Nové příběhové mise Overwatch 2 budou vyplaceny – The Verge, Overwatch 2 příběhové mise jsou dobré, ale ne 15 $ dobré

Příběžné mise Overwatch 2 jsou dobré, ale ne 15 $ dobré

Ale ty ne mít Dělat věci tvrdě. „[Story Missions] jsou jen náš způsob, jak jen dávat hráčům hodně tradice a příběhu. Mohou trochu skočit a hrát si a vidět nové věci pokaždé, když hrají, “řekl Murillo. A i když jsem nemohl hrát tyto mise více než jednou, abych viděl všechny malé detaily a slyšel všechny nové hlasové linie, určitě cítím pouhé množství obsahu zabaleného do nich.

Nové příběhové mise Overwatch 2 budou vyplaceny

Za 15 $ získáte přístup ke třem příběhům, kůži a prémiové měně.

Autor: Ash Parrish, reportér, který po dobu sedmi let zakryl firmu, kulturu a komunity videoher. Dříve pracovala v Kotaku.

Sdílejte tento příběh

Za hraní budete muset zaplatit Overwatch 2Nové mise příběhu.

Během prezentace Xbox’s Summer Game Fest jsme dostali škádlení Příběhové mise. Přestože obsah nepřijde až do 6. srpna, a Overwatch 2 .

Za 15 $ získáte přístup ke třem příběhovým misím, legendární kůži pro Sojourn a 10 $ v Overwatch Prémiová měna. K dispozici je také prémiový balíček za 40 $, který vám poskytne mise, legendární kůže pro Sojourn, Cassidy a Kiriko, 20 $ prémiové měny a přístup k prémiovému bitevnímu průsmy.

. Verge se zeptal Blizzarda, zda bude všechny budoucí mise příběhu vypláceno obsah a pokud si budete moci mise zakoupit po skončení sezóny. Až obdržíme potvrzení, aktualizujeme.

, . Overwatch, Protože minulé příběhové události mají tendenci trvat v průměru mezi 10 a 15 minutami. . Ale za 15 $.

na Overwatch 2, Blizzard ukončil kořistné boxy, implementoval bitevní průsmyk a šel zdarma. Pokud hraji hru zdarma, očekávám, že i když neutravím žádné peníze, stále dostávám do značné míry stejnou hru jako kdokoli jiný. Možná nemám stejné barevné zvonky a píšťalky. Může mi také trvat déle, než získám nový obsah – podobně jako jak Vyžaduje, abyste teď rozdrtili bitevní průkaz pro nového hrdinu, pokud nezaplatíte 10 $ – ale moje zkušenost zůstává v zásadě stejná jako kdokoli jiný.

S zrušením režimu hrdiny byly příběhové mise v podstatě poslední součástí toho, co mělo ospravedlnit „2“ v . A i když jsem nadšený, že se konečně dostanu do toho, co se děje s mými oblíbenými hrdiny, jsem méně nadšený, že základní / definující charakteristika hry byla splácena. Pokud neplatím, moje zkušenost již není stejná.

Overwatch 2Příběhové mise jsou dobré, ale ne 15 $ dobré

<i></p>
<p>Overwatch 2</i></p>
<p>.</p>
<p>V polovině příběhové mise založené na Torontu, která je součástí <em>Overwatch 2: Invaze</em>, Věci jsou trochu děsivé. Omnics, <em>Overwatch</em>.</p>
<p>Omnická těla jsou poháněna kolem vozů metra a hromada na sebe v rozích; Rozbité elektrické dráty se kolem nich zavlyne a praskání. . Jakmile se dveře metra otevírají, můj tým praskne na plošinu, zbraně planoucí, ale je příliš pozdě na pomoc chudému chlapi. .</p>
<p>Všechny tři příběhové mise, které přicházejí s 15 $ <em>Overwatch 2: Invaze</em> .  <em>Overwatch</em> Režimy PVE. Stojí to však za vaše peníze? Ehh.</p>
<h2><span id=Overwatch 2

PVE Match – Komunikace od Blizzard je nekonzistentní a matoucí od oznámení (poněkud zbytečného) pokračování pro střelce Hit Hero Hero Shooter. . Blizzard se snažil zpeněžit hru, nyní zdarma, způsoby, které se nezdá být dravé, přičemž hráči právem poukazují na přehnané náklady na kosmetiku a nedostatek bezplatných legendárních kůží .

Takže jsem překvapen, když jsem naložil do svého prvního zápasu (Toronto, když jsem zmeškal dohazovací sezení v Rio předtím, ale je založeno na misi, která debutovala na BlizzCon 2019) a jsem přivítán s velkým- i když on- kolejnice – misi, který je náročný.

“Toto je náš režim příběhu, toto je naše kampaň,” řekl vedoucí designér Jorge Murillo během kulatého stolu tisku: “To je opravdu ručně vyráběné … opravdu na míru … je to jen velký, dlouhý, namáhavý proces.„To není tvůj běh-mill Overwatch Mise archivů zezadu v den, s kopírovacími/pastovými nepřáteli a malými mapami – to jsou velké mise na největších mapách hry s úplně přepracovaným nepřítelem AI.

.“ – Senior designér Jorge Murillo

Během mé mise v Torontu jsem se já a jeden další novinář (plus dva roboti) snažili chránit trajekt plné omniky před rojemi nulového sektoru a dvakrát selhal, než se srazíme dohromady. Nepřátelé nás předjíždějí daleko rychleji, než jsem čekal, a bejne linii přímo pro dveře trajektů ve vlnách, které nás způsobují, že se zhroutí do chaosu.

“Archivní mise nás naučily spoustu opravdu důležitých lekcí o tom, jak se hráči zapojují do našeho nepřátelského AI a jak se naučí předpovídat chování, které tito nepřátelé projevují,” vysvětlil vedoucí návrhář Dylan Snyder. “Opravdu jsme si vytvořili naši umělou inteligenci od základů, abychom byli mnohem méně předvídatelný, abychom byli agresivnější … a navíc máme destruktivitelný systém končetin zejména pro nulový sektor, což způsobuje, že se jedná o ekologii a tyto nepřátelé opravdu zábavní..

Lucio, Tracer a Reinhardt převzali nepřátele v novém režimu Overwatch 2 PVE

Příběžné mise poskytují více tradice a více výzev

. Jako jediný hrdina černoch Overwatch, . Lawlor řekl, že je „super zásadní pro příběhové mise“ a z mé hry mohu souhlasit. Dozvíme se více o historii Sojournu s Mezinárodní pracovní skupinou, která je Overwatch, její přátelství s Winstonem a její láskou k její zemi-ale co je nejdůležitější, cítí se konečně jako podlamenná postava.

. “Pokud jste typ člověka, který opravdu chce nore-dig a chcete zažít všechny tyto interakce, je tu šílené množství věcí,” říká Murillo. Dříve v kulatém stole, ředitel zvuku Scott Lawlor řekl, že v těchto třech misích je 5 000 až 10 000 různých hlasových linií.

. “Když hrajete příběhové mise s různými hrdiny, odemknete nové položky s tradicí nebo záznamy časopisu na roli tohoto hrdiny, abyste dali svůj pohled na to, co se děje v konfliktu a co zažili,” říká Snyder. Overwatch, A v příběhových misích je určitě hodně.

“Pokud jste typ člověka, který opravdu chce, aby se držel a chcete zažít všechny tyto interakce, je tu šílené množství věcí.”.“ – Murillo

. . .

“Pokud jde o úroveň obtížnosti, nejedná se o případ, kdy jsme hru právě vytvořili normálně a pak jsme řekli, že legendární jsou jen hodnoty, ale časy dva,” vysvětluje Snyder, “vysvětluje Snyder. “Vstoupili jsme dovnitř a ujistili jsme se, že na každé úrovni obtížnosti se zážitek cítí svěží a cítí se relevantní a vhodný pro tyto obtíže.”. A teď vám mohu říct, že legendární je tvrdý. .

Ale ty ne mít Dělat věci tvrdě. . . .

Bastion, Reinhardt, Torbjörn a Brigitte bojují proti nulovému sektoru v ulicích Gothenbergu

Ale je ?

Overwatch 2?

. . Mnoho z nejlepších kůží, často zobrazených v přívěsech pro nová roční období, je k dispozici pouze v obchodě ve hře. .

Blizzard potvrdil, že Overwatch 2 Balíček archivů vás dostane:

  • Trvalý přístup k mise příběhu invaze
  • Overwatch
  • Přístup k pobytu, pokud jste ji ještě nezakoupili/odemkli ji

Můžete si tedy koupit tyto příběhové mise a získat dostatek mincí, abyste mohli zaplatit také za nejnovější bitevní průkaz sezóny, což může být nejvíce lákavým aspektem nákupu.

Mise však nejsou tak dlouhé, zvláště pokud hrajete v jednodušším režimu a jejich opakovatelnost je sporná. I když je jeho hodnota subjektivní – možná nechcete utratit 15 $, když jste již utratili za kůže nebo předchozí bitevní průkazy, nebo si možná koupíte tuto sadu příběhových misí a rozhodnete se, kdykoli budou vydány další. projít, nebo možná budete milovat mise a budete se chtít vyzvat, abyste je znovu a znovu porazili o stále těžších potížích. Bude zajímavé sledovat, jak hráči reagují na tento nový obsah PVE.