rozhodnete pro pravé kolo, abyste zajistili, že vaše časy na kole jsou méně o štěstí a více o dovednostech? Přepněte, protože jsme tady, abychom vás provedli nejlepšími koly pro každého, kdo chce začít ve světě SIM závodění.

G92/G290 Hnací síly závodní a podlahové pedály

Nejlepší nastavení rozpočtu

Logitech G92/G290 Hnací síly závodní a podlahové pedály

G923 závodní kola a pedály

Nejlepší hodnota pro začátečníky

Logitech G923 Racing Wheel and Pedals

T300 RS Gran Turismo Edition Racing Wheel

Nejlepší upgrade základní úrovně

Thrustmaster T300 RS Gran Turismo Edition Racing Wheel

TS-XW Racer w/ Sparco P310 Competition Mod

Nejlepší možnost pro začátečníky s výměnnými koly

Thrustmaster TS-XW Racer s konkurenčním modem Sparco P310

Gran Turismo DD Pro (8 nm)

Nejlepší přímý pohon

Fanatec Gran Turismo DD Pro (8 nm)

Věci, které je třeba zvážit při nákupu závodního kola SIM

Při hledání nákupu sim závodního kola existují klíčové faktory, které je třeba zvážit:

Síla zpětná vazba: Tato technologie simuluje odpor a vibrace, které byste cítili, že řídí skutečné auto pomocí malého motoru připojeného k kola. Tato zpětná vazba vám dává autentický smysl pro silnici a předává reakci vozidla na vaše činy, díky čemuž je digitální zážitek z jízdy pohlcujícím. Existují tři hlavní typy systémů pro zpětné zpětné vazby: ozubená vozidla, řízený pás a přímý pohon. Obvykle jsou kola založená na ozubeném stupni na základní úrovni, zatímco kola řízená pásem a přímá pohonná kola jsou pro vážné závodníky SIM, kteří chtějí nejrealističtější zážitek z jízdy.

Kompatibilita: Některá kola jsou multi-platforma, ale jiné jsou specifické pro jednu herní platformu. Ujistěte se, že vaše závodní kolo je kompatibilní s herní konzolí nebo PC. Jak uvidíte v našem seznamu níže, někteří výrobci vytvářejí to, co je ve skutečnosti stejný model pro různé konzole kvůli různým požadavkům na tlačítko a funkce.

Materiál a budování kvality: Kola vyrobená z robustních komponent, jako je ocel nebo uhlíková vlákna, téměř vždy přežívají levnější plastová kola na dolním konci trhu SIM závodní kola. Další dotyky, jako je použití kůže nebo Alcantara na volantu, mohou také propůjčit luxusnější pocit ve srovnání s plastovými a kompozitními protějšky.

Pedály a další příslušenství: Mnoho kol přichází s pedály pro ještě pohlcující zážitek a někteří také nabízejí řadicí zařízení. Ujistěte se, že získáte příslušenství, které potřebujete pro styl závodění, které se plánujete účastnit. Například, pokud plánujete Rally Racing, pravděpodobně budete chtít sekvenční řazení a ruční brzdu. Podobně budete pravděpodobně chtít kolo ve stylu vzorce s pádlovými řadicími motory, pokud plánujete závodní otevřené kola nebo prototypová vozidla pro další realismus.

Cena: SIM závodní kola se značně liší v nákladech, od možností rozpočtu po špičkové nastavení. Dražší kolo nemusí nutně znamenat lepší zážitek, ale obvykle zjistíte, že dražší možnosti nabízejí lepší kvalitu materiálů, realističtější zpětnou vazbu a lepší podporu v několika závodních hrách SIM. Vyberte kolo, které odpovídá vašemu rozpočtu a vyhovuje vašim konkrétním potřebám.

Nejlepší PC volant 2023

Nejlepší PC Racing Wheels od Logitech, Thrustmaster a Hori mohou výrazně zlepšit vaše zkušenosti v závodních hrách, jako je Forza Horizon 5.

Nejlepší kola PC volantu všechna položená ve formaci trojúhelníku na červeném pozadí

Publikováno: 25. července 2023

Hledáte nejlepší PC volant? Přiznejme si to – nejlepší herní klávesnice ji prostě neřeže, pokud jde o závodní hry, jako je Forza Horizon 5, i když si na jeden dostanete ruce s Swanky Analogue Switchs. Získání nejlepšího řadiče PC pomáhá v titulech SimCade, ale nemůžete porazit přesnost vyhrazeného závodního kola-zejména ve více titulech zaměřených na SIM, které jsou často téměř neverhlovatelné na standardním gamepadu.

