Nejoblíbenější hry Roblox 2023 | Statista, 7 nejlepších her Roblox, které hrají v roce 2023

7 nejlepších her Roblox, které hrají v roce 2023

Napsal Kiera Mills

Roblox nejoblíbenější hry 2023

Městská RPG Brookhaven byla nejoblíbenější hra Roblox všech dob, s téměř 34.44 miliard návštěv od července 2023. Simulátor pro domácí mazlíčci mě adoptoval mě! shromážděné 33.71 miliard návštěv.

Co je Roblox?

Roblox je online herní platforma zdarma (F2P), která nabízí herní obsah generovaný uživateli a další pohlcující virtuální zážitky. Platforma je původně vydána pro PC v roce 2006 a je nyní k dispozici také pro mobilní zařízení a Xbox One a každý den přitahuje miliony hráčů z celého světa. Denní počet uživatelů pro hry Roblox dosáhl 65.5 milionů aktivních hráčů během druhého čtvrtletí roku 2023 a navzdory omezením Covid-19 a příkazů na sociální distancování v mnoha částech světa nebylo zapojení uživatelů na Robloxu nikdy vyšší.

Nový společenský hangout v době Covid-19

Zatímco online hry jsou rytmu srdce platformy Roblox a více než polovina u.S. Děti a dospívající mladší 16 let hráli hru do poloviny 2020, služba se také rozvětvila do jiných forem online zábavy. Například Roblox nedávno představil soukromé virtuální prostory pro uživatele, aby pořádali setkání, společenská setkání a dokonce i narozeninové oslavy uprostřed národních uzamčení. Mladí publikum se také hrnou na platformu pro virtuální koncerty a setkání fanoušků, protože Roblox nadále vyvíjí portfolio živé hudby.

7 nejlepších her Roblox, které hrají v roce 2023

7 nejlepších her Roblox, které hrají v roce 2023

Napsal Kiera Mills

Zveřejněno 1. srpna 2023 12:19

  • Pokud chcete kopnout a chill, zde jsou některé z nejlepších her, jako je Animal Crossing

Jaké jsou nejlepší hry Roblox v roce 2023?

Ať už hledáte zážitek založený na přežití, chcete vyzkoušet ruku na sběr a obchodování s domácími mazlíčky nebo se více zajímají o vozidla, Roblox má spousta her, které se do nich ponoří, jsou nejlepší z nejlepších.

Hra přežití

Obrázek hry Survival, jedna z nejlepších her Roblox

Obrázek prostřednictvím jednoduchých her Inc.

První položkou na našem seznamu nejlepších her Roblox není nikdo jiný než hra na přežití. Jak by název naznačoval, toto je a Hra na přežití kde se musíte potýkat s ostatními hráči o cenné zdroje potřebné k přežití ostrovů.

Počínaje ničím, můžete si nakonec postavit svou vlastní základnu a učinit ji tak velký jako hrad. Bránit svou základnu s přáteli a naučit se, jak společně přežít.

  • Sul Sul! Simmers, tohle je pro vás – zde jsou nejlepší hry jako Sims, které můžete hrát právě teď

Simulátor PET x

Obrázek hry Roblox, simulátor PET X

Obrázek prostřednictvím domácích mazlíčků

Pet Simulator X určitě uspokojí všechny touhy pokemon, které můžete mít, což z něj činí jednu z nejlepších her na Robloxu. Hra se točí kolem Sběr mazlíčků, obchodovat s nimi a Nastavit je proti nepřátelům pro bitvu.

Lov pro vzácné domácí mazlíčky založil hru jako jeden z nejpopulárnějších a nejznámějších titulů dostupných na Robloxu. Vývojáři jako takové hry pravidelně aktualizují a často obsahují zlaté události, které předvádějí nové domácí mazlíčky.

  • Pokud jste na honbě za více tvorů, které můžete chytit a sbírat, zde jsou nejlepší hry jako Pokemon Go

Blox ovoce

Obrázek ovoce Blox, jedna z nejlepších her Roblox

Obrázek přes Gamer Robot Inc.

