Nejnovější zombie treska, úniky odhalit Cod 2023 přinese zpět populární zombie režim – Dexerto

Úniky odhalit Cod 2023 přinese zpět populární zombie režim

Je toho hodně Volání povinnosti se děje v roce 2022, s ještě více přijde. Ať už zabíráte zombie Předvoj, hraní cíle ve WMD a džungli, lezení po žebříku v hodnocené hře, bojovat s nemrtvými Studená válka Zombie, spadnutí s novým Černé ops obsah v Warzone, nebo všechny výše uvedené … je nám ctí, že jsme spolu za jízdu. Doufáme, že se těšíte na to, co na tento rok vaříme, a na to, co přijde dál. Ještě jednou děkuji za vaši podporu a jako vždy se uvidíme online. – Treyarch

Obsah Treyarch v roce 2022

V roce 2022 se toho hodně děje! Jak pokračujeme v rozvoji nadcházejícího obsahu zombie pro Call of Duty®: Vanguard, Tým v Treyarch buduje základy hodnocené hry jako nový domov pro konkurenční Volání povinnosti, Stejně jako práce na nových zbraních, kůžích operátorům, plánováním zbraní, svazků, aktualizací zombie a remasterovaných mapách pro více hráčů Call of Duty®: Black Ops studená válka. Zároveň jsme také hlavy na rozvoj a podporu nadcházejícího Volání povinnosti obsah. Dalo by se říci, že jsme byli trochu zaneprázdněni. Chcete -li všem dát náhled na to, co se blíží, pojďme se ponořit do našich plánů do blízké budoucnosti. Počínaje zombie.

Kulaté zombie přicházející na Vanguard

Děje se to. S uvedením uvedení na trh „Der Anfang“ a „Terra Maledicta“ a naše sezónní aktualizace ve volné přírodě, The Předvoj Tým Zombies zaměřuje své úsilí na základy potřebné k tomu, aby přivedli kulaté zombie Předvoj. I když jsme nesmírně nadšeni, že můžeme dodat tento klasický styl hraní Předvoj Hráči, chceme nastavit očekávání na předem, že to bude nějakou dobu trvat, než to dostane do rukou. To zahrnuje rozsáhlý vývoj systémů od základů v různých oblastech, včetně návrhu, implementace a testování tření vln a cesty AI, územní systémy, mechaniky rychlého cestování, nákupy dveří, nákupy zdi a mnoho dalších. Příběh Dark Aether se také zvýší v průběhu událostí, které zahrnují rozsáhlé sezení skriptu a hlasové sezení souběžně s produkcí herního obsahu. V současné době probíhá vývoj a dnes jsme schopni poskytnout některé první podrobnosti.

„Shi no Numa“ Reborn

PředvojDalší mapa zombie bude reimaginingu plného rozsahu „Shi no Numa“ poprvé zavedeno v Call of Duty®: World at War, Čerstvě vylepšené s zcela novým hlavním úkolem a vedlejším úkolem, novou oblastí k prozkoumání, novým hledáním Wonder Weapon, klasická pasti Flogger a obrany elektro-šoku, remasterovaná velikonoční vejce, nové pack-a-punch camos a nový Dark Aether vyprávění pro mapu. Na základě našeho aktuálního výrobního plánu plánujeme tuto mapu přivést Předvoj Po třetí sezóně se na závěr a my se nemůžeme dočkat, až se budeme více podělit, když se přiblížíme k jeho vydání. V sezóně třetí, Předvoj Zombie budou zahrnovat podporu nejnovějších zbraní Battle Pass, nové výzvy pro odemknutí zbraní, 20 nových sezonních výzev s jedinečnými volacími kartami a bonusovými odměnami XP a další opravy chyb a stability pro stávající obsah. Když se posuneme k vývoji kulatých map vpřed, Oběť bude konečným cílem přidaným do režimu. Přinášíme také aktualizace Černá ops studená válka Zombie během sezóny tři, aby hráči skočili – více na tom níže. Kdybychom mohli mávnout kouzelnou hůlkou a hrát mapu právě teď se zbytkem, měli bychom. Mezitím doufáme, že to nabídne jasnější obrázek o tom, co jde do tvorby Zombie zážitku pro komunitu. „Shi no Numa“ nám dává solidní plátno, na kterém se můžeme stavět, a tým tvrdě tlačí, aby vytvořil skutečně jedinečnou kapitolu Dark Aether vesmíru s novými prvky příběhu a úkoly, které dokonce veteráni série mohou poprvé objevit. Nyní pojďme mluvit o Černá ops studená válka obsah přicházející do multiplayeru, zombie a Call of Duty®: Warzone ™ tento rok.