Výběr správného modelu pro vás může být matoucí, s tak širokou škálou funkcí a cenových skupin na výběr – ale pokud máte nejlepší herní počítač, budete chtít chytit závodní kolo, abyste mohli mít také nejlepší zkušenost v závodních hrách a my jsme pro vás vybrali řadu možností.

Zde jsou nejlepší kola PC v roce 2023:

 • Logitech G923 – Nejlepší celkově
 • Hori Racing Wheel Apex – Možnost rozpočtu
 • Thrustmaster TS-XW Racer Sparco – Nejlepší sim kolo
 • Thrustmaster TMX – Volba zpětné vazby rozpočtové síly
 • Playseat Challenge – Nejlepší závodní židle
 • Universal PC Handbrake – Nejlepší ruční brzda

Nejlepší PC volant: Logitech G923

1. Logitech G923

The Nejlepší PC volant je Logitech G923.

Specifikace Logitech G923 Racing Wheel:

Síla zpětná vazba Ano
Otáčení 900 °
Počet pedálů 3
Materiál kola Kůže

Klady:

 • Fantastická zpětná vazba síly
 • Pohodlné držet
 • Dodává se s fantastickými pedály

Nevýhody:

 • Mohlo by se zlepšit více oproti předchůdcům
 • Mírně dražší možnost
 • Síla zpětná vazba není široce kompatibilní

Nejlepší všestranný model kombinující dobrou hodnotu, spolehlivost a velký realismus je Logitechův nejnovější síla zpětné zpětné vazby G923. Je to iterace již tak brilliant G29 Logitech, což je jedna z nejpopulárnějších možností-a není těžké pochopit, proč. S rotací 900 stupňů, ručně šitým koženým okrajem a pádlami a pedály z nerezové oceli poskytuje pohlcující zážitek z jízdy ve hrách bez rozbití banky.

Cena podobně jako jeho předchůdce, G923 se zlepšuje na G29 s novým systémem FFB. To má míru volebního voleb 1000 Hz pro rychlou zpětnou vazbu o tom, co se děje ve hře. Podporované hry, jako je Assetto Corsa Competizizione.

Tři pedály znamenají, že máte náhradní spojku, pokud chcete do nastavení přidat řadicí zařízení Logitech. K dispozici je také malý LED rev pult, který vám pomůže vědět, kdy je čas změnit vybavení ve hrách, které tuto funkci podporují. Ať už jdete na model kompatibilní s Xbox nebo PlayStation, oba jsou certifikováni tak, aby pracovali na nejlepším herním počítači.

Nejlepší PC volant: Hori Racing Wheel Apex

2. Hori Racing Wheel Apex

The Nejlepší levný volant pro PC je vrchol Hori Racing Wheel.

Specifikace Hori Racing Wheel Apex:

Síla zpětná vazba Ne
Otáčení 270 °
Počet pedálů 2
Materiál kola Guma a plast

Klady:

 • Cenově dostupné
 • Spousta přizpůsobení

Nevýhody:

 • Žádná zpětná vazba síly
 • Pedály by mohly být lepší

Chcete tuto upgrade z řadiče provést? Hori’s Racing Wheel Apex téměř vyhýbá cenovnici trojnásobného postavení a má většina Základní funkce kryté zpětná vazba baru Force. 270 stupňů rotace zde může být menší než dražší modely, ale to vám stále dává další svět přesnosti obratu ve srovnání s vaším ovladačem nebo klávesnicí.

Ráfky a pedály jsou vyrobeny z plastu namísto kovu, ale silné sací úchyty mu pomáhají zůstat robustní v žáru závodu. Existují gumové rukojeti, které vás také udržují u kormidla, takže se nebojte o to, aby vaše ruce uklouzly, když řídíte. Máte také pádlové řazení vzadu, pokud chcete také změnit rychlostní stupeň. A jako bonus je kompatibilní s konzolami PlayStation a pomůže vám vyhrát vaše závody Gran Turismo.

Nejlepší PC volant: Thrustmaster TS XC Racer Sparco na bílém pozadí

3. Thrustmaster TS-XW Racer Sparco

The Nejlepší sim závodní kolo je Thrustmaster TS-XW Racer Sparco.

Thrustmaster TS-XW Racer Sparco Specifikace:

Síla zpětná vazba Ano
Otáčení 1080 °
Počet pedálů 3
Materiál kola Semiš

Klady:

 • Brilantní zpětná vazba síly
 • Vysoce kvalitní stavba

Nevýhody:

 • Drahý
 • Hodně šroub pro rychlé uvolnění

TS-XW Thrustmaster je skvělou volbou pro nejvíce tvrdé hráče SIM, což vám dává nejbližší zážitek v autě v reálném životě. Motor FFB řízený pásem poskytuje nejhladší a nejrealističtější zpětnou vazbu, kterou najdete na kolečku PC, a každá část tohoto nastavení je vysoce kvalitní. Najdete něco identického v některých skutečných závodních autech, protože je to přesná replika Sparcoova semišového pokrytého P310-což znamená, že získáte stejný ultra-grippy materiál, který vám dává skvělou kontrolu.

Vzhledem k tomu, že simíci, jako je iracing, který má online 24hodinové vytrvalostní závody, mohou FFB motory v některých modelech podlehnout přehřátí. Vestavěné řešení chlazení Thrustmasteru by mělo zabránit jakékoli ztrátě v rámci zpětné vazby, a to i při prodloužených herních relacích. Existují kvalitní pedály medailí s nastavitelností pro výšku a rozestupy – pedál spojky se hodí, pokud přidáte Th8a řazení Thrustmasteru, i když se to prodává samostatně.

Modularita je také vítaným doplňkem-nudit se z vašeho nastavení a můžete ji vyměnit za řadu samostatných ráfků v ekosystému Thrustmaster, jako je jeho kolo ve stylu F1, které je ideální pro F1 2020.

Nejlepší PC volant: Thrustmaster TMX s pedály

4. Thrustmaster TMX

The Nejlevnější zpětná vazba síly je Thrustmaster TMX.

ThrustMaster TMX SPECTS:

Síla zpětná vazba Ano
Otáčení 900 °
Počet pedálů 2
Materiál kola Guma a plast

Klady:

 • Vynikající zpětná vazba síly
 • Vynikající hodnota za peníze

Nevýhody:

 • Pedály spíše chybí
 • Příležitostné otáčky rotací

Pokud chcete model s plnou rotací a zpětnou vazbou pro konkurenceschopné online hry, jako je iracing, ale nechcete rozbít banku, TMX Thrustmaster je nejlepší volbou. Používá vynikající motor FFB řízený pásem s 900 stupňů rotace, což je podobné tomu, co najdete v mnohem dražších modelech Thrustmaster.

Samozřejmě, protože je to o něco levnější, všimnete si, že je v určitých ohledech slabší. Například, pedály se necítí velmi odolně a vypadají poněkud levně, a občas zjistíte, že se kolo nezbavuje tak hladce, jak by mělo, nebo ve skutečnosti tak hladce jako skutečné auto. To jsou to docela menší body, ale budou chovat kohokoli, kdo chce něco dokonalého.

Přesto se stále podaří doručit frontu zpětné vazby síly, což vám dává opravdu fantastický zážitek ve hře-a za zlomek nákladů, které byste zaplatili za většinu ostatních kol tak dobrých jako tohle. Vždy příjemné mít trochu navíc navíc na další hry.

Nejlepší PC volant: PlaySeat Challenge na bílém pozadí, připravená k spárování s kola

5. Playseat Challenge

The Nejlepší sim závodní sedadlo je výzva Playseat.

Specifikace PlaySeat Challenge:

Rozměry 53 x 21 x 37 palců
Skládací Ano
Doporučená výška uživatele 120 – 220 cm
Maximální hmotnost uživatele 120 kg

Klady:

 • Ideální pro kombo kola a pedály
 • Za rozumnou cenu

Nevýhody:

 • Méně pohodlné než běžná herní židle
 • Se nehodí s každým typem kola

Vykopávání nejlepší herní židle a výběru pro samostatné závodní sedadlo doplněné o hory pro váš volant a pedály, může se dále ponořit do závodního simulátoru, což vám poskytne posezení správného automobilu. SIM závodní kokpity zabírají hodně prostoru, a proto jsme vybrali výzvu PlaySeat Challenge.

Na rozdíl od některých jiných modelů je také skládací, s připojeným kolami, takže když raději hrajete nejlepší hry na otevřeném světě, vaše závodní nastavení může být úhledně uloženo mimo dohled.

Kovová konstrukce znamená, že vaše nastavení zůstává skála pevná i v nejintenzivnějších závodech, aniž by se ohýbala, aby zničila ponoření. Kbelík ve stylu závodního vozidla je také pohodlný pro dlouhé závodní sezení, se spoustou nastavitelnosti.

Nejlepší PC volant: Universal PC HandBrake

6. Universal PC Handbrake

The Nejlepší PC HandBrake je ROEAM PC Handbrake.

Specifikace Universal PC HandBrake:

Připojení USB
Kompatibilita hry Jakákoli hra kompatibilní s Logitech G25, G27, G29, T500 nebo T300
Kompatibilita zařízení Pracuje s většinou zařízení Windows
Postavit Ocel

Přidání jedné z těchto ručních brzdí do vašeho nastavení je skvělé pro to, abyste vám pomohli zaútočit. Je to také docela za rozumnou cenu.