Mnoho z nejlepších her Roblox tam venku má velký vliv od jiných médií, přičemž ovoce Blox se snaží napodobovat populární anime one kus.

Hra je Adventure RPG kde můžeš cestovat po moři a prozkoumejte různé vesnice s přáteli. Sbírejte ďábelské ovoce podél cesty k pohánění vaší cesty a měli byste být připraveni na nájezdy a najít vzácné poklady.

  • Avast, Me Hearties – chcete cestovat po volném moři v jiných hrách? Zde je náš seznam nejlepších pirátských her

Adoptuj mě!

Klíčové umění pro adoptu mě, jednu z nejlepších her Roblox

Obrázek prostřednictvím vzestupných her

Pokud hledáte zážitek v Robloxu, je to hra jako Sims a zároveň v něm budete mít prvky Pokémona, nemusíte se dívat dále, než mě adoptovat mě!

Začnete ve hře doma, než se pustíte do světa Přijměte všechny druhy domácích mazlíčků, ? Jeho nejnovější aktualizace také přidává možnost přijmout různé panenky, od stavební panenky po panenku Doctor. Jak hrajete, budete moci Prozkoumejte blokovaný svět Při interakci s ostatními hráči se účastníte obchodů.

Fanoušci Sims budou také doma, jak jste schopni Přizpůsobte si svůj outfit, vybavte si svůj vlastní domov, A dokonce si vyberte vše od stěn a podlahových krytin po styl vašeho domova při hraní.

  • Trenéři, tady je naše hodnocení nejlepších her Pokemon od Emerald po Scarlet & Violet

Továrna na automobily

Promo obrázek automobilového továrního magnáta

Obrázek přes hru! Automobilka

Na platformě Roblox je řada her tycoonů, ale to, co odlišuje automobilovou tovární magnátor od ostatních, je množství obsahu dostupného pro hraní ve hře, což z něj činí jednu z nejlepších her Roblox.

Autová továrna Tycoon nabízí hráčům šanci Shromažďujte a plně přizpůsobujte vozidla, a pak je závodit proti jiným hráčům. Nestavíte, nekoupíte, nekupujete a závodní auta, také tam spravujete vlastní autorádní továrnu a pracovníky.

  • Zde jsou nejlepší útulné hry, které můžete hrát v roce 2023 pro ty konečné útulné vibrace.

Tematické park Tycoon 2

Klíčové umění zábavního parku Tycoon 2, jedna z nejlepších her Roblox

Téma parku Tycoon 2 je a Building Sim To umožňuje hráčům vytvořit svůj vlastní tematický park. Hra má spoustu přizpůsobení, které vám umožní vytvořit jedinečný park, určitě potěší vaše zákazníky.

Ve srovnání s jinými Sims správy systémů na Robloxu nabízí zábavní park Tycoon 2 velké množství dekoračních možností, jak odlišovat váš park od svých přátel, což z něj činí jednu z nejlepších her na Robloxu.

  • Pokud hledáte něco trochu jiného v Robloxu, zde jsou nejlepší hry tycoonů, které můžete hrát.

Slayers uvolnil

Obrázek přes Slayers Unleashed

Pokud hledáte další hru inspirovanou anime (inspirace zde je Demon Slayer), jeden z nejpopulárnějších tam je nepochybně zabijáci uvolněni.

Umožnit vám přizpůsobit svůj vzhled před prozkoumáním blokovaného světa, účastnit se bitvy a různých úkolů, existuje spousta různých závodů, dýchacích stylů a dalších, aby se vešly.

To však není všechno, protože vývojáři často sdílejí spoustu bezplatných zabijáků uvolněné kódy, aby znovu opěrali určité aspekty vaší postavy spolu s zvýšením exp – což znamená, že pokud nemůžete hrát pravidelně, existuje další výhoda.

Takže to jsou naše doporučení pro nejlepší hry Roblox, které jsou k dispozici v roce 2023 – z nich?

Další obsah průvodce najdete na naší domovské stránce Roblox, kde najdete další doporučení a podrobnosti o bezplatných kódech, nebo se podívejte na ty nejlepší strašidelné hororové hry v Robloxu, pokud jste na trhu s něčím trochu strašidelnějším.