Nová kapitola společnosti Undertale pokračování Deltarune dostává překvapení 17. září – Verge, vše, co víme o Deltarune kapitolách 3, 4 a 5

Vše, co víme o kapitolách Deltarune 3, 4 a 5

Další kapitola přichází a já jsem nadšený. V překvapivém oznámení, Toby Fox, tvůrce Undertale Deltarune Kapitola 2 .

Překvapení! Deltarune Kapitola 2 kapky 17. září

Autor: Ash Parrish, reportér, který po dobu sedmi let zakryl firmu, kulturu a komunity videoher. Dříve pracovala v Kotaku.

16. září 2021, 16:34 UTC | Komentáře

Další kapitola Deltarune přichází a já jsem nadšený. V překvapivém oznámení, Toby Fox, tvůrce Undertale Deltarune Kapitola 2 bude vydáno na Mac a PC 17. září.

Deltarune Kapitola 1 Undertale. Deltarune Livestream představoval ohavné košile schválené tátou, konzervovaný smích typický pro sitcom z 90. let a komentář samotného Toby Fox prostřednictvím skateboardingu otravného proxy. Zde si můžete (a měli byste) podívat na VOD zdravého proudu.

je velmi očekávaným sledováním oceněného indie RPG Tobyho Foxe Undertale. Hra sleduje lidské Kris, když žijí a navštěvují školu ve městě, které se zcela osídlími příšerami. Jednoho dne Kris a škola Bully Susie upadnou do alternativní reality známé jako The Dark World a jsou pověřeny obnovením světla a přiváděním rovnováhy do země. .

, DeltaruneVydání bylo rozděleno do splátek, z nichž první vyšlo v říjnu 2018. DeltarunePokrok, sdílení toho, jak úvahy o návrhu her a zdravotní problémy zpomalily vývoj, ale že si byl jistý další kapitolou . Nyní, rok po tomto oznámení, které se shodovalo s Undertale Deltarune Je zde.

Podle FAQ, konzolové porty Deltarune v tuto chvíli nejsou na stole a není známo, zda bude tato kapitola k dispozici zdarma Kapitola 1 byl. Hits Mac a PC 17. září a můžete ho dohnat Deltarune Kapitola 1 tady.

Všechno, o čem víme Deltarune Kapitoly 3, 4 a 5

V temném světě je toho mnohem více. Deltarune Kapitola 1, Smash Hit RPG Undertale, vyšel v říjnu 2018. Kapitola 2 Nakonec dorazil 17. září 2021. Pokud jste již byli schopni projít Deltarune Kapitola 2, .

Deltarune Kapitoly 3, 4 a 5 . Zde je vše, co víme o nadcházejících splátkách Deltarune.

Kdy bude Deltarune Kapitoly 3, , a 5 ?

Načasování Kapitoly Deltarune 3,4 a 5 ještě musí být odhaleno. Vše, co víme z aktualizace FOX září 2021, je to, že aktuální plán je uvolnit všechny tři na jednom. Není známo, zda na ně bude čekat mnohem déle než ten Deltarune Kapitola 2 .

Královna je báječný robotický antagonista Deltarune Kapitola 2.

„Po získání zkušeností z této kapitoly [Kapitola 2], Myslím, že vytvoření budoucích kapitol bude snazší, “řekl Fox v aktualizaci stavu září 2020.

Za předpokladu, že tyto tři kapitoly trvá nejméně dva roky, měli bychom očekávat Kapitoly Deltarune 3, 4 a 5 v září 2023 nejdříve. Fox to navíc tvrdil je možná největší ve hře, alespoň v počtu cutscén. Možná to opět znamená, že pozdější kapitoly budou mnohem kratší.

Existuje přívěs pro Deltarune Kapitoly 3, 4 a 5?

. Jen víme, že existují. Není k dispozici přívěs. Pokud Fox dodržuje stejný postup jako on , Neočekávejte, že se o těchto nadcházejících splátkách hodně uvidíme až jen několik dní před spuštěním.

Jaké platformy budou ?

Deltarune Kapitola 1 . Mezitím, spuštěno pouze na Mac a PC. Pravděpodobně to bylo provedeno k uvolnění dalších kapitol.

.

Kdo by mohl odolat takové dráždivé léčbě?

Kolik bude Kapitoly Deltarune 3, 4 a 5 ?

Navzdory obchodu, kde poskytl Toby Fox Deltarune Kapitola 2 ZDARMA se to nestane pro další vydání. Fox citoval svůj důvod pro uvolnění Zdarma jako „svět byl pro všechny v poslední době opravdu těžký.“

Cena za Kapitoly Deltarune 3,4 a 5 je v současné době nejasné. Vše, co konkrétně víme, je, že to bude „více než Undertale, který v současné době stojí 14 $.99. Kapitoly Deltarune 3, 4 a 5 Pravděpodobně bude stát někde nižší než normální cena AAA ve výši 70 $ za hru.

V příštích několika letech se ujistěte, že jste vyčlenili 70 $, abyste byli v bezpečí. Říkejte tomu vaše Deltarune . Pokud neutratíte všech 70 $ Kapitoly Deltarune 3, 4 a 5 Možná si můžete koupit koláč.

Seznam kapitol v Deltarune.

Vůle Kapitoly Deltarune 3,4 a 5 ukončit sérii?

Deltarune, To se nestane.

Když spustíte Deltarune Kapitola 2, Kapitola 1 Kapitola 7. ? Je zcela možné, že Fox má po něm více kapitol Kapitola 7, Ale to je prozatím cílová čára.

Kapitoly Deltarune 3, 4 a 5 .

Deltarune Kapitola 2 je mimo a kapitoly 3-5 budou placené vydání

Deltarune Kapitola 2 je venku a kapitoly 3-5 pro hru jinak známou jako Undertale 2 dorazí společně.

Hromada psů v Deltarune Kapitola 2

19. září 2021 Tento příběh byl upraven za účelem objasnění struktury vydání.

Dychtivě očekávaný Deltarune Kapitola 2 je nyní venku, tři roky po vydání původní kapitoly pro hru, která je v podstatě Undertale 2. Kromě toho je nové dobrodružství ve Steam zdarma-a vývojář říká, že Deltarune Kapitola 3-5 bude spuštěna společně.

Undertale je jedním z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších RPG všech dob, takže překvapení semi-sequel s anagrammatickým názvem od tvůrce Toby Fox již v roce 2018 bylo vítanou-kapitola 1 byla určitě přijata dobře a zachytila ​​stejný typ a zachytilo stejný typ chaotického humoru je známo.

Fox od té doby sdílí sporadické aktualizace, včetně nových hudebních skladeb, ale náhlý vzhled Deltarune Part 2 právě tento týden byl překvapením pro mnoho zábav. Fox sdílel své myšlenky na vydání na webových stránkách Deltarune a poděkoval ostatním zúčastněným vývojářům-Deltarun již není jen hra pro jednoho vývojáře-a nazývá ji „největší kapitolou v celé hře“.

Aktualizace se také krátce dotkne Deltarune Kapitoly 3,. Fox plánuje pro začátečníky „rozšířit tým trochu více“, ale také říká, že kapitoly již nebudou vydány, jakmile budou hotové. .

.„Když dokončení kapitoly 2, když to trvalo tři roky, mohou být fanoušci na dlouhou dobu čekat na dokončení následné kontroly na jednu z nejchladnějších nezávislých her na PC.

.