Příchozí obsah studené války s černými ops

Naše první dávka Černá ops studená válka Obsah pro 2022 dorazil v březnu s vydáním WMD, The Vargo 52 Assault Rifle a Ferro Fury Reactive Mastercraft Bundle. Byli jsme nadšeni, když jsme viděli vylití podpory tohoto obsahu, a musíme přijít víc. V nadcházejících týdnech vydáme zcela novou zbraň na dálku, abychom se dostali do multiplayeru, zombie a Warzone, stejně jako známá tvář z kampaně jako náš nejnovější operátor. Černé ops Remaster se připojí k rotaci 6v6, když do hry přineseme džunglu. Tohle je absolutně oblíbený a nemůžeme se dočkat, až to zažijete se vším Černá ops studená válkaMultiplayer musí poprvé nabídnout. V nepříliš vzdálené budoucnosti plánujeme vydat novou melee zbraň pro použití v multiplayeru, zombie a Warzone. Budeme mít také nové operátorské kůže, plány zbraní, dokončovací pohyby, volající karty, kouzla, emblémy a další kosmetika, která přichází do nové série svazků obchodů v průběhu příštích měsíců. Ve skutečnosti by náš starý přítel Hudson měl nyní získat nová vlákna každý den.

Aktualizace zombie studené války

Na přední straně zombie, zatímco nemáme v plánu přinést další mapy Černá ops studená válka Ze všech důvodů, proč jsme stanovili na začátku tohoto blogu, doručíme několik aktualizací k vypuknutí a útoku počínaje třetí sezónou. Přidáme také nové tajemství hráčů zombie, zejména pro ty, kteří dobyli každý hlavní úkol Černá ops studená válka musí nabídnout. Později v tomto měsíci přinášíme kolaps ohniska na všechny platformy. Tento režim s omezeným časem je duchovním nástupcem loňského října Fan-oblíbeného LTM, kde hráči přežívají stále intenzivnější vlny po dobu 10 minut, než se pokusí exfil z jediného regionu. Po výběru z jedné ze dvou náhodných regionů k infiltru se dostanete a bojujete, abyste přežili, protože obtíže se zvyšují každé dvě minuty. Vydržte až do časového limitu a vy závodíte do bodu exfilu na nejvzdálenější možné poloze z vašeho týmu, zatímco se na vaší pozici uzavírá masivní nárůst zombie. Jo, a je tu orda, která přesně ví, kde jste. Pro další výzvu uvolňujeme elitní nepřítele ohavnosti z „Forsaken“ do divočiny vypuknutí s touto aktualizací. Jen pro případ, že jste si mysleli, že tato zvíře nebyla dost tvrdá na to, aby se sundala sama, zkuste řešit novou variantu ohodnocení HVT, kterou také přidáváme k eliminačnímu cíli. Pro fanoušky nápojů přinášíme letos hráčům na všech platformách několik režimů s omezeným časem. První nahoře bude nápor tajemné munice, kde se hráči vynoří náhodnou zbraní a po každém dokončeném přepětí vybaví jinou randomizovanou zbraň. Jak roční období pokračují, hráči mohou očekávat, že se zrychlí nápor, nápor se zmenšuje světlo a poprvé dorazí na všechny platformy poprvé. Každá LTM nabízí svou vlastní jedinečnou výzvu pro plánu zbraní, takže si nenechte ujít příležitost rozšířit svou sbírku! Pokud jde o toto tajemství, zmínil jsme se dříve. Budete muset objevit jeho polohu sami. Pokud jste ještě nedokončili všech šest hlavních úkolů, řekněme, že by teď byl vhodný čas na to. V závislosti na tom, kolik se vám dosud podařilo dobýt, na vás mohlo čekat přes tucet jedinečných odměn. včetně trvalého upgradu na každé mapě zombie. Hodně štěstí!

