Obsidian chce udělat Fallout: New Vegas Remastered – GameSpot, Fallout: New Vegas dostane remake Unreal Engine 5 v tomto přívěsu vytvořeném fanouškem | Gamesradar

Fallout: New Vegas dostane remake Unreal Engine 5 v tomto přívěsu vytvořeném ventilátoru

Tento remake přichází s laskavým svolením kanálu YouTube Čajová hra který dal Mojave Wastelandovi vizuální přepracování. Pozoruhodně se liší od původního vydání – jak se dá očekávat od hry vydané v roce 2010 – tato verze Fallout: New Vegas nám dává představu o tom, jak by mohl vypadat oficiální remake.

Obsidian chce udělat Fallout: New Vegas Remastered

Fallout: New Vegas je jedním z nejoblíbenějších RPG všech dob a může být docela obtížné, aby to bylo dobře na moderním PC. Vedení vývojáře Obsidian by to ráda změnila, pokud mají šanci, s herními režiséři Tim Cain a Leonard Boyarsky říkají, že by rádi hru přeměnili.

V nedávném rozhovoru s Thegamerem ředitel produkce Outer Worlds Eric Demilt uvedl, že tým by chtěl dát New Vegas facelift a poznamenává, že hra má při spuštění významné technické problémy.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Odborník na střelné zbraně reaguje na Fallout: New Vegas’s Guns

„Když to vyšlo, mělo to problémy s stabilitou,“ řekl Demilt. „Je to překonává je a nyní se lidé mohou vrátit k této hře, protože tyto postavy a příběhy jsou prostě bohaté a lidé tam chtějí být.„Cain a Boyarsky souhlasili s Demiltovým bodem a nazvali vyhlídku na grafický remaster“ Awesome.”

Více než deset let po spuštění je New Vegas pravděpodobně nejoblíbenější hrou v sérii Fallout, i když někteří dávají přednost vystřelení Washingtonu, DC svého předchůdce, Fallout 3. Někteří fanoušci staré školy mohou také hodit do mixu původní Fallout 1 nebo 2. Ačkoli hra byla při spuštění značné kritiky za své opakující se technické problémy-zejména její časté havárie-nos Vegas je široce milován pro svou kvalitu psaní, postavy a jedinečný systém reputace frakce. V loňském roce Jeff Grubb Giant Bomb řekl, že někteří v Microsoft diskutují o hypotetické nové Vegas 2.

Obsidian nedávno oznámil vydání Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, které zlepší jeho grafiku, časy načítání a další.

Fallout: New Vegas dostane remake Unreal Engine 5 v tomto přívěsu vytvořeném ventilátoru

Fallout New Vegas

Fallout: New Vegas je nejnovější hra, která obdrží remake Unreal Engine 5 vytvořeného fanouškem a vypadá to prakticky nepoznatelné od originálu.

Tento remake přichází s laskavým svolením kanálu YouTube Čajová hra který dal Mojave Wastelandovi vizuální přepracování. Pozoruhodně se liší od původního vydání – jak se dá očekávat od hry vydané v roce 2010 – tato verze Fallout: New Vegas nám dává představu o tom, jak by mohl vypadat oficiální remake.

Nejen, že umístění uvedené v konceptu Trailer vypadají fotorealisticky, ale post-apokalyptické stvoření, se kterými se hráči setkávají v plné hře. Špatná zpráva pro všechny arachnofoby, i když protože tento přívěs zahrnuje obřího a hrozivě vypadajícího pavouka, něco, co není ani součástí původní hry.

Teaserplay se podařilo dokonale zachytit atmosféru obsidiánského RPG s použitím osvětlení a vhodným soundtrackem. Jediná věc, kterou zbývá divit, je: Fallout: New Vegas Unreal Engine 5 Remake, kdy? Bohužel, pokud víme, Microsoft – který získal obsidiána v roce 2018 – neoznámil žádné plány na spad: nový Vegas Remaster nebo remake v tuto chvíli. Tato hra vyrobená ve fanoušku také nemá být vydána ani.

To neznamená, že se nemáme na co se těšit Fallout 5 je oficiálně na cestě a „velmi brzy“ Fallout New Vegas 2 rozhovory se údajně odehrávají v Microsoft. Když už mluvíme o Fallout 5, další fanoušek nedávno vytvořil Neoficiální spad 5 Unreal Engine 5 přívěs což nám dává docela dobrou představu o tom, jak může vypadat nadcházející RPG. Pokud jste však věrnější k novému Vegasu, režisér hry Josh Sawyer v současné době pracuje na svém dalším titulu, narativní dobrodružství s názvem Pentiment který je venku v listopadu 2022 a zjevně není nic jako ostatní obsidiánské tituly.

Inspirováno znovu skočit zpět do Fallout? Podívejte se na náš seznam Nejlepší hry Fallout Abychom vám pomohli rozhodnout, co hrát dál.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.