Tyto ruční brzdy přicházejí v celé řadě barev, což vám umožňuje vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje výzdobě vašeho herního prostoru. (Kdo chce ošklivou ruční brzdu uprostřed svého pokoje?) a dává uživatelům možnost namontovat ji řadou různých způsobů (v závislosti na vašem kola, židli atd.).

Je možné získat hodně fancinger PC Handbrakes, ale myslím, že tento bude nejlepší pro většinu čtenářů. Je velmi snadné s tím připojit a hrát si, takže nebudete mít problém, aby se to nastavilo a vezme si to pro točení. I když budete chtít zkontrolovat kompatibilitu s výběrem volantu.

Jak jsme si vybrali nejlepší kola PC

Při sestavování tohoto seznamu bylo několik klíčových aspektů, které nám pomohly určit, co stojí za to zahrnout a co ne. Ty budou také sloužit jako důležité pokyny pro každého, kdo chce koupit jeden:

 • Značky: Tam jsou nespočet podniků, které prodávají PC Racing Wheels, a mnoho z nich je opravdu lepkavé a poskytne vám zážitek. Pokud chcete zajistit, abyste dostali kvalitní kus hardwaru, vždy jste mnohem bezpečnější s velkými jmény jako Hori, Thrustmaster a Logitech.
 • Síla zpětná vazba: Tato funkce vám pomůže poskytnout mnohem pohlcující zážitek z jízdy, protože to znamená, že kolo reaguje na různé povrchy, které projíždíte ve hře. Zde jsme zahrnuli levnější model bez zpětné vazby síly a stojí za to přemýšlet o tom, zda je to něco, za co chcete zaplatit trochu víc.
 • Otáčení: Některá kola PC vám nabídnou určitý stupeň rotace, která je srovnatelná se skutečným automobilem, zatímco jiné jsou mnohem omezenější. Budete mít mnohem lepší zážitek, pokud dostanete ten, který může jít na nejméně 900 °, ale stejně jako většina věcí, levnější budou mít pravděpodobně mnohem nižší stupeň rotace, takže je důležité pochybovat o tom, jak důležité to bude pro konkrétně.
 • Další příslušenství: Závodní kolo dělá hodně pro zlepšení vašich zkušeností v závodních hrách, ale může jít jen tak daleko. Mnoho hráčů rád kupuje PC ruční brzdy nebo dokonce židle vyrobené zejména pro závodní kola. Zahrnuli jsme několik z nich do seznamu pro dobrou míru.

Které závodní hry hrajete, měly by také ovlivnit vaše rozhodnutí. Hry jako Forza Horizon 5 aktivně těží z kola, ale při hraní na vyhoření rájům jsme se drželi Gamepad Remastered kvůli jeho přístupu k arkádovi-y. To neznamená, že se nemůžete bavit s vyhrazeným kolem na dosah ruky v žádné závodní hře, ale neospravedlňuje náklady stejným způsobem.

Pro více informací o tom, jak tyto seznamy dáváme dohromady, přečtěte si naši stránku, kterou testujeme. Pokud máte stále jakékoli dotazy, přečtěte si nejčastější dotazy níže:

Jsou kola řízení pro PC?

Řekli bychom, že pokud jste hráč, který miluje závodní hry a tráví spoustu času hraním je, PC volant je velmi užitečná investice. Pokud jdete na prvotřídní kolo se zpětnou vazbou síly a zejména pedály, opravdu to zlepší váš herní zážitek.

Proč jsou kola PC tak drahá?

Každá z kol na tomto seznamu je docela sofistikovaný hardware – zejména ty, které mají zpětnou vazbu síly. Kvůli veškeré práci, která do nich jde (včetně vnitřních motorů), nejsou levné na výrobu, a následně nejsou levné na nákup.

Je volant jednodušší než ovladač?

Odpověď na tuto otázku se bude lišit v závislosti na volantu, které používáte, a samozřejmě na vašich vlastních osobních preferencích. Řekli bychom, že někdo, kdo strávil celý život pomocí ovladače, pravděpodobně najde kolo trochu obtížně použitelného, ​​ale nakonec si to obdrží, a pak ocení další úroveň kontroly a přesnosti, kterou poskytují.

Pokud se vám tento článek líbil, možná si také budete chtít přečíst příběh o tom, jak PC volant zachránil život někoho. Pro více pokynů pro vytváření vašeho nastavení přečtěte si naše průvodce na nejlepší herní myš nebo nejlepší herní monitor – každá komponenta hraje svou roli při vytváření perfektního herního zážitku.

Theo Binns Theo je bývalý spisovatel hardwaru, který je nejšťastnější za PC volant hořící gumu v Forza Horizon 5, nebo pomocí joysticku cestovat po světě v Microsoft Flight Simulator.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.