Ochrana proti Glare Screen Pro Steam Deck, je obrazovka anti-oslnění na parní balíčku, která stojí za to a otázka o úložném prostoru: Steam Deck Generelle DiSkusjoner

Ochránci paluby paluby Anti Glare Screen

Naše politika návratnosti a výměny bude aktivní po dobu 15 dnů od stejného dne, kdy dostáváte své produkty doma. Pro více informací navštivte naši sekci zásady přepravy.

Materiál pozice: ABS+PC

2 balíčky ochránců obrazovky proti záři paluby, mokrých ubrousků, suchých ubrousků, odstraňovače prachu a odstraňovače bublin

Tipy pro instalaci

1. Nejlepší je nainstalovat chránič obrazovky pro parní balíček v čistém prostředí bez prachu.
2. Před instalací prosím použijte mokré ubrousky a suché ubrousky.

Před zadáním objednávky si prosím pečlivě přečtěte naše tipy

 • Všechny objednávky nad 25 $ jsou doprava zdarma.
 • Objednávky pod 24 $.99 bude účtováno 5 $.5 jako náklady na dopravu.
 • JSAUX poskytuje rychlé a efektivní doručovací služby pro globální zákazníky.(Ale nemohu dodávat produkty na vojenských adresách (APO/FPO) a na některých ostrovech.)
 • Aktuální doba zpracování pro všechny objednávky trvá 2-4 dny (objednávky nejsou o víkendech zpracovány).
 • Dodací lhůta objednávky bude v 7-12 pracovních dnech (předprodej předprodeje).
 • Mezinárodní povinnosti a daně se mohou vztahovat a nejsou vypočteny při pokladně.
 • Doba přepravy pro předprodejní produkty podléhá pokynům na stránce produktu.

Vzhledem k požadavkům poskytovatelů logistických služeb:

 • Chcete -li získat objednávku co nejdříve a vyhněte se problémům s přepravou, nezapomeňte zavést přesnou poštovní adresu včetně vašeho přesného čísla domu a jakékoli další informace, které mohou být nezbytné pro doručovací společnost.
 • Pro pevninskou Čínu: Pro zákazníky z pevninské Číny použijte prosím k zadání objednávky. Hongkong, Macao, uveďte prosím své jméno, identifikační číslo a přepravní adresu do tradiční čínštiny. Z logistických důvodů není dočasně k dispozici ke koupi v tchajwanských regionech.
 • Z logistických důvodů dočasně neposkytujeme služby objednávkám následujícím zemím a regiony: Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Andorra, Angola, Anguilla, Argentina, Arménie, Aruba, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Belmuda, Bhután, Bhután, Bhután, Bhután, Bhután, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie, Bolivie , Kamerun, Kajmanské ostrovy, Středoafrická republika, Čína, vánoční ostrov, Kostarika, Džibutské, Egypt, Salvador, Ekvádor, Falklandské ostrovy, Faroe Islands, Gabon, Gambie, Georgia, Ghana, Gibraltar, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko, Greensko. , Guinea, Island, Indonésie, Jamajka, Jordánsko, Kazachstán, Keňa, Kiribati, Kyrgyzstán, Libanon, Lesotho, Libérie, Lichtenstein, Maledivy, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Martinika, Mardinia, Novinka, Novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka, novinka. , Niger, Nigérie, Norfolk Island, Severní Makedonie, Omán, Pákistán, Paraguay, Rwanda, San Marino, Senegal, Srbsko, Seychely, Šalamounovy ostrovy, Jižní Súdán, Srí Lanka,Súdán, Tádžikistán, Togo, Tonga, Tunisko, Turkmenistán, Tuvalu, Uganda, Ukrajina, Uruguay, Indie, Uzbekistán, Vanuatu, Vatikánské město, Spojené státy (včetně Portorika, Guam, americké Virgin Islands, Island Islands, American Samoa a Vojenské základny jako APO, FPO a DPO).

Naše politika návratnosti a výměny bude aktivní po dobu 15 dnů od stejného dne, kdy dostáváte své produkty doma. Pro více informací navštivte naši sekci zásady přepravy.

Porovnání chráněného obrazovky s různým verzí

Ochrana proti glor obrazovce pro parní palubu

Ochranství proti světelné obrazovce pro parní palubu

Ochranství obrazovky pro palubu parního paluby

Ochránci obrazovky tisku

Snižte odraz silných zdrojů světla

Nejvyšší přenos světla pro maximální reprodukci barev na obrazovce

Filtry škodlivé modré světlo

Nejvyšší přenos světla pro maximální reprodukci barev na obrazovce

Snadnější čištění

S vynikajícími krajkovými hranami

FAQ

Q1. Steam Deck 512g vložte temperamentní film ovlivní původní efekt proti glor?