Nová konkurenční sezóna

Přechod k tématu blízkému a drahému našim srdcím a milionům po celém světě: konkurenční treska. Po spuštění pořadové hry beta Předvoj Na začátku druhé sezóny doručili tým Treyarch a naši přátelé v Demonware řadu klíčových aktualizací po celou sezónu, včetně top 250 dovedností, top 250 žebříčku, nové sezóny a dovednostní divize, rozšířené omezení dovedností, další Quitter sankce a větší průhlednost kolem progrese. S třetí sezónou, zařazená hra vyjde z beta beta a my doručíme novou sbírku odměn pro všechny, aby se začaly vydělávat, až začne nová konkurenční sezóna. Hráči mohou očekávat, že se s každou sezónou odemknou nové odměny, a tentokrát obsluhujeme konkurenční meta s plány zbraní, které odemknou pro automat a MP40, plus nová univerzální zbraň Camos, exkluzivní kouzla a další. Nová hodnocená hrací sezóna znamená nový začátek, kdy jsou resetovány divize dovedností a dovedností každého, a konkurenti skočí do nových zápasů s hodnocením dovedností, aby zahájili jejich stoupání na vrchol. Top 250 žebříčku bude žít jeden týden do sezóny tři, aby našim nejoddanějším hráčům poskytli šanci splnit požadavek 3 500 SR, aby se dostali do nejvyšší divize dovedností. Když se nová sezóna odstartuje, každý, kdo hrál ve druhé sezóně, obdrží animovaný znak, který bude reprezentovat jejich úspěch. Od všech v týmu Hodné hry na Treyarch: Děkuji za opravdu úžasnou úvodní sezónu! Vaše vášeň pro grind byla neuvěřitelná a čísla nás odfoukla pryč. Hlavní hra se okamžitě zvýšila na jeden z nejvíce hraných režimů v Předvoj, a komunita již od spuštění soutěžila v milionech zápasů. Nemůžeme se dočkat, až budeme sledovat nové formy soupeření a zjistíme, kdo vstane na vrchol v žebříčku příští sezóny.

Tady je peklo roku

Je toho hodně Volání povinnosti se děje v roce 2022, s ještě více přijde. Ať už zabíráte zombie Předvoj, hraní cíle ve WMD a džungli, lezení po žebříku v hodnocené hře, bojovat s nemrtvými Studená válka Zombie, spadnutí s novým Černé ops obsah v Warzone, nebo všechny výše uvedené … je nám ctí, že jsme spolu za jízdu. Doufáme, že se těšíte na to, co na tento rok vaříme, a na to, co přijde dál. Ještě jednou děkuji za vaši podporu a jako vždy se uvidíme online. – Treyarch

Úniky odhalit Cod 2023 přinese zpět populární zombie režim

Zombies Cod Vanguard Season 2

Hry Sledgehammer

Fanoušci zombie mohou konečně odpovědět na své modlitby, protože únik tresky 2023 odhalil, že se zombie vrací.

Infinity Ward vyloučil herní režim zombie z moderní války 2. Vývojový tým vzal jednu trhlinu při vytváření zombie režimu v minulosti s nekonečnou válkou. Členové komunity ocenili úsilí studia o tom, že se na milovaný vesmír Treyarch provedli vlastní rotaci.

Bohužel to samé nelze říci o historii Sledgehammer Games s zombie. COD Vanguard kontroverzně odstranil kulatý hratelnost ve prospěch zaměření na dokončení cílů a členové komunity ji označili za „popelnici popelnice.“

Článek pokračuje po reklamě

Sledgehammer by mohl získat druhou šanci dostat se do dobrých milostí vášnivých fanoušků zombie, vzhledem k tomu, že se předpokládá, že se věří, že se ujímá vedení pro Cod 2023.

Článek pokračuje po reklamě

Únik COD 2023 odhaluje dlouho očekávané zombie

9. května Insider Gaming odhalil: „Zombies přijde na Call of Duty 2023 při spuštění, ale to, co přesně to znamená, zbývá vidět.“

Insider videoher Tom Henderson dříve hlásil: „Zombie nebudou tradičně založeny na kulatém místě, ale místo toho se dostanou do hry v jiném režimu.“

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Tato zpráva zklamá členy komunity, kteří zabili odstranění tradičního systému ve Vanguardu. To platí zejména od doby, kdy Sledgehammer poslouchal zpětnou vazbu komunity a na konci herního cyklu hry se vrátil na kulaté mapy.

