Nejneuvěřitelnější mody Red Dead Redemption 2 | Výstup, vestigia – grafická a environmentální revize v1..9.

.2.9

Nejneuvěřitelnější mody Red Dead Redemption 2

Jedním z indikátorů, že videohra byla úplným úspěchem, je počet modů kolem ní. Komunita spokojená s hrou je obvykle docela ochotná vytvořit obsah pro tuto hru, ať už to vývojář titulu chce nebo ne. Red Dead Redemption 2 je jedním z největších úspěchů her Rockstar, a ačkoli to obvykle nejsou příliš fanoušci lidí, kteří se dotýkají jejich her, pravdou je, že existuje obrovské množství . Zde jsou některé z nejlepších:

Obsah

  • 1.1 fotorealistický reshade
  • .2 Vestigia
  • 1.
  • .1 horkovzdušný balón
  • 2.2 hrát jako zvíře
  • .3 zpomalený pohyb

  Grafické mody

  . A RDR2 nemohl být méně.

  hry, protože je docela dobře optimalizovaná. Fotorealistický reshade zlepšuje barvy, mapování tónů, stíny a celkovou ostrost nastavení.

  . Atmosférické jevy . Dobrý způsob, jak dát hru realismus tím, že podstatně zlepšuje prvky, jako je mlha, vánice nebo dokonce účinek větru.

  Realitafx

  . V zásadě bylo jeho cílem jít ještě o něco dále, než jsme viděli v prvním modu. Hra vypadá úžasně dobře Shader Pack Při vykreslení při vysokém rozlišení. Při této příležitosti samozřejmě počítač, který Modder používá k přesunu hry nelze říci, že je levná.

  Hraní mody

  jiný dotek vašich her, Zde je několik modů, které mohou zcela revolucionizovat způsob, jakým hrajete:

  Horkovzdušný balón

  Balloon mod dr2.jpg

  Historie Red Dead Redemption 2 je nastaven v roce 1899 a letadlo nebylo vynalezeno až o několik let později. Znamená to tedy, že jsme ponecháni, aniž bychom viděli herní mapu shora? .

  hrát jako zvíře

  Mod Animals RDR2.JPG

  A ne, nemluvíme o zvěrstvech, které ve hře můžete udělat. Pokud se nudíte při užívání Arthura, můžete použít mody Změňte svůj pohled a staňte se NPC. . Do Balloon Rides vám dávají závratě? . Tento proces lze provést pomocí různých modů. Jedním z nich je přepínací modely a druhým je Lennyho jednoduchý trenér.

  Zpomalený pohyb

  Pokud jste fanouškem maticových efektů, je tento mod vyroben pro vás. Jednoduchý zpomalený pohyb vám umožní vložit hru zpomalený pohyb . . Účinek nevstupuje automaticky, ale budeme ho muset aktivovat sami stisknutím klávesy.

  Obsah článku dodržuje naše principy redakční etiky. Chcete -li nahlásit chybu, klikněte sem.

  Úplná cesta k článku: výstup EL »Novinky» Videohry »Nejneuvěřitelnější mody Red Dead Redemption 2

  Vestigia – Graphical and Environmental Oprava v1..9

  Vestigia - grafická a environmentální přepracování

  ? ! Naštěstí jsem ztratil téměř rok svého času, abyste se cítili lépe hraní hry!

  . Ale ve svém jádru jde o problém, který mám s touto hrou: navzdory veškerému oslavě divočiny a pozornosti k detailům může jeho zobrazení dosud „civilizované“ Ameriky trochu padat. Vizuály, i když krásné, se často cítí příliš bezbarvé a odvážné, aby inspirovaly a povzbudily průzkum. Wilderness, opět podrobná, jak je, často se cítí prázdná a osamělá, místo svěží a pozvání. Nejhorší ze všeho je, že je zatracené počasí, často nedokáže poskytnout něco víc než hluk na pozadí pro mise, a to je pouze tehdy, když není zaneprázdněna radikálně každých pět sekund radikálně měnící se radikálně. S těmito problémy může být někdy těžké vidět zbytky éry, které Holanďané a jeho gang chtějí držet.

  Potvrzení:

  .
  .
  Swartz420, jehož práce byla nezbytná pro vizuální moderníky jako my.
  .
  .


  .
  Bez ohledu na to, mod odemkne veškerou grafiku a nastavení zvuku a umožňuje DLSS. (Opět, díky Swartz420, Majestic253 a Whyem). Níže je uveden seznam hlavních funkcí, existuje několik menších; důležité nebo měnící funkce měnící hru jsou zobrazeny tučně a kurzívou.


  -Reviews všechny přechody počasí a činí z nich konstantní. . Hra však může v některých případech stále vynutit přechody.
  -.
  -Odpovídajícím způsobem upravuje šance na různé povětrnostní události.


  -Všechny časové časovéky jsou zcela přepracovány tak, aby vytvořily více životních povětrnostních podmínek (regionální/pozemní mlha, nízké mraky, realističtější déšť, sníh a prachové bouře atd.).
  -Spousta vizuálních cest..
  -Oprava veškerého deště, sněhu a ledu kapky.
  -Změny ve větrným systému a další počasí..
  -Více pěny při kontaktu s vodou.
  -.).

  Modul: Změny související s flórou
  -Změny v simulaci materiálu za účelem vytvoření citlivějšího terénu.
  -Hustší podrost pro lesy.
  .

  Modul: hustota PED (může být poněkud náročná na výkon)
  -.
  -.
  -Realističtější umístění volně žijících živočichů.
  -Obecně více ptáků.
  -.
  -PED je pravděpodobnější, že mezi sebou hovoří.
  -.


  Samozřejmě potřebujete Lennyho nakladač MOD pro tento mod, ale kromě toho je to docela jednoduché: Vložte složku „LML“ a soubory „XML-Translator“ (oba . .. Pokud již máte složku „LML“, zeptá se vás, zda chcete kombinovat dva. . Poté musíte otevřít UI LML ( .Exe volal Modmanager..

  Verze 1.2LN
  Zrcadlové změny z hlavního souboru.

  Verze 1.2cs
  Aktualizace pouze v názvu.

  .2.9ln
  Zrcadlové změny z hlavního souboru.

  Verze 1.2.9dn
  .

  ..
  Opravy pro více drobných chyb cutscén.
  .
  .

  No12 – Dayl – WhyEm – Majestic253