Obrovská Game of Thrones Mod přichází do Crusader Kings 3 zítra | Shotgun s rockovým papírem, mod Game of Thrones přichází na Crusader Kings III na PC

Game of Thrones přichází do Crusader Kings III

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Obrovská Game of Thrones Mod přijde zítra do Crusader Kings 3

Pohled shora dolů na Crusader Kings 3's Game of Thrones MOD

Před mnoha měsíci, Crusader Kings 2’s Sprowling Grand Strategy obdržela hra o trůny facelift díky fanouškovému mod, nahradil politické napětí středověké Evropy politickým napětím Westerosu. AgOT mod byl obrovský a velmi populární a nyní je tým zpět s podobným mod pro Crusader Kings 3. Zítra bude vydána v Open Beta, 14. dubna.

V příspěvku Reddit podrobně popisuje, co lze očekávat, tým Agot Mod říká, že Westeros bude o 87% větší než základní herní mapa v Crusader Kings 3 – a mají v plánu ji dále rozšířit na silnici na 1.0. Například východní země Essos jsou plánovány na budoucí aktualizaci, takže musíme chvíli počkat, než uvidíme kmeny Dothraki.

Prozatím se agótový mod odehrává během Robertovy povstání a umístí jej těsně před show HBO a George R.R. Martinovy ​​knihy, ačkoli budoucí záložky, překlenují mezeru s korunovaným jelenem, vzdorem v Duskendale, Greyjoy’s Rebellion a další. Robertova povstání má sítě politických intrik, aby se rozmotalo, několik neúspěšných manželství a několik bastardských dětí, což z něj činí ideální období pro schémata Crusader Kings 3.

Zima se však stále blíží a zeď hraje velkou roli v tomto mod. Bílí chodci ještě nejsou hrozbou, ale kmeny Wildlingové za zdí způsobují potíže a útočící na vesnice. Jako velitel lorda můžete naplánovat útoky na kmeny, a když zemřete, muži nočních hodinek s jejich jedinečným „nedennastickým posloupností“ si volí jiného vůdce.

Ještě před uvedením na trh Crusader Kings 3 se Nate Crowley (RPS v míru) viděl, že hra byla jen hra o trůny RPG v přestrojení kvůli propletení dynastie. AgOT MOD pouze toto srovnání jasnější.

Neexistuje žádné slovo o tom, kde bude mod k dispozici ke stažení, ale pokud je to něco jako jiné mody CK3, budete ho moci chytit z parní dílny. Až dorazí novinka nesoucí havran, aktualizujeme tento článek pomocí odkazu ke stažení.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Hra o trůny následuje
  • Crusader Kings 3 Follow
  • Mod Follow
  • Paradox Development Studio Follow
  • Paradox Interactive Follow

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Kaan je v současné době studentem angličtiny a filmu, který tráví více času přemýšlením o jídle než jeho titul. Také se pokouší snížit sdílení neprompletovaných trivií videoher.

Hra o trůny Přichází Crusader Kings III

Jeden z nejlepších modů, jaké kdy byly vyrobeny, je udělat skok do nejnovější hry

Publikováno 11. dubna 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Pánové z Westerosu

Každý, kdo je obeznámen Crusader Kings II bude znát Agot, Rozlehlý mod, který transformuje svět středověké Evropy na Westeros George R. Martina z Píseň ledu a ohně. Takže je to dobré a také děsivé (z hlediska mého volného času) zprávy, že mod je připraven udělat skok na novější Crusader Kings III.

Grand Theft Auto 6 Komentáře: Dramatické čtení
Tyto anime maminky si zaslouží všechny květiny pro Den matek
Týden ve hrách: vysoko na čarodějnictví

Je to mood tak dobrý, že jsem o tom psal dvakrát, nejprve jako druh recenze, pak znovu v rozhovoru s jedním z odpovědných modelů, kteří pokračovali v Paradoxu, vývojáři Crusader Kings. Nemohu zdůraznit, jak perfektní to je; Politické a sexuální drama pořadu se do toho plynule zapadá Crusader Kings ‘ Systémy, díky čemuž se cítí spíš jako oficiálně licenční vydání než práce fanoušků.

Stejně jako mod je Crusader Kings II má trochu starý, takže je čas se přesunout Crusader Kings III, což je téměř stejná zkušenost, pouze hezčí a efektivnější . Tým nedávno oznámil plány na vydání mod – což je vlastně jeho třetí, protože to bylo kolem originálu Crusader Kings také – v tomto příspěvku Reddit .

Obrázek pro článek s názvem Game of Thrones přichází do Crusader Kings III

Nemohl jsem být více nadšený. Tým sestavil absolutně ohromující Mapa pro mod, znovu vytvářet Westeros až po nejmenší detaily, přesahující vše od poušť Dorne po přesné zobrazení zdi. Budete moci využít CKIII Pravidla dělat. všechno, co byste chtěli dělat v a Hra o trůny Hra, jako by se chytila ​​v obrovských válkách, pohrávání se s náboženstvím, připojení k nočním hodinám a zakořenění politické intriky.

Nejprve začne hra, hra začne během – a celovečerních příběhových událostí zobrazujících – Robertova povstání, rozhodnutí se částečně vyhýbalo tomu, aby se muselo obávat implementace draků a bílých chodců tak brzy ve vývoji. Tyto věci by však mohly být na kartách později, stejně jako více éry historie Westerosi, spolu s rozšířením mapy tak, aby zahrnovala také Essos.