A1. Ano, pokud parní balíček přichází s obrazovkou anti-glare a pak také aplikujeme temperovaný film, může způsobit, že původní protilehká obrazovka nefunguje. Tvrzený film však může stále chránit obrazovku před vnějším poškozením (jako jsou řezy, kapky).

Q2. Existuje oleofobní vrstva?
Q3. Co mám dělat, pokud kolem okrajů jsou bílé okraje?

A3. Pokuste se stisknout pozici bublin spolu s masem.

Tento produkt je hodnocen 5.0 z 5.0 hvězd.
Obdržela 13 recenzí.

POSOUZENÍ

Hodnocení zákazníků

Kompletní balíček chrániče obrazovky

Dodává se s naprosto vše, co potřebujete použít – zcela bezbolestná aplikace, opravdu důkladná souprava.
Dám druhému k kamarádovi pro jeho palubu lol

Nejlepší chránič obrazovky pro palubu

Pokud jste si koupili 50 GB nebo 256 GB, je tento ochránce obrazovky nejlepší, co můžete získat. Měli 2 předchozí chrániče obrazovky před jiným webem, který měl štípané obrazovky, a pokud došlo k jasným světlům (slunce/světla), nemohli jste obrazovku správně vidět.
Tento ochránce obrazovky JSAUX je úžasný. 100% doporučit.

Je velmi snadné aplikovat produkt a velmi uspokojivé sledovat, jak vzduch zmizí velmi pomalu pod sklem. Zákaznická podpora je 11/10, nic víc. 🙂

Vynikající matný displej, už nehledejte

Matte displej JSAUX je jedním z nejlepších ochránců obrazovky plus matnou obrazovku, kterou najdete pro Steam Deck. Hry vypadají dobře podrobně a dobře, bez pohledu.

Balení: 10/10
Přichází na plast/lepenku/houbu, což vám dává pocit, že jste si koupili něco opravdu prémie, ne něco, co jste zaplatili jen 15 babek! Příslušenství: 10/10
Dodává se se dvěma brýlemi a dvěma sadami alkoholických ubrousků, suchých ubrousků a adhezivních ubrousků (k odstranění prachu). A rám aplikace je ultra-precise! Funkce: 10/10
Skleněná ochrana je samozřejmě pro porpases ochrany. Ale také vám dává opravdu anti-glare efekt, nejen levný efekt, díky čemuž je váš displej Matt/neprůhledný/tmav. Na těchto obrázcích spolu s touto recenzí můžete jasně vidět, jak dělám obrázek na standardní verzi Steam Deck 64/256 GB s nízkým světelným pozadím. A pak, obrázek na stejné parní palubě s aplikovaným sklem JSAUX Anti-Glare, protože slova prostě nemohou descrive, jak úžasné je toto sklo. A přesnost dotykové obrazovky není vůbec ovlivněna! Snadná aplikace: 10/10
Pouze žlutý rám dělá práci. Samozřejmě musíte správně vyčistit obrazovku s alkoholickým otřesem, poté suchým otřesem, poté odstranit tvrdý prach lepidlem, poté nasaďte žlutý rám, možná znovu projít ubrousky a poté odstranit adesive z anti -anti. -Gloral Glass a vložte jej do rámu. Nakonec použijte kartonový kus, aby se sklo dokonale vložilo. Je to opravdu musí mít!

Obrázek uživatele Obrázek uživatele

Mohlo by se vám také líbit

#color_grey

#SIZE_RGB zadní deska

#size_bg0106 pro parní balíček

#choose pravá sada Kit_Basic

Ochranné stojící pouzdro pro parní palubu

Prodejní cena $ 19.99 běžných cen 21 $.99

Ochranství obrazovky pro parní palubu

Prodejní cena 9 $.99 běžných cen 12 $.99

180 ° USB-C na sadu adaptéru C&A

Prodejní cena 9 $.99 běžných cen 12 $.99

Získejte 10% slevu na první objednávku

Nebojte se, nenávidíme také spam ��

 • JSAUX PŘÍBĚH
 • Kontaktujte nás
 • Připojte se k naší komunitě
 • Připojte se k našemu členovi
 • Recenze YouTube
 • Blogový příspěvek
 • Affiliate program
 • Program ovlivňovače
 • Den členů
 • Kupte si více, ušetřete více
 • Všeobecné obchodní podmínky
 • Sledovat objednávku
 • Politika přepravy
 • Záruční podmínky
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Zásady návratu a vrácení peněz

Sledujte nás ve své oblíbené síti

Copyright © 2023 JSAUX. Všechna práva vyhrazena.

Ochránci paluby paluby Anti Glare Screen

Dělal jsem nějaké čtení a vypadá to, že byste si mohli jen doslova koupit chránič obrazovky a dosáhnout stejné věci s Anti Glare? existují nějaké jiné dole na obrazovce Anti Glare? Zjevně barvy nejsou tak dobré nebo něco, co jsem slyšel?

Pokud jde o úložiště, které se ptám, protože je to pravděpodobně v rámci mého rozpočtu, že mohu získat pouze nejlevnější model parní paluby, mám velkou SD kartu, ale můj přítel mě varoval před krcím úložnou láhve a ukázal mi video o hře za zpoždění hry Pretty špatně kvůli hraní na 9yo hdd.

Myslíte si, že hraní her z SD karty by bylo problémem?

Viser 1 – 4 av 4 kommentarer

Hands-on video LTT ukazuje docela rozdíl na tuto obrazovku (zejména s vědomím, že takové věci jsou mnohem výraznější IRL než na kameře). To a samostatná věc aplikovaná na horní část obrazovky je stále samostatná věc. Což znamená, že bude existovat optická hranice v obou směrech. Možná to ne vždy vidíte, ale pokud máte v úmyslu používat tuto věc mobil, dříve nebo později se setkáte s podmínkami osvětlení, které s touto optickou hranicí nehrají dobře. Vzhledem k tomu, že leptání je nedílnou součástí samotné obrazovky, je vyřešena alespoň tato výzva.

To znamená, že kdybych neměl těsto pro model nejvyšší úrovně, prostě bych šel se základním a nedělal nic s obrazovkou. Nejen, že je to o jednu optickou hranici méně, ale přepínač jsem s sebou nese přepínač, žádné problémy s obrazovkou vůbec. Je pravda, že vždy používám jeho přepravní pouzdro, ale balíček přichází s jedním.

Nesrovnávejte HDD a Flash Storage. Prosím, ne. .
Z vlastních čísel Valve je SD trochu (faktor 1,2) pomalejší, ale to není příliš špatné, vzhledem k rozdílu ceny.

Ochránci paluby paluby ventilu

Ochránci paluby paluby ventilu

Ochránci paluby paluby ventilu

Okolní světelné podmínky vytvářejí odrazy mimo lesklé povrchy, a proto přebytečné světlo ze slunečního světla nebo vnitřního osvětlení zkreslují viditelnost a rozptylují bezproblémovou interakci s vaším digitálním displejem. Viascreens Matte for Valve Steam Deck je chránič obrazovky, který řeší toto omezení lesklého povrchu s jeho anti-glare povlakem. . Protektor se snadno aplikuje s pokročilou silikonovou lepicí podložkou, která pevně ulpívá na obrazovku bez zachycených vzduchových kapes. Balíček obsahuje 2 chrániče obrazovky pro palubu ventilu a aplikační soupravu.

Je tento ochránce obrazovky kompatibilní s mým zařízením?

Tento chránič obrazovky je speciálně navržen pro parní balíček ventilů, která byla vydána v červenci 2021. Pokud to není vaše zařízení, podívejte se na naše další Chrániče obrazovky ventilu. . Stále to nemůže najít? Kontaktujte podporu.

Odkud je tento produkt odeslán a kolik stojí doručení?

Naše výrobky jsou dodávány ze Spojeného království a náklady na doručení závisí na vaší poloze. Přidejte produkty, které chcete do košíku, zobrazení dostupných možností a poplatků.

Přichází chránič paluby parní paluby ventilu a ponechá po odstranění jakýchkoli zbytek?

Ochranství obrazovky paluby ventilu pevně přilepí na vaší obrazovce a po odstranění nebude ponecháno žádné zbytky.

Jaká je životnost tohoto chrániče obrazovky parní paluby ventilu a mohu jej, pokud je odstraněno?

Bude to trvat, dokud vlastníte zařízení. Můžete jej vyměnit, kdykoli si přejete, ale po odstranění nebudete moci znovu aplikovat.