Nuclear Gandhi | Znáte svůj meme, proč je Gándhí takovým kreténem v aktualizaci civilizace

Proč je Gándhí takový kretén v aktualizaci civilizace

V pozdějších hrách tato chyba zjevně nebyla problémem, ale jako pocta/velikonoční vajíčka, části jeho Bílý hotový vztek byli drženi kolem. v Civilizace v, Například, zatímco Gándhího pravidelný diplomatický přístup je mírumilovnější než ostatní vůdci, je také nejpravděpodobnější, že při tlačení upustí A-bomby, s „hodnocením“ 12, který ho dává před konkurencí (další tři nejpravděpodobnější Chcete-li jít jadernou, mít hodnocení 8, s většinou vůdců kolem 4-6 regionu).

Jaderný Gándhí

Aktualizováno 9. srpna 2023 v 05:31 EDT od Neatcrown.

Přidáno 14. února 2015 v 04:09 EST od Jill.

PROFESIONÁLNÍ TIP: lis ‘Já’ Chcete -li zobrazit galerii obrázků, ‘proti’ Zobrazit video galerii nebo ‘r’ Chcete -li zobrazit náhodný záznam.

O

Jaderný Gándhí Je přezdívka uvedena indické historické postavě Mahatma Gandhi, jak je zobrazena v sérii videoher založených na tahu Civilizace. Mezi fanoušky her získal Gándhí velkou notorii pro své posedlé jaderné tepláky, v ostrém kontrastu s reputací pacifistického protějšku skutečného života.

Původ

Gándhího posedlost jaderným bombardováním v seriálu byla první založena na falešně připisované představě, že strategická hra založená na tahu, Civilizace II, kde by se Indie údajně často vyvinula v nejvíce nepřátelskou civilizaci během poloviny až pozdní fáze zápasu, a to i přesto, že nejnižší úroveň agrese odráží Gandhiho historické dědictví pacifismu. Toto bylo přičítáno neexistující závadě v umělé inteligenci (a.I.) pro Gándhího agresivní úroveň, kde by Gándhího již nízká hodnota agrese snížila zápornou hodnotu v kódu hry, v tomto okamžiku způsobila, že Gándhího agrese přetečila z 0 na nejvyšší hodnotu, 255, stejně jako úroveň vojenské agrese, stejně jako úroveň vojenské agrese ve hře začíná po celém světě. S rozvody strategických jaderných zbraní v atomové éře byla Gándhího hyperaggress vysvětlena jako obvykle vedoucí k nekontrolovatelným hrozbám a používání jaderných bomb na jiných civilizacích, čímž mu získala zvláštní pověst toho, že je nuke-warmonger.

Pozdravy fromm m2.go.ndhi, vládce Ornd King of Te Indias .. Naše Twords Ore Bo.cked

Ačkoli žádná taková chyba nikdy nebyla zdokumentována, že ve hře neexistovala, víra, že popularita chyby byla později úmyslně vložena do pozdějších iterací hry, se díky zábavné povaze příběhu rozšířila. To byl potvrzen samotným Sid Meierem v září 2020, kde vysvětluje, že žádná taková chyba nikdy nebyla známo, že neexistuje. [2]

Šíření

V září 2010 webcomic web Kritická slečna publikoval komiks srovnání skutečného života Gándhího s fiktivním protějškem, jak je znázorněno v Civilizace série. 23. října 2014 byla kopie tohoto komiksu nahrána do Reddit. Ve stejný den Redditor Kserge komentoval další reddit příspěvek [1], aby vysvětlil, že Gándhího posedlost jadernými bombami byla zpočátku způsobena neúmyslnou závadou, ale později se do hry oficiálně začlenila jako jedinečný rys indické civilizace. Tento komentář byl později použit jako základ pro články z Kotaku [3] a Geek.com. [4]

Proč je Gándhí takový kretén Civilizace [aktualizace]

Není to vaše mysl hrající na vás triky nebo případ, že by se mýtus stal přijatelným faktem: opravdu upustí nukes více než jiné civs. Stejně jako každý jiný vůdce v seriálu má Gándhí předem stanovené statistiky, které řídí jeho chování, což je větší pravděpodobnost, že bude dělat určité věci a chovat se určitým způsobem.

Jeho preference pro nukes neznamená, že poslední části hry chaoticky, ale je to chování, které stojí v tak ostrém kontrastu s jeho pacifistickým přístupem v reálném světě, že se stane, že se stane Civilizace Definování vtipu.

Tak proč to dělá?

V originálu Civilizace, Bylo to kvůli chybě . Každý vůdce ve hře měl hodnocení „agrese“ a Gándhí – aby nejlépe odrážel jeho osobnost v reálném světě – dostal nejnižší možné skóre, 1, tak nízký, že by jen zřídka, kdyby někdy vyšel z cesty k prohlášení Válka s někým.

Pouze tam byl problém. Když hráč přijal demokracii Civilizace, Jejich agrese by byla automaticky snížena o 2. Kód je kód, pokud by Gándhí šel demokratickou, jeho agrese by nešla na -1, sjel se zpět k směšně vysoké postavě 255, což ho učinilo tak agresivním, jak by mohla být civilizace.

V pozdějších hrách tato chyba zjevně nebyla problémem, ale jako pocta/velikonoční vajíčka, části jeho Bílý hotový vztek byli drženi kolem. v Civilizace v, Například, zatímco Gándhího pravidelný diplomatický přístup je mírumilovnější než ostatní vůdci, je také nejpravděpodobnější, že při tlačení upustí A-bomby, s „hodnocením“ 12, který ho dává před konkurencí (další tři nejpravděpodobnější Chcete-li jít jadernou, mít hodnocení 8, s většinou vůdců kolem 4-6 regionu).

Až příště uvidíte AI laický odpad na celý kontinent a přemýšlejte, jestli je to jen spolupráce nebo vtipné hry, že je to Gándhí, víte, že to není. Měl to být kretén, protože je tak naprogramován.