Insider-Gaming také uvádí, že Call of Duty 2023, který je nastaven na pokračování MWII, bude mít v rámci hry nějaký režim zombie. Specifika na něm ještě nejsou potvrzena. pic.cvrlikání.com/yclwssfgsm

– Charlieintel (@charlieintel) 9. května 2023

Nedávná zpráva z Bloombergova Jasona Schreiera také nešlou velkou důvěru. Podle novináře: „Někteří z her Sledgehammer se obávají vývoje kvůli zkrácenému období, které na něm museli pracovat, začínají na projektu až před rokem, ale mají podporu od Treyarch a Infinity Ward na projektu.“

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Vývoj Sledhammeru na Vanguard trpěl zkráceným rozvojovým obdobím a hra byla nedostatečně výkonná.

Insider Games odhalily, že COD 2023 bude mít své odhalení začátkem srpna a hra se plně uvádí na trh 10. listopadu.

Call of Duty MW3 Zombies, hratelnost, mapa, příběh a další

Zombie Call of Duty MW3 nemusí být na bingo kartách nejvíce, protože moderní série Warfare nikdy předtím neměla režim, ale věci se mění v COD 2023.

Call of Duty MW3 Zombies: Zombie křičet

Publikováno: 20. září 2023

Má Call of Duty MW3 zombie? Po původně byl zaveden ve Worlt of Duty World ve válce, režim Zombies za posledních 15 let učinil mnoho vystoupení v titulech COD za posledních 15 let. Nikdy to však nebyla rysem moderní řady her. Díky oficiálnímu potvrzení máme zprávy. Tady je vše, o čem je třeba vědět MW3 Zombies V roce 2023 je hra Call of Duty.

Než se do toho dostaneme, nezapomeňte se dostat do rychlosti se vším, co víme dosud asi 2023 Call of Duty MW3. Spolu s zombie také získáme v kampani MW3 pro více hráčů MW3 a vyprávění o kostním chlazení, i když které se mohou postavy MW3 vrátit? Přesto se zombie vracejí velkým způsobem, takže tady je to, co víme o zombie MW3.

Má Call of Duty MW3 zombie?

Ano, Call of Duty MW3 bude mít režim zombie. Výhodně s názvem Modern Warfare Zombies nabídne „největší mapu zombie vůbec“, se zážitkem z otevřeného světa podobného zážitku vypuknutí Black Ops studené války Zombies.

Thumbnail YouTube

MW3 Zombies je dosud největší iterace režimu pro sérii a poprvé byl režim uveden v moderních hrách Warfare Games. Výsledkem je, že fanoušci touží vidět, jak se tento režim odehrává. Díky vyhrazenému modernímu filmovému přívěsu Zombies Modern Warfare 3 Zombies již máme první pohled.

Thumbnail YouTube

Předchozí úniky, jako jsou ty z zasvěcených her, uvedly, že zombie budou poprvé představeny v moderních hrách Warfare jako „Vypuknutí 2.0 ”, potvrzení, že by to byl větší nástupce režimu nalezeného v Call of Duty Black Ops studená válka. Tento režim ve větším měřítku se uskutečnil, když Activision oficiálně odhalil režim MW3 Zombies. Pokračujte ve čtení a dozvědět se více o moderním režimu Call of Duty Modern Warfare 3 Zombies, Maps, Story a další.

Call of Duty MW3 Zombies Gameplay

Jak je popsáno společností Activision v nedávném blogu Call of Duty, Modern Warfare Zombies je režim přežití extrakce v rámci Call of Duty MW3 a přiměje vás od různých regionů mapy na ostatní, abyste dokončili mise a cíle příběhu. Je nastavena jako mix mezi režimem DMZ Warzone a tradičními zombie.

Na rozdíl od většiny režimů zombie v nejlepších herních sériích FPS, zombie Call of Duty MW3 zdánlivě odstraní kruhové výzvy klasických zombie, ale vyzvěte vás tím. I když pravděpodobně získáte odměny, pokud podlehnete hordám, úniku naživu je mnohem výhodnější.

Thumbnail YouTube

Nejzajímavější je, že zombie MW3 je mnohem větší kooperativní zážitek, než si dokážete představit, s hráči se spojují s jinými jednotkami. To je pravda, nebude to jen vy a váš tým přežívajících proti nemrtvé hordě. I když to ještě musí být plně vysvětleno Activision, nejen MW3 Zombies má největší mapu, ale také zdánlivě největší počet hráčů.

Aetherium se opět zabývá velkou roli v režimu zombie, poté, co se objeví ve studené válce Vanguard a Black Ops. To znamená, že v moderních válečných zombiech by se mohly také vrátit speciální upgrady Zombies, i když musíme čekat a vidět a vidět.

Vzhledem k detailům vyprávění, které brzy projdeme, MW3 Zombies také představuje lidské nepřátele poprvé v sérii. Věci by jistě mohly být chaotické, pokud budete čelit proti hordě zombie a terminus žoldáci vyzbrojeni na zuby. Tento jednoduchý doplněk bezpochyby změní, jak hrajete, protože běh v kruzích funguje zázraky proti nemrtvým, ale ne tak dobře proti vojákům vyzbrojeným střelnými zbraněmi. Očekáváme proto, že hráči přijdou s některými vynalézavými strategiemi a načítáními, aby lépe se potýkali s oběma typy nepřátel v mnohem větší aréně zombie MW3.

Zakhaev, který drží lahvičku Aetherium, Zakhaev

Call of Duty MW3 Zombies Story

Příběh pro moderní válečné zombie v Call of Duty MW3 vás zavede na mapu Nové zombie jako člen operace Deadbolt. Po žoldářské skupině s názvem Terminus výsledky ukradne poslední množství Aetheria, s plány na jeho zbraň, máte za úkol zabránit jim v dalším sklizni zdroje.

Bohužel, když se pokouší o útěk, Terminus vytvořil vstup, který způsobuje, že se zombie šíří a infikují mapu, což znamená. Věci nikdy nemohou být snadné, mohou?

Zombie MW3: Mýdlo a Laswell uvnitř vrtulníku

Operace Deadbolt vidí hráče, kteří se pokoušejí čelit hrozbě, kterou představuje vylučovací zóna jako pracovní skupinu 141 pod velením Sso Kate Laswell a SSO Selma Greene. To znamená, že jediný „mýdlo“ mackavish vede obvinění proti Zakhaevovi a Terminus. Mnohem větší důsledky pro příběh však spočíte v tom, že budete čelit nejen hrozbě zombie, ale také lidskou hrozbu prostřednictvím skupiny Terminus, která je pro tento režim nová.

Mapa Call of Duty MW3 Zombies

Mapa Call of Duty MW3 Zombies je operace Deadbolt, prostředí PVE s otevřeným světem s několika různými regiony, které eskalují v obtížích, jak potvrzuje Activision ve vyhrazeném blogu Zombies Blog.

Toto je poněkud kontroverzní rozhodnutí, protože mnoho fanoušků tvrdých zombie se dožaduje pro tradiční zážitek z zombie. . Doufejme, že aktualizace po spuštění přidají další mapy v malém měřítku pro ty, kteří hledají tradiční zážitek.

Call of Duty MW3 Zombies Wonder zbraně

Zatím je jedinou zbraní Call of Duty MW3 Zombies Wonder, kterou jsme viděli.

To bylo odkryté komunitou Avid Zombies krátce po vyhrazeném filmovém přívěsu Zombies a zvýrazněno „Detonovaným“ na Twitteru. CRBR-S lze vidět na polici, zahalené ve stínu a pavučinách, podobně jako ikonická opičí bomba, která se vrátí.

Bude zde několik dalších Call of Duty MW3 Zombies Wonder Weapons, i když je ještě třeba odhalit.

Zombie MW3: městské prostředí pokryté fialovým kouřem

Kdo je vývojářem Call of Duty MW3 Zombies?

Modern Warfare Zombies for Call of Duty MW3 vyvíjí Treyarch, vývojář za většinou zombie režimů v předchozích hrách, stejně jako hry Black Ops v sérii COD.

Přestože Treyarch nevyvíjel multiplayer Modern Warfare 3, jeho tým vývojářů vede poplatek za moderní válečné zombie. Zatímco klasický kulatý vzorec Zombies Treyarch nebude v MW3 přítomen, fanoušci obecně věří studiu, aby poskytli vynikající zážitky z zombie, a jsou nadšeni, co tentokrát může vytáhnout.

A to je vše, co víme o moderních válečných 3 zombiech. Zatímco čekáme na další zprávy, nezapomeňte se podívat na některé z nejlepších konkurenceschopných her FPS, aby vás odstrčili. Teď to nebude dlouho, Zombie Slayers, dokud nedojde datum vydání Call of Duty MW3.

Více z načtení

Aaron Down, když Aaron nestřílí prsty na nohou MW3 nebo ve Starfield Hole, zjistíte, že předstírají, že jsou v LOL Worlds v League of Legends, nebo si prožijte své dny nedělní ligy ve FC 24 (on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ Ony).

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.