Nové úniky multivessus náznaky na potenciálním Crossoveru Stranger Things – Dexerto, jedenáct od Stranger Things by podle úniku | O úroveň výš

Jedenáct z Stranger Things by podle úniku přišlo k multivessu

Nezapomeňte, že se jedná pouze o pověst; Tým zodpovědný dosud nic nepotvrdil Multiversus, Budeme tedy čekat na to, že vás budou okamžitě informovat jakékoli zprávy.

Nové úniky multivessus náznaky na Crossoveru potenciálních cizinců

Multivessus Stranger Things

První hry hráče

Multivessus má seznam, který by mohl být jen špičkový rozbitý.

Nový únik pro Hit Fighting Game Multiversus naznačuje, že se do seznamu připojí hlavní postava Stranger Things, protože se rozšiřuje široká škála bojovníků hry.

Úniky o budoucích postavách pro multiversus v poslední době cirkulovaly po celém internetu. Podle MVSLeaks, stejně jako Teen Titans Robin, Beetlejuice, Scooby Doo a dokonce i Gremlins, se v budoucnu údajně připojují k seznamu.

Nejzajímavější bojovník, který má být zahrnut do nejnovějšího řetězce úniků, je však jedenáct od Stranger Things.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě názvu postavy je uvedeno v únicích, existují také dataminované hlasové linie z jiné potenciální přidané postavy Raven, který přímo zmiňuje bojovat s jedenácti. Jedenáct Millie Bobby Brown je jednou z hlavních postav v hitů Netflix. Pokud by to bylo pravda, byla by to první nemovitost, která se ve hře objevila, a mohla by se připravit na cestu k budoucím přechodům.

Článek pokračuje po reklamě

Tento únik je v podstatě domino efekt a důsledky z počátečních zpráv o znacích DC Robin a Raven’s Inclusion do hry.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Jedenáct by bylo zajímavým bojovníkem, který by se mohl přidat do hry. Její psychické síly by byly ve srovnání s ostatními postavami ve hře docela jedinečné. Nemluvě o tom, jak úžasné by to bylo, kdyby sama Millie Bobby Brownová udělala hlas za hranici jakékoli řádky ve hře.

Animovaná série cizích věcí

Jedenáct by bylo díky svým psychickým schopnostem a pohybům čerstvým a jedinečným bojovníkem

Stranger Things je samozřejmě jednou z nejpopulárnějších pořadů v televizi. Nedávná sezóna byla velmi dobře přijata fanoušky i kritiky. Mnozí dokonce očekávali, že člen obsazení Sadie Sink obdrží Emmy za její výkon v sezóně 4. Nicméně, potopení a její další obsazení kamarádi byli snutováni nominací na 2022.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Netflix jako společnost je velmi aktivní ohledně jejich touhy zapojit se do projektů videoher a spolupracovat s Game Devs.

Z tohoto důvodu by tento únik cizinců byl nový crossover pro multiversus velmi skutečnou věcí. A pokud ano, mohlo by to také otevřít dveře pro další postavy a série Netflix, aby se ve hře pohybovaly vpřed.

Jedenáct z Cizí věci přijde Multiversus, Podle úniku

Přijme hra svého prvního hosta mimo Warner?

Multiversus je jednou z nejvíce mluvených her; V poslední době měla tato neuvěřitelná hra na platformu zdarma z WB Games obrovský úspěch. O této hře jsme pokryli všechno, od toho, jak mají nerfed postavy, aby udržovali rovnováhu pro spravedlivý boj, nové postavy, úniky a mnoho dalšího.

Multiversus

A když už mluvíme o únicích, existují zvěsti, že jsme mohli vidět jedenáct z Cizí věci ve hře. Možná se divíte, odkud tato pověst pochází. Vysvětlujeme, že mvsleaks, a Multiversus Data Miner, nalezený informace o možných budoucích postavách pro hru. Soubory zahrnují znaky jako Raven a Robin z Mladiství titáni, Scooby-Doo, Gizmo, Stripe from Gremlins, Beetlejuice a Daenerys z Hra o trůny.

I když jsou to postavy, které bychom rádi ve hře viděli, nejvýraznější bylo jedenáct, protagonista Cizí věci.

Nalezený soubor je hlasová linka odpovídající příjmům, postava, kterou hraje Tara Strong, s odkazem na skutečnost, že bojoval s jedenácti. Toto vodítko potvrzuje, že jedenáctův příchod do hry je v plánech.

Stojí za zmínku, že hra obdržela pouze postavy vlastněné společností Warner Bros., Zatímco Netflix vlastní Cizí věci a jedenáct. Ale pamatujeme si, že dříve Multiversus Tým byl ochoten vytvořit různé spolupráce, aby se v úspěšné hře mohlo objevit mnoho dalších postav.

Nezapomeňte, že se jedná pouze o pověst; Tým zodpovědný dosud nic nepotvrdil Multiversus, Budeme tedy čekat na to, že vás budou okamžitě informovat jakékoli zprávy.

Co si myslíte o této zprávě? Chtěli byste vidět jedenáct Multiversus? Řekněte nám v komentářích.

Multiversus je nyní k dispozici v Open Beta pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC.